Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

***karola2812- trzymam, dopinguje!!! Mam nadzieje,z e kazda z nas bedzie wkrotce dzielila z Toba szczescie:) ***zolzaP - no ja w "podeszlym wieku" jestem i pierwsze dziecko wiec wole dmuchac na zimne:) Ziola nie zaszkodza, a sa same pozytywne opinie an temat tych co biore wiec moze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko zebyscie Wy braly tabletki lub ziola ale ja poprostu dziekuje,przynajmniej narazie. No wiesz ja tez juz pierwszej mlodosci nie jestem:P w tym roku 30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 malika wydaje mi sie ze juz ktos to zrobil :P,jak sie wkleic wystarcz skopiowac:P. Tak mam 10 letniego syna i 5 letni sex bez zabezpieczen jejku jak to brzmi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika proszę bardzo :) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 (+) Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 Karola GRATULACJE!!! Wszystkie głupie myśli PRECZ!!! A pytałaś, która pierwsza zobaczy II ? Najpierw Ewka, teraz Ty, to kolej na następne, he,he :) Ściskam mocno, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to brzmi? Hmm, super, ja też mam taki staż bez żadnych ograniczeń, nie narzekam :) tylko jeszcze efekt mógłby przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak sobie wdepnelam do was ja mam nadzieje ze bede mama 2014 powodzenia wam wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc efekty:P,szykuje sie dodatkowo na chrzest i bede mama chrzestna juz kolejnego dziecka,chociaz tyle z tego mam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :). Tylko ta opieka nad moim dziecięciem :) . nadrabiamy w ferie/ korzystam z 3-ech dni urlopu.../. Nawet młody fajnie zapychał na łyżwach, myślałam że sobie nie poradzi. A tymczasem zaskoczył mnie... nie powiem - zaskoczył pozytywnie :) Tak więc jesteśmy cali w domku :) Karola - a nie mówiłam.... :) :) :) SUPER!!! U mnie test dzisiaj dalej ujemny. @ brak, a powinnam dostać 26.stycznia.... Więc chyba dooooopa.... trudno, nie tym razem chyba.... Witam nowe Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja też już mam no w tym roku już 11 letnią córeczkę a mam nadzieję że teraz będzie synus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shines-no Ewka,Ja i która teraz się pochwali???dziewczyny po kolei prosze o dobre wieści:)a swoją droga to Ewka mi juz chyba przysłaładdobre fliudy ciazowe a teraz kto złapał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tashimoto
no i wyszla... upragniona kreseczka... jestem w ciazy dziewczyny nie moge w to uwierzyc... zrobilam dzis wieczorem bo nie moglam sie doczekac... po 3 latach staran jedno poronienie 2 inseminacje i wreszcie naturalny cud!!!!!!!!!!!!! oby tylko wszystko bylo w porzadku a ja mam 25 lat... bo chyba ktos tu pytal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tashimoto
Będę MAMĄ2013 nie lam sie mi 2 kreska wyszla dopiero w 49 dc.... u ciebie byc moze nic straconego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tashimoto-gratulacje! Będę mama -zobaczysz,bedziesz się cieszyć z nami!Nie możesz się zalamywac,bo to nic dobrego nie wróży kochana.Ja też jeszcze nie jestem pewna,bo dopiero jak mi lekarz potwierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...... ja starania od września ale pełną parą od stycznia niestety @ przyszła po 4 dniach opóźnieniach i zrobiony teście z druga mało widoczna kreseczka więc nadzieje prysly w tym miesiącu ale luty jest więc nowe starania . Gratuluję wszystkim ktorym się udało i trzymam kciuki za resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, ja dziś zatestowałam i negatyw niestety jak nic :( Trudno, czekam już bez nerwów na @, a jak jednak nie przyjdzie, a powinna max jutro, to się tylko będę cieszyła. Jak na razie tempka w górę i (*)(*) bolą, a normalnie dzień, dwa dni przed @ cycole "opadały", więc może jest jeszcze szansa? Zobaczymy. W ramach odprężenia idę dziś do fizjo na masaż, hi,hi :) Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny cierpliwosci!!! niektore staraja sie calymi latami, a my dopiero na poczatku staran jestesmy:) w ogole jakis czas temu pisalam, ze musialam tab anty szybko odstawic, bo okazalo sie, ze baaardzo bolaly mnie piersi (skutki uboczne). do tej pory delikatnie mnie bola, a czasami lewa bardziej. ale do czego daze...wczoraj rzbieram sie do kapania i nie wierze wlasnym oczom! nie wiem, czy mi cycki urosly i dlatego mnie bolaly??!! ale w tym wieku??!! bo patrze na LEWA piers (ta co mniej troche mniej bolala), a tam widze dwa male rozstepy...no co jest grane? :/ ewidentnie jakby zrobily sie od tego, co pisalam, ze czasami czulam jaby cycki mialy mi zaraz eksplodowac:/ moja kolezanka mowi, ze moze zaszlam w ciaze na tab anty, ze nie dosc, ze skutki uboczne, bol piersi to jeszcze to...ale ja mialam baaardzo obfity okres zaraz, jak odstawilam tab, wiec to niemozliwe. choc przyznam, ze jakos w grudniu zapomnialo mi sie wciaz tab, czy gora dwie:p no ale okres przeciez dostalam:) jakies dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przybyłe mamusie i gratuluje te ci już tylko wizyta u ginekologa dzieli j od potwierdzenia ciąży:)Byc może jeszcze was przybędzie...nie nie nie to nie o mnie chodzi:D U mnie chyba rozkreci się @.Cały czas pobolewa mnie brzuch i jajnik a to wróży tylko nadejście@.Nie jestem zła tylko spokojnie do tego podchodzę.W sumie to dopiero 1 cykl starań i to jeszcze z małym zahamowaniem:PNie ten cykl to może kolejny:)Czekam na bieg wydarzeń co do najbliższych dni czyli 4 II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam15 syna i coreczke 2,5 letnia oraz dwa poronienia w 12 tyg.c oraz w 7tyg.c.Mialam nadzieje na drugi cykl ale dzisiaj wyjechal maz i pojawil mi sie sluz plodny wiec marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za was. To super uczucie zobaczyc te dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franki26
Hej mogę się dołączyć?Mam 26 lat jedno poronienie i to jest mój pierwszy cykl starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 (+) Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Podaj jeszcze datę początkową cyklu. No i witamy życząc sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze w tej ramce zaznaczyc jakos te ktorym sie udalo:),no dziewczyny do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A może tak zrobimy??? Ewentualnie czekam na inne propozycje - OK? Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 (+) Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 Mamusie :) Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×