Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanka gdy się teraz nie uda to się nie zamartwiaj, pamiętaj, że dużo trudniej jest wycelować w sam środek owulacji i po niej, bo wy chcecie chłopca tak? szybciej jest zajść w ciążę kochając się przed owulacją, w trakcie i tuż po niej, bo teoretycznie są wtedy 3 szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Ja dzisiaj wykorzystalam fakt wolnego i zrobilam pranie, posprzątalam, przymierzlalam sukienki bo za tydzien ide na wesele :) i robie wszystko by nie myslec o tym wszystkim :) Wiecie co no którejs jeszcze w tym cyklu musi sie udac... na tyle nas tylko gagkan, nie no ja mysle ze ktoś dla jej towarzystwa by sie przydal :) Chociaz jest jeszcze aga, ale jej sie udalo wczesniej niż do nas dołączyla :) Kupcie dziewczyny testy i testujcie :) Dobrze ze ja kupilam odrazu od tego sprzedawcy testy owulacyjne, będe miala na pazdziernik. alutkaa a piersi Cie nie bolą i plecy na dole? Ty to masz cierpliwość, ja to z pewnością nie wytrzymalalbym az tydzien po @.... ja nawet do dnia @ nie wytrzymalam :) Wrzesniowa moze jutro jeszcze dojdą te twoje testy, muszą koniecznie bo mialas testować w weekend :) Mama Truja ja niestety nie pomogę w sprawie wykrywania zrostów na jajnikach, kompletnie sie nie znam :( A no i wrzesniowa nie zamartwiam sie, to dopiero początek drogi dla mnie, ja wiem ze w koncu sie uda i mi i wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa -> piersi mnie pobolewaja ale nie wiem czy to czasem nie przed okresem- chociaz teraz mam taki dziwny bol- klucie i pieczenie... zapomnialam dodac ze od tygodnia jestem strasznie zmeczona, nie moge sie podniesc z lozka, w pracy nie moge sie skupic i chodze wczesnie spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
pewnie i sie udalo :) Tak czujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czuje , ale nie chce sie rozczarować :) Za pięknie by bylo aby za pierwszym razem się udało . Zrob test jutro rano z porannego moczu :) moze zobaczysz swoje 2 kreseczki:D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dzisiaj listonosza nie było ;) jutro do niego z rana zadzwonimy.. koniec tego opieprzania się ;) jak ja go nie lubię............... kurcze jak nie będzie ich jutro to będę chyba latać po aptekach :D bo ja NIE WYTRZYMAM do @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutkaa życzę Ci tych upragnionych || kreseczek :) Ja właśnie zamówiłam te testy owulacyjne i ciążowe co Firankaa poleciła teraz pozostaje czekać na przesyłkę i testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpgandjks
O a ja Was szukam po całej kafeterii:) Ja nadal nie mam okresu. Jutro robię drugi test. Okres spóźnia się już 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jpgandjks Hej oby ten test pokazał ci że jesteś w ciąży bo mnie okres spóźnił się 4 dni zrobiłam test i nici noi następnego dnia dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, wróciłaś już z testem z apteki do domu :D? Aleś Ty w gorącej wodzie kąpana ;). Jutro robisz ;)? Firanka, mam nadzieję, że lekarz jutro rano odpowie mi na moje pytanie :). Wolałabym nie mieć robionego badania drożności, bo to ponoć bolesne :o. Mała - wg mnie fajnie, że zdecydowałaś się na betę w poniedziałek - przynajmniej będziesz miała jasny wynik: tak albo nie, bo jakby Ci wyszedł wynik "2" albo "3" to byś dopiero miała "zapytajnik" :). Coś tam jest, ale nie do końca wiadomo co. Jak zaczynałam brać piguły anty po ciąży, to lekarz kazał mi zrobić betę zanim wezmę pixy. I wyszedł mi wynik 3,5 (12 tyg. po porodzie!!!). No i zastanawiałam się, czy to "jeszcze" czy "już" tak wysoki poziom :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja.. u mnie 17 dc.. więc już po owu.. czy coś czuję? mam mega wzdęcia od trzech dni ale to raczej odżywanie i stres niż ciąża.. no i kilka dni mnie jajniki bolały ale minęło.. teraz dłuuuuugie oczekiwanie na @ lub na brak @.. witam nowe koleżanki, forum się nam rozrasta.. trochę żałuję, że nie mogę was czytać częściej ale mam młyn chwilowo w pracy.. może jak moja kompanka wróci z urlopu to będę was czytać z pracy może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatruja no coś ty nie byłam kupić :) poczekam do jutra może moje testy już będą, jeśli nie to dopiero wtedy pójdę kupić. Na necie tylko sprawdzałam czy mają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny jedna z nas w tym mieś. musi jeszcze zaciążyć to jakieś nierealne by było, żeby tylko Gagkan się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-prawie-40- fajnie, że Ci się udało. Witam nowe staraczki i wszystkim, starym i nowym przesyłam ciążowe fluidki. Wiecie z tym zasinieniem to prawda. Dziś zerknęłam i jestem jakaś bordowa tam na dole. A mnie kurcze wczoraj zaczął pobolewać ząb. Już umówiłam się do stematologa ale dopiero na wtorek. Gabinet ma naprzeciw mojego miejsca zamieszkania także minuta drogi. Poza tym wszystko OK!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ale sie dziewczyny rozpisałyście:) Sporo miałam czytania. Ja niestety jestem chora i cały dzień przeleżałam w łóżku a na dodatek do pracy chodzę na nocki:( Okres mam dostać za 6 dni i mam nadzieję, że nie przyjdzie. Piersi cały czas bolą i czasami brzuch, ale mogą to być objawy zbliżającego sie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, poczytałam was ale jakoś nie miałam siły pisać , mimo że sobie obiecałam że już nie robię bety (w pon. mam usg) to z powodu tego wczorajszego ćmienia brzucha dziś poleciałam zrobić betę , no i nie był to najlepszy pomysł bo co prawda beta przyrosła ale przez tydz. z 28500 na 40195 , jak by nie liczył to mało, i teraz muszę jutro iść znowu bo albo już mi zaczęła spadać (a to nie wróży nic a nic dobrego ) albo tak powoli rośnie, co też nie za dobrze ale zawsze, zresztą jak by nie było zostane z wami albo do toważystwa Gankan, albo jako znowu staraczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możliwa jest pomyłka!!!!!!!!! Ale z jutrzejszym wynikiem śmigasz od razu do gina, mam nadzieję! Czy przez weekend zamierzasz się denerwować? Akurat nerwy to Ci najmniej teraz potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sprawdzałam i nadal mam b.mało śluzu, jest biały i mocno rozciągliwy dosłownie na kilka cm :( już się zaczynam bać, że coś z hormonami mam nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizamka
Zapraszam na zakupy do sklepu www.pizamy24.pl Specjalnie dla przyszłych Mam promocja: Przy zakupie 2 szt koszul i piżam dla ciężarnych wysyłka GRATIS. Tylko do końca września 2012. W ofercie mamy produkty polskich producentów z prawdziwej bawełny: koszule, piżamy, szlafroki dla kobiet mężczyzn i dzieci. Jeśli potrzebujesz koszuli lub piżamy skorzystaj :) www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od poprzedniej wizyty u gina biore duphaston, podobno nie zaszkodzi a może pomóc, z wynikami muszę czekać do poniedziałku chyba już nic to nie zmieni ,aj dziś nie mam dobrego nastroju ale super że mogę sobie z wami sie pomartwić , bo nikt oprócz mego M nie wie że jestem w ciąży to i te moje rozterki musze w samotności przeżywać. Mojemu M to nawet ie mówię że chodzę na tą betę bo dla niego to głupota tym bardziej że według jego mniemania to ja nie jestem w ciąży ( bo skoro na usg nie było nic w pęcherzyku ciążowym to nie jestem w ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×