Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no bez męża ciężko w domku bogacze tak robią tylko wyzyzkiwać kogoś . Ja dziś u fryziera byłam balejaż zrobiony wkońcu trzeba jakoś na porodówce wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hehe no puzniej beda sweet focie z Adusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczólka zaginela w obowiazkach:-) Ciekawe jak sie czuja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja jutro na usg ide mam nadzieje ze maluszek sie obrucil pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No czesć dziewczynki,dokładnie zaginełam w obowiązkach heheh pranie,sprzątanie,obiad i 24 godzinna opieka nad dzieckiem ;-) walczymy z kolkami bo małego straszliwie męczą i przy okazji mnie podajemy espumisan 30 kropelek dziennie,wcześniej delicol,bobotic,jest jakaś poprawa ale po espumisanie,mały waży 4400 byliśmy z nim przedwczoraj u lekarza bo po bebilonie dostała zatwardzenia,wogóle niemogliśmy dac rady tak cierpiał,pomagałam mu troszke termometrem i się załatwił takimi twardymi bobeczkami moje biedactwo,wrucliśmy puki co do bebika po nim robi lepszą kupke,za tydzień do kontroli i wtedy nutramigen hipoalergiczny ale to już ostatecznosć i debritan kropelki :-( jestem wykończona ale daje rade :-) a jak u was dominka jak dominek? fasolka jak po usg? pozdrawiam a dodam że małego przepajam koperkiem włoskim,rumiankiem i wodą przegotowaną bo przy modyfikowanym trzeba , pozatym chce mu się pić, bo unas tropiki heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Hejka:-) a glowka w dole takze dziecko dobrze sie ulozylo:-) a wy poszlyscie do anestezjologa na konsultacje co do znieczulenia? Moja klucha wazy juz 3100kg heh . Pszczolka twoj maluszek az szkoda tak cierpial ale dajesz rade:-) a ja sie boje ze ja nie bede wiedziec co i jak ehh mam nadzieje ze porod przezyje jakos:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja wgl nie bralam pod uwage znieczulenia:-) i go nie mialam:-) :-) to ladnie ciesze sie ze wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nan probowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dzirwczyny czasami gosc to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ja bym chciala znieczolenie:-) :-) jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jak tam u was? Tropiki tez:-) dzis u lekarza bylam na posiew jutro do sanepidu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka 13
U nas też tropiki :-) fasolka jak znosisz upały? dominka,dzisiaj wieczorem przechodzimy na nutramigen mleko alergiczne i schydralizowane,bez laktozy i saharozy,muj malutki ma całą buzię obrzękniętą i w chrostach,o kolkach niewspomne,tak mi go szkoda,ponoć te mleko jest jest super i pomaga dzisiaj to zaczął wymiotowć a wcześniej ulewał,butelki zamówiłam też na allegro dr browns antykolkowe badane klinicznie i sprawdzone z rureczką w środku odpowietrzającą,mam nadzieje że to może :-( 10 sierpnia chrzcimy małego :-) zaczął się uśmiechać szkrabek muj kochany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ciezko takie upaly a jeszcze troche mi zostalo. Oj bidulek maly ale usmiech pewnie bezcenny jak taki maluszek sie usmiecha to teraz nachodzisz sie po tych lekarzach. A jak rana goi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wysle ci pszczolka zdj na poczte i sprawdz czy cos takiego ma Miloszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dziewczyny,wczoraj mały był na nutramigen mleku cały dzień i chrostki zbledły,czerwone placki też,byliśmy z nim u lekarza dzisiaj i potwierdziły się moje przypuszczenia więc ma alergie pokarmową skaze białkową i zostajemy na nutramigenie do tego podaje mu kropelki espumisan i mam w domu całkiem inne dziecko,poprawa natychmiastowa,załatwia się sam i spokojniutki i buzia się goi :-) Rana się super zagoiła,nic mnie nie boli,jakbym niemiała operacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Bardzo sie ciesze:-) Zdrowie dzieci najwazniejsze:-) ale ta masc polecal na pupe lepszy niz sudokrem a bardzo tani:-) ja dalej walcze z kaszlem flegma schodzi mam nadzieje ze bez antybiotyku sie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No to dobrze ze z Miloszkiem juz lepiej:-) a tesciowa czesto was nachodzi? Jak wczesniej obiecywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny jak sie czujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dobrze,tylko straszna duchota u nas :-) fasolka,przychodzi co tydzień ;-) wczoraj dzwoniła po 20 ale nie odebrałam bo byłam zmęczona i zasypiałam przy małym,zresztą może to i lepiej heheh,Dominka,jak twój maluszek się czuje? Fasolka,a ty jak tam ? ile ci zostało do terminu? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze lepiej podaje mu sanosvit calcium vit c syrop z cebuli i przeciwbolowo (nie caly czas)nurofen domis ma kolejne zabki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
U nas tez duszno a co tydzien to chyba nie tak zle heh ale nie daje ci dobrych rad?:-) na 10 sierpnia mam termin ale 8 ide do lekarza i wtedy on mi powie bezpieczny termin jak to nazwal heh ale sie boje strasznie torba spakowana:-) ale jeszcze takie drobne rzeczy potrzebne mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka, o to już z górki heheh,rady daje ale ją gasze i się zamyka ;-) dominka,to dobrze że domis już dochodzi do siebie,biedactwo :-( fasolka,dzisiaj przyszły do mnie butelki dr browns antykolkowe i musze ci polecić bo są super,mały wypił z niej herbatke i spi spokojny już 3 godzinki odpukać :-) zamów sobie na allegro bo warto! przydadzą ci się do herbatki lub dokarmiania mleczkiem no chyba że bedzieszz miec dużo pokarmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dzieki za rade:-) ze mnie juz duzo siary sie wylewa ostatnio patrze i taka ogromna plama az pol koszulki mokrej no leci czas a ja sie boje a do noska zakraplania uzywacie soli morskiej? No Miloszek juz spokojniejszy pewnie a komplementowac apteczke dla malucha czy lepiej puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lepiej teraz ale i tak wyjdzie ile naprawde potrzeba:-) i czego ja uzywam soli fizjologicznej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No sol fizjologiczna :-) a podpowiecie co powinno sie znalesc w apteczce dla maluszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,ja mam espummisan,delicol,dicoflor,bobotic forte to wszystko jest na problemy z brzuszkiem tzn,kolki,gazy,kupke gaziki i płatki do przemywania buzi,kwas borowy ja przemywam nim oczka,aspirator do noska,gruszka do pupki,termometr, wit d,wit k ale jak będziesz karmić cycem to wit k nie musisz,spirytus do pępuszka albo oscinosept a reszta to kosmetyki do pięlegnacji tzn kremy,szampony,oliwki,pudry,patyczki do uszu,mascie na odparzenia, ja kąpie małego w oilatum płynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dużo tego ale jakoś boje się lekow kupować dla takiego maluszka boje się że coś by zaszkodziło a tą witaminę d lekarz przepisuje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,wit d sama kupujesz w aptece jest bez recepty :-) ja miałam wczoraj ciezki dzień! była teściowa wypaliła mi z tekstem że jak w zeszłym tygodniu rodzina była u nas z je strony to że oni powiedzieli do niej że byli w szoku że im dziecko dałam na ręce więc widać nieżle mnie obsmarowała! a ja jej odpowiedziałam na to że nie jestem taką zołzą jak wszyscy myślą u niej w rodzinie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka a tak zabardzo nie chcesz małego dawać na rączki? ze tak stwierdzili a tsciowej dajesz ponosić małego? no nie przejmuj się zawsze coś gadać będą tak samo u mnie powiem ci że takie błache słowa od tesciowej że to już zaniedługo wyproadzają mnie z równowagi ehhh no ja powiem że zabardzo nie jestem rodzinna tzn nie zbyt lubie jakieś rodzinne imprezy itp... i no odwiedzin więc mnie przeraża sama myśl jak juz w domku bedziemy i rodzinka się zleci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×