Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melindda

Rozpaczliwie chcę schudnąć, ślub coraz bliżej, a ja stoję w miejscu...

Polecane posty

Hmm smażony żółty ser.. coś wspaniałego :P Niestety na dłuższy czas zapominam o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...albo hermelin smażony. Taki czeski camembert. Tak nawiasem, to powiem, ze najlepszy smażeny syr jadłam w IKEI w Ostrawie. :) Jakby ktoś kiedyś był w okolicy, to polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharrra
Vera nie chodzi o to, że unikam ziemniaków, tylko moje kremy są bardzo gęste i bez nich, bo nie daję zbyt dużo wody, a z ziemniakiem to by chyba łyżka stanęła na baczność:) A jeśli chodzi o ziemniaki, to bardzo lubię na obiad pieczone w mundurkach, lekko rozkrojone i polane jakimś twarogowym dipem, np. tzatziki albo ze śledzikiem fajnie przyrządzonym, do tego sałata masłowa z vinegretem - mniam. Sery jem czasem z grilla, typu oscypek z żurawinową konfiturą, specjał na Podhalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak, ze gotuję ziemniaki osobno, kroję w kostkę, właściwie to nie ziemniaki, a ziemniak. Nie przypominam sobie, ze dodałam kiedyś więcej. Jak się ugotuje, to sobie układam tę kostkę na dnie i zalewam kremem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisuję dzisiejszy dzień: 8:00 2 kanapki z ciemnym chlebem, masłem, twarogiem chudym, kapustą pekińską, szczypiorkiem 11:00 sałatka z tuńczyka,fasoli czerwonej, sałaty lodowej 15:00 sałatka z ananasa, papryki, selera, jajka 17:00 nóżki w galarecie drobiowe Ano właśnie? A rybę mam traktować jak mięso? I jak zjem rybę w ciągu dnia to np nie powinnam już jeść drobiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem Ci nie jak dietetyczka, tylko jak wegetarianka - tak, ryba to mieso :) A jesli nie masz problemu z jedzeniem gotowanej/duszonej/pieczonej i bez panierki - to jest bardzo wartosciowa w diecie odchudzajacej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu fajnie dziewczyny :-) Melindo - kiedy slub? Sahara masz super wiedze i sypiesz extra przepisami, normalnie az zdrowo i apetycznie z Twoich pomyslow bije. Jednak sprawdza sie to, zeby troche zaplanowac posilki a nie tak bezwiednie siegac do lodowki po kanapke z zoltym serem :-( Ja zrzucilam juz 9 kg i walcze dalej, dalek droga przede mna. Saharo, a masz jakies dania, ktore mozna by przygotowac sobie dzien wczesniej w domu i zabrac do pracy> ? Ja na razie albo w pracy jem te nieszczesne kanapki (rzadko co prawda bo juz uwazam), albo wszelkie salatki typu porwana salata, ogorek, cebulka, do tego indyk w kawaleczkach i 2 lyzki kaszy gryczanej, ale juz mi sie nudzi. I niestety nie mam gdzie podgrzac, wiec tylko n zimno. Opcjonalnie serek wiejski z pomidorami, ale tez juz mi sie znudzil. Cokolwiek , zeby od tych kanapek sie uwolnic!!! Ryba w pracy nie teges, wiadomo, hm... Aaaa, czasem zabieram owsianke - 3 lyzki platkow, posypuje wiorkami kokosowymi, platkami migdalow, daje 2 sliwki, morele suszone, kilka rodzynek i podlewam to maslanka. Wstawiam w pracy do lodowki i potem wcinam taka breje, juz tez staje mi w gardle. Musze walczyc dziewczyny i sie nie poddam, kurcze, juz i tak za dlugo zwlekalam. Mam tyle pieknych ciuchow w szafie na rozmiar 38, w srodku jestem sliczna, zwiewna dziewczyna jak dawniej, a nie potworem, ktory patrzy w tej chwili z lustra, boze... :-( Planuje wrocic do wagi sprzed ciaz czyli 56-60kg. Jak macie jeszcze jakies fajne rady to dawajcie, caly topik przeczytalam z zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam po własnej kuracji adipex jeśli chcesz schudnąc... Napis na meila: daga.angel(małpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko loko
Jest takie powiedzenie :sniadanie jedz jak krol, obiad jak mieszczanin, kolacje jak zebrak. Bardzo sprawdza sie to u mnie. Autorko topiku, nie doczytalam wszysytkich postow, ale radze wyrzucic zolty ser. Bezwzglednie, bez niego da sie zyć. Ja ze wzgledu na alergie mam wykluczony zolty ser i wszelkie nabialy, mleko itp. Pamietam, ze gdy wykryto co mnie uczula, wazylam 62 kilo. Ciezko bylo odzwyczaic sie od chleba z serem, ale dalo rade:-). W pol roku schudlam 6 kilo, duzo to nie jest wprawdzie, ALE.. te kilogramy do mnie juz nie wrocily... Ogolnie ja Tobie polecilabym, abys sprobowala owsianke goraca ( dzien wczesniej ugotowana) na siadanie, z otrebow. Dobre na trawienie i nie musze chyba mowic ile dobrego blonnik robi... + do tego jakas kanapka z jajkiem, zamiennie kielbaska. Na samej owsiance nie ujedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko loko
Truskawko, ja moge polecic Ci przepis na moja owsianke. Bardzo prosta i swietnie wplywa na trawienie ;) mysle, ze dla Ciebie jednej wystarczy litr wody,pol lyzeczki masla, okolo 10 lyzek otrebow gorskich, najzwyklejszych bo takie sa najlepsze), troszke imbiru ( przyspiesza palenie kalorii) odpowiednia ilosc soli ( do posmakowania) gotowac ok 30 min ( mieszac!) lyzeczka cytryny, troszke cynamonu i zakonczyc szczypta imbiru. Ostrzegam, nie od razu taka owsianka zasmakuje ze wzgledu na to jakie proporcje przypraw zastosujesz. ja gotuje dzien wczesniej wieczorem i nastepnego dnia na sniadanie odgrzewam. Mozesz tez wrzucic starte jablko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saharrra
Oj Truskawko, te drugie śniadania! Też mam z tym ambaras. Podobnie jak Ty kombinuję i szybko mi się nudzą:) Mówisz, ze ryba do pracy nie? A ja Ci polecam dorsza w galarecie lub inną rybę w galarecie. Lubię tłuste, ale Wy się odchudzacie, więc proponuję dorsza. Dobrze jest rozlewać już przyrządzoną galaretę do plastikowych pojemniczków, które na drugi dzień tylko zamykasz i zabierasz do pracy z widelcem i cytryną do pokropienia:) Uwielbiam taką rybkę, można zatopić w galarecie jeszcze inne warzywa, groszek, marchewkę, czy nawet jajko. Czyżby autorka się wycofała? Melindda jak Ci idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobildiet
Witam i zapraszam wszystkich na stronę poradni dietetycznej www.mobildiet.pl Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×