Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnolia11

Zdecydowaliśmy się na dzidziusia:)

Polecane posty

tysia ja rowniez ciebie witam. alicjo wlasnie dostalam @ tzn jak sprawdzalam sluz to byl z domieszka krwi wiec dzis pewnie wyleci .. teraz to juz moj rugi cykl z clo. musze zadzwonic do gin i spytac ja co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - nie pisałam - brak czasu. Jakoś nie mam nastroju dzisiaj :( Dołuję się. Pewnie i tak nic nie wyjdzie. Nawet za bardzo się nie nakręcam. To pierwszy cykl z clo, więc pewnie będzie ich więcej :( OK - tylko aby któryś był skuteczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ma teraz pierwszy cykl z clo, i tez niby sie nie napalam, ale jak glupia zrobilam dzis test - uwaga - 5 dni po ewentualnej, nie stwierdzonej owulacji - pogielo mnie !!! no ale zrobilam, i wyszedl negatywny, ale czego sie moglam spodziewac...:p ale po kilku godzinach, bo go jeszcze mam - sa dwie kreski hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie ;) Wiem, że łatwo mówic, ale grunt to sie nie nakręcać. JA przy pierwszej ciąży zanim w nia zaszłam nakręcałam sie niesamowicie. Płacz po przyjściu @ i wtedy kiedy dowiadywałam się ze ktos ze znajomych jest w ciąży byly an porzadku dziennym. W miedzyczasie dostalam nowa prace, zdecydowalam sie na studia i wytedy okazalo sie ze jestem w ciazy ;) Tm razem znowu sie nakrecam, wiem ze pierwszy cykl staran byl bezowulacyjny, i juz sie martwie ze nastepny tez taki bedzie....Oj glupia ja..... Trzymam za wszystie kciuki. Zobaczycie ze juz niedlugo bedziemy gadac o wyprawce dla maluchów. BTW - jest tu ktos ze wschodniej czesci Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D nic nie pisałam, ale podczytywałam :) czekam na @ i w sumie to nie wiem kiedy dostane, bo tabletek anty nie biorę a według nich powinnam dostać wczoraj albo dziś, a jej nie ma :O brzuch mnie bolał w tym tygodniu ale narazie nic nie widać, choć pewnie będzie jutro albo już w nocy :) jak tam weekendowy wieczorek u was? witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam na dwóch imprezach urodzinowych - u 8-latki i 62-latka (tescia). Przeżarlam sie ciastami, tortami, salatkami i bleee Poza tym zdycham bo mam jakas kontuzje stopy - lewą czesc stopy mam spuchnieta, i zaczerwieniona, nie moge chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ala miałaś super sobotę :) na opuchliznę najlepszy liść kapusty :D Wiesz co ja nie wiem czy ja miałam, bo nigdy tego nie obserwowałam, ale jakieś lekkie bóle miałam, bo wtedy sobie myślałam o już niedługo okres :P a ona nadal nie przyszła :P Dziś w robiliśmy prezenty :) myślisz że szczoteczki elektryczne dla siostry i jej chłopaka to dobry prezent?? bo my na któreś święta też takie dostaliśmy i szczerze jestem super zadowolona z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba, mysle, że to fajny pomysł - szczerze przyznam, ze ja nigdy nie uzywalam elektrycznych, i jakbym dostala takie na prezent to na pewno bym sie ucieszyla :-) my mamy w rodzinie taka tradycje ze zawsze wczesniej losujemy, kto komu kupuje prezent pod choinke (oczywiscie dzieci sa z tego wylaczone bo dostaja wiecej prezentow). I zarowno w mojej rodzinie taka tradycja jest, jak i u mojego męza (zawsze obskakujemy dwie wigilie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Przeżywacie, jakby to była filozofia dzieciaka zmajstrować? Ja nie mogę. Czy to ma na celu nadanie większej rangi wydarzeniu? Że niby osiągnięcie? plizzzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię święta i wymyślanie prezentów :-) słuchajcie dziewczyny, zrobiłam właśnie test i kurde chyba sobie wkręcam, ale tam coś jest ... cholera, tak jakby cień cienia cienia...:/ jutro rano powtórzę bo mam jeszcze jeden test w zapasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to trzymam kciuki:)) i czekam na wyniki 2 testu:) ja po @ czekam na owulacje;] ale keipsko to widze, szczegolnie ze maz w delegacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja dziś robiłam test i to nie z porannego moczu, tylko dopiero jak kupiłam testy :) i byłam taka zdenerwowana i wyszedł pozytywnie!!!!!! kurcze teraz dopiero mam stresa :P Ala i jak ten test? ja robię jutro chyba kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) witam te panie, ktorych nie mialam okazji poznac :) ja mam 5 dc i od dzis do 9 dc biore clo po jednej, testy owulacyjne juz zakupione, testy ciazowe o czulosci 10 rowniez zakupione :) takze czekamy i dzialamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam was kochane!! Co z waszymi wynikami?? chwile mnie tu nie było i tu takie wieści!! Piszcie i potwierdzajacie! Ala, zielonazaba ??? nie wytrzymam z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:-) a więc u mnie tak, że dziś rano znów zrobiłam test bo mi ostatni został i "coś" tam było - coś, czyli cień cienia, ale nawet mąż powiedział, że "coś" tam jest :-) więc jeszcze dziś rano poszłam na beta hcg z krwi - ale wynik mam dopiero jutro po 16tej ... umieram z nerwów. Mam wrażenie że jestem w ciąży... wiem, że to irracjonalne, niby za wcześnie na jakieś objawy, ale strasznie mnie bolały jajniki dziś i całe podbrzusze, tak jakbym miała okres (takie bóle zawsze miałam podczas okresu, a nie przed). Poza tym kłuły mnie jajniki czasem w tygodniu (owulkę jeśli miałam to na bank w zeszłą sobotę, 10 dni temu). To takie dziwne, bo jak to możliwe, że w czwartek jestem u lekarza na usg, on mówi, że nie ma żadnego pęcherzyka na owulację, więc ten cykl na straty idzie, a dwa dni później mam owulację? Nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba, jeśliby się okazało, że jestem też w ciąży, to niezłe jesteśmy - w tym samym czasie poroniłyśmy i w tym samym czasie zaciążenie:-) A kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc robiłam dziś znowu rano test i dwie kreski :D i w ogóle brzuch mnie boli ale w ogolę to prawie żadnych objawów, tylko kilka dni wcześniej czy cos było mi niedobrze i tylko parę razy w pracy mi się tak zdarzyło i cos tam piersi i nic i sie boje. Alu ja mam nadzieje, że będzie ok :) a okres miałam 23 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ... jestem w ciąży... test z krwi potwierdził, jest to 4 tydzien ciąży.. a ja ryczę ze strachu... boje sie, pojawiło się jakies plamienie.. niewiele - na papierze toaletowym, ledwo zauważalne.. jak wróciłam z wyników wzielam od razu luteinę do ssania... mam nadzieję, że ciąża będzie się rozwijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×