Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość AsieK30
witajcie, mam nadzieje,ze moge dołączyc do Was ? jestem Asia- w tym roku skoncze 30 lat, bardzo bardzo pragnę dziecka,mam juz synka 5-letniego, tak strasznie chce miec drugie dziecko , od kwietnia leczylam sie na podejrzana torbiel jajnika, kurcze ma podejrzenie endometriozy, teraz po kuracji hormonalniej torbiel zanikła, gin dal zielone swiatlo i tak od jakichs 2 tyg stramy sie intensywnie aby na tescie wyszly 2 kreski, ost okres mialam 30 stycznia, teraz mam dni plodne , bardzo boje sie rozczarowania, synek "udal" sie za 2 razem, ale teraz mam wizje choroby i problemy z zajsciem, boje sie, a bardzo pragniemy 2 bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieK30
30 stycznia wlasnie mialam okres po dosatwieniu tabsow, 3 dni od odstawienia, zobaczymy jak to bedzie, tzrymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
oj dziewczyny...lepiej sobie nic nie wmawiac;) ja tez sobie wmawialam a okres dostalam:) w kazdym razie prawie sie konczy...no prawie...;P poza tym czekaja mnie jeszcze egzaminy;( ciezkie zycie studenta :/ witam nowa kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu w naszym gronie:) Oczywiście życzymy Ci powodzenia i owocnych starań! MyMission ja też tak miałam w tym cyklu, brzuch mnie bolał dłużej niż zwykle, bo zawsze tylko godzinke przed okresem a teraz to kilka dni miałam takie pobolewania, piersi były jakieś inne, apetyt wilczy miałam (nadal mam:) Co prawda termin @ mam na jutro, ale już czuję, że ona nadejdzie. Poza tym testy wychodza negatyne. Chyba ostatnio czesto wszystkie objawy dopasowywałam do możliwej ciąży, ale oczywiście dopóki @ nie nadejdzie to szansa zawsze jest:) Większa, mniejsza ale jest:) A w którym jesteś dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... właśnie...czułam, że @ idzie i przyszła, nawet dzień wcześniej....Także u mnie rozpoczynamy nowy cykl starań więc aktualizuję tabelkę:) Asiu też się wpisz do tabelki:) katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię......... Ale dalej trzymam mocno kciuki, żeby innym się udało:):):):) A jak się czują nasze ciężarne? Najlepsze życzenia dla wszystkich Zakochanych Par z Okazji dzisiejszego święta:) Dużo MIŁOŚCI przez cały rok, szacunku, zrozumienia, ciszy, cipeła i spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieK30
dziękuję za miłe powitanie ja tez cos czuje,ze w tym mcu sie nie uda, no ale bede probowac do skutku :) zreszta ta zima jest okropna juz 3 raz zlapalam przeziebienie, chyba mam niewyleczone zatoki, to moze wszystko wplywac na te sprawy ja jakos nie wczuwam sie w planowanie wg jakichs testow, czy cos, slucham swojego ciala, ide na zywiol, jak z pierszym,jesli pojawia sie jakies problemy w ciagu klka mce to wtedy zaczne sie martwic i ew badac, nie sądzilam,ze jak sie nie milao problemow w zajscie w ciaze z 1 dziekiem to z drugim mga byc juz duze, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieK30
katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieK30
ja tez dołączam sie do życzen z okazji walentynek, :) my coprawda robimy sobie czesto takie walentynki, a w tym roku prezent wybralam sobie sama i juz jest zakupiony, wiec dzis to chyba tylko jakas kolacja w domku we 3 :) nie wczytywalam sie zbyt dokladnie w poczatki forum, i nie wiem zbytnio czy sa srod was mamy ? tzn dziewczyny ,ktore maja juz dziecko a teraz staraja sie o 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
tak sa:) np. bedemama2013 ma juz duza corke:) a ja siedze w pracy i znowu mam wolne ;P robie jakies bzdury, wiec mam czas dla siebie i na zagladanie w neta:) ogolnie to troche sie nudze, bo nie ma z kim pogadac, bo sama siedze:( ja to bym chciala juz byc po sesji:/ tak mnie ona meczy, ze brak slow!:/ nawet walentynki na mnie jakos dobrze nie wplywaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieK30
a co studiujesz ? ja jestem po filologii polskiej, niestety nie pracowalam w zawodzie nigdy, typowo polskie to jest, ja dzis po raz 3 w ciagu miesiaca zlpalam przeziebienie, siedzimy z malym w domu, on ma ferie,mialam tyle planow i dupa, wczoraj bylismy u rodziny, a dzis kisniemy, zrobilam obiad, maz dzwonil,czy gdziej jednak nie wyskoczymy wieczorem, ale pewnie skonczy sie na pizzy zamowionej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja AsieK30 musialam zminic nika bo ktos sie juz zalogowal, a teraz sie ja zalogowalam i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.01.2013............cykl 2 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Poprawilam swoje dane w tabelce bo akurat korzystam z kompa. U mnie 28 dc. i zobaczymy co dalej. Objawow brak. Zasestuje 18 jak @ nie przyjdzie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 15 boli mnie brzuch.Nie wiem czy to dobry czy zly znak.Troche sie boje bo raz boli i znow przechodzi.Taki skurczowy. Lepiej zeby caly czas juz bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie-i tak:pecherzyk urósł odpowiednio do wieku i w srodeczku cialko żółte odpowiednie do 5 tygodnia:)serduszka jeszcze nie ma ale to za wczesnie.Kolejna wizyta za tydzien w piatek wtedy już powinno być slychac echo płodu:)Wszystko odpowiedniej wielkości czyli super!!!Mam nadzieję że będzie już dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie:) katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.01.2013............cykl 2 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 mala56........................25 lat...........................cykl 10 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam uaktualnic stopke, mialam miec laparoskopie 4 lutego ale okazalo sie ze maz ma slabe wyniki nasienia. Jego kuracja musi trwac minimum trzy miesiace wiec termin operacji oddalil sie. Dzis mam 12 dc i jade na monitoring cyklu szukac jajeczka, wiele nie oczekuje bo na 4 cykle stumulowane owulacje mialam tylko dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Cześć Kochane :) jak ja dawno nie pisałam ale miałam dużo pracy i już bardzo bym chciała iść na zwolnienie moja praca jest dość ciężka i niesie za sobą duże ryzyko. WITAM nowe dziewczyny ale nas się dużo zrobiło :) AsieK30 ja byłam chora w tym cyklu przeziębiona dokładnie i udało mi się śmiałam się że moje jajeczko nie miało siły się bronić :) Mam już synka i pierwsze zrobiłam w pierwszym cyklu a drugie w ósmym cyklu takze trzymam kciuki :) Karola GRATKI kochana czułam że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.01.2013............cykl 2 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 mala56........................25 lat...........................cykl 10 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat............. TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP 7.10.2013 Płeć ... .......Imię.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Karola niepotrzebnie się martwiłaś. Kochana a jak u ciebie było z tym pustym jajem bo martwi mnie to ze jak byłam u gina to widziałam tylko pęcherzyk ale zarodka nie widziałam i troche mnie to matrwi a wtedy miałam 5tc i 2d więc chyba powinno być widoczny zarodek prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83 w tym tc bedzie widoczny tylko pęcherzyk .Moja kuzynka jest teraz 20tc ale jak pokazywała mi USG w 5tc też był widoczny tylko pęcherzyk-poważnie:)Nie zamartwiaj sie.Na kolejnej wizycie będzie juz widoczny zarodek.Ja będąc w ciąży chodziłam do lekarza 9tc wiec juz było wszystko pięknie widoczne. Wpisz w Google zarodek 5tc i zobaczysz obraz takiego pęcherzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Dzięki Katalejka :) przy pierwszym dziecku jakoś tak wszystko brałam na spokojnie a teraz jakoś za dużo myślę chyba tak jest po 30 włącza się odpowiedzialność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslę:D Dlatego tez tak obawiam sie zajść w ciążę mimo iż bardzo chce,staram sie ,ale i podchodzę do starań bardzo spokojnie-nic na siłę.Nie wyliczam,nie wyszukuję objawów.Nawet nachodza mnie mysli ,że moze będzie problem z poczęciem,bo wiadomo to juz po 30-tce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie proszę o pomoc w odczytaniu wyniku beta hcg w piątek 08-02 B-HCG Totaal 55 U/L a z czwartku 14-02 B-HCG Tolaal 220 U/L czyli po siedmiu dniach czy to jest dobry przyrost czy nie z gory bardzo dziękuję za odpowiedz pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko - przyrost powinien być min.66% co 48 godzin - ale to tzw. b-hcg. Nie wiem co to b-hcg total - ja u siebie w laboratorium robiłam ale hcg total - i to powinno wzrastać co 2-3 dni o 100%. Ważne są też godziny w jakich się robi wyniki. Najlepiej zadzwoń do gina. Wiem że na tak wczesnym etapie nie należy przejmować się tak wynikami bo mogą być niemiarodajne. Np. może obumrzeć inny zarodek. Tak więc nie zamartwiaj się tylko skontaktuj z ginem. Pamiętaj - stres szkodzi fasoleczce :). Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83-spokojnie.U każdej jest inaczej!!!! U mnie dokladnie 2 miesiące temu straciłam mojego aniolka+++. Ale wierzę że teraz pilnuje swojego braciszka albo siostrzyczke aby było zdrowe!!! Te puste jajo to tylko pecherzyk ciazowy i jeśli w 8 tygodniu nie ma nic więcej to jest niepokojący objaw.Ale do tego czasu jest jeszcze wczesnie aby pojawiło się coś dalej.A i gdy zaczyna się rozwijać to najpierw jest w nim cialko żółte to z niego rozwinie się zarodek.Ale każda dziewczyna ma inaczej-u każdej w innym czasie.W poprzedniej ciąży już ciałka żółtego nie było tylko sam pusty pecherzyk.wszystko bardzo szybko się zatrzymało i nic nie rozwinęło. Ewka nie zamartwiaj się-napewno będzie ok.ja za tydzień mam kolejna wizytę,jak tak dalej pójdzie to będę biegać co tydzień,ale gin narazie woli wszystko na bierzaco monitorować i dmuchać ba zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolka - zrobiłam hcg total po 72 h i zwiększylo się do 6177 mIU/ml z 3253. Nie wiem czy to dobrze. bo co czytam to co innego. np znalazłam to: ." "W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach IVF) w chwili, kiedy jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku wpływu na pomyślny przebieg ciąży." I bądź tu mądry. u mnie po 72 godz. zwiększyło się o 89% tylko. BOję się tym bardziej że mam ten śluz tj. nitki nutelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×