Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Moja majuska po kąpieli je koło 20-stej, pózniej tak 23.30, 3.00 6.00. Czasami obudzi się koło 5 słyszę yhh, yhh więc idę a ona oczy jak 5zl i się cieszy, to czasami ja zostawiam i usypia, a czasami biorę do siebie, pobawi się godz i dalej śpi. Różnie to bywa, czasem mąż ja bierze na ta godzinke zabawy a ja śpię dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop dzięki za książkę, już czytam :) u mnie dzień jak zwykle, nie czułam żeby był jakoś depresyjny. Lolipop całe szczęście ze tylko pare godzin zostało, zreszta u ciebie już wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka:)
No widzę, że mnie się też czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona u
21.01.2013] 22:05 [zgłoś do usunięcia] Agnieszka:) No widzę, że mnie się też czepiają.---- ------chyba juz powiedzialas gut bay tepa dzido,jebni sie w ten pusty sagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka zaczernij sie to bedzie ok:) moj je roznie bo na cycu, czasami co 2h czasami co 1,5, po kapieli zawsze jest cyc i idzie spac, spi tak do 2-3 w nocy,jedzonko i dalej spi do 5-6, je i spi do 8 - przewaznie wtedy sobie cos guga i pozwala mamie jeszcze pospac:) my mamy taki rytm dnia ze po kazdym karmieniu jest zabawa a potem dzemka,jedna dzemka dluzsza 3-4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja kochanie chyba krótko jestes na kafeterii, ja jestem tu juz tyle lat ze nauczylam sie olewac pomaranczki, po prostu nie reaguj i piszmy dalej odpisując tylko na swoje posty, jak odejdziesz to dasz za wygraną , bo o to tej osobie chodziło,miej to generalnie w d..... miłego dnia kochane:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie rozgladam sie za zalozeniem prywatnego forum, zabezpieczonego hasłem tylko dla nas, wiec jak sie zbierze i zweryfikuje nasza wieksza i juz stała ekipa to założymy co??? w ten sposob bedziemy mogly swobodniej pisac no i ustrzeżemy się przed pomarańczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;)) powiem Wam ze mój maluch ostatnio nie chciał mi spac i co 2 godz wstawal na jedzonko. Więc wczoraj odciagnelam 125 ml mleka i dosypalam 1,5 lyzeczki kaszki ryzowej, no i dziecko przebudzilo sie na jedzonko tylko po 2 i 5, moze którejś z was przyda sie ten "sposób" ;P pozdrawiam i udanego dnia życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jerry troszke mnie nie było a tu proszę.... normalnie wrze.... myślę, że prywatne forum to dobry pomysł. nie rozumiem po co i w jakim celu pomarańczówki się dopieprzają???? idźcie kobiety, domem się zajmijcie, bo widocznie nie macie co robić .... masakra Majka, nie przejmuj się. I nie odchodź z forum. Fiolcia ja chyba zapożyczę ten pomysł, bo u nas ze spaniem też nieciekawie:-) lolipopka- no witam, witam :-) hehehehe ciesze się, że zaczęłaś ćwiczyć ;-) tylko melduj tu codziennie jak idzie, zawsze to jakiś doping i motywacja. ja dzisiej trzeci dzień na lewelu2, normalnie kiler... heheh ale daje rade. apropos wczorajszego dnia, to ja tez się z M pokłóciłam. ehhhhh z tych nerwów 10 taczek drzewa nawoziłam ;-P ale grunt, żemi nerwy przeszły :-P miłego dnia Laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara- zapraszamy ;-) i wogóle zapraszamy a justi nie wiem o który post chodziło, ale ja tak jak inne dziewczyny czasem nie przyuważe, czasem umknie... ehhh trzeba się czasem po prostu przypomnieć a nie obrażać i uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) U was dziś też tak mroźno? :). Z góry przepraszam jeśli komuś na posta nie odpiszę ;) Witam nowe dziewczyny, dodajcie się do tabelki i zapraszam do pisania z nami :) jola, te nosidełka baby bjorn wydają się być bardzo solidne, wcześniej myślałam o nim ale w końcu zdecydowałam się na chustę. dostaliśmy w prezencie leżaczek baby bjorn, wygląda porządnie, ale czy cena jest adekwatna do jakości, to trudno stwierdzić. mamy październikowa, jak tam Ola dziś znów się budziła często w nocy? mój też tak miał kilka nocy, ale teraz najczęściej raz się budzi. lolipop, kapijonka, jak tam już złość wczorajsza na dobre minęła? ;) katka, może później to prywatne forum, na razie jeszcze nowe osoby dołączają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może pogadamy sobie na jakiś konkretny temat, nie musi być związany z dziećmi? ;). Jeśli macie chęć, to rzućcie pomyły tematów do obgadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, co do nosidelka faktycznie solidne, ale gdybym miała kupować to raczej nie, cena odstrasza :) Inny temat? Czemu nie? Tylko jaki? Teraz wszystko kręci się wokół naszych malenstw... Więc przydałby się inny temat, żeby nie zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiejsza noc była troszkę lepsza bo mała już nie co godzinę się budziła tylko tak co dwie. Ale nie nastawiam się pozytywnie bo dziś znów może być gorzej. Oby nie:) dziewczyny karmiące piersią od kiedy zamierzacie podawać dzieciaczkom coś innego do jedzenia? Bo ja to jak skończy 4 miesiące zacznę jakieś kaszki chyba wprowadzać bo do czerwca muszę ja trochę od siebie uniezależnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, wiesz jakby mi nosidełko było często potrzebne, to bym porządne kupiła, wolę na tego typu rzeczach nie oszczędzać. mama październikowa, o to oby to bym dobry początek zmian ze spaniem :). ja zamierzam od 5 miesiąca rozszerzasz dietę. wracasz od czerwca do pracy? To może pogadamy o jedzeniu, rozszerzaniu diety dla dzieci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gil66666
14:13 [zgłoś do usunięcia] do SSSSSSSSSSEEEEEEEE SSSSSSSSSSEEEEEEEE po co to piszesz, Majka i tak nie czyta postów ha ha i ci nie odpowie.. ----------------------------------nie odpowie bo ich nie rozumie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gil66666
MAJKA VEL AGNIESZKA- bierz sie za edukacje-zadna ci tego nie napisala? do ustronie pojedziesz jak na nowo miasto nazwa:D:D:D I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej nerwy juz mi wczoraj przeszly po tym jak oo maly wlos nie szczezlam w zaspie :-) moja kluska wylozyla sie na mnie wiec piszez tel sorki za bledy, Kapijonka za mna dzien drugi, przyznam ze nie chcialo mi sie bo mam straszne zakwasy po wczorajszym ale zmobilizowalam sie I je rozcwiczylam :-) I bylo mi ciut latwiej niz wczoraj, ciekawa jestem co jest w levelu 2 I juz sie boje :-P. Inka mozemy pogadac o rozszerzaniu diety cchoc przyznam ze jesttem zielona w tym temacie bo jeszcze nic o tym nie czytalam ani nikogo sie nie radzilam wiem tylko ze chce zaczac cos wprowadzac pod koniec marca lub w kwietniu, z chceica poczytam o waszych planach, mam jeszcze inny temat: mozemy pogadac o jakis fajnych gadzetach dla dzieci, sprzetach , zabawkach itp tych ktore polecacie I uzywacie I tych ktore sie nie sprawdzily. Ja. Polecaam kasiazeczke I znalazlam fajny podgrzewacz I sterylizatoor w jednym pozniej wrzuce linki .mam jeszcze pytanie:myjecie juz dziaselka waszym pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie można tak powiedzieć że do pracy:) mamy z mężem taki mały biznesik i kilka dni w tygodniu bym chciała mu pomagać. To by było tak od 6 rano do 13 lub 14, więc w tym czasie mała musiałaby się obejść bez mamusi (i bez cycusia przed wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej nerwy juz mi wczoraj przeszly po tym jak oo maly wlos nie szczezlam w zaspie :-) moja kluska wylozyla sie na mnie wiec piszez tel sorki za bledy, Kapijonka za mna dzien drugi, przyznam ze nie chcialo mi sie bo mam straszne zakwasy po wczorajszym ale zmobilizowalam sie I je rozcwiczylam :-) I bylo mi ciut latwiej niz wczoraj, ciekawa jestem co jest w levelu 2 I juz sie boje :-P. Inka mozemy pogadac o rozszerzaniu diety cchoc przyznam ze jesttem zielona w tym temacie bo jeszcze nic o tym nie czytalam ani nikogo sie nie radzilam wiem tylko ze chce zaczac cos wprowadzac pod koniec marca lub w kwietniu, z chceica poczytam o waszych planach, mam jeszcze inny temat: mozemy pogadac o jakis fajnych gadzetach dla dzieci, sprzetach , zabawkach itp tych ktore polecacie I uzywacie I tych ktore sie nie sprawdzily. Ja. Polecaam kasiazeczke I znalazlam fajny podgrzewacz I sterylizatoor w jednym pozniej wrzuce linki .mam jeszcze pytanie:myjecie juz dziaselka waszym pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama październikowa, w czerwcu nasze dzieciaczki będą miały już 8 miesięcy, mój maluch też z 10.10 ;), także ja już mam nadzieje, go od piersi odstawić na dobre ;) mama październikowa, to może na początku porozmawiajmy od rozszerzeniu diety dzieci, a później przejdziemy do zabawek, gadżetów. no ja też na razie tyle o ile wiem o jedzeniu, ale mam nadzieje, że szczególnie kobietki z topiku mające dwoje dzieci nas oświecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie dowiem się czegoś na temat rozszerzenia diety, bo to moje pierwsze dziecko i nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie chwila wolnego... Pola coraz mniej śpi. Dziś 3 drzemki po pół godziny.Ciężko coś zrobić, bo ona towarzyska bardzo i nie chce sama siedzieć Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to jest dużo różnych szkół. Ja na pewno poczekam aż mała skończy dobre 5 miesięcy a może i 5,5. WHO zaleca przez pierwsze pół roku tylko i wyłącznie karmienie piersią. Co prawda są położne i inne co to każą wciskać wcześniej. Ja kiedyś dostałam ochrzan od takiej jak dziecko miało 5 miesięcy i nie jadło jeszcze zupy z mięsem... - bez komentarza. Moim zdaniem nie ma się do czego śpieszyć. a jeszcze odnośnie chust - dziewczyny, które się zdecydują, to przygotujcie się na komentarze najczęściej bab różnych, że dziecko udusicie, albo połamiecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popralam powiesilam i poprasowalam, ost mam wrazenie ze robie tylko te 3 rzeczy :P:P malemu juz tylko pieluchy prasuje bo bym cale zycie przy desce spedzila :P chyba sie fochne bo nikt nie odpisal mi na pytanie o mycie dziasel :P:P:P:P (zart) Miszka to ja wlasnie tak planuje jak ty tzn w tym samym czasie wprowadzic cos nowego, nie wiem od czego zaczac myslalam o kaszce na noc i jakims deserku z jablek na przyklad co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka, tak wiem, że jest wiele szkół. myślę że też trzeba dostosować do dziecka, no i przy mm jest inaczej niż przy karmieniu piersią. a co na początku zaczęłaś podawać Gabie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie lolipop, wybacz ;), ja nie myję dziąsełek memu ancymonkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×