Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Dzień dobry :) jak tam nocka?moja normalnie nie śpi tak dobrze jak poszczepieniu. 19.30 cyc, 1.30 i o 6.30, ale to ja się obudziłam, bo myślałam, że mi cyc eksploduje inaczej nie wiem do której by mi spała. Więc dla nas szczepienia mogą być codziennie tylko żeby jakoś ominąć te igły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jola to super że Twoja mała tak dobrze zniosła szczepienie. Marzy mi się taka noc jak Twoja dzisiejsza:) choć i u nas dziś nie było tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, u mnie nie zawsze takie nocki. Zawsze je o 23.00-23.30 i idę spać i pózniej o 3-4 następne karmienie, więc wczoraj czekałam do 24, żeby dać jej cyca, a jak poszłam spać to ona obudziła się za 1,5 godz. Durna mogłam pójść o 22 to bym się wyspała, chociaż nie jest źle :) Ale marzy mi się sen od 23 do 7 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam? ;) U nas noc dziś super :), spał od 20.30 do 3.15, później małe jedzonko i znów spanie do 7.30. miszka, no to się masz z Gabą, to się obie męczycie, ale może jak przekroczy magiczną granicę 3 lat, to jej przejdzie, oby :) jola, my mamy szczepienie i ważenie dokładnie za tydzień, więc wtedy ci powiem, bo już nie ma sensu podawać wagi z początku stycznia. nie no weź, żeby ciągle dziecko szczepić, to nie humanitarne :P. hmmm no dużo to nie jest waga twojej małej, ale jak lekarz mówi, że ok, no to spoko. a ile dokładnie ważyła jak się urodziła? majka, nadmiar zabawek też może źle wpływać na dziecko ;) mama, poprawi się poprawi ze spaniem, musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, jeszcze co do książeczek, to owszem to sensowny pomysł...z tymże ja mam hopla jako polonistka i wiele książeczek mi nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety zaczynam się stresować, bo od wczoraj pobolewa mnie momentami w dole brzucha po prawej stronie...nie przypominam sobie żebym coś takiego kiedyś czuła, heh i tak, to jest kobita dziecko urodzi i się zdrowie sypie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to pewnie nic takiego. Nie stresuj się. Ja też co jakiś czas znajduje u siebie objawy jakiejś choroby:) sypie się człowiek na stare lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić wychodzi ząbek już go widać... :) :) :) :) :) Zaraz zbieramy się i jedziemy. Zobaczymy jak Olka na igłę zareaguje. inka A od kiedy Cię tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, obawiam się, że to nie jest nic takiego, no ale może do poniedziałku dożyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - to gratulacje :-D już się przebił ząbek czy go widać pod dziąsłem? a córcia będzie prawdziwa córeczka tatusia :-) a obrączki ani pierścionka zaręczynowego nie mam ( przynajmniej od ojca moich dzieci, bo inny by się znalazł :-P ) ale mam śliczne 2 śliczne pierścionki za urodzenie każdego dziecka :-) Jola - moja była na szczepieniu miesiąc temu, więc Ci dokładnie nie powiem ile waży. Ważyłam na wadzie łazienkowej to wychodzi jakieś 6kg. Długość mierzyłam i 64. Sprawdziłam ile Gaba miała w wieku 4 miesiące: 5700 i 62,5 cm. Obie na piersi. Dzieci nie muszą być pulchne :-) nawet tak lepiej. Ważne, że się mieści w siatce centylowej. Nie martw się. Moim zdaniem jest ok. Gaba dziś spała całą noc. Ja już to mogę przetrwać, najbardziej bym się cieszyła, gdyby zaczęła normalnie jeść, bo ja ją muszę karmić łyżką - ona sama nie chce i to w dodatku ciągle same zupy i kaszki. Żadnej kanapki czy nawet parówki nie ruszy. Ja dziś Gabę sprzedałam i już mieszkanie posprzątałam i nawet pajace zrobiłam :-) a Pola się patrzyła jak na matkę - wariatkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Jak igłę wpijali to się darła, później jakieś 30 min i przeszło. I padła. Teraz śpi. miszka Już się przebił. A ja jeszcze wczoraj myślałam ile jeszcze musimy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, jak mała po szczepieniu? Miszka, właśnie sprawdzałam na centylach i jest dobrze, waga niby ciut mniej niż rówieśnicy. Ja nie jestem zbyt duża, więc i ona nie jest :) chociaż wzrost mogłaby mieć po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, może to przed okresem? Mnie też pare dni tak bolal, a pózniej dostałam. Wcześniej nigdy tak nie miałam. Więc nie masz się co martwić, pewnie wszystko się normuje po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, a właśnie zapomniałam, też gratuluje ząbka :). i jak ile Ola waży? to masz czas dla siebie, jak śpi ;) jola, ano różnie z tym wzrostem, wagą dzieci, często nie ma to odniesienia do tego jakiej budowy są rodzice. widzę że się chwalicie pierścionkami :P, choć tego nie robię, to pójdę za waszym przykładem i też się pochwalę :D, ja mam pierścionek zaręczynowy przywieziony przez męża z Indii ;), totalnie nie wyglądający na zaręczynowy i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to waga i wzrost ok :). U nas nie mierzą dzieci ;) no właśnie okres skończył mi się w zeszły weekend, no ale ja teraz mam co 2 tygodnie jakieś krwawienia :O. mocno nie boli, także może faktycznie samo przejdzie, no zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie plany na weekend? ;) My jutro, luz, testowanie na dobre chusty ;). W niedzielę może kuzynka nas odwiedzi, a jak nie, to zamierzam się wreszcie pobyczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jajnik Inka? Po prawej cie boli to tam chyba watroba ale watroba nie boli, to nie wiem co to ;) Majka gratuluje zębiszcza, co do pierscionka ja swiadomie podejrzalam ile kosztowal, wiem durne to, ale nie moglam sie powstrzymac :P. My w sobote do tesciow z Tymkiem, bedzie tam spal, a my do kina i moze do klubu wstapimy na jednego drina, zobaczymy jak bedzie. Mleko jak cos mam odciagniete. Jola jak miesci sie w siatce to sie nie martw, zobacz ile ci przytyla od ost pomiaru. Uciekam polozyc smyka spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, co do książek to dostaliśmy np wiersze rymowanki, księgę baśni, same takie fajne, "miłe i ładne". No chyba, że takie też Ci nie odpowiadają :) Ja nie jestem polonistką, ale tez mam hopla na punkcie książek i mam nadzieję, że Maja też będzie miała :) U nas weekend zapowiada się spokojnie, mam tylko nadzieję, że pogoda będzie żeby pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×