Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość ahahhhhha
a to niby czemu ma ona stad w,,,, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhha
jestem tłusta maciora :/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhha
ten 2 wpis to nie moj tylko jakiejs zazdrosnej podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhha
lubie placki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhha
ciagne laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ewidentnie ma ochotę zepsuć temat. Mam propozycje laski które chcą pisać niech się zaczernia a te głupie pamarańcze-podszywy ignorować i po problemie. Ja na śniadanie zjadłam tylko 2 bułeczki dukana i do tej pory nic, ale nie czuje głodu za bardzo. jak wrócę do domu to zjem resztę wczorajszej zapiekanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska233
pizzerinka robilam dzis twoja pizze i powiem ci ze naprawde dobra i bardzo sycaca. Musze sprobowac reszty twoich przepisow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę. W miarę czasu będę dodawać nowe, a mam ich sporo. Na dukanie schudła 18 kg :) ale później przestałąm się idchudzać, a teraz zgubić każde 100 g to graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska233
super bybylo. A w jakim czasie schudlas 18kg i cwiczylas przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka miesięcy, tak po pół roku było jakieś 15-6 mniej póżniej przez kolejne 2-3 miesiące zeszło wszystko. W sumie chciałam ze cel miec 59 kilo. Udało się ponad rok miałąm 59, później chciałam do 55, nie dało się już mniej, teraz mam problem, żeby utrzymać te 59 kg - tak mi skakało między 58-62, po świętach widać co się stało (w mojej stopce). Muszę chociaż dojść teraz znowu do 59 i starać się utrzymywać tą wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy brzuszki
pomoga zwalczyc duzy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrsgth
SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Jedyne, co odchudza to umiarkowane jedzenie i dużo ruchu ;) Tabletki, żele, dziwaczne diety itp to tylko sposób na zarobienie na epidemii otyłości. Jednak jeśli ktoś ma słabą wolę i uwielbia jeść, to zdrowe odżywianie może mu przychodzić z wielkim trudem. Tu może pomóc Yerba Mate, która hamuje apetyt, daje uczucie sytości w żołądku, przyspiesza przemianę materii i oczyszcza z toksyn, pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Pełno reklam. Na razie zawiesiłam SB z powodu braku kasy na jedzenie osobno, mieszkam z rodzicami, to wiadomo, że będę jeść to co oni w mniejszych ilościach. Staram się zmieścić w 1000 kcal. Moim celem jest schudnięcie w dwa tygodnie do 65 kg, czyli tyle i le ważyłam przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Dobry pomysł z ważeniem po miesiącu, ja ważę się codziennie, wiem, że to zły pomysł, bo wzrost wagi bywa demotywujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zważyłąm dzisiaj i jestem szczęśliwa :) waga w stopce. Zaraz idę robić nutellę dukanowską bo mam ochotę na coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) nie pamiętam czy coś pisałam w tym temacie ale jeśli nie to się dołączam ;) zaczęłam dietę właśnie 2.01 ;) dzisiaj jestem po dwóch kromeczkach razowego z drobiowa szynką ;) i czekam do 11 na drugie śniadanie ;) ah praca w cukierni mi nie pomaga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dołączam się do Was jeśli mogę,ale nie będę tak często pisać-tyle ile czas mi pozwoli-w weekendy raczej na pewno nie. Dziś praktycznie zaczynam dietę od nowa,bo weekend był niezaliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WesolaMama, hej ;) gratuluje takiego sukcesu ;) tym razem napewno też się uda ;) w końcu to tylko parę kilo ;) ja jem w granicach 1000-1200 kalorii i chce dołączyć jakieś ćwiczenia ;) niestety nie wiem jeszcze co dokładnie ;) siłownia narazić odpada a na bieganie i rower że względu na pogodę póki co też nie ma szans. Ile czasu zajęło Ci zrzucenie tych kg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście bardzo ładny wynik Ja dalej jestem grzeczna :) za długa zima co tam dobrego pichcisz? podziel się jakimś przepisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,pół roku mi to zajęło. niedawno psioczyłam,że mi po 1000 wszystko wraca i nie polecam,ale nie umiem innej diety teraz jak 1000-1200kcal hehe:) tym bardziej,że nie mogę teraz ćwiczyć, bo bolą mnie kolana i tak się wybieram do lekarza,że dojść nie mogę,bo nie mam z kim ostawić dziecka.A pozostają mi ćwiczenia typu Chodakowska czy callanetics,bo orbitrek już niedomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Chodakowską któreś konkretne ćwiczenia? za długa zima i zła, faktycznie brzmi smakowicie ;) ja robię jeszcze suroweczke że startego jabłka, marchewki, selera, do tego sok z cytryny i troszkę jogurtu naturalnego ;) jest pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×