Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
Wrzesniowa widze ze ty podobne terminy do moich masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa jak ja kocham slodycze :) pycha :) zazdroszcze tortu i rogalikow :) ja wczoraj robiala golabki wyszlo mi 25 czesc zamrozilam a dzisiaj troche zjemy na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka a Ty kiedy się spodziewasz @ ? :) kurcze ja chyba najpóźniej się dowiem z was wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUda czytałam czytałam i nic mi nie mów bo ja 25 mam tez egzamin na prawko 4 raz bede zdawac!;(pewnie nie zdam bo zawsze tak sie stresuje ze masakra.a @ spoznia mi sie dwa dni,jutro chyba testuje a Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z poznania jestem,moj N nie wie o tym forum i lepiej zeby nie wiedzial bo strasznie nie lubi takich forum,nawet jak.siedze na fb albo nk to wyzywa ze sie bzdurami zajmuje.To jest moj maly sekret;)przeciesz nie musi wszystkiego wiedziec;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z poznania jestem,moj N nie wie o tym forum i lepiej zeby nie wiedzial bo strasznie nie lubi takich forum,nawet jak.siedze na fb albo nk to wyzywa ze sie bzdurami zajmuje.To jest moj maly sekret;)przeciesz nie musi wszystkiego wiedziec;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ja ci dobrze rozumiem z tym prawkiem :) ja wlasnie dlatego zdalam dopiero za 5 razem bo paniczny stres mialam nie moglam sie wyluzowac zdalam bo w dniu egzaminu powiedzialam sobie termin testow mijna mi w klistopadzie jak do tej pory nie uda mi sie zdac to juz nie podejde do egzaminu nie wierzylam w to ze moge zdac bylam zrezygnowana i wykonczona tym stresem tym bardziej ze na jazdach super mi szlo i w tedy wlasnie zdalam :) tego dnia tez zazylam 4 tabletki takich ziolowych tabletek o nazwie Valused 2 rano i kolejne 2 godzine przed egzaminem i one chyba tez zrobily swoje bo w koncu zdalam :). Co do forum to moj M. ma tak samo wie o forum ale nie popiera go uwaza ze to glupie pisac o swoich problemach i zyciu z obcymi ma tak samo alergie na facebooka i inne portale spolecznosciowe uwaza ze to jest sprzedawanie swojego prywatnego zycia i takie tam. Ale o golnie nie ma nic przeciwko temu ze jestem na tym forum chyba widzi ze mi to duzo daje bo tak jest Ty i reszta dziewczyn tak naprawde najlepiej wiecie co czuje bo tak jak ka jestescie kobietami ktore chca zajsc w ciaze. Acha jak jutro @ sie nie pojawi ( oby) to testuje po weekendzie w poniedzialek trzymam za nas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 - ja tez z Poznania :) Podczytuje was a nie bardzo mam kiedy pisać. Moja mala jakiegoś szaleju sie chyba najadła, od paru dni jej nie ogarniam i nie mam czasu pisać. Ja jakoś w przyszłym tyg powinnam okres dostać albo i nie. Ale raczej tak, już zaczynam "puchnąć" i mieć tzw wkurwa na byle co. No i brzuch bolący, choc nie traktuje tego jako objaw typowo na @ bo w pierwszej ciąży tak mnie bolało a jednak beta wyszła bardzo wysoka. Tyle narazie, to tymczasem i powodzenia dla testujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88- na twoim miejscu już bym testowła. Ewentualnie sprawdz temperaturę, jak będzie 37 to testuj. wrzesniowa**- witaj na pokładzie. KMSU- jak Ci dobrze możesz już testować, tzn. jutro. Ja muszę czekać do niedzieli. Mój M zobaczył raz nasze forum i się oburzył, że piszę o naszych problemach z zaciążeniem. Ale mu wytłumaczyłam, że to jedyne miejsce gdzie modę o tym pogadać z kimś trzecim i jest anonimowe. Nie powiedzieliśmy nikomu o naszej tajemnicy, nawet rodzinie. No i się odczepił:) Firankaa- testuje w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek.....Ostatnia@.....Cyk< /a> l starań...woj...ciąża... Firankaa.................28.......23.08.................1 ..............śląskie.......... KiedysMozeSieUda22.......17.08................5.......... .....śląskie......... Majka88..................24.......13.08...............2.. .............wielkop.... Wrzesniowa**............25.......30.08............1...... ..pom... przew. termin @ 26.09 ambaje83................29........03.09...........16........dolnośląskie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wie, że jest coś takiego jak forum. jak byłam w ciąży z synem przesiadywałam na forum. czy czyta? chyba nie. póki nie piszę nic o nim to chyba w porządku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest juz raczej jak to sie mowi po ptakach :( z glupoty mierzylam wieczor tempke i jak wyjelam to zauwazylam ciemno czerwone plamy czyli jutro albo w nocy dostane @ i znowu to samo :( ale powodzenia dla innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU chciałabym ci dodać otuchy i wiary ale Ty znasz swoje ciało najlepiej więc jak piszesz że zołza przyjdzie to może się tak stać.. ale hm.. z rzeczy praktycznych w następnym cyklu polecam robienie świecy po przytulanku hehe i herbatę z wiesiołka na śluz. Herbata sprawia że sluzu jest więcej i gęstszy przez co plemniki dłużej przytrzyma;) ależ się przemądrzała zrobiłam o matko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambaje83 sluchaj przez 5 cykli robilam swiece kochalismy sie w pozycji od tylu bo slyszalam ze jak facet tak konczy to mniej spermy wyplywa i nic ciagle nic :( och jak jutro przyjdzie @ to znowu sie zalamie :( ale dzieki za wszystko :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie kochane. Ja wrócilam z urodzin siostry, jestem taka objedzona że ruszać się nie mogę! KiedysMozeSieUda przykro mi że wredna @ nadchodzi wielkimi krokami :(.. nie chce już tworzyć zamieszania ale czasami jest tak że jeszcze można troszke krwawić na początku ciąży... No cóż mam nadzieje że w następnym cyklu uda sie :) Ja mam dostac @ 22 września.... więc jeszcze poooonad tydzien :( Ajajajajaj ciekawe jak to będzie. Swoją drogą to naprawdę wkur...jące że czlowiek kocha się w idealnym czasie, robi wszystko by sie udalo a tu duupa, a inni przypadkiem wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa sama bym chciala wiedziec dlaczego tak jest ze robisz wszystko by bylo jak najlepiej a potem sie okazuje ze dupa z tego jest :( czuje ze albo dzis w nocy sie zjawi albo jutro ajjojjj tak mi zle :( ismutno :( stracilam nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Dziewczyny nie możecie patrzeć na temp. jeśli nie mierzycie kilka mieś. każda kobieta ma inny pkt wzrostu temp. jedna będzie mieć 36,7 inna 37 a jeszcze inna 37,5.. wystarczy wzrost o kilka kresek i wiele ciąż jest z temp. poniżej 37. Nie kierujcie się tym. Ciąży nie ma jeśli temp. spada tuż przed okresem lub w dniu okresu. Ja tak miałam, że było wysoko a w dniu @ spadło o kilka kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj powinna postac ta wstreciuche myslalam ze dostane w nocy ale na szczescie nie ma jej do tej pory dzis o godzinie 9 temp 37.01 zaczynam swirowac brzuch mnie troche pobolewa tak jakbym miala dpstac wiec pewnie dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.dziewczyny!No wlasnie mialam.testowac ale w nocy tak brzuch mnie rozbolal na @,ze bylam pewna ze rano dostane(zawsze dostaje w drodze do pracy:)a tu siedze juz w pracy i na razie nic,ale brzuch mnie boli.Ale temp wczoraj tylko 36.5:(Czuje ze juz nici z tego,jak nie przyjdzie @do jutra ,to jutro napewno zrobie test rano.Ale wam zycze powodzenia kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 tak bym chciala zeby nam sie wszystkim udalo :) daj znac jak zrobisz test bedziemy czekac ja jak nie dostane do niedzieli to w pon rano zrobie test obym mogla zrobic ten test zeby ta wrrrrr sie nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan tzn to byl test owu czy ciazowy bo sie zgubilam ale ty mialas okres 3.09 czyli to jest test owulacyjny ktory pokazuje nadchodzaca owulacje tak ja to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory zle sprawdzilam to jest test ciazowy bo ty mialas robic w niedziele :))) super udalo sie wielkie gratulacje :) sory za zamieszanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
czesc! gagkan jak dla mnie też ciąża :D o rany oby!!! trzymam kciuki, może idz zrobic badanie z krwi... Majka, KiedysMozeSieUda mam nadzieje ze nie przyjdzie do was @.... Mi po owulacji ladnie temperaturka wzrastala, wczoraj bylo 36,93 a dzisiaj spadla 36,74.... mam nadzieje ze nie zacznie juz calkiem spadac... chociaz kurcze po tym co napisala wrzesniowa wnioskuje ze narazie temperatura może jeszcze skakać, a dopiero jak przed @ spadnie to nie ma ciąży... dobrze myśle wrzesniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×