Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
co poród bez znieczulenia a czemu tak? no ja se nie wyobrażam bez znieczulenia musi być w moim szpitalu :) no u nie 22 tydzień już no czas leci a no boje się bo jeszcze jako tako rzeczy do dziecka nie mamy pare ciuszków tylko a w jakiś dzień od znajomej mam tez ubrana dostać po dziecku ale tak to jeszcze mało przygotowani jesteśmy a ty masz już rożek? czy becik chyba potrzebny bedzie . No w sumie pacientką powinien dać z przetłumaczeniem te wyniki a nie jakoś tak dziwnie. A jak ty jeżyki wszamasz jak ból zeba ja bym nie umiała a zato mi teraz te kanapki mleczne z kinder smakują:) a dobrze się czuje brzuszek coraz większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,byłam tak łakoma że zjadłam te ciacha z bólem ;-) a co do znieczulenia to mam cały czas nadzieje,ale dowiem się w poniedziałek od lekarza. Rożek będe miała w komplecie z łóżeczkiem bo zamawiamy w maju na aalegro, i wcale nie tak duży koszt bo 400zł,ale w tym łózeczko z szufladą,pościel cała kopletna z ochraniaczem do łóżeczka,baldachin ze stelażem,rożek materac do łózeczka(kokos gryka),ceratka na materac i jeszcze jakieś gratisy,także przyda się bo dziecko jest tak maleńkie że zawsze jednak rożek usztywni plecki,główkę,potem można uzyć jak dziecko większe do przykrycia :-) Fasolka to już ładnie 22 tydzień,mamy nie tak dużą różnicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego poczatku nosilam domisia na rekach:-) ja rodzilam bez znieczulenia mialam dobre polozne powiedzialy co i jak i 15 min i nawet nie bolalo:-) takze zastanowcie sie mi odrodzili bo to wydluza porod a pozatym u nas taka dziewczyna miala i potem miala nie dowlad reki i nogi bo zle sie wkuli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
własnie też z allegro chce zamówić:) bo się opłaca z całym kompletem nie tretrzeba botem latac po sklepach i kompletować a tak już wszystko w tym :) to niezły z ciebie łakomczuch :) ale ja i tak bede się upierac przy znieczuleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja całą noc niespałam z bólu zęba :-(,w dzień to aż i łezki poleciały,poszłam prywatnie do dentystki i się okazało że ósemka mi się wyżyna i wdał się też stan zapalny,płukała mi wodą utlenioną,nacieła dziąsło,dała sączek z maścią na 15 min,i do domu,mam do jutra płukać wodą utlenioną,dentoseptem,jak niepomoże to antybiotyk,cała szczęka boli:-(ale poszłam bo stany zapalne są niebezpieczne w ciaży jak i dla matki tak i dla dziecka,choć bardzo się bałam dałam rade ;-) Fasolka,też tak uważam i nawet bardziej się opłaci kupic komplet jak osobno co do znieczulenia,to uważam że jak jest mozliwosć wyboru i niecierpieć to trzeba korzystać,za granicą to jest normą w szpitalach,u nas niestety nie i to chyba ze względów finansowych i braku anastezjologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
oj ale to ile masz lat pszczółka jezeli moge zapytac puzno te ósemki wychodzą ja jak znam moje szczescie to bym borowanie musiała miec heh mam nadzieje ze ząbek nie bedzie bolał mnie bo ja to dentysty się boje uraz taki raz mi bez znieczólenia kanałówke robiła masakra . To zdrowiej tam :) zagojenia ranki. No wiem ze w naszym szpitalu jest anestezjolog i jest znieczulenie też ponoc chwalą sobie hel gaz rozśmiieszający ale jakoś nie miałam bym zaufania do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,to ja bym się na twoim miejscu niezastanawiała tylko brała sama wezme jak będzie mozliwość,o 15 mam wizyte u dentystki,nic nie przechodzi :-( co 6 godzin łykam apap,bo bym chyba ściany pogryzła i pewnie mi się za niego oberwie ;-) ,ale z drugiej strony cierpie i ja i dziecko,mały mi się tak wczoraj preżył,kopał,pewnie czuł wszystko zemną bidulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,ja mam 27 lat,ale to nic czytałam wczoraj że 60 latkowi śie ósemka wyżynała,moja dentystka też wierdzi że przychodzą pacjenci z różnym wiekiem z wyżynającymi się zębami,ból nieziemski,mam madzieje że nasze maluszki niębędą przechodzić aż tak bolesnego ząbkowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka no oby nie ponoć też niekiedy dzieci rodzą się z wyrzynajacymi zabkami juz no mi już ósemki też rosły to wiem ból jest. Ja jutro na usg ide trzymajcie kciuki no a jak pisaliśmy wczesniej z tą zazdrością o dziecko jak się wyzbyć tego? no bo potem moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jak myslicie czy uwazac test za wazny jesli druga kreska znajduje sie C - T - Taka kreske druga mam na tescie i niewiem czy uwazac go za wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
mama domina,najlepiej to powtórz test,czasem się tak zdarza ze testy są wadliwe,choć może również się okazać że jednak pozytywny,ja jak robiłam to po 2 min na tescie niebyło nic,po jakiś 30 min cień drugiej kreski,poszłam na bete bo niewierzyłam że się w końcu udało i się okazała ciaża :-) także drugi test,a najlepiej beta hcg! Fasolka,damy rade!,musimy zacisnać zęby,bo wezmą nas za wariatki ;-) choć ciężko będzie i oczywiście do pewnych granic :-) a mi już antybiotyk zaczął pomagać na te zębiska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtorze w poniedzialek nic zle nie jest tylko u mojej szwagierki corka wymiotowala jejmlekiem jak zaszla w ciaze a ja Domisia byl chciala karmic.co prawda pierwsza planowana byla a jesli okaze sie ze ciaza to bedziemy sie cieszyc moj maz sie cieszy ja troche mniej bo kolejne wesele nas czeka i znow jak beczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a jak ciąża to fajnie:) małą różnce wieku bedą miec a na zapas nie ma co się martwić :0 no wezną nas do wariatkowa heh nie no przystopuje ale też jak piszesz do pewnych granic:) ja dziś byłam na prenatalnym i wszystko jest dobrze te pomiary tak jak powinno być to jest:) no i chyba będzie Ada:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina ale jest na tej kontrolnej tej c jakas kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,super że wszystko w porządku!!! no i będziesz wiazać kokardki a ja krawaty heh :-) Ada ładnie i tak nie soptykane,bo wkoło wszędzie Julki Majki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no własnie imie niezbyt spotykane ale o to mi chodziło:) no tak sukieneczki itp:) no z mezem błam i wyjątkowo spokojne dziecko lekarz musiał budzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mi się tez tak zdażyło że musiał budzić małego i upewnić się czy jednak siusiak ale że moje dziecie było uparte i niedało za wygraną i nie dało zerknąć to chyba po mie ;-),ale za dwa dni jak leżałam w szpitalu to odrazu siusiak się ukazał heeh Ja sobie zrobiłam listę kosmetyków i rzeczy dla małego co mam a co musze kupić i się trochę nazbierało, w niedziele idziemy na chrzciny do siostry także czeka mnie obżarstwo,szczególnie słodkości bo mam teraz na nie obsesję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no nie rób smaczka na słodkosci bo też mam :) a ta lista zakupów jest duza i to bardzo ale co zrobić heh ale tez nie bede kupowac tyle różowych ciuszków jak moze drugie potem bedzie :) a moje dzieciątko to leniuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to dziwne może być ciaza lepiej powtóżyc test a masz jakies objawy popdapajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale to tak przed okresem czasem się zdarza a jakieś złe samopoczucie ja odrazu taką chodzby gule w gardle miałam tzn taki odruch wymiotny a jak plamienia to nie koniecznie moze swiadczyc ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no widzisz ale już mąż się cieszył to teraz postarac się trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
powiedzcie mi czy normalna jest taka nerwowosc wkuza mnie wszystko a mąż zamiast przemilczec coś to tez dogada i potem jeszcze bardziej zła jestem ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe kolejna przypadlosc z czasem mija:-) :-) ja jak mnie maz denerwuje przestaje z nim rozmawiac i czekam az cisza zacznie mu przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny co tam my z mezem mielismy wczoraj rocznice zrobilam mu kapiel nalalam cala wanne wody i plyn dodalam o zapachu wanili i lazienka byla oswietlona zapachowymi swieczkami pow ze nikt czegos takiego nie zrobil dla niego i ze jest zaskoczony mielismy jechac na kolacje ale nie wypalilo bo Domis sie rozchorowal i nie chcialam go z siostra zostawiac bo ona nie ma doswiadczenia i zaraz by dzwonila.Bylam z nim u lekarza dostal antybiotyk ale to bylo na dyzuze wiec mialam isc dzis do swojego lek ale kupy juz ladne ma i niema goraczki czyli antybiotyk dziala wiec zaczekam do jutra jak bd mniej kaszlal to nie pojde. Mam nadzieje ze bedzie dobrze bo nielubie chodzic do lekarza a za tydzien roczek Oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×