Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość a ja tam lubie
seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halloo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halloo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem. Nie miałam dzisiaj za wiele czasu, a wieczorem byłam na basenie. Jak tam fajne przepisy. Dajcie coś Podam Wam przepis na danie, które robie sobię czasem na obiad lub kolację. Kotleciki z tuńczyka z sosem jogurtowym Odsądzyć tuńczyka z zalewy (tuńczyk w sosie własnym) przełożyć do miseczki. Dodać 1 jajko, otręby (tyle, żeby nie była mokra masa, tylko taka żeby ulepić kotlecika). dodać sól, pieprz do smaku. Smażyć kotleciki na teflonie bez tłuszczu. Zrobić sos. 1 mały jogurt grecki light, do tego 2 małe korniszony pokroić w kosteczkę, koperek (lub pietruszkę, ja daje co akurat mam, dobrze żeby to były świeże zioła, może być też bazylia - co kto lubi), dodać troszkę soli i piprzu. Totleciki polać przygotowanym sosem. Wychodzi ich dosyć sporo. Ja zjadam wszystkie, ale najadam się. Jest to danie białkowe, więc jak najbardziej polecam na kolację. Dzisiaj też jadłąm tuńczyka, ale w mega szybkiej wersji. Puszka pomidorów przelana na garnka. Zagotować. Dodać sól, pieprz i tuńczyka z puszki (odsączonego jak wyżej), dać zioła (oczywiście świeże). Wymieszać i gotowe. Jak nie mam czasu to często robię takie szybkie, proste i smaczne dania. Jak ktoś jada makaron to można takim sosem polać np makaron pełnoziarnisty. Ja zjadam sam sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. Pizzerinka super przepis uwielbiam tuńczyka, a tak dawno go jadłam. Postaram się pisać częściej,ale Wy też dziewczyny.Nawet jak będzie nas 3 czy 4 to można uratować temat. A wczoraj to zrobiłam mega złe rozplanowanie czasu tzn późno wróciłam do domu, a obiad jadłam o chyba 14 i to samą zupę warzywną i od razu po powrocie zjadłam placki ziemniaczane ze śmietaną i położyłam wszystkich i siebie spać.Ot całą dieta.A dziś na śniadanie 6 takich mini pierożków drożdżowych z dżemem.W sumie to raczej takie rurki wielkości baterii paluszka hehe i kawa z mlekiem 0,5%. Muszę kupić sobie jakiś ładny zeszyt i spisywać w nim fajne przepisy z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano oglądałam rewolucje na talerzu i na stronie tvn style można fajne przepisy z tego programu wziąć.dziś była zupa pomidorowa na różne dietetyczne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam kefir nat z otrębami, 2 tabletkami słodzika i cynamonem. Taki szybki zapychacz. Dzis rano na wadze 59,7 kg :) mały spadek jest, oby dalej do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za stronkę. W domu sobie na spokojnie zobaczę bo ostatnio mam duzo pracy. Nie brałam takich tabletek nigy (tzn żadnych na cellulit, ale jak by sie znalazły takie co działają to chętnie wezmę) bo tego mam w nadmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie te właśnie kupie,bo brały je moje 3 znajome i u wszystkich cellulit zszedł. A zajmowały się domem i spacerami bez ćwiczeń.Sama widziałam ich efekty,bo robiły sobie zdjęcia przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Postanowiłam dołączyć do Was o ile przyjmujecie nowe. Mam 32 lata, 2 dzieci ( 5 i 2 lata) no i 70 kg przy 165 cm.Mam więc przynajmniej o 10 kg za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witamy,witamy:) ja mam 163 wzrostu i niestety dla nas idealną wagą jest właśnie góra 60kg ,ale dla nie to 50 ,bo przy 60 jestem już gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak lika się nie będzie odzywać to będzie nas 4:)A Wy piszcie ja idę coś ogarniać póki moje słonko 1,5r śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki z otrąb pszennych SKŁADNIKI: 3 jajka, 2 łyżki cukru, 40 dag twarogu, 2 łyżki rodzynek, 2 łyżki ziaren sezamu, 1/2 szklanki otrąb pszennych (zamiast rodzynek i sezamu można dodać 4 łyżkimusli owocowych, a zamiast cukru możemy dodać łyżkę miodu) SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: Jajka, cukier ( lub miód ) oraz twróg dokładnie zmiksować. Następnie dowyrbionej masy dodać rodzynki, ziarna sezamu i otręby pszenne (lub musli czyinne ziarna np. słonecznik) Zarobić ciasto i pozostawić na jedną godzinę. Smażyć na oliwie z oliwek. Podawać polane sokiem owocowym lub jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżowa sałatka z owocami Składniki 3 dag pełnoziarnistego ryżu, 5 dag jabłka, 5 dag pomarańczy, 5 dag banana, 1 krążek świeżego ananasa, 5 dag papryki czerwonej, 1 mandarynka, mięta Wykonanie Ryż ugotować na sypko, wystudzić. Owoce i paprykę umyć, obrać i pokroić na drobne kawałki. Wszystkie składniki wymieszać i udekorować listkami mięty. 250 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przyjęcie. Ja stosowałam 2 lata temu Dukana schudłam ale nie przeprowadziłam wszystkich faz i waga wróciła. Próbowałam również octu jabłkowego ale dla mnie to ściema. Po occie miały być ładniejsze włosy, paznokcie skóra itd. Ale a mnie działało odwrotnie paznokcie zaczeły się łamać a na twarzy wyskoczyły mi syfy na początku myślałam,że tak ma być organizm się oczyszcza ale było coraz gorzej a kg nie spadały. Dieta MŻ to jest chyba najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Ja niestety ale muszę dukana bo tylko on na mnie działa. Jak już schudnę będę robić MŻ jako dietę na nieprzytycie (ja za bardzo lubię jeść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też mż najlepsza. pizzerinka nawet fajne przepisy,ale ja nie lubię mieszać warzyw z owocami-jedynie marchew z jabłkiem toleruje:) Ale komuś się przyda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też mż najlepsza. pizzerinka nawet fajne przepisy,ale ja nie lubię mieszać warzyw z owocami-jedynie marchew z jabłkiem toleruje:) Ale komuś się przyda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę się zebrać ponownie na Dukana, choć nie powiem efekty były widoczne. Zobaczę po m-cu MŻ jeżeli schudnę 3 kilo to będzie ok a jeżeli mniej to tylko Dukan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WesołaMama ;) a lepiej jak się odzywam czy jak jesteście 4? ;D nie miałam za wiele czasu dziś ale trzymam się nieźle ;) przymierzam się właśnie do kolacji ;) choć w sumie po ćwiczeniach nie jestem jakoś strasznie glodna ;) cwiczylam dziś pierwszy raz z Jillian 30 days Shred i bardzo mi się podobało ;) będę je póki co cały czas ćwiczyć i czasem doloze Skalpel ;) wyciaglam hula hop ale nie umiem ćwiczyć mimo że kiedyś hulalam ;) postaram się częściej odzywać ;) Dostałam dziś od mamy serum rozgrywające redukujace podobno tkankę tłuszczowa ;D także zaraz będę próbować ;) owine chyba moje uda i brzuszek folią spożywcza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×