Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hana nie ma za co :D idę sobie coś zrobić do jedzenia i picia, bo trochę przemarzłam, pogoda u nas jest nieciekawa, pada i bardzo mocno wieje. Kmsu będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane beta niby bardzo ładnie rośnie co mnie cieszy i trochę uspokoiło :) ale głupia przyszłam do domu zaczęłam szperać po internecie i znalazłam że beta również ładnie przyrasta jak jest puste jajo płodowe no i na nowo zaczęłam się denerwować jestem trochę szurnięta pod tym kontem wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg powiem Ci, że najszybciej znajdowałam tętno jak ciąża była mniejsza, nie pamiętam, który to był wtedy tydzień 14-15? wtedy szybko mi to szło, a z biegiem tygodni jest coraz gorzej, czasami minuta upłynie zanim znajdę. Raz jest z lewej strony raz z prawej innym razem po środku i słucham np. 20-30 sekund i sobie ucieka, a żeby pokazało prawidłowy wynik trzeba mierzyć min. 1min. no i ostatnio zaczyna mi kopać w tym miejscu, raz się na poważnie przestraszyłam, bo była cisza samo słuchanie tętna i nagle bach taki mocny dźwięk, że dało mi po uszach. Jak za długo nie mogę znaleźć to kładę się na boki. Zmiana pozycji też zmusza dziecko to wykręcenia się. Jak weszłam w te linki to od razu wspomnienia wróciły :) technika 3d/4d jest wspaniała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żelu a na co on jest potrzebny ? W sklepie medycznym widziałam :) Ale te zdjęcia dziecka w tym niby +18tc 4d to takie zniekształcone ja mam z 16 tc i mój jest taki ładniusi robaczek -kształtny :D (pewnie każda matka tak o swoim mówi haha) KMSU tobie to trzeba bana na google dać! Daj numer to męża trza go poinformować żeby na kompie kontrole rodzicielską wprowadził hahaha :D Jak ja Ci pokaże moje zdjęcia z usg w 4,6tc to zobaczysz czarna plamę ! a u ciebie to coś widać przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veg ja z natury jestem straszną panikarą :) wszyscy mi to mówią a na tej ciąży tak bardzo mi zależy że jak sobie pomyśle że mogło by być coś nie tak to aż mi się coś robi :) mam nadzieję że ten nowy ginekolog mnie 9 stycznia uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg no jest potrzebny, przynajmniej do mojego. Masz instrukcję do swojego? to poczytaj czy musisz go mieć. Ta moja gin. że mi na brzuch polała żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU to ja wole nie wiedzieć co z Tobą będzie na późniejszym etapie ciąży :P kochana musisz sprzęt do usg zakupić chyba i prywatna położną mieć 24/7 :P hehe ;) A tak poważnie to pamiętaj że wyobraźnia kształtuje rzeczywistość - nie warto się denerwować i wyobrażać sobie złe rzeczy ! Ty jeszcze masz fajnie że masz męża jest ktoś kto Cie wspiera więc naprawdę nie warto wkręcać sobie złych rzeczy :) Ciąża to okres radości nie stresów ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam okres dni plodnych na teście owu pojawia się druga słabsza kreseczka :-) dzisiaj zauważyłam sporo śluzu przezroczystego więc ten oeparol chyba coś u mnie zdziałał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veg jestem pewna że jak lekarz mi powie że jest wszystko dobrze to się uspokoję i obejdzie się bez aparatu usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg ma taką możliwość, ale nie mam pojęcia jak się nagrywa, bo nic o tym napisane nie ma w instrukcji :/ a Ty wiesz jak nagrać? mojego można używać po 12tyg. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzie 24 dc czuje niesamowity bol przedokresowy a dzieki castagnusa napiesa pms prawie nie odczuwam. Czuje ze lada moment dostane okres. Powiedzcie mi czy przy 31dc kiedy mniej wiecej wypada owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU po 2 tyg od zobaczenia 2 kresek idzie się do gina już jest co oglądać :) więc spokojnie :) Wrześniowa mam instrukcje w języku angielskim i z tego co pokapowałam to w kompie muszę mieć zainstalowany programik do nagrywania dźwięku podłączam dołączony kabelek -jedną końcówką do kompa drugą do tego monitora no i nagrywam. W praktyce nie patrzyłam bo nie słyszę bicia serduszka ale bulganie w swoich jelitach juz tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela2013
Dla tych wszystkim, którym się już udało polecam sklep z odzieżą ciążową www.sklep.brzuchatki.pl A tym, którzy się dalej starają, życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna obudzilam sie tak wczesnie bo maz wstal sie przygotowac do pracy a przy okazji male nie dalo mi powtornie zasnac kopnelo w pecherz potem na boku jak lezalam kopalo myslalam ze mu nie pasuje pozycja to sie polozylam na plecy no to wtedy dopiero.sie zaczely wygibasy takze cos czuje ze teraz bede coraz czesciej mniej spac. Na razie siedzi cicho moze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×