Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Schudłam kolejny kilogram! :D No może trochę więcej bo wskazówka przechyla się już na 72 ale bliżej jest 73. No ale mniejsza o to. Bardzo się cieszę. Jak tak dalej mi pójdzie to na święta będę ważyć 68 kg a to już jest ta granica gdzie zaczynam wyglądać jak człowiek :) dietowiczka - z liczeniem kalorii nie ma aż takiego kłopotu. W internecie maż dużo liczników kalorii gdzie zaznaczasz tylko produkt, wpisujesz wagę i samo ci tam oblicza. Z czasem to większość produktów będziesz umiała na pamięć :) Dzisiaj jadłam: - 2 kanapki z żółtym serem - 230 kcal - jogurt owocowy - 162 kcal - jabłko - 73 kcal Obiadu jeszcze nie jadłam ale przymierzam się do ryżu i marchewki. Pomyślę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
i kolejny dzień minął, z dietą ok, ale skusiłam się dzisiaj na kilka ciasteczek, bo mam okres- niestety bardzo ciężko przeżywam te dni, najchętniej usiadłabym podkulona w kącie ze słoikiem nutelli ale jednak tego nie robię;) czy Wy zmieniacie swoją dietę na czas okresu, pozwalacie sobie na jakąś czekoladkę czy pilnie trzymacie dystans do pokus?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
i jeszcze jedno mam pytanko- co myślicie o lewatywie? ja mam straszny problem z zaparciami, normalnie mam bardzo wolny metabolizm a co dopiero na diecie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz jesc chleb pelnoziarnisty, otreby pszenne i makaron brazowy albo ryz. dobre sa tez suszone sliwki. ja tez mialam problem na tej diecie i przez tydzien nie moglam sie zalatwic ale teraz jest juz wszystko ok :) a na takie fest zaparcia dobry jest syrop LACTULOSUM kosztuyje ok 10 zl i jest naprawde dobry. Mysle ze gdybys popila go z tydzien to by zaparcia przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam miec za pare dni okres i juz sie boje jak to bedzie ze slodyczami. mysle ze jak juz tak baaardzo bedzie mi sie chcialo to zjem cos slodkiego nie mam zamiaru sie katowac. potem spale przy cwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
tylko jest problem ze ja jem to wszystko o czym mówisz i nie jestem na diecie od kilku dni tylko od kilku tygodni a w kibelku jestem może 2 razy na tydzień:( cóż, spróbuję jeszcze trochę poczekać, i jak się nie uda nic zrobić naturalnie to spróbuję tego syropku;) dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMIE LNIANE - sprobuj ja dodaje do owsianki i wyprozniam sie codziennie :) w aptece jest mielone-nie probowalam a w sklepach sozywczych nasionka--na opakowaniu sa 3 sposoby przyrzdzania ja dodaje do owsianki i robi sie taki gesty kleik-dziwny smak ale z owsianka nie czuc taniutkie to jest i dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja wczoraj poległam i z jedzeniem i ćwiczeniami. dziś od początku wszystko śniadanie: 2 jajka gotowane ketchup 1/2 bułki pełnoziarnistej kawa z mlekiem 300kcal jak będę miała więcej czasu to poczytam co pisałyście-ale jeszcze nie miałam nigdy takich wyrzutów sumienia jak wczoraj i dziś po tym co zjadłam-a najgorzej,że nie ćwiczyłam. dlatego dziś cały dzień w ruchu i dokładne sprzątane z myciem i szorowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna sama do mnie napisalas wczesniej "Dzis byla klapa a jutro jest nowy dzien" :) ja tez mialam wyrzuty sumienia i to przez kilka dni, ale trzeba walczyc a chwile slabosci kazdego z czasem dopadna. Jeden dzien to nic strasznego. :) nie smutaj sie juz tylko bierz sciere i zacznij szorowac swoja hacjende :D ja tez sprzatam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak Franczeska wracaj do zdrowia gratuluję wszystkim spadku wagi,a wzrost właśnie może być przez zbliżający się okres ja Skalpel ściągnęłam za darmo przez torrenta:) z Ewą te ćwiczenia są jakieś przyjemniejsze co do kalorii to najtrudniej liczyć na początku,a później to już bez liczenia wie się i co ma mniej więcej kcal co do lewatywy-mam koleżankę,która ją sobie namiętnie robiła i juz całkiem bez niej w****ć się nie może:):):):):)bo ogólnie organizm przyzwyczaja się do wspomagaczy dlatego tak jak wcześniej napisałam na zaparcia polecam od razu po wstaniu rano szklankę ciepłej wody z cytryną ,a od czasu do czasu herbatkę FIGURA1 z senesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 listopada ma byc kolejna gazeta shape z 4 plyta Ewy. Nazywa sie hmmm nie pamietam :/ cos na T.. Trailer chyba i tam Ewa bedzie cwiczyla razem z Olką Szwed bleee juz wiem ze bedzie mnie draznic, Karoliną Malinowską i Beatą Sadowską. Podobno tez ma byc wycisk :) :) a ja polubilam wycisk z Ewką :) Plyty kupowac nie bede, poczekam az bedzie w necie zeby sobie nagrac wszystkie cztery czesci na jedna dvd. zreszta narazie musze przejsc do turbo zeby zaczac kolejne ale to moze w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to jak ze Szwed to nawet ściągać nie będę,niemiło by mi się ćwiczyło patrząc na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mi tez nie spodobalo sie to ze akurat ona tam bedzie, ale zobacze jak bedzie sie zachowywac. Moze nie bedzie az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D uhhhh KILLER zaliczony :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
no dziewczyny gratuluję zaliczonych treningów, ja pokręciłam trochę na hula-hopie, ale najważniejsze, że kupiłam dzisiaj siemię lniane i już je spożyłam, mam nadzieję, że choć odrobinę pomoże na moje niewygodne problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numero1, a jesz o regularnych porach i pijesz minimum 2l wody?ja zauważyłam też na sobie,że mam zaparcia jak zjem jednego dnia 1000kcal,a następne 2 ok 800 i na 3 znowu 1000 a jak się 1000 ciągle trzymam to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
o regularnych co 3 godzinki jem :) a wody i zielonej herbaty to piję mnóstwo;p chyba już taka moja uroda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja parę dni temu tez miałam z tym problem, ale juz minęło samo. A dzis to tak mnie lapalo ze biegalam do kibla po każdym posilku. Chyba wylecialo wszystko z zeszlego tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Tak obudzilam sie rano I wiecie co? Nie Wiem jak Wy, ale Ja bardzo gloduje wieczorami. Spozywam ostatni posilek o 18 a chodze spac 22:30-23:30. Za to rano tego uczucia zdumienia az nie moge sie nacieszyc hehe ze kolejny dzien twardo nic sie podjadlam wieczorem :) tez tak macie? Pozdrawiam Ps. Jak wroce z wakacji tj. Wtorek to kupuje elektryczna wage I w koncu bede mogla dokladnie sie wazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek222
halo halo . u mnie nuda. znowu chora jestem niestety ;[ kolejny antybiotyk . ehh. takie sa efekty uczeszczania na basen w okresie jesienno zimowym ;[ no coz... ostatnio troche myslalam ad dieta i chcialabym przejsc na tydzien albo na dwa na diete bezweglowodanowa cos typu south beach. bede jadla wszystko oprocz weglowodanów ;] ktos jest chetny zaczac ze mna? robie to bo waga mi wogole nie spada niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarcia1
co myslicie o diecie niełaczenia? zan sie ktos? warto? czy lepiej 1000 kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zastanawiam sie nad dieta gdzie jest niski indeks glikemiczny ( ogolnie) i mozna jesc chleb ale z niskim indeksem , bo ja jestem chlebowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! Jestem mega szczęśliwa,bo się zmierzyłam-ważyć to już mi się powoli odechciewa iiiii od początku diety to moje wyniki mierzone 01.11.2012 i dziś pas:było 71cm jest 68 boczki:było 90 JEST 87 udo:było 58cm jest 56 KENZO-jesz kolacje za wcześnie-zjedz 3-3,5 h przed snem a nie do 5,5h ,bo to naturalne,że złapie Cię głód:)najlepiej zjeść coś białkowego typu serek wiejski czy jajka ja na sb byłam i mi nie odpowiada ta dieta-może jeszcze kiedyś spróbuję,ale jeszcze nie teraz,bo mam ochotę na wszystko:) a z rańca jak jeszcze leżałam w łóżku zrobiłam parę ćwiczeń na nogi z tych z Ewą chyb będę robić tak codziennie rano,że w łóżku na nogi i może brzuch,a później cały skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna gratuluje , ja chce w pasie do swiat zrzuccic pare cm a co jadłas? chleb tez? a jak tak to jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę skalpel z Ewą Chodakowska,a jem normalnie w sumie tylko ograniczam kalorie,a chleb jem albo żytni,albo bułki grahamki ,albo kupuję z sonko chleb żytni błonnikowy (chyba tak się nazywa-opakowania nie mam:))a zwykły biały jem jak nie ma innego na stanie i zapraszam do przyłączenia się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
amanda no chce tylko od niedzieli bo jutro alkolo sie wieczorem szykuje. tzn juz od dzis nie jem makaronow ryzow itp a tak naprawde zaczne od niedzieli . mam nadzieje ze troche mi to organizm oczysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKALPEL......zaliczony:):):):):)uff skorzystałam z okazji,bo mała śpi-a tak to ćwiczyłam z nią,bo na mnie właziła. a u Was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×