Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogę spełnić wszystkich po

Szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
A jak pracowałam na studiach na kasie to było dużo osób z ,, niepełnym uzębieniem '' :) nawet bym powiedziała patologicznych i nikt na ich zęby nie patrzył, jakie wy głupoty piszecie to szkoda słów! Niektórzy to naprawdę ludzie z marginesu ale jednak praca dla nich była. Niektórzy przyszli na dzień, dwa ( bo ciągle się ktoś SAM zwalniał) i mówił że odchodzi bo ,, to nie dla niego robota'' ,, za ciężko'' ,, godziny mu nie pasują'' itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakie kwiatki, nie ma rodziny z Leszczynowej masz rację. Albo ktoś czyta z fundacji to forum i zdjęli albo ktoś ich wybrał. Może zaświtało że 1850 zł za wynajem mieszkania to nie mało ? Ja na tarchominie się wychowałam. Leszczynowa to nowe bloki w podwyższonym standardzie. Jakim prawem taka rodzina ma roszczenia i dostaje paczki. Ludzie tam na tarchominie , nowodworach są najtańsze wynajmy w Warszawie. Wiem bo wychowałam się w okolicy. Wynajem mieszkań tak jest 1200 zł. Duże mieszkania za tą cene można dostać. Wystarczy zobaczyć w necie ludzie wejdźcie sobie na strony i zobaczcie ceny najmów to wam się oczy otworzą za ile można w Warszawie mieszkanie wynająć. 1850 to jest kwota dla bogatego, biedny mieszka w byle jakim mieszkaniu aby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do AGNIECHA. Słuchaj Gałczyńskiego 3 to jest firma. To nie jest mieszkanie prywatne, udało mi się znaleźć info w necie że twój mąż tam pracuje. Czyli ma pracę naprawia sprzęt, a napisałaś wcześniej że też jako stróż pracuje więc ma 2 prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale w szkole w obecnosci wielu innych ryczacych dzieciaków sie zadania domowe odrabia ekstremalnie ciezko,. i lepiej miec dobre warunki tzn mozliwosc nauki w domu, a nie w szkole." :D Jak sie mieszka w jednym pokoju z 7 rodzenstwa to w domu nie ma sie odpowiednich warunkow do naukim(mamusia z tatusiem nie zadbali :P) Wiec tablet niczego nie zmieni. W spokoju i w ciszy mozna sie uczyc w bibkiotece. A tam jest dostep do komputerow i do internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs amotna mama
witam śledzę państwa wpisy na tym forum i jednego nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi ? mam świadomość ,że ,,szlachetna paczka,, nie wszystkim się należy niepełnosprawnym,starszym?NIE bo co?mają renty i emerytury ,,,samotnym mamom NIE bo co?? alimenty ,mops pomaga?TO KOMU? Osobiście pierwszy raz w życiu dostanę ,,szlachetną paczkę,, a może mi też się nie należy bo co?Jestem samotną matką i powinnam ruszyć tyłek do roboty? same dzieci zostawić w domu NIE! A wiecie czego bo ci na górze doją kasę od was w formie podatków sponsorują sobie wakacie prezenty wysokie dietki i do tego premie a wy na forum szaraków z błotem mieszacie wstyd ! ja swojej historii życia nie muszę opisywać w necie i użalać się nad własnym losem bo i tak nikt by nie współczuł i nie zrozumiał o co tak naprawdę chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc zgadzam sie, biblioteka jest od nauki, nie spotkałam sie jeszcze zeby w bibliotece byl zgiełk tak jak opisała pani powyzej. Leni kazda wymówka jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość samotna opisz swoją sytuację to ci powiemy czy powinnaś dostać pomoc czy nie, chyba umiesz czytać i widzisz że jesteśmy ZA pomocą ale nie dla rodzin bezmyślnych którzy robią dzieci po to żeby zyskać większy zasiłek. Do pracy nie bo po co, skoro mops da tyle samo co jedna pensja? Jak ci się należy paczka z tabletem to się walnij kobieto mocno w głowę. Bo tablet to bzdura a dzieci w szpitalach umierają. Swoją drogą to skoro jesteś taka w potrzebie to skąd masz dostęp do netu i siedzisz już o 7 rano przed komputerem? Pracy się brzydzisz ,, bo dzieci samych nie zostawisz'' kobieto ocknij się, wiele matek pracuje i oddaje dzieci do żłobka, czemu ty nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale w szkole w obecnosci wielu innych ryczacych dzieciaków sie zadania domowe odrabia ekstremalnie ciezko,. i lepiej miec dobre warunki tzn mozliwosc nauki w domu, a nie w szkole." NO TAK fajna ściema, czy ktoś kiedys widział albo słyszał ryczących dzieciaków w bibliotece? hahhah już tak nieroby naciągacie że hej, każda wymówka dobra żeby do roboty nie iść. W bibliotece hałas, pracy nie ma, :) Ważne że mops da zasiłek w wysokości jednej pensji więc robić nie trzeba. Można grzać tyłek przed kompem w domu i wylegiwać się. Dla mnie jest co najmniej dziwne jak dwie osoby mąż i żona razem nie pracują. Ok jedno może być chore ale drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gadać ,, nie da się'' ,, mam małe dziecko'' ,, nie ma pracy'' ,, mąż chory i ja chora'' ,, dalekie dojazdy nie mam jak dojechać'' . Tylko wy to wszystko wiedzieliście ludzie jak decydowaliście sie na dzieci, czy się mylę? Ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 27 lat a nie 18 jak niektórzy. Trochę głową trzeba ruszyć a nie robić dzieci bez pojęcia. Wiedziałaś że pracy u ciebie w mieście mało ? Wiedziałaś. Wiedziałaś że dziecku dać jeść trzeba i mieszkanie zapłacić? Wiedziałaś. Więc czego jeszcze nie rozumiesz? Ja mogłam mieć dzieci wcześniej ale nie miałam wcześniej na utrzymanie ich, najpierw trzeba faceta znaleźć który ci coś zagwarantuje przede wszystkim a nie takiego co przyjdzie na gotowe. Myśleć zanim się zakłada ,, rodzinę '' za darmo, na czyjś koszt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs amotna mama
mam troje dzieci jedno ADHD ,drugie pod kontrolą kardiologa a trzecie ma 4 latka utrzymuję się z zasiłku rodzinnego i alimentów na trzecie dziecko na dwoje starszych do dzisiaj walczę z biurokracją,po opłatach zostaje mi jakieś 70-80 zł na os .po tegorocznych ulewach byłam podtopiona dwa razy ,sama remontowałam sobie ściany powoli powoli ale podłogi to już nie dałam rady finansowo z pod paneli dalej paruje woda nawet nie mają wyglądu rodzina ma mnie gdzieś bo wywaliłam darmozjada alkoholika z domu ? komuś tylko się tak wydaje ,że mi się nie chce pracować ale uwierzcie mi nie ma nic gorszego niż poniżanie się w opiece i stanie w kolejce do kasy(po 80-120 zł) z pijakami w okropnym smrodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją droga to ostatnio dzwoniłam do mopsu i niestety prawda jest taka że wiele rodzin nie chce pracować, każdy w mopsach wam to powie. Po co mają pracować skoro dostają na dzieci i na siebie tyle co średnia pensja? Po co? Jak dadzą za darmo kase to można sobie wtedy leżeć i jak na wakacjach całe życie. Życie przeleci na niczym, zero wstydu przed dziećmi że się tylko łapę wyciąga. Zresztą dzieci są tego uczone. W szlachetnej paczce dużo jest ,, dzieci'' ponad 20 letnich kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ADHD TO nie choroba, to choroba matek które nie potrafia dziecka wychować. Nie pisz bzdur. Po prostu napisz dzieciak mi lata po mieszkaniu jest niedobry bo go tak wychowuje. Wyprostuj go kochana póki sie da, adhd jest jak ,, dysleksja'' ŚMIESZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POD KONTROLĄ KARDIOLOGA? ja też jestem pod kontrolą bo chodzę na wizyty :) Każdy kto korzysta z lekarza jest pod kontrolą lekarza ale to nie znaczy że jest się chorym, nie ściemniaj nie masz co wymyśleć. Ja dziś idę do ginekologa na 16 30 i czy to znaczy że jestem pod kontrolą ginekologa? Tak bo się u niego lecze ale nie znaczy że należy mi się szlachetna paczka czy zasiłek z mopsu :) a może mi się należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczysz o alimenty na dwoje starszych? Czyli dwoje starszych masz z innym typem a ostatnie z innym? Kochana pomyśl. Zrobiłaś dziecko trzecie z jakimś facetem i nie zapewnił ci niczego? Nie dość że dwoje masz i o alimenty musisz walczyć bo takiego sobie wzięłaś to teraz jeszcze złapałaś kolejnego który ci dziecko zrobił i też pieniędzy przy nim nie masz? I my właśnie o tym piszemy, że jesteście bezmyślne. Miałaś nauczkę z pierwszym bo cie zostawił i ci nic nie zapewnił? Miałas. To po co wzięłaś kolejnego fagasa i masz z nim dziecko? I latasz po zasiłek. Wiedziałaś kogo bierzesz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gałczynskiego 3 to mieszkanie prywatne nie firma.Ja je wynajmuje.A maz oczywiscie prubuje dorobic i jak sie cos trafi do naprawienia to naprawi jesli sie nie da to trudno.Ja celowo podalam dane,zadzwon do mops to ci powiedza jak jest naprawde.Zostalam tu oceniona juz i to za co.za to ze poprosilam o jedzenie.Nie jestem zadna alkoholiczka,nie kradne.Ja sie podniose,tylko czekam na operacje naciagania siegien achillesa,mam nadzieje ze pojdzie dobrze i znow bede pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twojego tekstu wynika że masz swoje dzieci z innym a jedno z innym ja to tak rozumiem, może napisz tak żeby było wiadomo jak jest bo nie można doszukać się o co chodzi. Jeśli jest tak jak ja rozumiem to niestety nikt ci nie kazał miec dziecka trzeciego z kolejnym leniem nierobem. Jeśli masz troje dzieci z jednym to sie zastanów. Nie znałaś go? Nie wiedziałaś że ci nic nie zapewni? Kochana ja mam pieniądze ale NIGDY nie zafunduje sobie trójki dzieci, niech mąż będzie miał wypadek albo coś się stanie. Nie przewidzę tego. Szkoda słów na wasze myślenie. 3 dzieci jest dla ludzi z wykształceniem którzy zawsze prace znajdą a nie dla biedy, chociaż ja jestem po studiach dla mnie jedno dziecko, góra dwoje to maks. Mamy dochód ponad 10 tysięcy i i tak nie zdecydowałabym się na więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniecha ciebie akurat nikt nie ocenia, ty jesteś chora, dzieci są zadbane i tak jak napisałaś uczą się. Tylko męża zagoń do roboty, w wakacje może iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam osoby które mają chory kręgosłup i pracują, powiedz szerze czy mąż jest troszke leniem? Bo myślę że tak, nie jest zaradny, wszystko widzi na nie. Ty trzymasz ten dom mam takie wrażenie, facet leniwy, do końca życia mógłby siedzieć na mopsie jakby się dało, goń go kobieto bo nigdy na nogi nie staniecie, zrób to dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość samotna mama, z pijakiem? A nie pił jak trójkę dzieci udało się zmajstrować i to w dużych dość przecież odstępach czasu, znałaś go przecież. Domyślam się że pierwsze dziecko miałaś w wieku 18 lat. Szkoda mi cie kobieto bo życie masz pewnie ciężkie, ale czemu nie myślałaś o tym wcześniej? Wiedziałaś że życie polega na tym że trzeba się utrzymać? Czemu zdecydowałaś sie na 3 dzieci? Dlaczego teraz jest ci przykro że musisz stać po zasiłek? Przecież wiedziałaś o tym że rodzinę trzeba utrzymać.Czy ktoś ci kazał mieć AŻ 3 dzieci? Dzieci bocian przynosi czy ludzie dorośli doprowadzają do tego sami że te dzieci się na tym świecie pojawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czekam na operacje naciagania siegien achillesa,mam nadzieje ze pojdzie dobrze i znow bede pracowala." Nie zebym sie czepiala ale.... :P Ja mam zespol ciesni nadgarstka. Rece mi dretwieja, bol 24 godziny na dobe, czasami lzy same mi plyna bo tak boli. CZekam na zabieg. W czasie tego oczekiwania....pracuje :O Pracuje bo kocham swoje dzieci i chce im zapewnic tablety, srety itd. Maz i synowie w domu odciazaja mnie z wszystkimi czynnosciami i to jest pomoc. Pomoc od najblizszych, nie od obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs amotna mama
tak zgadza się trzecie dziecko mam z innym partnerem z którym miało być tak pięknie i co po czterech latach mu się znudziło ? I przepraszam że nie kończyłam studiów i nie zarabiam 10 tyś ale ja od 18-go roku życia ciężko pracowałam pomagałam rodzicom finansowo i materialnie a dzisiaj co nie mogę na nich liczyć proszę nie obarczać tylko mnie za to że tak wyszło ,że rodzina się na mnie wypieła wróżką nie jestem i nie przewidziałam tego,że zostanę sama przepraszam bardzo a może powinno zawierać się jakieś umowy? sprawdzać stan majątku i tp. przyszłego tatusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w innych miastach ale u mnie w MOPSie nie dostaje się kokosów. Mam dziecko 9letnie i utrzymujemy się z : 500 zł alimenty, 153 zł zasiłek dla bezrobotnych i 120 zł zasiłek celowy. Po opłaceniu wszystkiego zostaje niewiele. Szukam pracy po kryjomu bo jakby sie MOPS dowiedział że np pracuje a dziecko wraca ze szkoły i zostaje bez opieki w domu to mogą mi je zabrać - tak usłyszałam jak się spytałam co będzie jak prace znajde. Ale wole zaryzykować i mieć tą prace,nie prosić się o jałmużne z mopsu jak ostatni dziad. Wpadłam jak miałam 18 lat. Gdybym cokolwiek wiedziała na temat antykoncepcji to by tego dziecka pewnie nie było ale dla mojej mamy takie tematy były zawsze tematami tabu. I też nie rozumiem osób co se robią po kilka dzieci. A na cholere tyle skoro w domu bieda aż piszczy? Nie chce być skazana na czyjąś łaske. Mam nadzieje że za niedługo los sie do mnie uśmiechnie bo już tyle CV rozniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze dziecko urodziłam mając 23 lata a nie 18 i miałam dobrze płatną pracę a on nie był kiedyś alkoholikiem był człowiekiem do rany przyłóż a co się z nim stało to ja nie wiem i proszę o przypiłowanie pazurków zanim na kogoś naskoczycie i nie potępiajcie ludzi z niższej półki okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym była tak niemądra jak co niektóre to już bym bawiła kilkoro dzieci.Może i u mnie bieda piszczy ale zawsze mam w domu prezerwatywy w razie czego. A gdyby ich nie było to logiczne że sexu nie ma no ale co niektóre to nie potrafią mysleć logicznie.Kiedyś nawet brałam tabletki antykoncepcyjne które wystarczyły na 3 mies i kosztowały 7 zł więc to nie jakiś majątek. Kobiety myślcie i nie dajcie się zapładniać bo kto będzie wam potem pomagał? I co z tego że byłaś z nim 4 lata. Przez te 4 lata pracowałaś,byłaś niezależna? Nie? To na cholere ci to było. I znowu będziesz uziemiona w domu przez najbliższe lata. Ja na szczęście wychodze już powoli na rynek pracy i nigdy więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....wróżką nie jestem i nie przewidziałam tego,że zostanę sama przepraszam bardzo a może powinno zawierać się jakieś umowy? sprawdzać stan majątku i tp. przyszłego tatusia ?,,,, HAHAHHAH Ty tak na poważnie? Kobieto dwóch chłopów i ZADEN ci nic nie zapewnił. Póknij się w głowe sama jestes sobie winna, jakim prawem decydujesz sie na dzieci. Każdy może pracować i studia skończyć, nie bądź cyniczna. To że ty tak wybrałaś to twoja sprawa. Kobieto czy ty masz głowe ? Czy nie wiedziałaś jacy są faceci? Pierwszy cie zostawił z dwójką i to ci nic do myślenia nie dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok nie dobijajcie jej tak. Dla takich osób jak ta pani szlachetna paczka powinna zorganizować dodatkowo zapas tabletek antykoncepcyjnych na conajmniej 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to że nie masz kasy to nie znaczy że jesteś osobą ,, z niższej półki'' ja mam kasę ale nie rozróżniam na ,, ty masz ja nie, ja mam a ty nie'' Dla mnie twoja głupota polega na tym że najpierw jeden cie zostawił bez kasy i z dziećmi a później drugi ci dziecko zrobił i tez ci kasy nie daje i też zostawił cię samą. Kobieto wiesz co znaczy uczyć się na błędach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem tu jest pewnie to że ta pani nie miałaby gdzie dzieci zostawić jakby poszła do pracy i to jest właśnie problem większości samotnych matek. 1 dziecko rozumiem, druga wpadka jeszcze można przeboleć..ale trzecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs amotna mama
ŻADNE Z MOICH DZIECI NIE SĄ WPADKĄ , czy wy same nie wiecie co piszecie czy same bląd pipy piszą po ile wy macie lat z jakim doświadczeniem życiowym ? Czy wasi faceci są tacy super? na całe życie? latka lecą a wy nie będziecie młodsze a facet zostanie facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpadka? To jesteś wyjątkowo głupia. Nie miałaś pracy,nie byłaś niezależna a jednak nie przeszkadza ci to w świadomym płodzeniu dzieci i skazywanie ich na biede i pośmiewisko w szkole? Moją córke wyśmiewano niedawno od biedaków bo nie kupiłam jej jeszcze książek we wrześniu do szkoły i nie wyobrażam sobie strzelić kolejne dzieci skoro z jednym ledwo daje rade? Ja pierdziele to nie średniowiecze. Nie mam faceta i nie chce mieć ale spotykam się za to z kolegą i dzieci z tego nie będzie bo w porównaniu do ciebie ja myślę kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×