Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSUL termin @ miałam mieć na 24.10 (mam cykle 28 dniowe) ale castagnus musiał mi cykl przesunąć, bo owulację miałam dopiero 20dc (wg ovufriend a wg mnie 19dc), więc do poniedziałku powinna pojawić się @... jutro albo w poniedziałek powtórzę test! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wahań nastroju jak na razie. I oby nie przyszły :D za to mam mega mdłości. Mam nadzieję, że szybko znikną, bo już nie daje rady. Aha i ten cholerny metaliczny posmak w ustach mnie dobija. Ciągle to czuje to takie ohydne jest. Próbowałam żuć gumę, ale nie skutkuje za bardzo. KMSU Gdańsk , uwielbiam morze. Znowu jestem głodna. I wczoraj tak mówiłyście o tym kalafiorze byłam napalona a co do czego przyszło to wcale mi tak nie smakował, jakiś taki dziwny był w smaku. Dzisiaj spróbowałam znowu i coś z nim nie tak :P albo mi się smaki zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana w którym Ty już jesteś tyg. ? 5? ja nie liczę zaczętych , tylko aktualnie jaki jest tydzień tzn. jestem teraz bodajże w 8t3d to niektórzy to zaliczają już pod 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Też miałam taki smak w ustach przez kilka dni, jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży i nie wiedziałam o co chodzi, ale minęło całe szczęście bo to było bleee. Mdłości jeszcze nie mam, może się nie pojawią, ale ogólnie czuje się osłabiona i senna, i głowa pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika dzięki :D ale jeszcze nie zmieniajcie mnie w tabelce, bo musze test powtórzyć :D Jeszcze maciek w dupie a już mu kasze gotują :D hehehe :D Musi wyjść ciemniejsza kreska- wtedy będę się czuła upewniona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja ten posmak mam już z dobre 2tyg. jak nie dłużej, a mdłości miałam teraz w 5tyg. coś a w pierwszej ciąży praktycznie wcale tylko zgaga była :D ja już nie wiem co jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Tak według kalkulatorów internetowych to 5 tydzień, no zaraz 6 się zacznie. Z tymi badaniami to nie wiem, na usg 3d to na pewno, a z krwi jeszcze nei wiem, szwagierka namawia mnie bo ona też w ciąży jest i robiła, z wcześniejszym dzieckiem też robiła, ma 28 lat. Ja mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, właśnie wiem o tym, zobaczymy co lekarz powie, jeszcze nawet się nie zapisalam na wizyte, ale chyba już pora co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na zwykłe na nfz to lepiej już teraz, bo czeka się przeważnie miesiąc no chyba, że nie ma natłoku to 2tyg. ja też się muszę zapisać, ale lekarza jeszcze nie znalazłam i zwlekam ciągle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam jedyną okazję by się zapisać do gina na wizytę, ale nie wiem czy będą miejsca. Kurcze chciałabym, może jakoś wyproszę wizytę, bo później mąż ma na popołudnia i są święta to przyjmować zapewne nie będą to co pójdę w 10tyg. tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kiedyś po porodzie dzwoniłam do tej gin bo chciałam się zapisać tego samego dnia i nie miała miejsc już do końca tyg. także się boję czy mnie zapisze w pon. jak będę dzwonić żeby przyjęła po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma rejestracji w sob i niedz. chyba, że znajdę kogoś innego :) bo jak na razie to do nikogo nie jestem przekonana. a Ty kiedy chcesz iść na pierwsze usg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Nie wiem, w poniedziałek zadzwonie do gina i się umówię, nie dzwoniłam na razie bo chyba za wcześnie, a chce coś zobaczyć na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis czuje sie duzo lepiej, na szczescie jeszcze dzis nie wymiotowalam... :) hehe wiec przyszlam do Was. Mama 6 latki gratuluje:) jak juz jest ta druga kreseczka to mysle ze trzeba sie cieszyc:) a ja nigdy nie mialam okazji jej zobaczyc. zawsze testy wychodzily mi negatywne. nawet teraz jak jestem w ciazy to jak robilam sobie na poczatku ciazy test to byl negat. Ktos pytał o badania na poczatku ciazy?? -chyba Hana u mnie lekarka narazie zlecila mi zrobic: grupe krwi, morfologie, glukoze na czczo, anty HIV, Toxo i mocz-badanie ogolne, wrzesniowa :) ty juz nie czytaj o tych poronieniach!! bo przez to pesymistycznie myslisz!! Ja staram sie wszytsko robic zeby nie myslec negatywnie dlatego nie czytam juz o poronieniach, plamieniach tylko jak cos mnie niepokoi to dzwonie do mojej lekarki:) bedzie dobrze :* przytulam cie w myslach i przesylam troche pozytywnej energii:) Mnie tez czesto boli brzuch, zwlaszcza jak sie ruszam lub przekrecam na łóżku. Ale ja mam tez skurcze, chociaz po tej nospie troszke mniejsze są. i mam ciagle wrazenie ze mnie cos kłuje w... pochwie, jajnikach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden objaw który pojawił się bardzo szybko. Moje wargi sromowe nabrały sinego koloru, gdzieś przeczytałam o tym jak szukałam wczesnych objawów, i szybko poleciałam do łazienki na obserwacje heh, chyba z tydzień przed wykonaniem testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ja na twoim miejscu to zrobilabym wreszcie tą bhcg. pomysl nad tym, wiem ze sporo kosztuje u Ciebie ale przynajmniej bedziesz wiedziec czy to malutka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×