Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa Dzieki :* tak sobie mysle ze skoro na moje prawko czekalam az 5 miesiecy bo zdalam za 5 razem to moze i kolej na dzidzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
haha dokładnie :) może właśnie twoja dobra passa trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj bo ja zdałam prawko za szóstym razem ale tak długo bym nie chciała próbować zajść w ciążę hehe.. a tak poważnie to mam urlop akurat bo mój mały do przedszkola wyruszył i wzięłam kilka dni urlopu by być w pogotowiu i tak podczytuję i przygotowuje się psychicznie na to wszystko.. najlepiej jakby udało mi się zajść w pierwszym cyklu i żeby wszystko było dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUda- gratuluję zdanego prawka. ambaje83- witaj. Powiedz jak wpisać coś w stopce bo nie mam pojęcia jak to zrobić PLEASE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
ambaje83 zycze ci z calego serca abys zaszla w ciaze w pierwszym cyklu :) ale powiem Ci ze 6 miesiecy to i tak jest lepiej niz jak sie slyszy 2 3 4 ba 5 lat to mnie przeraza :((((((((( Firankaa oby ta dobra passa trwala i obym byla w ciazy w tym miesiacu mmm marzenia:( Dziewczyny dzieki za gratulacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, sama mam koleżankę która jest w ciąży teraz, ma 39 lat i już od nie pamiętam kiedy się starali.. dzieki Bogu się udało w końcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Hej zapomnialam wam powiedziec ze moja znajoma o malo nie miala usunietego jajnika bo miala na nim wielkiego torbiela ale udalo sie ocalic malutka czesc jajnika lekarz jej powiedzial ze bedzie miala problem z zajsciem dodam ze wczesniej sie nie starali o dzidzie zaczeli miesiac temu a teraz 3 dzien spoznia sie jej okres i zle sie czuje mowi ze jak do konca tygodnia ( do niedzieli ) nie dostanie @ to zrobi test i gdyby faktycznie bylka w ciazy to zaszla by przy pierwszej probie nie wiem juz co o tym myslec ja mam zdrowe jajniki i puki co nie moge zajsc w ciaze a ta moja znajoma z chorym jajnikiem najprawdopodobniej zaszla za 1 razem ale fajnie by bylo gdyby sie jej udalo bo potem moze miec gorzej dam wam znac czy sie jej udalo czy nie ale to dopiero w niedziele :) a co tam u was macie juz jakies malutie oznaki ze moze sie udalo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie! Ja już kurcze nie wiem kiedy jak to jest z moją owulacją. Wczoraj robilam drugi test owulacyjny i wyszedl negatywny.. Ale od wczoraj mam uczucie ciąglej wilgotności w majtkach... ale sluz jest nadal kremowy... wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci nie patrz na te testy tylko się z mężem przytulaj;) ja z nich korzystałam i cały czas mi negatywne wychodziły. koleżanka namówiła mnie bym mierzyła temperaturę.. myślałam o Boże tyle zachodu.. a to wystarczy rano po myciu zębów na 30 s termometr uruchomić i widać jakieś wyznaczniki.. tak się z moim synem udało... teraz też będę chyba mierzyła temperaturę.. ja tez pół prawego jajnika nie mam bo lekarz zbagatelizował moje objawy, potem trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka, które okazało się być przy operacji pękniętym krwawiącym torbielem jajnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa ja tez na Twoim miejscu nie robila tych testow a co do mierzenia temperatury to jest z tym troche zachodu ja kupijam sobie termometr owulacyjny i miesiac mierzylam ale trzeba to robic zawsze o tej samej porze zaraz po przebudzeniu sie i mnie nigdy nie wychodzila podwyzszona do 37 zawsze mialam ponizej wiec mnie ta metoda sie nie sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ambaje wiesz co chyba masz racje... pomimo negatywnych testow i tak bede sie przytulala... dokoncze te testy do końca (jeszcze 3) i pierdziele je.... ja tez mierze temperature, ale dopiero od 3 dni... a jak to jest jak zbliza sie owulacja to temperatura ma rosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda jak dla mnie to kurcze nic nie jest wiarygodne... mam sprzeczne objawy. Teoretycznie dzisiaj powinnam miec owulke, ale jej nie mam bo sluz jest kremowy, z drugiej strony jest go zdecydowanie wiecej, wiec jakby powinno to świadczyc o plodnych dniach... a test owulacyjny negatywny... wiec juz nie wiem kiedy będe miala to owulacje... do d... to wszystko :(. Chyba poprostu powinnam przytulac sie kiedy mam na to ochote bez sprawdzania czynników.. A moze nie umiem sie w tym wszystkim połapac bo dopiero zaczynam... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa kiedy zbliza sie owulacja to temperatura ma wzrastac o kilka kresek tak ok 37 tzn jak np przez caly tydzien o tej samej porze mialas np 36.6 a nagle masz o tej samej porze 36.8 albo 37 to znaczy ze masz owulacje tak wywnioskowalam z tego co czytalam wazne jest to zeby mierzyc zawsze o tej samej porze :) A najwazniejsze to to zeby sie przytulac i dac na luz :) mnie zostalo jeszcze 8 dni do niechcianej @ chciala bym juz cos wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa pamietaj ze czasami sa cylke bezowulacyjne i w tedy tasty tez pokazuja ze owulacji jest brak a bolaly cie jajniji brzuch albo mialas jakies inne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda no wlasnie tak jaby wczoraj chwile pokuł mnie lewy jajnik... od kilku dni mierze temperature i dzisiaj jest wyzsza ale malutko... jak wczoraj mialam 36,37, przed wczoraj podobnie to dzisiaj mam 36,60... niby niewiele wzrosla, ale jednak... a moze ta owulacja dopiero sie zbliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa wiesz co? Ja mysle zeby po prostu sie kochac a nie zaprzatac sobie glowy testami owulacyjnymi termometrami i innymi rzeczami spontan ja teraz tak bede probowac co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
natury nie oszukasz :) czasami w dni nie plodne zachodzi sie w ciaze bo sie przesowa roznie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dłuży.. dziś 4 dc.. mój syn po 4 dniach przedszkola dziś został w domu bo ma katar i gorączkę.. się zaczyna.. muszę go wykurować bo od wtorku wracam do pracy.. tak więc jak któraś z was ma jakieś super sprawdzone pomysły na karat dla dwulatka to poproszę.. za tydzień o tej porze będę już myśleć o intensywnym przytulaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Czesc dziewczyny co u was za ile testujecie ? czujecie juz jakies ' objawy' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
ambaje83 ty tyle nie mysl tylko sie przytulaj przytulaj i jeszcze raz przytulaj :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
ambaje83 slyszalam ze na katarek dla dziecka dobra jest DisneMar dla niemowląt i dzieci woda morska 25 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMożeSieUda dzięki, już właśnie mu psikam.. w sumie temperatury ma około 38 nie więcej i tylko katar ale podajdę chyba na ten szpital do lekarza bo na weekend to strach zostawać bez leków.. zwłaszcza że u nas pediatra jest tylko w pon i czw 8-10 bo ja na wsi mieszkam.. a ja we wtorek do pracy po urlopie wracam więc mały musi być zdrowy by iść do przedszkola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem tu nowa !!!Z Męzem staramy sie o dzidzie tak na powanie chodzac do lekarza juz 15ty miesiac masakra. Za mna juz 2 IUI oczywiscie nie udane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz i nie grzmisz serio
czasucieka a ty na ilu topikach jeszcze bedziesz pisac? ktos ci juz napisl co masz zrobic zmien lekarza!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiedysmozesieuda czytałam o tym przy okazji mojej drugiej ciąży.. też się zastanawiałam ale lekarz mi monitorowane cykle zalecił i przy tym zostałam, ale jak mi się nie uda załapać przez pół roku to nabędę.. a jak kupisz to daj znaka bom ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi co trzeba zrobic zeby lekarz zalecil monitorowane cykle? Bo szczerze to nie wiem a tez bym chciala jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ja poszłam do mojego gina do którego chodziłam odkąd miałam pierwszą miesiączkę i powiedziałam że od ośmiu miesięcy się staramy i nic.. spytał o długość cykli.. powiedziałam jak było czyli 50-70 dni.. i zbadał mnie i stwierdził że nie mam owulacji.. przy tak długich cyklach owulacji nie ma.. więc dostałam luteine na wywołanie okresu a potem od 5 do 9 dnia cyklu brałam clostybegyt na wywołanie jajeczkowania.. potem byłam w 11 dniu cyklu na usg lekarz zobaczył czy się jajeczko tworzy i kazał do domu iść i się seksić i wrócić w 16 dniu cyklu na usg gdzie sprawdzał czy jajeczko pękło.. bo gdyby nie pękło to trzeba by dodatkowe tabletki na pęknięcie brać.. u mnie pękło i jak się potem okazało zapłodniło się tylko potem była już bieda.. przy takich cyklach z clostybegytem jest większa szansa na bliźniaki;) ja miałam to na nfz nie wiem czy jak pójdziesz prywatnie i poprosisz to ci tak zrobią, muszą chyba zdiagnozować brak owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×