Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

urodziła się martwa w 35 tyg z winy lekarza ..... zawał łożyska!!! lekarz nic nie zauważył i zignorował moje podejrzenia....czekaliśmy na nią prawie 4 lata po drodze były 2 poronienia....mam coś z zakrzepicą krwi jest za gęsta robiłam dużo badań ale nic nie wyszło...wystarczyłoby żeby lekarz zapisał mi heparynę podczas ciąży lub wyciągnął małą wcześniej to by teraz była z nami....była całkiem zdrowa udusiła się zakrzepem krwi :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze to straszne Karola :( bardzo Ci wspolczuje, trzymaj sie laleczko. Dziewczynki powiedzcie czy macie jakas strone ktora jasno tlumaczy jaka powinna byc szyjka macicy w kazdej fazie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Ja powoli trace nadzieje ze w tym cyklu sie uda wczoraj zaczelam odczuwac takie napiecie jak przed okresem zadnych skurczy tylko takie uczucie ze za chwle gvgo dostane:-( dzis jest 11dzien po owu. Za tydzien powinnam dostac okres i pewno go dostane:-( temp caly czas na poziomie 36,9 a od dwoch dni 37,0. Czy ja kiedys zajde w ciaze......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa8
Hej dziewczyny, Staramy sie z mężem o dzidziusia od pewnego czasu. Miesiaczki mam regularne, cykl trwa u mnie 28 dni. Okres powinnam dostać 23 września a do dzisiaj cisza . Mierzylam wczoraj temperaturę mialam 37,44 stopnia a dzisiaj 37,24. Dodam że 23 września zrobilam test, niestety była tylko jedna kreską. Myślicie jest szansa na maluszka? Boję sie cieszyć zeby nie zapeszyc, z gory dziękuję za Odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91 ja szyjki macicy nie badam, więc nie znam strony która by dokładnie opisywała co i jak. aanula81 każda z nas traci nadzieje, ale mimo to i tak wierzymy, że się uda, MUSIMY!!! nataliaaa8 zrób test dziś, po 3 dniach może wyjść pozytywny. Karola udostępniłam wykres na ovu. Temperatura dziś skoczyła 36,6 na 36,9. Kruszynka3 wiem, że mierzy się rano :-) ja tak dla własnej obserwacji mierzyłam też wieczorem, i rano i wieczorem było tak samo a wczoraj taka różnica, ale rano skoczyła dziś do góry czyli owulację miałam tak jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81 przez tydzień jeszcze może się pozmieniać i @ nie przylezie a na teście zobaczysz 2 kreski. UDA SIĘ!!!ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 dzięki za pozytywne myślenie :) może się uda! Ale tak co miesiąc jak się człowiek nakręca a potem okazuje się że to znowu @ to można się załamać. I tak strasznie trudno o tym nie myśleć a wszyscy w koło mówią nie myśl o tym to zobaczysz ze się uda! Chyba zostaje nam na nadzieja - ponoć ona umiera ostatnia. Dziewczyny trzymajcie się i głowa do góry (mówię też do sobie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj !!! :-) no ja teraz 1,5 tyg- 2 tyg. oczekiwania :-) aanula81 Ty chyba pierwsza z nas testujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
no tak powinnam w 14 dniu po owu czyli w poniedziałek ale chyba tyle nie wytrzymam:) zastanawiam się nad pójściem w piątek na badania krwi żeby się później nie nakręcać czy oby wynik zwykłego testu jeszcze nie wykrył ewentualnej ciąży. W piątek we krwi już powinno coś być, tak mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola8483,bardzo mi przykro;-(,moja siostra ma zakrzepice,po 1 ciaży ledwo sie wykaraskała przez lekarzy!teraz jest w z drugim w ciąży w 6 miesiącu,i na samym poczatku miała komplikacje, nad dzidzią miała 2 krwiaki które uciskały łożysko,szczęście że pojechała na czas do szpitala bo by poroniła w 6 tyg,całą ciąże bierze zastrzyki z heparyny codziennie,brała przez 5 miesięcy d*phaston i dostała jeszcze coś na poprawe krążęnia,na szczęście krwiaki sie wchłoneły,takich lekarzy to bym ustrzeliła!bardzo długo sie staraliście?jaka jest przyczyna u was,jeśli moge zapytać?może przez te cholerną zakrzepice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mnie ktoś potrzyma kciuki? :( Ja bede testowac w poniedzialek lub we wtorek. Owulacje mialam miedzy 14 a 17 staranka byly:) ale jakoś pierwszy raz nic nie czuje, zawsze po owulacji pobolewa mnie brzuch kazdy zawrot glowy uwazam za objaw ciazy i czekam z niecierpliwoscia, a teraz ciszaaaa, jakas nadzwyczaj spokojna jestem nic nie czuje, czasem pobolewaja mnie przez moment jajniki(lub sobie to wmawaim) i pewnie jak na zlosc 30 przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, ja za ciebie trzymam kciuki, i za nas wszystkie - za te, które mają dzieciątko pod serduszkiem, aby spokojnie przetrwały ten wspólny czas - za te, które się starają, aby doczekały się swojego małego bobaska :) Ja już po wizycie jestem - pełna optymizmu, nadziei. ginka mnie zmobiliowała, zmotywowała - niestety musze być na diecie niskowęglowodanowej, bez cukrów prostych (ale dam radę, muszę). Muszę jeść dużo. warzyw, białego mięska :) Ze względu na nieregularne, bardzo bolesne i obfite @ dostałam d*phaston (15-25 dc), przy okazji Pani doktor śmiała się, że ma dobre statystyki - co druga jej starająca się pacjentka na d*phastonie zaszła w 2-3 cyklu. Poza tym mam witaminki - centrum mama i w dwóch pierwszych cyklach wiesiołka (do owulacji - ok.14 dc, zakończyć przed d*phastonem). To chyba tyle moich zwierzeń z dziś :) Miłego popołudnia, Foremki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Witaminki kupiłam sobie sama, bo bladawa ostatnio jestem, a tam przy okazji 200% foliowego jest :) Była promocja na Maternę na 3 miechy... Jakby co to odstawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mocno bede trzymala za Was kciuki:) nie bede miala dostepu do internetu do wtorku wiec mam nadzieje ze jak juz wejde we wtorek to zobacze jakies wspaniale wiesci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z d*phastonem sie zgadzam :) naprawde pomaga zajsc w ciaze:) ja tyle miesiecy sie staralam i nic sie nie dzialo a w miesiacach z d*phastonem zaszlam:) pierwszy raz nieudany a drugi narazie udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiesko_kwiat liczę na to, że d*phaston pomoże. trzymaj się dzielnie - dziękujemy-niedziękujemy i do zobaczyska we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest moj 6 dc i planuje przytulanko. A pozniej od 12 dc co dwa trzy dni chociaz patrzac na dlugosc ost cykli to dni plodne powinny zaczac sie od 20dc tak tez poki co wskazuje ovu ale to dopiero poczatek natomiast boje sie juz co wyniknie z tego cyklu. Chcialabym zeby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi1986 oczywiście, że trzymam kciuiki!!!! za wszystkie tu dziewczyny :-) Melula to super, że wszystko i witaminki na bank pomogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Zrobam rano test z apteki ja widze cien cienia drugiej kreski ale maz nic nie widzi wiec przyjmuje ze test negatywny. Bo moze moje oczy widza to co chca zobaczyc. Ide na krew. Bede prwna na 100% inie bede sie zastanawiac caly tydzien czy oby nie jestem w ciazy. Wyniki po 13. Mam nadzieje ze tym razem w koncu beda pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa8
Z robiłam wczoraj test, ani drugiej kreski ani miesiaczki nie widać. Zaczynam sie denerwować. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do kołobrzegu, po mieszanke ziół ojca klimuszki nr 1,cena na allegro mnie powaliła ;-(,jak patrzałam na cene ziół osobno w sklepach zielarskich to wychodzi o wiele taniej;-)a u was jak dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaa 8,możę ci sie cykl rozregurował,albo masz zaburzenia hormonalne,robiłaś sobie hormony?jakie długie masz cykle?nie martw sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona31
hej jestem nową staraczką mam 31 lat to mój drugi cykl, za pierwszym się nie udało, dopiero skończył mi się okres mierze tempke narazie na poziomie 36,3, niestety nieregularne cykle raz długie raz krótkie masakra no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa8
Od kiedy pamiętam cykl trwa u mnie równo 28 dni, nigdy sie nie spoznial, zawsze znałam dokładną datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
no cóż właśnie rozmawiałam z mężem który mi wybierał wyniki niestety w ciąży nie jestem:( wynik poniżej 2UI. Więc czekam na okres i kolejne staranka. Troche mi żal ale się nie załamuje to i tak był bonusowy cykl starań bo w tym miesiącu miałam mieć owu z niedrożnego jajnika a okazało się ze mam dwa pęcherzyki w obu jajnikach. Nastawiam się pozytywnie na następny cykl kupie sobie wisiołka a męzowi też coś musze zaaplikować bo u niego jest problem z r****iwością plemników nie ma tragedii ale jest poniżej normy. Może któraś z was zna jakieś ziółka, leki na poprawę parametrów męża? nataliaaa8 - ja na Twoim miejscu zrobiłabym test z krwi jeśli wynik będzie ujemny to idz do gina, pozdrawiam i życze fasolki wszystkim które maja testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81,przykro mi;-(na allegro są tabletki z selenem,cynkiem na poprawe nasienia,ale ceny są kosmiczne,przeczytaj skład i kup w sklepie zielarskim ale ziółka,ja właśnie jade,i do tego witaminki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×