Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnolia11

Zdecydowaliśmy się na dzidziusia:)

Polecane posty

ja tez mialam nieregularne @ ale bylo masakrycznie - bo cykle trwaly czasem i 70 dni:/ wiec o owulacji w takim przypadku nie moglo byc mowy - potem leczylam sie luteina na wywowalnie @, potem clostilbegyt na stymulowanie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4 cyklach z clo zaszlam w ciaze, ale w lipcu tego roku ciąża obumarla - dowiedzialam sie o tym na kontrolnym badaniu w 12tc (obumarla w 8-9 tygodniu). Minelo pare miesiecy i w tym cyklu wzielam juz znowu clo - ale chyba niezbyt zadzialal, bo prawdopodobnie owulacji nie bylo. Mam nadzieje ze w nastepnym cyklu sie uda. To w skrocie moja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 25 lat. Potwierdzone PCO. Rok temu odstawilam tabletki anty. Mam za soba cztery cykle z CLO, bez efektu:( za tydzien ide na hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mala56, witam cie na tym forum, fajnie ze sie przenioslas :-) co do tego lekarza - to tak wlasnie sobie tlumacze, ze mial zly dzien, moze chory byl, przeziebiony, i to dlatego taki jakis dziwny niezbyt mily.. dlatego zobacze nastepnym razem jak u niego bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w szpitalu, podobno w sali RTG. Zakladaja cos w rodzaju cewnika i nastepnie przez macice wstrzykuja kontrast i sprawdzaja czy jajowody sa drozne. Jezeli nie, to zwiekszaja cisnienie plynu( a tym samym dolegliwosci bolowe). Po okolo1-2 dniach jest wynik opisany przez radiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dolaczam tu na prosbe alicji :) witam wszystkie mile panie :) alicjo bylam dzis na becie, wynik bedzie po 14, ale ze do 18 pracuje to po 18 sie dowiem bo w internecie moge sprawdzic, tak bardz osie boje ! kurcze boli mnei podbrzusze jak na @, piersi troche mniej bola niz dotychczas, mam gesty bialy lepki sluz @ nie ma .. nie wiem co myslec dzis test o czulosci 10 negatywny.. mam nadzieje ze beta wyjdzie pozytywna ! a ta kw ogole to bardzo mi;a pani mi pobierala krew spytala sie mnei czy ma byc czy nie a ja ze ma byc a ona no to bedzie :D pytala ktory to bylby tydzien a ja ze wczoraj mialam trermin @ a ona ze to bardzo wczesnie ale beta juz powynna wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa, witaj, czyli po 18 się dowiesz :-) życzę ci, by było pozytywnie:-) Jak ja byłam kiedyś na becie, to babka mi powiedziała, że powinien byc zrobiony tydzień po terminie @ - ale ja i tak go zrobiłam, choc wtedy akurat wyszło negatywnie. Co do mnie - to ja też robię chyba sobie test za jakiś czas, tak, aby się upewnić, bo u mnie @ różnie jest, i owulacji niby też nie było - lekarz to stwierdził, że się nie zanosi na nia, ale ja po wyjściu od lekarza miałam płodny sluz, a w ostatnią sobotę to był ostatni dzien plodnego sluzu i strasznie mnie bolal - ciąghnął tak jakoś - lewy jajnik. Ale może sobie coś wkręciłam :-) no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja bete zrobilam zobacze co wykaze, jesli przez weekend nei dostane @ w poneidzialek zadzwonie do gin i poje na wyzite bo akurat w poneidzialki przyjmuje.. mam nadzieje ze to fasolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, łatwo mówic, ale pamiętaj, że owulacja u ciebie ładna była, stwierdzona przez gin, wieć jeśli nie w tym cyklu to jest duża szansa w następnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje.. juz sama nei wiem co myslec.. mam nadzieje ze fasolke.. ale z drugiej strony czy to mozliwe ? owu byla 7,11 @ powinna byc 14 dni pozniej bo t jest to druga neizmienna faza cyklu trwajaca 14 dni dzis jest 15 dzien od owu i @ brak , testy negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz co znalazlam : Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji (choć może potrwać nawet 12 dni), to już 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie hCG (wyższe niż 1 mIU/ml). Wówczas otwiera się możliwość przeprowadzenia testu ciążowego. Zbyt małe ilości hormonu mogą wskazywać poronienie, ciążę pozamaciczną (przyrost hCG jest wówczas o wiele wolniejszy), a także ciążę nie rozwijającą się prawidłowo. Kolejną możliwością tłumaczącą niskie stężenie hormonu we krwi jest zagnieżdżenie się dwóch zarodków (na przykład przy zabiegach in vitro), z których jeden obumiera. ja bralam clostylbegyt, po ktorym jest mozliwosc ciazy mnogiej ! czyli testy moga nie wykrywac nic u mnie bo moze byc za wczesnie jesli np doszlo do tych 12 dni.. a dzis jest 15 dzien po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to już 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie hCG (wyższe niż 1 mIU/ml)" - a testy zwykłe ciążowe sa przecież o wykrywalności ponad 25 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja robilam o czulosci 10 a jesli u mnei trwalo to wsyzskto dluzej niz normalnie to mogl nie wykryc prawda ? wiec beta mi wszystko ladnie pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala56
Przykro mi staraczko, wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My też zaczynamy staranka. Mam juz córeczkę 2,5 roku. Przy coreczce zaszłam w ciąże w 3 albo 4 cyklu. Mam nadzieję że teraz też uda się w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja, powiem ci zemoje nadzieje sa z godziny na godzine coraz mniejsze.. jest to moj 15 cykl staran 3 pod okiem lekarza.. ja juz wysiadam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko, nie lam sie, to dopiero 4 cykl jak piszesz pod okiem lekarza, wiec nie ma dramatu. Ja staram sie poprzednio okolo roku, zaszlam dopiero w 4 cyklu z clo, przy zwiekszonej dawce. Teraz tez jakos tak wierze, ze bedzie wszystko ok, ze zajde w koncu w ciaze (ale bez spiny), i ze uda mi sie donosic ciaze... trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze, pozytywne nastawienie tez duzo robi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×