Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość kaja0009
BEDEMAMA2013 powiem ci, ze moja kolezanka robila kilka testow ciazowych, przy ktorych druga kreska wychodzila blada. bylo nawet i tak, ze robila kilka testow na raz, a i tak druga kreska byla baaardzo blada. poszla do lekarza i mowi ze podejrzewa u siebie ciaze, bo nie ma okresu, testy tak wychodzily, to ten naskoczyl na nia, ze nie ma sensu robic kilku testow na raz:/ i badz tu madry! i jeszcze, ze jak ta kreska wychodzila jej ledwo widoczna, to mowil, ze da jej skierowanie na bete, ale watpi w ciaze. i wiesz co sie okazalo?? ze testy ktore kupowala byly mniej wyczulone na ten hormon ciazowy, a dopiero beta dala konkretny wynik. po prostu beta powoli sobie rosla:) na dzien dzisiejszy ma coreczke:) a testy pokazywaly co innego...a lekarz to juz w ogole masakryczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
a w ogole co chcialam powiedziec, ze chyba jednak idzie mi okres :( na razie nie dostalam, ale jakos dziwnie sie czuje:( mam przeczucie, ze dostane:( jutro jest 6 luty, wiec potencjalnie moglabym zrobic test, ale ostatnia miesiaczke mialam 10 stycznia wiec nie wiem, czy nie za wczesnie:/ dzisiaj jak policzylam jest 27 dzien cyklu, wiec na oko powinnam @ dostac w czwartek...ehhh:/ znowu czuje, ze mi piersi wybuchna i w brzuchu jakos tak dziwnie czuje...jakbym dostawala nabrzmialy. nie wiem, czy uplawy mi sie nie zmieniaja. a moze jeszcze nic straconego:( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciaza potwierdzona 4 tc 2 dni.za tydzień kolejna wizyta.:) Duphaston mam odstawic i luteine brac!Ale jestem szczesliwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
karola gratuluje:) dziewczyny myslicie zeby zrobic dzis test czy lepiej jutro? dzis mam 27 dzien cyklu, a jutro wiadomo 28 dzien cyklu. 1 dzien moze zrobic roznice czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 27 dc miałam już 196.9 a w 30 dc było 1161.0.ale to wynik bhcg.a jak robilam testy wcześniej to były pozytywne a z każdym dniem kreseczka była bardziej widoczna-ale jeśli dasz rade to zrob jutro ale z rannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - dzisiaj ta kreska troszkę mocniejsza :) zobaczymy co życie przyniesie. Kaja - spokojnie zrób ten teścik jak Ci radzi Karola i daj zaraz znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny zrobilam ten test dzisiaj....ewidentnie tylko jedna kreska. nawet patrzylam, czy moze jest slabsza ta druga kreska, ale widocznie nie udalo sie w tym cyklu. test robilam w 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej dziewczynki dawno mnie tu nie było i miałam sporo lektury do nadrobienia. wszytko przeczytałam i fajnie, że są juz wsród nas pierwsze przyszłe mamuśki GRATULUJĘ KOCHANE a co u mnie, czekam na okres, ale to aż za 10 dni, kochalismy sie tym razem w noc przed owulacją więc mam nadzieje, oj sie nawet nakręcam, że może tym razem się uda, tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ten test miałaś zrobić rano. Mi też w ciągu dnia wychodził negatyw. Weź spokojnie powtórz jutro z rana - ok? Mymission - witaj. Powiem Ci że ja podchodziłam do tego wszystkiego tak jak Ty teraz od kilku ckli miałam wrażenie że się udało i dopiero jak odpuściłam i w ogóle się nie spodziewałam - chyba się udało /muszę jeszcze potwierdzić/. Do bani z tymi wyliczeniami. Według wszystkich znaków to zaszłam gdzieś w 24 dniu cyklu .... Najlepiej że sama nie wiem dokładnie kiedy:) Dalej boli mnie brzucho tak muląco.... Oby świadczyło to dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mama-u mnie ok.wynik bety z dzisiaj to 3625.0 a z poniedziałku 1161.0 a minęło 72 godz.czy to dobry wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
karola to dobry wynik:) fajnie, ze rosnie ci beta. najlepiej sprawdzaj ja sobie z wyniku a dokladniej z tej kolumny gdzie pokazany jest wynik bety i ktory przewidziany jest tydzien i bedziesz wiedziec czy wszystko ok:) bedemama2013 ja na pewno test zrobie jeszcze pozniej o ile nie dostane wczesniej okresu:) wczoraj to byl taki spontan. a szczerze watpie zeby w koncu jednego dnia nagle wynik wyszedl pozytywny:) jak do niedzieli nie dostane okresu, to zrobie w niedziele test. na razie nie mam objawow zeby dostac okres. czasami tylko tak mam dziwnie w podbrzuszu, ale moga to byc rozne przyczyny;) rzadko pisze, bo coroz jak wchodze to zadnej nowej wiadomosci:( a nie bede prowadzic monologu:( no i teraz w weekend mam 2 egzaminy, wiec troche zajeta bede:) ale bede odpisywac gdyby cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
powiem wam dziewczyny, ze ja to bym chciala urodzic dziecko w grudniu ;P wiem, ze wariatka ze mnie, ale spodobal m sie ten miesiac na urodzenie dziecka:D zobaczymy co to bedzie:) pazdziernik tez jest fajnym miesiacem:) a jeszcze zapomnialam o czyms napisac. wiecie ze caly czas bola mnie piersi??:/ caaaly czas i sa nabrzmiale:/ to juz nie o to chodzi, ze mam miec okres ale bol czuje ciagle:/ do lekarza chce sie zapisac, ale jak mam sie zapisac skoro nie wiem kiedy okres dostane. w ogole myslalam, ze jak dostane okres w tyg to zaraz zadzwonilabym do gin i umowila sie na wizyte:/ a tak to czekam. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście coś ucichło :( wczoraj jak przyszłam do domu to od razu odpadłam... sorki. Kaja - młodego urodziłam w listopadzie , w grudniu mieliśmy chrzciny /w święta :)/ fajnie było...... Ale każdy miesiąc na urodziny jest fajny :) Kaja może nic straconego. Karola - nie stresuj się tak. na pewno wszystko jest dobrze. Właśnie zamówiłam pierogi i.... zaraz je przywiozą :) do tego dołożyłam gołąbki :) pyyycha. Apetyt mi dopisuje, oby nie za bardzo :) bo przez drzwi się nie zmieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mama mi też dopisuje apetyt:) Jak się czujesz wogóle? U mnie tak sobie,bole podbrzusza ustępują,piersi lekko pobolewaja,czasami swedza! Dostalam luteine zamiast dupka i ona mu wypływa-za bardzo nie wiem co robić?Moja betka z piatku196,poniedziałku 1161, a z wczoraj 3625-to chyba ladnie wzrasta?prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny :) już piątek po pracy poprostu bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Jak się czuje? Właśnie wstałam bo mnie spanko ogarnęło :) to jest jedyny objawy ciąży u mnie SPANIE! No i ból piersi a tak czuje się super :) termin mam na 7 października. Praca mnie meczy bo niestety mam prace stojącą :( A jak testowanie dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny:) ja tylko napisze na szybko, ze okresu jeszcze nie dostalam:) w kazdym razie jutro testuje:) co ma byc to bedzie...wszystko jest tak naprawde mozliwe:) okres mialam dostac chyba 7 lutego, wiec jest po terminie miesiaczki. zastanawiam sie, czy faktycznie pokaze wynik prawidlowy, czy tez nie. robilam w 27dc test i byl negatywny. moze wynik pozytywny wyjdzie po czasie albo po prostu nie jstem w ciazy. trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem tu nowa. Choć już od jakiegoś czasu śledzę forum to jednak dopiero teraz odważyłam się napisać o sobie. Mam nadzieję, że w grupie będzie mi raźniej czekać na dobrą nowinę:) My starmy się od 11 cykli. W tym czasie wyszło, że mam niedoczynność tarczycy i podwyższony poziom prolaktyny spowodowany małym guzem na przsadce. Biorę euthyrox i bromergon i czekam z nadzieją:) Życzę powodzenia wszystkim parom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie.U nas starań ciąg dalszy,ale bez specjalnych wyliczeń dni płodnych i takich tam:) Gratuluję wam udanych i owocnych starań:) BedeMamą robiłas kolejny test? kaja0009 wykonałas test.No kochana szanse sa duże i tego tez ci zyczę:) KroplaRosy26 witaj i dopisuj sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny ja juz niczego nie rozumiem. pisalam ze testowalam w 27dc i test negatywny. powtorzylam test wczoraj czyli to moglby byc chyba 31dc (licze w slepo) i test rowniez wyszedl negatywny:/ a okresu jak nie ma tak nie ma. nawet nie czuje zebym miala go dostac. po prostu nic! nie wiem czy pomyslec w tym tyg o becie? jak myslicie? wykazalaby cos? w ogole znacie przypadki, ze ktos robil kilka testow i wychodzily negatywne, a jednak po jakims czasie okazalo sie, ze ciaza jednak byla ale wczesna? bo moze powinnam pomyslec o tescie o wiele pozniej?? sama nie wiem co myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
to jest pierwszy cykl, jak odstawilam tabletki, wiec mozliwe sa jakies zaburzenia hormonalne juz w 1 cyklu? oczywiscie starania byly u nas tak do 20 dnia cyklu, co 2/3 dzien, bo wczesniej mialam cykle 28dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hmmm tez tak myslalam. moge zrobic to dopiero po pracy. zreszta i tak jestem po terminie @. powaznie jestem wkurzona. bo jak w 1 cyklu mam juz zaburzenia hormonalne przez odstawienie tabletek, to bardzo sie ciesze:/ w ogole jak zawsze odstawialam tableteki, to okres dostawalam regularnie przez blisko 3 miesiace, a pozniej nie byl regularny. ale zeby juz w 1 cyklu...no i caly czas nie wiem, co zrobic, bo do lekarza mam sie umowic, a przeciez okresu nie dostaje. a glupio bedzie, jak umowie sie i co z okresem do ginekologa pojde? nie bardzo:/ nic nie da sie zaplanowac. nic! a w brzuchu to czuje cos innego..jakies dziwne uczucie mam na dole...jakbym dostawala nabrzmialy troche i tak jest od jakiegos czasu. nawet uplawy mam nie zmienione tylko takie normalne nieciagnace sie. a na okres zawsze mi sie zmienialy. moze jeszcze dostane, a po prostu stres na mnie dziala albo mam zaburzona gospodarke hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiuteńka25
Kaja0009 - spokojnie, ja po dostawieniu tabletek dostawałam okres np w 30 dc. Moim zdaniem mialas przesunięta owulacje i dlatego test nie pokazuje drugiej kreseczki. Jakoś tak mi sie wydaje, że jesteś... :) poczekaj spokojnie jeszcze z tym testowaniem i lepiej udaj się na bete. Z góry przepraszam dziewczyny, że się wtracilam :) ale z checia się do was podepnę :) Odstawiłam tabletki, ostatni okres z odstawienia miałam 31 stycznia 2013 r. I tak się teraz z mężem staramy... przyznam się bez bicia, że często Was podczytywalam :) no i dziś napisałam... Ja powinnam dostac okres 28ego lutego, więc do testowania jeszcze troche mi pozostało. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@16.01.2013...........cykl 11 Przyszle mamusie Karola2812 ....32 lata... ....... TP............. Płeć.............Imię......... Ewka83..........30lat...........TP.................Płeć ... ..........Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×