Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

lepiej odpusc sobie takie specyfiki bo ta dieta jest i tak mocno obciążająca dla nerek lepiej poprostu więcej pić wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w tym serialu szpital na tvn było o dziewczynie na diecie białkowej obejrzyjcie naVOD tylko,że ona ją źle stosowała ale skutki masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mi sie tez woda zatrzymala bo zblizam sie do okresu i waga stanela, jak przed kazdym okresem, wiec moje magiczne 70 pewnie zobacze po nim, a tymczasem w sobote wesele i dzien rozpusty a od poniedzialku 3 faza. Moje kubki smakowe oszaleją z radości, ale bedę ostrozna i nie zamierzam szaleć , zbyt ciezko pracowalam na taka wage, zeby ją stracic. a co do antybiotyku, tez bylam chora i to na samym poczatku jakos diety, bralam antybiotyki i normalne chudlam ,ale wiadomo kazdy organizm jest inny. Roznie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
xgosiulenkax ja też nie brałam takich tabletek, ale raczej nie polecam.. zresztą przetestowałam już na sobie tak dużo tabletek.. i uważam, że większość z nich to wielkie ściema.. bardziej szkodzą, niż pomagają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja też dostałam dziś okres i czuję się taka ciężka.. ech, ale trzeba pamiętać, że to tylko kilka dni, a później będzie lepiej :) Ja właśnie gotuję jajeczka na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex sporo już osiągnęłaś, gratuluję :* Kończysz na 70? Czy jest jakiś cel nr 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie waga oczywiscie w góre chyba sie juz z tym oswoiłam. co do tych tabletek to reklame ogladałam ale narazie tylko mysle bo i tak nic nie wezme dopoki karmie malego. u mnie na sniadanie owsianka, kogiel mogiel z trzech zółtek no i teraz zasiadam do ogórkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja widziałam urywki tego 'filmu'... ale ta kobieta tam się całkowicie wykończyła. Ona właściwie nic nie jadła. Ja właśnie wcinam piersi z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury dzien:)Xgosiulenkax-mi tez waga skoczyla wczoraj bylo 86,4 a dzis 86,8 a tak sie cieszylam ,dzisiaj scisla dieta nawet nie patrze na slodycze-nie ukrywam jest ciezko ale wytrzymam,wczoraj sprobowalam kaszanki swojskiej i kielbasy ale tak pachnialy i co efekt mam dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj obiad bedzie ok 14 30 ,dzis mam piers z kurczaka z sosem jogurtowo-czosnkowym,na kolacje tatar i przechodze na 3/3 ciezko mi wytrzymac 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym odcinku jest wlasnie to ze trzeba pic duzo wody bo inaczej wiecie co sie stanie... tylko nie rozumiem o co chodzi z kawa i herbata?? przeciez nie jest zabroniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia tu chodzi ze duza ilosc kawy i herbaty wypłkuje ważne mikro i makro elementy. mozna je pic ale w rozsądnych ilościach i duzo wody. ewelin daj znac jak ci bedzie na 3/3 bo mi tez jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja też sporo kawy piję na tej diecie, 3 to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie wystraszylam z ta kawa bo ja 3 pije min:)a wody 1,75 zywca zawsze +jakies 2 herbaty chyba wystarczy co? xgosiulenkax-widze ze nie leci u mnie ta waga tak szybko,wiec nie bede sie katowac 5 dni bez warzyw,zobzczymy mysle ze bedzie mi lzej,ja chyba chce do 75kg i wystarczy i tak zaczynam watpic ze do wakacji sie to uda,chyba do bozego narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zrobcie sobie 1/1 jest idelany, waga spada dobrze i nie jest sie takim przemeczonym tymi samymi bialkami, ja tym systemem szlam i jestem zadowolona naprawde. 5/5 jest nuzące i cięzko wytrzymać. Polecam wyprobowac ten system. W ksiazce pisze ze daje takie same efekty, wiec po sie meczyc?! ;) pozdrowiionka,ja zaraz wyruszam w podroz i jutro wesele= wielka uczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex sporo już osiągnęłaś, gratuluję :* Kończysz na 70? Czy jest jakiś cel nr 2? Miłej zabawy na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja herbatek nie pije chyba ze jakies ziolowe miete, melise senes, co do kawy to ok 3 dziennie plus ok 3 zbożowych "caro" no i oczywiescie woda nie wiem ile bo nie licze ale mysle ze ok 1 - 2 litrów jest. ja to licze chociaz na 5 kg miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki, no chcialabym do 65 jeszcze schudnąc, ale postaram sie to zrobic na 3 fazie , slyszlama, ze tez jest na niej spadek ale powolny, xzamierzam robic brzuszki i biegac. tzn brzuszki to robie juz codziennie od poltora tygodnia. Moj organizm domaga sie juz czegos normalnego do jedzenia, wiec nie przeciagac i przechodze na 3 faze, ale mam nadzieje ,ze spadnie jeszcze troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiex-masz racje jest nuzace5/5,ta zrobie1/1moze sie cos ruszy,zycze dobrej zabawy i pysznego jedzenia ,az ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja zdecydowanie za mało wody piję.. i jakoś ciężko mi to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj z kolejnym spadkiem , waga rano wskazała 64,1 jupii od jutra znowu same proteinki. Kupiłam dzisiaj w almie ser żółty piórko 3% tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiex no no laska bedziesz gratuluje nowego etapu :D i udanego weslicha!:P moja znajoma bierze jakies tabletki nie powiem wam nazwy bo chudnie doslownie w oczach ale oczywiscie to nie mozliwe bo dalszym znajomym nie przyznaje sie mowi ze dieta ;P wygladala jak beczka a teraz jak anorektyczka:P kiedys juz je brala urodzila dziecko i wszystko jej wrocilo raz 2 :P wiec samo z siebie sie rozumie :P a podobno zielona hebrata dluzej utrzymuje Ci "przy zyciu" jak juz jestes senna a i zdrowsza :P kawa pobudza na okolo 1 h :P tylko :P ja wlasnie wrocilam z 1 dnia pracy 8godz bez przerwy lazilam no seorry ale dzis juz nie cwicze :D zaraz obiado-kolacja i cieplutke lozko mrr :P mam ochote dzis na piwko chyba ulegne i wypije :P jak myslicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
ewelin100 no właśnie w dzień kiedy idę na siłownię, to tam wypijam spokojnie ok. 1,5l, ale jak nie idę, to w domu bardzo mało, czasem jakaś szklanka i to tyle.. Pola92 mi też się zdarzyło ostatnio wypić piwko i to smakowe (reds ananas-grapefruit - uwielbiam :P).. Ktoś tu kiedyś pisał, że raz na jakiś czas sobie pozwolił na łyka alkoholu i nie wpływało to na wagę. Tylko pamiętaj.. jedno! I żadnych niezdrowych przekąsek do tego :P hehe Ja właśnie idę zrobić twaróg z jogurtem naturalnym na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×