Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Dziewczyny ja dzisiaj na obiad mam kapusniak ;) wiecie ile kalorii może mieć taki gotowany na zeberku i bez ziemniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ja w końcu w domu. Rano zjadłam serek homogenizowany 0% tłuszczu do tego musli, póżniej trzy mandarynki, później jogurt naturalny i dwie mandarynki a na obiad były krokiety(wiem kalorycznie, ale ja akurat obiadu sobie nie żałuje) a na kolacje będzie chyba jogurt naturalny z kiwi;) u mnie dzisiaj mija dwa tygodnie odchudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zawsze sprawdzam na ileważy a tego nie znalazłam ;) kapusta kiszona ma wogóle mało kalorii więc tragedii nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo widzę,że ktoś coś dodał a nic nie widzę, nawet swojego wcześniejszego posta. Masakra z tym kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na śniadanie dwie małe kromeczki z serwem twarogowym 0% tłuszczu na to pokrojona papryka czerwona, a w pracy jogurt activia, grejpfrut i drugi jogurt oczywiście dużo piję wody, ale jak dojadę do domu muszę na szybko jakiś dietetyczny obiad zrobić, macie jakieś pomysły?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę zdrzemnęłam po obiadku a teraz jestem po kolacji-jogurt naturalny z kiwi i dwiema mandarynkami, a teraz popijam czerwoną herbatę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam jajecznice z 2 jaj , dodałam 2 plastry szynki i usmażyłam na teflonie bez tłuszczu ale dopchałam jeszcze kromeczką chleba razowego z szynką:) mam nadzieję,że już nic dzisiaj nie zjem. A jutro na śniadanie owsianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś się znowu zważyłam i jest jeszcze mniej bo 55,5,ale już koniec-następne ważenie w poniedziałek. a teraz standardowa kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ;) w koncu bedzie mozna isc na basen albo jechac nad jakas wode ;) wczoraj na kolacje skroilam sobie pomidorka, ogorka i papryke do tego dalam troszke czosnku sproszkowanego, pieprzu cytrynowego i ziol prowansalskich i strasznie mi smakowalo ;) no i bardzo malo kalorii ;) a dzis na sniadanie serek bieluch odtluszczony i musli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję spadku :) Ja będe się dalej ważyc codziennie a wynik podam w poniedziałek. Dzisiaj zmieniłam w stopce bo nareszcie doszłam do wagi wyjściowej. Ale wy macie dobrze, że lubicie warzywa i nabiał. Ja nie lubię serków twarożkowych ( z serów to tylko żółty) pomidorów, ogórków, rzodkiewki itd. Zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos specjalnie sie warzywami nie zachwycam ale juz sie przyzwyczailam ;) jak sobie pomysle jak malo kalorii ma taki ogorek czy pomidor to juz wogole lepiej sie je ;) dzisiaj musze jechac do lidla po jakies mrozonki ;) gotuje sobie taka mieszanke na parze i obiad gotowy ;) wogole moje zapasy sie juz koncza ;) nie umiem zrezygnowac z codziennego wazenia sie ;) wczoraj na szczescie maly spadek i waga pokazala 68.7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najgorszy okres to między 18-20 wtedy mam największą ochotę na jedzenie. Cały dzień trzymam dietę a wieczorem przeważnie skuszę się na coś kalorycznego. Podziwiam osoby, które na kolację potrafią zjeśc tylko jabłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najgorszy okres to między 18-20 wtedy mam największą ochotę na jedzenie. Cały dzień trzymam dietę a wieczorem przeważnie skuszę się na coś kalorycznego. Podziwiam osoby, które na kolację potrafią zjeśc tylko jabłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×