Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dziewczyny czy Wy wszystkie robilyscie wymaz? Bo ja póki co nie dostałam skierowania. Czy to sie robi tylko jak są jakieś niepokojące objawy albo podejrzenia? A ten paciorkowiec to jak soe objawia? Mnie nic nie swędzi ani nie piecze póki co. Jedynie te uplawy no ale nimi się zbytnio nie przejmuje bo to chyba normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doremi - też zastanawiam sie nad stanikiem jaki rozmiar i nadal nie wiem :( , tak samo myślę czy kupować szlafrok czy nie, jeśli kupię to taki za 25 na allegro bo szkoda kasy na coś tylko do szpitala zastanawiam się nad kupnem kocyków ile kupujecie i czy macie już jakieś upatrzone? szkoda tylko że na allegro nie wiadomo czy jest gruby czy cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik ja też nie mialam robionego wymazu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika23 spooookojnie, oddychaj kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony wymaz w kierunku kilku bakterii.... Ja kocyki mam utarzone ale jeszcze ich nie zammawiamal. na razie mam 2 takie cieńsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z psem w domu ale leze z nim na dywanie bo jest prawie nieprzytomny bidulek.. Alanja ja zamowilam tą posciel 10 elementową za 199zl. allegro.pl/baby-raj-10-el-posciel-haft-120x90-moskitiera-i3211513341.html. Serduszka czekoladowe. Co do wynikow to morfologii jeszcze dokladnie nie analizowalam ale duzo mam ponizej normy miedzy innymi hemoglobine. Glukoza po 2 godzinach wyszla mi az 161 :-( jesli kaze mi powtarzac badanie to chyba sie potne. Juz wole diete... W szkole rodzenia dzisiaj bylo o I fazie porodu- czyli co sie dzieje, gdzie sie zglosic w szpitalu, ze przysluguje karetka w razie co, jakie sa sale, ile trwa dana faza co sie dzieje z szyjką itp itd. Duzo konkretow uprzedzila ze bardzo duzo czasu jest sie podpietym pod ktg, ze są piłki drabinki itd ze czesto badają. Wyjasnila dlaczego tak wazne jest prawidlowe oddychanie podczas skurczy. Ogolnie super i godzina zleciala jak z bicza strzelił. Acha no i powiedziala zeby sie nie upierac przy swojej koszuli do porodu bo ich sa dostosowane, mozna je brudzic ile sie chce i one zmienią a dopiero po porodzie warto sie przebrac w swoją. Moze nastepnym razem uda sie zwiedzic porodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja no własnie ten kolor wpada bardziej w zólty. Zaraz wrzuce zdjecie na maila to może będzie widac bardziej niż na tym z allegro:) Andzik ja tez nie miałam robionego posiewu, tzn miałam chwile przed zajsciem w ciąże, ale w jej trakcie juz nie, tylko cytologię. Mania jak możesz to napisz czy i czym to sie objawia? Ja tez mam dosyc spore upławy, ale jakos mnie one nie martwia, bo od poczatku ciązy tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo szkoda mi Twojego psiaka, ale mysle, ze szybko dojdzie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja wysłałam na maila rożek, ale na zdjęciu wyszedł blady. W rzeczywistości jest deczko ciemniejszy. Mój mąz stwiedził, ze jednak jest bardziej kremowy niz żółty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz częściej twardnieje mi brzuch, na parę chwil i wszystko wraca do normy. Czy to są te skurcze Braxtona.. jakiegoś tam czy coś zazyna się dziać? macie też tak? są one bezbolesne, ale największe napięcie wyczuwam w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz częściej twardnieje mi brzuch, na parę chwil i wszystko wraca do normy. Czy to są te skurcze Braxtona.. jakiegoś tam czy coś zazyna się dziać? macie też tak? są one bezbolesne, ale największe napięcie wyczuwam w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był mój post a juz go nie ma:( Alanja pisąla, że zdjęcie jest juz na mailu i, ze wyszlo blade. W rzeczywistości rożek jest deczko ciemniejszy, a mój mąż stwierdził, ze wpada bardziej w kremowy :) Wysłałam też zdjęcie swojego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines własnie wczoraj o tym pisałysmy i sporo z nas tak ma. Ja też mam najbardziej twardy brzuch od pepka w dól. Mysle, że to jest normalne na tym etapie ciązy, chociaż ja znów zapytam o to lekarza jak będę na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie dzisiaj byłam w rossmanie i kupiłam zapas chusteczek do pupy dla małego BabyDream. Za 4 paczki zapłaciłam 16 zł, gdzie takie same 4 paczki Nivea kosztowały 26,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines na tym etapie ciazy takie twardnienie brzucha jest normalne. Ja takie mialam juz w 16 tygodniiu i wtedy bylo za szybko dlatego lezalam w szitalu. Po 20 tygodniu to jest juz norma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o tych wynikach glukozy, o cukrzycy i sie poryczałam...:-( Dlaczego mi sie musi to przytrafić? Wynik 161 po 2 godzinach to juz raczej nie przelewki :-( Boje sie mierzenia glukozy i insuliny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila bylam na zakupach bo meza nie bedzie caly weekend a ja niewybieram sie sama po zakupy. Kupilam dzisiaj dla malego pampersy a chusteczek mam juz duzo bo ostatnio kupialm zapas huggisa bo byly w promocji a sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti a masz jakies objawy tej cukrzycy?? kurcze ja się boje jaki mi wyjdzie ten cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wymazow to ja tez nie mialam przez swoja gin skierowania ale ta druga do ktorej poszlam dala mi na wszystko... ale jak zrobilam to nic nie wyszlo... moja gin spojrzala tylko na te wyniki i powiedziala, ze jest ok :) chyba byla niezadowolona, ze zrobilam jakies badania bez jej wiedzy-ale przynajmniej ja jestem spokojna choc te badania mialam dosyc dawno temu... :) nikomu nie polecam wymazu z cewki moczowej bo to dramat jak dla mnie... Katti co do glukozy to sie nie martw... ja zaczynam zachodzic w glowe bo niby wyniki mialam dobre ale przeciez ja spacerowalam po wypiciu tego-pielegniarki mi pozwolily... no i teraz nie wiem czy wynik nie jest jakis oszukany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jakie mam miec objawy.. Normalnie sie czuje.. Nie jestem otyła, w rodzinie nikt nie choruje na cukrzyce.. W moczu cukier w normie.. Nie wiem, zobacze co mi powie w poniedziałek moja gin na ten temat, ale mam załamkę jak na razie :-( Pies odsypia, nie ma jeszcze siły iść ale juz mu przynajmniej język bezwładnie nie zwisa z ryjka. Doła mam. Az mi sie nie chce tej morfologii interpretowac :-( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti głowa do góry! poczekaj co gin powie, kiedy masz wizytę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dzis tez te huggisa były tanie, ale ja nie brałam, bo pomyslałam, że skoro papmersy nie sa za dobre, to nie wiem jak bedzie z chusteczkami> Ale dobrze wiedziec, że jednak sa dobre:) Kattiyo siostra mojego męza miała po 2h wynik 170. Od tamtej pory jest na diecie i 1,5h po każdym posiłku musi mierzyc sobie cukier z palca. Ona jest teraz w 8 miesiącu i od momentu przejścia na diete bardzo szybko jej sie ten cukier uregulowal. Tak wiec głowa do góry:) Mysle, że u Ciebie też sama dieta wystarczy:) Ona też ma co miesiąc wizytę u diabetologa i tej jej powiedział, że insuline podaje sie dopiero wtedy jak cukier przekracza 200 jednostek. Zawsze najpier trzeba spróbowac uregulować go dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti nie przejmjj się. Insulina w cukrzucy ciążowej nie zawsze jest konieczna. Przeważnie tylko odpowiednia dieta. Moja koleżanka to nawet sobie ją chwaliła bo dzięki niej przytyła w ciąży tylko 7 kilo czego pozbyła się zresztą 2 dni po porodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo nie denerwuj się.Mój gin wczoraj jak spojrzal na moje wyniki pierwsze co powiedział to że mam cukrzyce a za chwilkę że nie ,poprostu go zmylił jakiś przelicznik.Bo laboratoria mają czasami różne przeliczniki a ten był inny niż ten którego używa.To tak dla pocieszenia,poczekaj na wizyte.Ja tam wierzę że wszystko będzie dobrze.Trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×