Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Zdeterminowane i pewne swego celu na rozsądne 1000kcl:)

Polecane posty

nicOletta31 witaj w Naszym klubie ;) czeka Cie dluga i wyboista droga to fakt ale w grupie będzie Ci raźniej i na pewno Nam się uda :) mała56 hejka :) a ile chcesz schudnąć? Ja mimo że miałam nie jesc kolacji to zjadłam jajko+galaretke drobiową ale skoro jadlam mało i nie schudłam przez ostatnie 2 tyg to może jak bede jadła wiecej posiłków to waga ruszy (oby w dół ;) ) Miłej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No tak ćwiczyć rano, tylko kiedy skoro ja wstaję o 5.30, ale żeby nie było że szukam wymówki, znalazłam sposób. Jak czytam co napisałyście to nie siedzę z dupskiem przy kompie :P stoję przy krześle i ćwiczę pośladki, nogi na boki i pośladki spinam stojąc nogami jak clown przykucam i staję na palcach bardzo fajne :) no to na początek później jeszcze tak jak wspomniałyście jakieś 40- 60 min. dziennie będzie trzeba wprowadzić Z tym przesadzaniem z jedzeniem to fakt nie ma co przesadzać, ale z własnego doświadczenia wiem, że jak notowałam i podliczałam kcal. to mniej jadłam i miałam kontrolę nad tym co jem. Oczywiście zdarzało się że jadłam więcej lub niedozwolone rzeczy ale to był świadomy wybór a nie machinalne wkładanie do buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicOletta31, pęseta na biurku witajcie mamy nadzieję że dołączcie, bo dziewczyny ten topic nie może umrzeć, dlaczego??? Jak on upadnie to oznacza że my też, i kolejny raz poniesiemy porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja za sobą dzisiaj mam juz godzinke na rowerku. Zaraz za śniadanie się biore. Zjem twarożek z otrębami i pomidorem i 2 kromeczki razowca. Na obiad mam znowu krewetki na kolacje sałatke, po drodze pewnie jakieś jabłko. Wczoraj zgrzeszyłam, zjadłam krewetki i sałatke i tyle miało byc, ale sie nie udało do tego kawałek sernika, kawałeczek pizzy i 2 drinki z pepsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska18
Cześć dziewczyny:) Mogłabym się dołączyć? Mam do zrzucenia około 12kg. Ważę 69kg.;/ sądzę, że rozsądna dieta i ćwiczenia przyniosą efekt.. ale potrzebuje wsparcia, myślę, że tak jak Wy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaska18 nie jestem właścicielką topicu, ale uważam że im nas więcej tym lepiej - serdecznie witam. Cel podobny do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicOletta31 grubaska18 witam :) każdego przyjmiemy:) im więcej tym lepiej:) byle do przodu:) No ja się obudziłam o 9:15, a raczej córa mnie obudziła :) Na śniadanko zrobiłam owsiankę ( otręby żytnie = mieszane, płatki owsiane, do tego wkroiłam świeże jabłko) pychota :) Waga u mnie pokazuje tak jak wczoraj 89,7kg:-/ kurde chyba nie przytyłam kilograma :D no bo niby jak?:o mam nadzieje że to wina okresu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wkroiłam kawałek brzoskwini:) uwielbiam takie jedzonko:) faktycznie lepsze niż sklepowe musli i zdrowsze :) W ogóle to chciała bym coś w sobie zmienić, fryzurę, ubiór i td :) mam jakiś popęd na zmiany ale brak mi weny:) jakieś pomysły?:D Obecny ubiór?:D leginsy, tuniki wszystko czarne :D fryzura włosy prawie do pasa proste bez grzywki:D kiedyś miałam grzywkę i chyba teraz tez zrobię :D Ogólnie to mój mąż jest mną jeszcze bardziej zainteresowany niż ostatnio:D chyba ta dieta pomaga :D i to nie tylko w wyglądzie :D jakoś dziwnie się znów zazdrosny zrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny i witam wszystie nowe forumowiczki :-)super ze coraz nas wiecej :-) wczoraj wieczorem tak mialam chec na cos kalorycznego ale na szczescie dalam rade i powstrzymalam sie; a dzisiaj na sniadanko platki zbozowe z chudym mlekiem ok 300 kcl; odczekam troche i pozniej pocwicze a poki co biore sie za sprzatanie; milej niedzielki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu też obciełam grzywke, mam też długie proste, czarne włosy. Nawet zadowolona jestem, ale nie podcinam, czekam az odrasta tak nie całkiem do połowy nosa i wtedy mam taka na bok i po chwili znowu mam do brwi:D Ja też zawsze na czarno, i tez ostatnio naszło na zmiany, to kupiłam pare czerwonych ciuszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi1988ldz widzę że Ty również chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie ja też mam takie założenie no i znalazłam sposób na ćwiczenia a moje hantle to dzieciaczek którego bujam na nodze i podnoszę go ćwicząc brzuszki \ Mariiika ja kupiłam pomarańcze i buty wiązane na koturnie w jasnym beżu jak te nastolatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam pomarańczowe sandały na koturnie:D:D Ale chyba przesadziłam bo jak szłam na impreze w nich to kolega mnie widział i wysłał mi smsa stylowe sandałki:D:D A ostatnio kupiłam sobie czarne koturny takie zwykłe tak wysokie ze nie moge w nich łazić, i czerwone lordsy z ćwiekami:D:D No i mam ochote zmienić kolor włosów na jaśniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a w jakim jesteście wieku bo ja to mam już 35 lat - stara jestem :( i dopiero 1 dziecko, ale cieszę się jak szalona bo przez kilka lat nie mogłam zajść w ciążę to teraz radość jeszcze większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ogólnie widzę że czas zmian nastąpił ja zmieniam kolor włosów z jasnych na ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ztego czranego wyjsc zeby włosów nie zniszczyc i nie stracic... narazie nakładac co farbowanie jaśniejsza farbe taki mam plan teraz połozyłam ciemny brąz ale nie widac różnicy moze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 25:D ja zaszalałam kupiłam fioletowe kozaki:D teraz chce jeszcze kupić takie szare "śniegowce" ale jakieś one szerokie na stopach i to mnie wkurza :D ogólnie noszę rozmiar 39:D i szok ostatnio 39 jest na mnie za luźny i mieszczę nogę w 38:D nie wiem jakim cudem :D tylko zapiąć się nie mogę :D Macie jakies propozycje na zmiane?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterssts
mam pytanie moze mi odpowiecie jecie wszystko byle w ramach kalori czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sniegowce sa super. Co prawda na miasto bym ich nie ubrała, ale do lasu z psiurami śmigałam całą jesień i zime w zeszłym roku i czasem do pracy jak mi sie stroic nie chciało;p Kurcze ja chyba tez juz musze kupić jakieś lekkie kozaczki na teraz, tylko kurde nie wiem po co, aż mnie dziwią ludzie w kozakach we wrześniu, chyba z etakie z dziurkami jaky, jedni w kozakach a ja w balerinach z gołymi stopami jeszcze śmigam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterssts ja mam ograniczenia :) nie jem wszystkiego... Mariiika ale pewnie wysoka jestes:) ja stwierdziłam że będę chyba nadal w leginsach chodzić, kupiłam 2 pary nowych dzinsów i już mi z dupy spadają, nie ma sensu co miesiąc kupować nowych dzinsów a te śniegowce fajnie do getrów pasują :P a po za tym będą wygodne do prowadzenie wózka :) Kupie z jedna parę nowych dzinsów bo ja potem co z tymi ciuchami zrobię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też dzinsy z dupska lecą. Mam 168cm więc nie taka wysoka wcale. Sprzedaj na allegro potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariiika ale jak o paczkę czy pojedynczo? Ciuchy mam oryginalne więc może by ktoś kupił, mam bardzo dużo tunik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×