Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Kochane,bylam dziś na becie-jest to ok3-4 tc.ale jest na 100%.Ale się bardzo cieszę!!!Żeby tylko było wszystko ok.to dobrze że jednak bralam Duphaston!Trzymam kciuki za resztę dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wieści Karola. Zobaczysz - teraz Dzidziuniek będzie baaaardzo szybko rósł i zapewne da niedługo Ci znać o sobie :) Dbaj o siebie i Fasolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie tylko mam takie uczucie jakbym miala zaraz dostac @,krzyż mnie pobolewa i dol brzucha-nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja przyjęta, przynajmniej przeze mnie. Karola jeszcze raz gratulacje Kochana, pewnie teraz zmienisz forum, ale wpadaj do nas czasami na pogaduszki. A to, że odczuwasz takie dolegliwości, to chyba tak ma być, ale szczerze mówiąc ja Ci nie doradzę, bo w ciąży nigdy nie byłam, a poza tym to każda ciąża jest inna. Nie przejmuj się, dbaj o siebie, leć do gina i CIESZ SIĘ, CIESZ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shines nie zmieniam,bo uzaleznilam się od was:)kochane teraz ciekawe która się pochwali?i zostanie wpisana do nowej tabelki???3mam kciukasy teraz za was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej kochane :) przepraszam ze nie pisałam ale miałam strasznie duzp pracy :( czy może mnie któraś dopisać do tabelki? :) bo przez telefon ciężko przepisać cała tabelke. Słuchajcie jeżeli lekarza mam w przyszłym tyg to myślicie ze usg już potwierdzi w 5 tyg? @ miała być 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Karola GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola gratulacje:) Pozwole sobie cos zmienic:P Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........?????...........TP.................Płeć.............Imię......... Mam nadzijee ze sie nie gniewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ilosc cykli mi jeszcze nie pasuje i data miesiaczki,przeciez co miesiac sie zmienia.Macie jakies pomysly.Co do tych boli to ja juz niepamietam poprostu,wiec tez nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
to moze ja tez sie dolaczejestem w 1 cyklu staran,ostatni okres mialam 31 grunia,jest mala nadzieja ze sie udalo,bo@ jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 77xxxxxx, trzymam kciuki. Obyś szybciutko zobaczyła II tłuściutkie krechy :) Dopisz się do tabelki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Karola a ty też masz wizytę w przyszłym tyg? Kurcze boję się żeby na usg nie było za wcześnie. Widzę ze 77xxxxx może też za chwile do nas dolaczy :) oby więcej szczęśliwych wiadomości w lutym. Dziewczyny kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-tak, ja idę w czwartek do lekarza:)a robilas sobie bete?ja dziś i mam 190 ,więc to ok.3-4 tc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
nie robiłam bety, zrobilam za to 5 testów wszystkie ok i nie mam@. Czuje ze to ciąża :) tak bym xhciala żeby reszcie się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie boli mnie bodbrzusze moze to owolka. Mam nadzieje bo ostatnie przytulanie 01 rano i juz maz mi uciekl. Wiec jak teraz sie nie uda to dopiero pod koniec marca beda nowe staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
no witajcie,niestety w tym miesiacu nic z tego,bo z samego rana dostalam...ale bedziemy probowali dalej.trzymam kciuki za te ktore jeszcze beda testowac,powodzenia!bede tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franki26
Hej pozdrawiam i gratuluję tym co zobaczyły 2 kreseczki na teście mam nadzieję że i ja niedługo je ujrzę.Okres mam mieć 13.02.mam cykle 31 dniowe.Już nie mogę się doczekać żeby testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 01.02.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........?????...........TP.................Płeć... ..........Imię......... U mnie @ przyszła o 4 dni za wcześnie.Hmmm zaskoczyła mnie,bo mam @ niemal jak w zegarku(+- 1) ,ale 4 dni.Jezeli dni płodne miałam również wcześniej to nic dziwnego ,że i ze starań nici :D No nic na spokojnie podejdziemy do kolejnych starań w tym cyklu.Pozdrawiam. A-ha WIELKIE GRATKI Karola2812 i Ewka 83 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teź niepowodzenie. Wprawdzie @ jeszcze nie przyszła, ale czuę, że się zbliża wielkimi krokami, tempka spadła totalnie, także już tuż, tuż. Teraz czekam na @, bo już chcę zacząć kolejny cykl, oby szczęśliwy. Pozdrawiam wszystkie Panie życząc przyjemnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u mnie bedzie 10-tego sie spodziewam ale jak tak pozno mialam dni plodne to moze sie przesunie bo czytalam gdzies ze po dniach plodnych 14 dni do okresu,nie wiem czy to prawda.Nie nastawiam sie chce przeczekac spokojnie do przedluzenia tej umowy zeby nie miec problemow w pracy,wiec teraz co bedzie to bedzie poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć... ..........Imię......... Hejka co u was ??? wkoncu doczekałam sie laptopa :) i poprawiłam tabelke :) jak tam minął wam weekend. mam jeszcze dwa dni do lekarza zobaczymy oby było juz widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zołza mam nadzieje ze najpierw przedłużą Ci umowe a dzień pózniej dowiesz się ze bedziesz mamą :) znakomite połączenie!!!! Karola a ty jak się czujesz? jakieś dolegliwości? Bo ja ciągle nic czasem tylko brzuch pobolewa. ostatnio czytałam że jest taki stary przesąd że dziewczynki są z lewego jajnika a chłopcy z prawego mnie pobolewa prawa strona więc czyżby drugi synek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka,u mnie też żadnych dolegliwości tylko mnie pobolewa czasem lewa strona czasem prawa tylko że ja na prawym jajniku 05.01.miałam stwierdzony torbiel czynnosciowa,więc nie wiem? Czasem też krzyż mnie pobolewa a boję się jak cholera.A myslisz że jak torbiel jest na prawym jajniku to mogło z niego być???Jenki ten strach jest niesamowity!!!!A ja do tego jestem 1,5 miesiąca po poronieniu-czy to nie za szybko???pocieszcziemnie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta torbiel jest pozostałość po poprzedniej ciąży!ja do lekarza idę jednak w srode rano.mam nadzieję że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×