Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Kochana spokojnie!!!!nerwy nic tu nie pomogą,a tylko zaszkodza.każda ciaza inaczej się rozwija.ważniejsze są regularne przyrosty a nie ich ilość!!!!a masz jakieś dolegliwości? Ja wczoraj bylam u gina i w pecherzyku już było coś tam....:)może synus?ale serduszka jeszcZe nie było --za wczesnie!za tydzień w piatek kolejna wizyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale ten przyrost jest mniejszy jak ostatnio. 10.2 - 1735, potem 12.2. - 3253 czyli po 48 godz. wzrost. prawidłowy mniej więcej, a teraz po 72 godz. dokładnie - 6177 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów - głód, ból piersi i brzucha. Fajnie - że u Ciebie coś się ruszyło. Cieszę się bardzo. Zobaczysz na następnym usg pewnie przepiękne bijące serduszko :) tak po cichutku powiem , że też bardzo bym tego u siebie chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
witam was dziewczyny,nie odzywalam sie dawno bo nic sie nie dzialo,ale czytam was regularnie.u mnie 2 cykl staran,wlasnie wchodze w dni plodne,okres mialam 2 lutego,wczoraj bylo wspaniale,chyba przez te walentynki...zobaczymy czy sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29dc.czekam czekam co do wieku to za kazłym razem kiedy planowaliśmy ciążę udawało się przy 1 cyklu a miałam już 36 lat więc myślę że wiek tu nic nie znaczy.Teraz nam się nie udało za 1 razem i nie wiadomo czy teraz się uda zobaczymy za chwilę skończę 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Malika to ty będziesz miała tzw dojrzałe macierzyństwo super ja ogólne chciałabym 3d dziaci z czego trzecie przed 40 :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee mam najlepszy czas, i mega katar :( i co tu zrobic? powiedzialam mezowi,ze moze sie uda, ale niezbyt chetny, zreszta chyba to nie podniecajace ,bo nie rozstaje sie chusteczką haha moze jutro rano cos lepsza bede, no coz trzeba sie poswiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu boli mnie brzuch i mam uczucie jakbym zaraz miala dostac@.Brzuch to przewaznie boli mnie jak juz dostane@.Wiec moze cos. Jem na potege ale to przed rowniez mam.Mysle ze ten weekend pokaze.Moja 2,5 letnia coreczka dostala grajacy telefon i podczas sluchania jednej z melodyjek krzyczy-mamo to przeciez Mozart!.I tak bylo.Usmialam sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika, trzymam mocno kciuki, oby @ już nie przylazła, jeśli zatestujesz, daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Shiness.Dzisiaj 30dc.czuje się dobrze idę zaraz na spacerze z dziećmi i psem..Może zawetuje we wtorek jak nie przyjdzie@.Mam nadzieję że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika ja też trzymam za Ciebie kciuki. Oby było to to co pragniesz. Ja mam dalej brązowy ewidentnie śluz, dalej brzuch boli, ale nic poza tym. NO może trochę mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe mama dzięki muszę cię pocieszyć że brązowy śluz miałam ok dwóch tyg.nnawet z tego powodu leżałam w szpitalu na podtrzymaniu. Brzuch bolał mnie do końca 1 tryemestru.Potem było już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika27 ja również trzymam kciuki:) BędęMamą kiedy masz kolejną wizytę u swojego gin.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - oby bylo tak jak mówisz. Te brązy już mocne mam od środy. Dzisiaj rano to nawet takie bardziej czarne, ale malutko. Martwię się. Wizytę mam jutro o 15.30. Do pracy jutro nie idę. I tak nie umiałabym nic zrobić konkretnie. Chyba wezmę na żądanie urlop. a w razie czego zwolnienie. Malika - a ten brzuch to też bolał Cię czy tylko to plamienie miałaś. Katalejka - Witaj . wizytę mam jutro o 15.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - sorki, o tym bólu nie doczytałam. Ze stopki widzę że jesteś troszkę starsza ode mnie. Ja z 1976 :) Mój synek z listopada 2001 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - ja widziałam w połowie 6 tc - dwukrotnie: u synka i córeczki, która niestety nie jest dzisiaj z nami. Co u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czuję?-sama nie wiem!raz mi nie dobrze a innym razem zjadlabym konia z kopytami.A tak poza tym to ok.czasami cos zakluje coś zaboli ale leciutko:)wizytę mam w piatek mam nadzieję że będzie już coś widać:) A co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama ja umieralam ze strachu jak mialam plamienia i dwa razy maz wozil mnie na pogotowie bo za pierwszym razem ginka mnie wysmiala i powiedziala ze na tym etapi ciaz nie ratujemy. Balam sie bo bylam juz po poronieniu w 12 tyg.Teraz mam31dc.i oprucz bolu brzucha nie ma zadnych objawow.Licze bardzo ze sie uda.Chcialabym zeby miedzy dziecmi byla jak najmniejsza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej u nie niestety wczoraj przyszedł okres tzn przyszedł ale nie może się jakoś rozkręcić, od wczoraj mam tylko takie plamienia z krwią, jakoś to dziwnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. BędęMamą napisz po wizycie co i jak.Trzymam kciuki:) Malika również jestem ciekawa jaki będzie u ciebie wynik testu.Oby po twojej myśli:D MyMission musisz poobserwować sie i jak by plamienie sie nie rozkręciło to wykonaj test być może to ciąża:) Uciekam kobitki zajrzę wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ja nie jestem pewna na 100procent ale to chyba TO dzisiaj 32dc.czuje zie dziwnie,inaczej niz zawsze.Tylko dziwia mnie mdlosci tak wczesnie bo owulacje mialam 3 lutego.Na mdlosci troche za wczesnie.Ale tten brzuch to raz boli raz ciagnie czasem kluje.Test pewnie zrobie jutro wiec powiem na 100%jutroBoje sie teraz podnosic swoja coreczke ktora wazy 15 kilo.We czwartrk ide do lekarza.Dzieki bardzo za trzymanie kciukow i jak mozecie to jeszcze troche potrzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - Ty nie trzymaj nas tak w niepewnosci :) Ciężąrnych nie wolno stresować :) A z innej paczki - zaraz zbieram się na wizytę do gina. Boję się bardzo tego czego się dowiem. Mam nadzieję,że będą to tylko dobre informacje. Ale nie można nic wykluczyć.... Tyle już przeszłam, że jestem przygotowana na wszystko... Powiedzmy... że na wszystko..... Jesli jesteście wierzące - pomódlcie się za nas - dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, trzymam za Was kciuki ! za wynik pozytywny testu, za dobre informacje u ginekologa a ja skonczylam na wntybiotyku, musze, bo inaczej chyba zejde na moje zatoki nieszczesne, ale z drugiej strony moge byc w ciazy ech, ale co mialam powiedziec u lekarza,. jesli jestem to w 1 tyg wiec chyba nic mi nie zagroci, musze sie podleczyc , bo juz 3 raz mi to wrocilo z siła kosmiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BędęMamą pomodlę się:) Malika kurcze trzymasz nas w niepewności no............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×