Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość nowiuteńka25
No i jest multum przypadkow, gdzie kobiety testują w planowanym dniu @ i test wychodzi negatywny a np za dwa tygodnie jest lekka, blada kreska... Więc głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
nowiutenka25 witaj:) powiem ci, ze ja ogolnie mam problemy z hormonami. mam stwierdzone pco, jak nie biore tabletek, to okres w caly swiat dostaje:p mam nadzieje, ze po odstawieniu jakos uda sie zajsc w ciaze:) sama nie wiem zreszta:/ nie chce sie nakrecac ani nic, ale nawet mnie wkurza to, ze do ginekologa nie moge sie umowic, a chcialam zrobic cytologie:/ pod koniec zeszlego roku mialam dosyc ciezka infekcje i mialam po wybraniu tabletek przyjsc na kontrole i zrobic cytologie. i tak wybieram sie od pazdziernika, bo wczesniej mialam zapalenie oskrzeli, ktore dlugo leczylam, a to bralam antybiotyki...i nic nie mozna zaplanowac:/ a jeszcze pomyslalam, ze moze lekarz polecilby mi jakies tabletki, zebym okres dostawala regularnie i wplywaloby to ewentualnie na ciaze. tzn tabletki dzialajace w dwie strony:) albo na szybkie zajscie w ciaze albo zeby okres dostawac regularnie i pozniej mozna byloby dzialac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
nowiutenka wiem, ze testy moga wykazac ciaze nawet o wiele pozniej...:/ ale co z tego, ze wiem, jak ja po prostu naleze do jakiegos marginesu! okres spoznia sie nie wiadomo ile i zawsze przyczyna tkwila w problemach hormonalnych:/ i teraz czuje, ze jest tak samo:/ a nie wiem, czy czytalas wczesniej, ze tabletki yasminelle odstawilam w styczniu bo od grudnia zaczely mi sie skutki uboczne takie, jak bol piersi, uderzenia goraca. najgorzej z tymi piersiami jest...teraz az tak nie bola, ale czasami dostaje bardzo nabrzmiale. na jednej piersi, co jestem w szoku pojawily mi sie 2 male rozstepy:/ widocznie moze moja gospodarka hormonalna jest zachwiana:/ w ogole zauwaz, ze ja caly czas pisze, ze to nie jest ciaza tylko hormony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiuteńka25
Powiem Ci, że mam przyjaciolke która ma PCO i miała dośc podobną sytuacje do Twojej. Lekarz kazał jej brac tabletki przez 3 cykle a potem odstawic i od razu się strac o dziecko.. No i wyobraz sobie, że jest w ciązy. Tez czekala na okres, robila milon testow ktore notorycznie wychodzily bledne już nawet przeslala o tym myslec a potem okazalo się, że jest w ciąży bo musiala jakies badania do pracy zrobic :D badz spokojna a wszystko samo jakos sie rozwiąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiuteńka25
a do gina spokojnie idź, może zanim przyjdzie dzien wizty to bedziesz juz po @... Wydaje mi się, że jesteśmy podobne charakterem :D Też sie wkurzam, gdy coś nie idzie po mojej myśli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
sluchajcie wlasnie chyba jednak rozkreca mi sie okres:p co prawda pare rozowych kropel ale pewnie to jest to:) wiec szczesliwa moge umowic wizyte do lekarza:D w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - z pracy moja komórka nie chciała nic przesłać, dlatego piszę dopiero teraz. Wczorajsze hcg 1735 . jakiś 4-5 tydzień. Mi wychodzi od @ trochę więcej, ale ciąża jest późniejsza. Dzisiaj żółto-różowe plamienia i do tego jeszcze jakby takie pojedyncze niteczki krwi, ale naprawdę maluteńko. /sorki za opis/ ale martwię się. Mam wizytę u gina ok. 20 dzisiaj. Nie wiem czy za dużo mi powie, bo dzwoniłam i powiedział że hcg jest jeszcze niskie i nie za dużo będzie widać, jeśli coś w ogóle będzie widać.... kurcze boję się że coś nie tak Brzuchol momentami tak mnie boli jak na @ tylko słabiej , ale kurcze -podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiuteńka25 witaj:) kaja0009 no to problem chyba się rozwiązał?A teraz no nie teraz ..jutro zapisuj się do lekarza. BędęMamą jesteś juz pewnie po wizycie.Pisz co tam u ciebie.Jejku ..mam nadzieje ,że wszystko ok.:( Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 16.01.2013...........cykl 11 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć ... ..........Imię......... Gdzie się podziało reszte dziewczyn...piszcie kochane co u was.Choć malutkie co nie co:D Dobra ..czekam na wieśći od BędęMamą2013............................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tp mam na 12.10.-jeśli mozecie to wpiszcie do tabelki bo ja nie mogę-pisze z komórki:)miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 16.01.2013...........cykl 11 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP...12.10.2013.......... Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć ... ..........Imię......... BędęMamą2013 co u ciebie? Miłego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny no niestety okres przyszedl tak, jak pisalam:) moze i lepiej, bo w sumie to jest pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i organizm musi dojsc jakos do siebie:) ale powiem wam szczerze, ze jakos az tak nie przejelam sie tym, bo wiedzialam gdzies w glebi, ze nie uda sie w tym cyklu staran. @ przyszla 11 lutego. bedemama2013 i co u ciebie?? dostalas cos na utrzymanie ciazy? a moze to plamienie bylo wynikiem tego, ze w tych dniach mialas miec okres i cos takiego wyszlo? bo czasami jak jest ciaza, to moze pojawic sie plamienie w terminie @. ale co ja bede gdybac:) lepiej napisz co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
daje nowa tabelke:) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 16.01.2013...........cykl 11 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć ... ..........Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi zzarlo wczorajszy wpis :( no więc wg gina to 5 tc 2d. Kropeczka ma 0,58 cm. Maleństwo. :) Krwi nie stwierdzil, i dodał że nie wiem skąd to plamienie , bo oczywiście jak byłam u niego nic się nie działo . Powiedzia,ł, że może być tak że jest z rozpulchnionej szyjki, z macicy kolo dzidzi, albo zwyczajnie ze śluzowki macicy. powiedział, że mam żyć normalnie. Biorę Duphaston 2x - zatem mam ochronę, a na tym etapie - nie ma się co oszukiwać - nic więcej nie można zrobić. Wierzę mu. Organizm sam reguluje co się przyjmie a co nie. Wszytstko w rękach Boga. Mam nastepne usg w poniedizałek za tydzień. Módlcie się aby było OK. dzisiaj skontroluje tylko hcg. i CZEKAM. Co do samopoczucia - czuję się dobrze, suszy mnie w gardle, mam lekki katar /co mnie martwi/ bola cycuchy, i no i te kreski i kawowe grudki w sluzie./czym mam się nie przejmować niby.../.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - Pięknie wzrasta beta - to i rośnie Twój Dzidziolek :) Kaja - zobaczysz - uda się!!! A staranka są takie przyjemne...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
bedemama2013 a moze ty masz infekcje pochwy i stad te grudki? bo ja takie mialam wlasnie przy infekcji tez. myslalam, ze masz jakies plamienie, ale na szczescie to nie jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowiuteńka25 , Kropla rosy - Witacie. Katalejka - Ty się coś rzadko udzielasz - odezwij się :) pisz co u Ciebie. Ja teraz pisze z pracy więc tylko na krótko niestety jestem. A w komórce nie mogę wpisać polskich liter, nie mogę się zalogować :( i jak będę pisać to na czerwono . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam infekcji - może xle się wyraziłam - mam takie kreski z krwi cienkie w sluzie, albo leciutko różowy z reguły rano, albo jak za dużo pochodzę czy się zdenerwuje - przynajmniej tak zaobserowowałam. Albo mam kawowy leciutko ten śluz, a potem po południu normalnie przezroczysty i bez niczego. Nie wiem co to jest. i gin też nie wie, bo wczoraj nic nie widział. powiedział mi tylko to co napisałam. Sorki za opis, ale musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BędęMamą2013 uffff przyznam szczerze ,że już te złe myśli mi chodziły po głowie:( Ciesze sie ,ze napisałaś i przekazałaś te dobre wieści:) Ewa a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dokładnie po 48 godzinach - hcg total 3253 mIU/ml. Ostatnio 1735. Czy to jest prawidłowy przyrost???? Wiem że beta powinna min.66% . A total hcg ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za przywitanie:) Będę Mamą2013 moim zdaniem to dobry przyrost ważne, że beta rośnie!! Może mam za małe doświadczenie w tej sprawie ale ja słyszałam , ze powinna podwoić się ta ilość po 48 h a u Ciebie prawie się podwoiła. Uważam, że nie musi dokładnie co do jednostki wzrosnąć. Twój wynik jest znaczny zbliżony do zaleceń:)Ciesze się z Wami i trzymam kciuki za prawidłowy wzrost Maluszka:) Karola2812 Tobie też gratuluje i życzę dobrego zdrowia. To jest właśnie fajne w tym forum, że widać u niektórych efekty starań mimo problemów z zajściem w ciążę- podnosi to moją wiarę, że każdej z nas uda się kiedyś doświadczyć tego cudownego stanu:) U mnie końcówka cyklu, czekam na @ do piątku. Wyjeżdżamy wtedy na narty,więc trochę mnie nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej dziewczyny ja was ciągle czytam, ale nie piszę bo nie mam co:( czekam póki co na okres. Mam mieć 16.02. ale mam nadzieję, że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie też nic się nie dzieje. @ spóźnia się dwa dni ale przyjdzie czuję to ;p. Zresztą testy negatywne wychodzą więc się nie ludze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje nowa tabelke katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 16.01.2013...........cykl 11 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię......... Dziewczyny Kochane, dopinguję Wam bardzo wszystkim, mamusiom, żeby wszystko było ok, a staraczkom, aby fasolinki zechciały zagościć w Waszych brzuszkach. Sobie też oczywiście dopinguję, ale w tym cyklu na pełnym luzie, tylko obserwuje swoje ciało, mierzę tempkę i tyle. Doszłam do wniosku, że naprawdę nic na siłę. Także będę śledziła Wasze wpisy, a odezwę się później. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś idealne dni na poczęcie:D Ale nie łudzę się i nie zamierzam ciągnąć męża do łózka.........bo to on zaciągnie mnie:D:D:D Już rano mi to zapowiedział-tak spodobało mu sie staranie o potomka.Przyznam ,ze nie mam ochoty, tyle mam w tym m-cu na głowie,ale do wieczora dużo czasu i może humor dopisze. Postanowiłam nic na siłę.Dałam sobie cały rok 2013 na poczęcie maluszka ,wiec nie spinam sie specjalnie i korzystam z sexu bez zabezpieczeń:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka ale super podejście do życia!!!Zobaczysz że nawet się nie obejrzaly a zobaczysz II kreseczki:)Trzymam kciuki! A u mnie powoli robi mi się nie dobrze.Glowa mnie pobolewa i sama nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola 2812-dzieki:D U ciebie pojawiają sie typowe ciążowe objawy.Mi pomagały krakersy.Nie doprowadzałam do tego by mieć pusty żołądek.Krakersy przez cała ciążę gosciły na moim stole-pomogły nie raz oj pomogły:D A na ból głowy dobra jest kiszona kapusta-serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka-ja kapustę jem bardzo często:)coś tak kapusniak,ogorkowa i tak wkolko!non stop to samo-gotuje sobie garnek zupy i sama go zjadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
a ja ciągle czekam jakos teraz dziwnie ciągnie mnie brzuch czy to może być jakiś objaw? oj chyba sobie wmawiam głupoty, ale tak bardzo bym chciała byc mamą i akurat czas porodu by mi idealnie odpowiadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyMission zawsze jest nadzieja.A skoro w tym cyklu przed @ czujesz się inaczej niż zwykle to szanse są:)Trzymam kciuki mocno mocno mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×