Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość Ewka83
Karola będzie dobrze niemartw się na zapas. A ty długo byłas w ciąży zanim to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hejka dziewczyny jak tam wasze testowanie? Czekam na dobre wiadomości :) Karola ja już jutro mam wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć ... ..........Imię......... Wkleiłam nową, bo ja już zaczęłam dziś kolejny cykl. Buziaki dla wszystkich, a chwilę się ulotnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to powodzenia-tylko nie dziekuj:) Daj znac co ci powie jutro.Ja idę w srode rano.Z tego wszystkiego bylam też i dziś na becie-wynik jutro.Przynajmniej będę wiedzie czy i jak wzrasta!!! Może mnie to troszke uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Też mam stracha :( niby się cieszę ale ciągle powtarzam sobie ze wszystko będzie dobrze i już jutro zobaczę piękna fasolkę :) między obecna a poprzednia ciąża minęło około 6 lat i szok jak zmienia się czlowiek kiedyś zaszłam i na pełnym luzie chodziłam z brzuchem a teraz dmucham na siebie i cholernie się boję ze coś pójdzie nie tak. Chyba się starzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze-a ja?jestem starsza od ciebie o 2 lata:) Ja też 11 lat temu wszystko przyjmowalam na luzie a teraz panikuje i się trzese z niepokoju:(ale widocznie tak już jest! Na która masz wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Na 12 tylko tak sobie mysle ze najgorsze bedzie jak powie ze to za wczesnie i nic nie widac :( no zobaczymy. przynajmniej nie musze już męża męczyc że ma przyjechać na bzzzzykanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....... zobaczyłam dwie kreseczki.!!! Co prawda druga bardzo jasna ale jest!!!. NIe wiem czy będzie ok. co w ogóle będzie. Nic nie planuję. Baaardzo po prostu się boję....Dziwi mnie że dopiero teraz pojawiła się ta kreska. @ powinnam mieć 26.stycznia a jest już 4 luty.... czy będzie ok? Cały weekend sprzątałam. Ostro - okna ,firank, dywanyi itp, jeździłam na łyżwach z synkiem.... piłam piwko. Ogólnie to wszystko co nie powinnam robić.... teraz żałuję, bo gdybym wiedziała.... Na dokładkę tak jak ciebie Karola - mnie też ciągnie w brzuchu.... raz z jednej strony, raz z drugiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana GRATULACJE!!!! Mnie już mniej boli brzuch-będzie dobrze.A ta twoja pozna kreseczka to widocznie później niż myslalas mialas owulke:) i terazdopiero poziom bhcg jest widoczny w moczu!.Narazie niczym sie nie przejmuj!mnie teraz pobolewa w dole brzucha tak nad spojeniem lonowym-przepraszam za doslownosc!wizytę mam w srode rano więc zobaczę co mi powie gin.u mnie jeszcze dochodzi fakt że na prawym jajniku mam torbiel czynnosciowa?tego się boję najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - Ja brałam clo w poprzednich cyklach, w tym już nie - i z racji że pęcherzyki w były w połowie cyklu za małe / 11 i 13 mm oraz kilka mniejszych/ - boję się, że może ten test pokazuje że mam torbiel, a nie że to ciąża... Po za tym martwi mnie ten ból brzucha. Jak na @ tylko łagodniejszy..., jakby ciągnie dół kłująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka będę trzymać mooocno za Ciebie kciuki, aby Dzidziuś dobrze się rozwijał, a torbielka zanikała :). Wracając do mnie powiem Ci, że od 20 stycznia nie współżyliśmy wcale. /problemy rodzinne/ więc zastanawia mnie ten test też z tego powodu. Czy ta kreska nie powinna być wcześniej widoczna i silniejsza a nie taka ledwo widoczna dopiero dzisiaj... Narobiłam się już chyba z 6 testów do dziś i dopeiro dzisiaj dwa raczej pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ból jak na @ ti normalna sprawa we wczesnej ciąży.Ja też mam torbiel a test nie sfałszował wyniku.Wydaje mi się że to nie ma wpływu.Gdybys brała jakieś leki -hormonki to wtedy test może być nie prawdziwy!A tak to widzisz sama że wszystko wskazuje na ciążę.Najlepiej gdybys zrobila sobie bete to bedziesz miala wynik jak najbardziej wiarygodny.Ja bete robilam w piatek i dziś po 48 godz.Zobaczę jak wzrasta?! Ale wynik dopiero jutro:(szkoda bo nie mogę się doczekać.Zobaczysz,że będzie dobrze-zrob bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama no to gratuluje to pewnie ciaza :)ciesz sie tym stanem,pamietam moja ciaze to tez po imprezie bylam ogromnej bo zakonczenie szkoly mialam pamietam i alkoholu bylo duzo a naszczescie nic sie nie stalo 5 dni po tym dowiedzialam sie o ciazy. Poszlam do radcy prawnego i niestety ale ja do konca kwietnia przestaje sie starac o dwie kreseczki bo jednak to czego sie obawialam jest prawda,wiec czekamy do nowej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą betę robić można o każdej porze czy tylko rano? I czy na głodnego? Ja mogę dopiero po pracy. Jutro wyjątkowo kończę o 12-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete możesz robić kiedy tylko chcesz.Nie musisz być na glodniaka,to nie ma wpływu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
czesc dziewczyny:) sorry, ze nie pisalam, ale nie mialam czasu, bo mam egzaminy. co nie oznacza, ze czasami nie wejde i na szybko nie przeczytam, co tutaj sie dzieje:) bedemama2013 fajnie, ze te testy tak ci wyszly:) ale pamietaj, zeby lepiej upewnic sie przez bete. mojej znajomej znajoma robila 3 testy ciazowe, z czego dwa wyszly pozytywnie, a w ciazy nie byla. dopiero beta pokazala prawdziwy wynik...oby tobie sie poszczescilo:) ja okres powinnam miec jakos 7 lutego, wiec zobaczymy, co to wyjdzie. chociaz przeczucie predzej mowi mi, ze raczej w ciazy nie jestem. co do umowy to mi konczy sie za ponad 2 tyg. i od tego momentu niestety bede bezrobotna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Będę Mama wielkie GRATKI!!! napialam dziś ze czekam na dobre wiadomości i proszę :) super super super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka,tylko daj znac jutro jak tylko wrócisz od gina:)jak najszybciej ok? Będę czekac na wieści bo my idziemy łeb w łeb-równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebralam wynik bety z wczoraj i.... PIĘKNIE WZRASTA!!!!!Mam nadzieję że będzie już dobrze!!!:)Jutro wizyta, Ewka,daj znac po lekarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak siedze i czytam w necie o bhcg.I u mnie chyba jest zbyt duży wzrost bo 196.9. a pi 72 godz.już 1161,0 czy to nie za dużo? Czytałam że w ciagu 48 godz.powinno wzrosnąć min66% a u mnie tak duzo?co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Dziewczyny ciąża potwierdzona przez lekarza 5tydz :) trochę martwi mnie ze zarodka za bardzo nie było widać ale to bardzo wczesna ciaxa :) Karola mi się wydaje ze jest ok beta a robiłaś w tym samym labolatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - na razie nie dziękuję. Tak jak powiedziała Kaja ostrożnie, aż gin potwierdzi - zbyt wiele przeszłam, i wiem że nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli... Karolka - beta powinna wzrastać co najmniej. więc jak jest więcej to chyba dobrze świadczy :) ale do końca nie wiem. Powtarzałam test i dzisiaj jest prawie identyczny jak wczoraj czyli bladziocha :( powinna ta kreska chyba być mocniejsza - prawda? na bete na razie nie idę - to za wcześnie - powiedziała mi położna, bo mój gin ma urlop do 14.2. Wizytę mam 15-tego o 13-tej . Zobaczymy, czy do tego czasu mnie nie zaleje. Na razie staram się żyć w miarę normalnie, o ile się tak da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tej położnej - to powiedziała, że owszem przyrosty są bardzo ważne, ale na tak wczesnym etapie te przyrosty też nie są do końca miarodajne. nie wiem co o tym myśleć... W innym laboratorium musiałbym czekać na wynik ok. 5 dni , więc to chyba bez sensu.. Po prostu poczekam do tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka tak robilam w tym samym laboratorium! Będę mama co to oznacza w miare miarodajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo beta może rosnąc wolno i jest ok. I tak jak u Ciebie - szybko, co też prawidłowe, wszystko zależy od organizmu. Tak przynajmniej mi powiedziała. Dopiero ok. 7 tygodnia wyniki są bardziej stabilne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×