Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Dzięki Dziewczyny za rady. Postaram się zrobić połowicznie. Będę obserwowała tempkę i śluz oraz zakupię kilka testów owu. Jeśli do 15 dc nic nie wyniknie z tych moich obserwacji to 16 dc wezmę d*phaston. Cóż, najwyżej będzie jeden cykl na straty. Ja chodzę do ginki na nfz i monitoring cyklu zaczynam dopiero przy następnym. Najwyżej zrobię sobie progesteron pryw w okolicy 15 dc i będę wiedziała... :) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula mi z Progesteronem nie wyszło. Najlepiej robić go tydzień po owulacji, myślałam że tak zrobiłam, a tu mi się wszystko poprzestawiało i wyszło, że robiłam przed owulacją. Wyszedł bardzo niski.Załamana chodziłam, że taki niski a się okazało, że wyszło ok, bo zrobiłam w innej fazie cyklu. Mi gin powiedział, że tylko monitoring tak naprawdę potwierdza owulację i po monitoringu robisz progesteron. Ja 2 miesiące temu też dostałam d*phaston na NFZ, ale poczytałam, że bez monitoringu nie powinno się go brać, właśnie po to aby nie zaburzyć owulacji. Któraś z dziewczyn już tu o tym pisała. Ja na Twoim miejscu wzięłabym tak jak gin Ci kazała. A w przyszłym miesiącu walcz o monitoring. Ja nie wiem co się dziś ze mną dzieje: boli mnie lewy jajnik i to bardzo, piersi zrobiły się obrzmiałe, sutki mega wrażliwe. Takie objawy to przed @ a nie 5 dni po owulacji. Ale może się wszystko znowu poprzestawia i dostanę @ dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, mam monitoring od następnego cyklu, więc nie musze o niego walczyć. Pani ginka dała mi d*phaston, bo mam nieregularne cykle, owulkę co drugi cykl, i cholernie bolesne @. liczyłam jednak, że przy okazji może uda się z niego wysupłać jego zieloną kropeczkę. ale jak pójdzie cykl na straty to trudno. będę wnikliwie się obserwować, a może się uda wstrzelić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula mam nadzieję, że d*phaston pomoże i zobaczysz 2 kreseczki :-) i monitoring nie będzie już potrzebny. A skąd wiesz, że masz owulację co drugi cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak dokładnie co drugi, ale tak na oko. po wykresach i komentarzu ginki, choć ostatnio to cienko z owulką było, nawet chyba 3 cykle pod rząd nie było konkretnego objawu, a tempka skakała jak szalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Meleula a robiłaś poziom prolaktyny, u mnie to właśnie za wysoki poziom prolaktyny byl odpowiedzialny brak owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam PRL, ale już jakiś czas temu, było w normie... w następnym cyklu mam mieć monitoring i całą resztę badań rozdzielonych na poszczególne dni cyklu... @ już poszła - sezon serduszkowania czas zacząć... uzbierałam na ovufriend 100 pkt i mam kolorowy i pełny program (może to znak?! - ale wkręcam)... poza tym dziś mam mnóstwo energii i takiego poztywnego nastawienia. zobaczymy, jak długo się to utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie mam@ a testu tez nie zrobilam bo pierwszy raz w życiu nie czuje nic, żadnych objawów zupełnie nic. Ale jutro rano zrobie ten test wreszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
mimi1986 życzę dwóch kreseczek:) A jak nie masz żadnych objawów to jeszcze lepiej. Większość moich koleżanek jak była w ciaży to właśnie nic nie czuly. jutro zobaczysz dwie śliczne kreseczki:) Ja póki co czekam na okres i kolejny OSTATNi miesiąc staranek, bo w tym na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith33
Moja kuzynka od dłuższego czasu ma problem z zajściem w ciążę i zdecydowała się na Warsztaty Płodności w Poznaniu. Organizuje je Inspeerio. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które podejrzewają, że problem z zajściem w ciążę może mieć podłoże psychiczne. Kuzynka była dopiero na kilku spotkaniach, ale mówiła, że już odczuwa poprawę w swoim podejściu do macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith33,masz na myśli blokade psychiczną?u mnie to napewno jest inny problem;-( jestem pewna,u mnie już po owulacji,wczoraj chodziłam zgięta, za 8 dni po ostatniej tabletce duphastonu,robię test,,eh.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze coraz bliżej testowania:)) juz po urlopie. Fajnie bylo zobaczyc rodzinke:) Bylam tez na usg i wyszla mi ciaza starsza o tydzien-dwa:) mam nadzieję ze yo normalne:) moze bo mialam tak wczesna owulacje i implantacje....człowiek się martwi ze za wolno moze rosnie a potem ze za szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
MiMi1986 a kiedy miałaś dostać okres? może jeszcze nie wszystko stracone poczekaj kilka dni i jak @ nie będzie zrób jeszcze raz test. A ja dziś miałam taką sytuację że zrobiłam sobie test koło 3 w nocy tak z ciekawości bo przecież tydzień temu robiłam z krwi i wyszedł negatywny, ale że do @ zostały mi dwa dni to stwierdziłam że zobaczę co zobaczę:) no i w nocy nic nie zobaczyłam ale rano jak jeszcze raz popatrzyłam na test to zobaczyłam cień drugiej kreski i wcale mi sie nie wydawało bo mąż też zobaczył. No ale na tym sie kończy krótki czas myślenia o tym że może jednak... bo 2 godziny temu dostałam okres. Sama nie wiem co o tym mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę ale wątpię bo mi się lubi tak spozniac co jakiś czas. Co do tego testu annula81 to mpglo tak być ze ta kreska pojawila się później bo zaczęły zachodzic reakcje. Dlatego pisza ze po 5 minutach nie czytac już testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
no tak ... tak właśnie myślałam. Cóż zaczynam nowy cykl staranek i tym razem udany!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski :-) testy zakupione i czekam do ndz, mam nadzieję, że @ nie przyjdzie!!! mimi1986 powtórz test, może będzie 2 krecha? Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foremki! U mnie 9 dc, sezon staranek rozpoczęty... Śluzu pod dostatkiem, ale pewnie to dzięki olejowi z wiesiołka. Czekam na ten płodny i do dzieła!!! A jak u was, Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303-trzymam mocno kciuki za twoje II kreseczki,to testujesz w niedziele? ja testuje w przyszły czwartek;-) melula ten wiesiołek jest w tabletkach? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 dzięki :-) Tak, testuję w ndz. Korci mnie aby już zrobić, ale nie!!! Czekam cierpliwie :-) Boli mnie starsznie brzuch :-( więc obawiam się że @ przylezie, niestety :-( Choć łudzę się, że to przez Luteinę mam te bóle. Ogólnie jestem mega zmęczona, wzięłam wolne w pracy bo nie mam siły na nic. Zganiam to na luteinę i hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303, ja biore duphaston od 18 dnia cyklu do 25,i też mam właśnie bóle podbrzusza, krzyża, od czasu do czasu zakłują mnie jajniki. sama niewiem co myśleć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat 8 dzień. Ale biorę tą luteinę. Mam ją brać 10 dni i w 11 dzień mam zrobić test. Tak mówił gin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, wiesiołek jest w kapsułkach, łyka się je od 1 dc do owulacji. wg ulotki powinno się brać 6 dziennie (dla mnie sic! - wtedy by mnie chyba zalał śluz, już mam go tyle, że bym mogłą obdarować kilka pań). ja biorę 3 dziennie, po jednej przy głównych posiłkach. ja zapłaciła za swoje 23 zł za 150 kapsułek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
mimi1986 przykro mi ale szansa jest dopóki nie ma @:) także trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula,to zdecydowanie za dużo 6X dziennie,ja spróbuje od nastepnego cyklu,i będe brała po 3 tak jak ty;-)jak mówisz że wystarczyło u ciebie brać po 3 tabletki i masz tyle śluzu,bo u mnie szału niema ze śluzem:-( dzięki za informację:-) mimi może ci sie cykl rozregulował?ile ci sie spóżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×