Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrbootna z Polskiprosi o rad

do kobiet: czy uwlaczalabym wam praca jak sprzataczka w uk jesli mialybyscie

Polecane posty

Gość jedynadruga
"przygdal kociol garnkowi a co cie tak denerwuje i obchodzi (!) co ja robie?" Ah nie pochlebiaj sobie, nie wzbudzasz we mnie żadnych emocji, na pewno mnie nie denerwujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
Nie denerwuj sie tak gon, bo znowu zostaniesz zabokowany przez moderacje i co ty wtedy poczniesz ze swoim zyciem? ;) "ROR nie jest moją idolka ani ja jej przydupasem" Owszem, jestes. Bo zeby uwierzyc w bajki emigracjuszki o znajomosci branzy IT trzeba byc, delikatnie mowiac, leko uposledzonym :) "natomiast Ty stałaś się moim wrogiem" I co teraz zrobisz? Pojdziesz walic glowa w siane? Nie krepuj sie. Smialo :) "Wcześniej z nią nie rozmawiałem ale widzę,ż że w porównaniu z Twoją osoba ma coś konkretnego do powiedzenia" Niezla wazelinka. Musze cie rozczarowac. Niejaka ROR to nieletnia emigracjuszka spedzajaca czas na kafe 24/7. Nie pochwalila ci sie jeszcze? :) "Idź się utop w mamrach czy w innej kałuży. Moze dzieki Twojej śmierci ulegnie odnowienie jakiegoś na wpól wymarłego gatunku ryb ? Zastanow się. Chyba chcesz aby Twoje życie buyło pożyteczne a tak będą Cię pamietały, pewnie z dwa tygodnie, jedynie wściekłe koleżanki z kafeterii i moze jeszcze ze dwóch prawików których zmieszałaś z błotem zapali świeczkę w rocznicę Twojej śmierci" A to byl post do mnie? Jesli do mnie, to taki jakis na poziomie emigracjuszki. Postaraj sie lepiej, chlopcze :) I nie zapomnij wpisac w wyszukiwarke ""co sądzą o pracy w IT znajomi ROR". Mozesz zamienic "ROR" na "Emigracjuszka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co niby poprzednio zrobiłem...Olałem ich;) mam w głębokim poważaniu moderacje i jej bany, które akurat tak mnie szczypia jak jak ciebie kiedyś chłopaki w tyłek gdy byłaś młoda...Bo piękna to zapewne nie byłaś nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heleno. jestem zmęczony bo całą noc tępiłem takie gówna jak Ty więc mozliwe że w końcu polegnę:) I skończ z argumentami piszesz na kafeterii-przegrałeś życie. Może nie zauważyłaś ale to broń obosieczna wyciągana w desperacji przy braku argumentów. Nie odezwałem się do Ciebie ani słowem. Z ror zamieniłem ledwie kilka postów wię z łaski swojej zważaj na słowa bo nie świadczy to dobrze o Twojej kulturze ani stanie psychicznym. Obraziłaś mnie pierwsza bez powodu węc się teraz pierdol niedojebana szmato ze swoimi elaboratami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
"Obraziłaś mnie pierwsza bez powodu węc się teraz pierdol niedojebana szmato ze swoimi elaboratami" Na to czekałam :) Takie typowo męsko polsko- stolarskie zachowanie wyszło z worka ;) Stolarz pełną parą, nie ma co ;) I ty sie interesujesz branżą IT? Nie wróżę sukcesu, oj nie ;) Chyba, że emigracjuszka cie zatrudni w swojej branży IT, w dziale Kafeteria.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja fanka szaleje:-) xxxx "helena z mazur Ale ja juz pisalam tobie dziecko, ze kompleksy to masz ty, jak stad do Antarktydy. Dobrze rowniez, ze ujelas slowo "slawa" w cudzyslowie. Uczysz sie pokornie. Twoje zale na beneficiarzy siegnely zenitu. Jestes monotematyczna. Tylko ja prowadze z toba konwersacje - to z litosci - bo nikt inny nie chce. Ale widze, ze masz jakiegos przydupasa - gón Super. Moze on zaspokoi twoje pragnienia seksualne, o ktorych ciagle piszesz na forum? " xxxxx zobaczcie jaks sie reklamuje - slodka jest co nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gón słuchaj Heleno...Nie będzie mi nikt mówił z kim mam rozmawiać a z kim nie. ROR nie jest moją idolka ani ja jej przydupasem natomiast Ty stałaś się moim wrogiem. Wcześniej z nią nie rozmawiałem ale widzę,ż że w porównaniu z Twoją osoba ma coś konkretnego do powiedzenia oprócz inwektyw na żałosnym poziomie zresztą." xxxxxx a swiastak siedzi i zawija;-) niech sie helenka wypowie, dajmy jej szanse;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
"A co niby poprzednio zrobiłem...Olałem ich mam w głębokim poważaniu moderacje i jej bany, które akurat tak mnie szczypia jak jak ciebie kiedyś chłopaki w tyłek gdy byłaś młoda...Bo piękna to zapewne nie byłaś nigdy" Wow! Cwaniaczek. Kozak, rzeklabym! Olał moderację! ;) I oczywiście zapewne wiesz jak wyglądam przez monitor, ile mam lat i co robiłam za młodu. Zacne. Kozak rocks! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena czym ja sie interesuje to już nie Twój problem bo Ciebie w tym zbiorze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna korzysc z helenki to taka ze spopularyzowala slowo "emigracjuszka" - na moja wyrazna prosbe;-) choc pewnie ibaczej to sobie zabka zalozyla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wiem. Znam Twoje IP i już dawno przetrząsnąłem zawartość twardego dysku łącznie ze zdjęciami;) Stolarka sie kłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gon - helenka sie interesuje przede wszystkim mna;-) nasladuje moj styl i ciagle mnie zaczepia;-) ona nie wypowiada sie w temacie - ona chce gadac tylko o mnie , a najlpeiej do mnie (ale nie dla psa kielbasa;-) dajmy jej sznse niech sobie poujada - osobiscie uwzam ze jest slodziutka w tej swojej zlosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOgę Ci nawet powiedzieć jakich nieudolnych zabezpieczeń używasz...Zresztą źle skonfigurowanych. Poproś kogoś mądrzejszego od siebie o naprawę tego bo Ci ktoś tożsamość zapierdoli i dusze przez sieć:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrbootna z Polskiprosi o rad
prosze nie zasmiecac mojego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
Emigracjuszka i jej przudupas stolarz razem na kafe. Zacne! :) i słodkie ;) Gón, jak już skończyć pisac te bajki to daj znać. Na razie wieje nuda i tanimi tekstami w gimnazjalnym stylu, więc chyba sie zdrzemne ;) "helenka sie interesuje przede wszystkim mna nasladuje moj styl i ciagle mnie zaczepia ona nie wypowiada sie w temacie - ona chce gadac tylko o mnie , a najlpeiej do mnie" Ja robię przysługę kafeterii. Nikt cie tu nie chce, no moze oprócz twojego nowego przydupasa, więc pomagam jak mogę :) I nie. Nie naśladuje "twojego stylu". Chamstwo i prostactwo to są twoje dominujące cechy, niunia :) pozostawie je wyłącznie dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie unos sie i zaktualizuj system bo jest dziurawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - ale jaka my mamy kontrole nad osobami uzaleznionymi?;-) ja staralam sie pisac na temat, ale ludzie chcieli rozmawiac o mnie a nie o topiku;/ tu masz przyklad "beznadziejenie zakochanej";-) "helena z mazur Emigracjuszka i jej przudupas stolarz razem na kafe. Zacne! i słodkie Ja robię przysługę kafeterii. Nikt cie tu nie chce, no moze oprócz twojego nowego przydupasa, więc pomagam jak mogęChamstwo i prostactwo to są twoje dominujące cechy, niunia pozostawie je wyłącznie dla ciebie " xxxxxx laska sie zakreciala na moim punkcie totalnie - ale jestem do tego przyzwyczajona;-) as aesy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
"laska sie zakreciala na moim punkcie totalnie - ale jestem do tego przyzwyczajona as aesy as it is" Znowu niechciane dziecko sobie cos uraja w swojej glowce. Schiza leci pełna para widzę ;) Simple, isn't it? ;) Gón, nudny jestes. Chyba zbyt długo przebywasz w otoczeniu emigracjuszki, bo ona to już całkiem monotematyczna, a jej teksty na zasadzie "kopiuj-wklej". Nie ma co, uczysz sie od swojej "miszczyni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helneka dalej swoje dowartosciowanie (teoretycznie moim kosztem;-) nam przedstawia;-) ;-) xxxx " s" Znowu niechciane dziecko sobie cos uraja w swojej glowce. Schiza leci pełna para widzę Simple, isn't it?" xxxxx as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena z mazur Simple, isn't it?" xxxxx widze ze mojej fance zabrakalo sily przebicia - as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
Widze, ze naczelna kafeterii nie marnuje czasu. Siedzi dalej. I jeszcze nie zostala zablokowana? Jakim cudem? Przeciez tych obrazliwych postow nie da sie tolerowac. Ale do rzeczy... Pomijajac jej nowego (i jedynego w jej krotkim zyciu) przudupasa-stolarza- "helneka dalej swoje dowartosciowanie (teoretycznie moim kosztem" ­­­ Szkoda, ze swoja osobowosc probujesz wcisnac innym (tym normalnym) uzytkownikom forum. W jaki spospb sie dowartosciowujesz obrazajac osoby, ktore pobieraja benefity, emigracjuszko? ;) ­­­ Znowu niechciane dziecko sobie cos uraja w swojej glowce. Schiza leci pełna para widzę Simple, isn't it?" xxxxx "as easy as it is" ­­­ Dzieki za potwierdzenie mojej odpowiedzi, niunia. Pogrywanie z toba sprawia mi ogromna radosc. Niczym granie w pilke ze szczeniakiem :) Simple, isn't it? ­­­ ­­­ ­­­ "widze ze mojej fance zabrakalo sily przebicia - as easy as it is" Jedna glupia osobka - ty - to juz wystarczajaco duzo. Ale doszedl jeszcze stolarz, twoj przydupnik. Ja rozumiem, ze jestes bardzo podekscytowana tym faktem. Wszakze nigdy przyjaciela tu nie mialas, wiec czujesz sie lekko pobuzowana w tym momencie. Stolarz ujawnil swoje gg. Mozesz z nim zaczac korespondencje, umowic sie na kawke, pogadac o mnie (przeciez siedze w twoich myslach non stop, nawet probowalas mnie poderwac, ale nici z tego). Simple, isn't it? ;) A co do tego... "widze ze mojej fance" - niuna, przykro mi, ze tak napisze ci prawde prosto z mostu, ale za glupia jestes, zebys byla fanka nawet Piotrusia Pana ;) Simple, isn't it? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdbjdjdhd
Sila przebicia to by była jakbyś zmieniała powiedzonka. A tak to samo, mało przebojowe...nie każdy ma jednak szczęście do języków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdbjdjdhd
'Ale doszedl jeszcze stolarz, twoj przydupnik. Ja rozumiem, ze jestes bardzo podekscytowana tym faktem.' Ahaha pewnie teraz odświeża temat co minutę i z szybkim biciem serduszka wyczekuje swego rycerza na drewninym koniku bujanym :) (wszakże stolarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie jak helenka do mnie podbija:-) xxx "helena z mazur Widze, ze naczelna kafeterii nie marnuje czasu. Siedzi dalej. I jeszcze nie zostala zablokowana? Jakim cudem? Przeciez tych obrazliwych postow nie da sie tolerowac. Ale do rzeczy... Pomijajac jej nowego (i jedynego w jej krotkim zyciu) przudupasa-stolarza- Szkoda, ze swoja osobowosc probujesz wcisnac innym (tym normalnym) uzytkownikom forum. W jaki spospb sie dowartosciowujesz obrazajac osoby, ktore pobieraja benefity, emigracjuszko? Znowu niechciane dziecko sobie cos uraja w swojej glowce. Schiza leci pełna para widzę Simple, isn't it?" xxxxx podzikuejmy helence zbiorowo za populrzycje slowka emigracjuszka ;-) ladnie ssie helenka w tym zakresie spisuje;-) "as easy as it is" helenka jeszcze sie nie polapala z "kim" pisze i nic nie wskazuje zeby kiedykolweik na to wpadla ;-) tak sie zapieklila;-) patrze tylko gdzie uzywa slowka "emigracjuszka" i podbijam te watki - reszte obiecuje niebawem zabko ze doczytam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jsjdbjdjdhd Sila przebicia to by była jakbyś zmieniała powiedzonka. A tak to samo, mało przebojowe...nie każdy ma jednak szczęście do języków." xxxxx najwazniejsze ze dzikie helence- slowko emigacjuszka tutaj zagoscilo;-) xxxx Ahaha pewnie teraz odświeża temat co minutę i z szybkim biciem serduszka wyczekuje swego rycerza na drewninym koniku bujanym (wszakże stolarz)" xxxx dokladnie tak robie;-) as easy as it is;-) a glupiemu radosc;-) (patrz moja psycho-fanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika8787
Jak dla mnie spoko, na początku sprzątasz, ogarniasz sobie tam życie, przyswajasz język, potem szukasz czegoś lepszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngrew
ROR nie pisz tutaj "My" bo akurat z tobą nikt się tu nie solidaryzuje z tego co widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z mazur
O, jak emigracjuszka szybko odpisala. Biedulka nie je, nie spi, nie pije, tylko z wypiekami na policzkach czeka az jej laskawie odpisze. Bom ja litosc nad samotnymi ludzmi mam i odpisuje jej, zeby sobie chociaz troche ubarwila to szare i nudne zycie, ta nasza emigracjuszka :) ­­­ "zobaczcie jak helenka do mnie podbija" W jakim celu piszesz w liczbie mnogiej? Przeciez i tak nikt nie traktuje cie na serio a juz tym bardziej nie zamierza odpowiadac na twoje "ambitne" pytania ;) ­­­ "podzikuejmy helence zbiorowo za populrzycje slowka emigracjuszka" O dziecko, zrozum, ze nikt twojej prosby nie spelni. Wiec swoj koncert zyczen mozesz zadedykowac stolarzowi jedynie. Ale on chyba teraz spi po jakiejs calonocnej melinie, hmm? Trudno. Bedziesz musiala sleczec cala noc i czekac na swojego drewnianego rycerza ;) Dla ciebie zreszta to nie nowosc (to sleczenie calonocne) ;) ­­­ "ladnie ssie helenka w tym zakresie spisuje" Dziekuje emigrajuszko. Fakt, to slowko pasuje do ciebie jak ulal. Emigracjuszko :) ­­­ "helenka jeszcze sie nie polapala z "kim" pisze i nic nie wskazuje zeby kiedykolweik na to wpadla" Juz mnie oswiecilas bodajze wczoraj. Pisze ze zuzytym papierem toaletowym, ktory siedzi na emigracji w UK. Tam zmywa kupy z toalety ;) ­­­ "tak sie zapieklila" Chyba nam sie niunia zaczyna jakac. Ajjajajajaj :) ­­­ "patrze tylko gdzie uzywa slowka "emigracjuszka" i podbijam te watki" No tak. Bo tylko gimnazjalne panienki ciesza sie czyms takim jak "podbijanie watkow". Jupiii. Masz cos wspolnego z tym pakolem z kebaba. On tez tak zaciesza na podbitke. ;) Dzieci czerpia radosc z malych rzeczy ;) Potraktuj wiec to jak przedwczesny prezent na Dzien Dziecka, niunia ;) ­­­ "reszte obiecuje niebawem zabko ze doczytam" Ale juz ustalilysmy, ze oczeta twe nie sa przyzwyczajone do czytania tekstu dluzszego nic okladka z Bravo Girl. ­­­ "slowko emigacjuszka tutaj zagoscilo" Zawsze kiedy sie tutaj pojawisz bedziesz nazywana emigracjuszka. Moja ty emigracjuszko z UK ;) Jetes swietna w wymyslaniu sobie nickow :) ­­­ "a glupiemu radosc" Ciesze sie, ze zdecydowalas sie przyznac otwarcie, zes glupia jak but ;) ­­­ "ROR nie pisz tutaj "My" bo akurat z tobą nikt się tu nie solidaryzuje z tego co widzę"- ngrew Spoookojnie ngrew. Poooowoli musisz do niej pisac. Ona troche ciezko kapuje. Zobaczyla stolarza i ma miekkie kolana. Daj jej troche czasu. Za tydzien powinno do niej dojsc, ze jest tu zbednym trollem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×