Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Wróciłam - jest OK!!!! DZIEKUJE ZA WSZYSTKO!!!! wiem że jeszcze bardzo daleka droga, ale warto nią iść.... Jestem przeszczęśliwa. MOje szczęście ma 0,28mm i bije mu serduszko ok.116 uderzeń na minutę :). Termin porodu ustalił mi gin na 16.10.2013 roku :) Co do plamień mam leżęć. nie wiadomo skąd są. i duphastn 3 razy dziennie. To na razie tyle - Zmykam coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama!Wspaniale! Mam nadzieje ze wkrotce do ciebie dolacze.I w pazdzierniku rownie szczesliwie pisac bedziemy o zblizajacym sie porodzie.Super ze wszystko u ciebie dobrze.Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mama-super wieści!!!! A który tydzień??? Ja wizytę mam w piątek,i też trzymajcie kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek30, ja też ten cykl mam z głowy. Wczoraj wieczorem dostałam mega temperaturę i dziś diagnoza - ostra infekcja gardła z przerzutem na oskrzela. Antybiotyk przez tydzień, a może dłużej, także lipa. No ale nic, i tak jakoś w tym cyklu za bardzo się nie nastawiałam. Wszystkim mamom życzę nudnej ciąży, a Malice życze jutro tych dóch upragnionych II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balam sie spojrzeć,ale widzę same dobre wieści. BędęMamą cieszę się bardzo ,że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiny dwie kreseczki HURA.Dla pewnosci zrobilam dwa testy. Oby teraz zdrowo roslo dzieciatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - to SUPER!!!! Tak bardzo się cieszę, że Ci się udało. Spokojnych już teraz 8 miesięcy :) Ja w miarę ok. Tylko że dzisiaj znowu czekoladowy sluz :( NOrmalnie boję się z czegokolwiek cieszyć, bo za chwilę łzy ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
o jakie zmiany!!!:) ja ogolnie rzadko sie odzywam, bo mam jeszcze sesje do konca tygodnia:) za soba mam pierwszy egzamin- zaliczony i jeszcze 2 mnie czekaja. nie wiem jak to dziewczyny robicie, ze staralyscie sie 1/2 miesiace i juz od razu ciaza??:) czy wy wczesniej staralyscie sie?? pozazdroscic;) a ja wam powiem, ze ostatnio nie mam czasu, zeby intensywnie skupiac sie na staraniach:/ ucze sie na egzaminy i nie ma kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
bedemama2013 nie martw sie na zapas:) bardzo mozliwe, ze po usg masz takie uplawy. w kazdym razie ja czasami tez mialam problem po usg dopochwowym. dobrze ze zrobil ci takie usg bo jest dokladniejsze:) i oczywiwcie gratuluje wszystkim, ktore maja juz potwierdzona ciaze, a za reszte osob trzymam kciuki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 mala56........................25 lat...........................cykl 10 Przyszle mamusie Będę MAMĄ2013 .......36 lat...........TP..................Płeć..............Imię............ Karola2812 .............32 lata... .......TP 12.10.2013..... Płeć.............Imię......... Ewka83..................30 lat...........TP.......................Płeć ... .......Imię......... Malika27..................39 lat...... ....TP .....................Płeć............Imię........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede Mama- super, oby takdalej, ba nie moze byc inaczej :):)bedzie cudownie kurcze gratuluje i zazdroszcze tych 2 kreseczek:) piekne uczucie no ja sie tez nie moge ogarnac w tej chorobie, do tego moj maly juz tez goraczakuje i kaszle :( i tak ferie z glowy i wgl, dupa zbita, cos tam zesmy robili w tym cyklu zobaczymy ale marnie to widze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - nic straconego. Moja koleżanka w cyklu z którym zaszła miała solidną grypę i .... ma już 5 miesięcznego synka :) Macie ferie ? - u nas już po. Pocieszę Cię , że mój młody od wczoraj kaszle boli go głowa i mu niedobrze - tak więc też mocno zaprawiony. Cieszy się, że do szkoły nie musi chodzić :). Tylko pewnie mniej się będzie cieszył, jak będzie nadrabiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś rano zaczelam plamic i zaraz zadzwoniłam do położnych i kazały przyjechać.jak bylam w zeszły czwartek to był pecherzyk z cialkiem żółtym i kazal przyjsc za tydzień czyli w piatek,ale nie doczekalam piatku bo dziś bylam. Zrobił mi usg i jest ok i bijące już serduszko!!!!!!!WIDOK I USLYSZENIE BIJACEGO serduszka jest przeżyciem nie do opisania.A plamienia mam bo reszta macicy może się jeszcze zluszczac.Mam oszczędny tryb życia i zwiększona dawka leku.Ale jestem szczesliwa:):):).następna wizyta 14.03.no i badania do zrobienia.Moje małe szczęście ma 45 mm.:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola2812 dobrze ,ze wszystko okazało sie w porządku:) To pewnie będzie chłopczyk;D Dlaczego tak uważam nie wiem...po prostu tak mi sie napisało:) Ja @ mam dostać 28 no chyba ,że znów przyspieszy sie o 2-3 dni to 25.....czekammmmmmmmm co przyniosą kolejne dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555554543
to ja -Bede Mama2013 tylko z komorki. cos mi sie prestawilo i nie mam polskich liter wiec nie moge sie zalogowac :( karolka SUPER ze widzialas Malenstwo. moje w poniedzialek tez mialo bijace serduszko . masz duze plamienie? bo ja mam takie cos jak kawa czy nutella. glownie rano i jak pochodze. dlatego mam lezec. dostalas zwolnienie? powiedzial gin ci ile wynosi puls dziecka? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555554543
Katalejka Ty to wrozka jestes? mi tez powiedzialas ze synek . ciekawe czy sie spelni :) fajnie by bylo . mam synka wiec powiem ze fajnie sie go wychowuje. dla nas obojetne co byle bylo zdrowe. tylko mam takie marzenie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mama-nie powiedział ile pulsuje serduszko!plamienia mam delikatne i dziś cały dzień leze.jutro to samo.na zwolnienie mogę isc od 1.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5555555554543(BędęMamą)..ja powiedziałam ,że u ciebie będzie chłopczyk?chyba nie :P .U ciebie będzie dziewczynka:) Dziewczyny odpoczywajcie i leżcie ile tylko pozwolą wam na to obowiązki.Te poczatki sa najważniejsze same wiecie:)Bierzecie leki więc wszystko bedzie ok.:) Ewa a co u ciebie?Ciążę znosisz dobrze? shiness ,Zołza,MyMission,Kaja0009,KroplaRosy26,Malika27,Asiek30,mala56..a co u was? Jestem dziś jakaś padnięta...uciekam dziewczyny.Spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede Mama- u nas ferie najpozniej wlasnie, ja z podkarpacia ,maly tydz przed feriami nie chodzil bo chory, teraz chory, ja chora tzn juz niebo lepiej, ale stracilam węch,nic nie czuje, skonczylam antyb ale to 3dniowy ale dziala dluzej, zobaczymy, kaszel tez mam, jesli @ nie przyjdzie to tak 26-28 zrobie test, zobaczymy, tyle zaplanowalam na te ferie i nic sie nie udalo, coz nadrobimy na wiosne:) moze i choroby sie skoncza jutro biore malego do lekarza bo bardzo brzydko kaszle i gorączkuje wgl dziewczyny dbajcie o siebie:) jak lezkarz karze sie oszczedzac to tak tzreba, tymbardziej,ze jest zima i mozna sobie pozwolic na leniuchowanie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny. u mnie raczej po staremu. na razie w ten weekend mam ostatnie egzaminy i musze je popchnac do przodu. w ogole to taka wkurzona troche chodze, bo wyobrazcie sobie, ze teraz w piatek konczy mi sie staz i mam dostac umowe...tylko ta umowa to bedzie dla formalnosci, bo pewnie bedzie to umowa zlecenie i jak rozmawialam z pracodawca to raczej 2 tyg. ogolnie po stazu trzeba zatrudnic stazyste na co najmniej 3 miesiace za najnizsza krajowa tylko pytanie jak jest z umowa na zlecenie? mnie to wkurzylo, bo czlowiek tak naprawde na starcie jest skreslony i odbebnia jakas umowe byle bylaby:/ w poniedzialek mam przyjsc do kadr i okaze sie, jaka umowe podpisze i na jakich warunkach. a prawda jest taka, ze mnie raczej od poczatku chyba nie chcieli, bo nawet do niczego mnie nie douczyli, a studiuje kierunek, ktory bezposrednio zwiazany jest z moim miejscem pracy. za to przechodzi do mojego dzialu dziewczyna z sekretariatu po administracji ktora UWAGA ma zajmowac sie finansami...no ludzie jakas pomylka:/ nie wiem jak tak mozna:/ ma isc na jakis kurs zwiazany z ksiegowoscia, a z ksiegowoscia nie miala nic zwiazanego, bo chodzila tylko do szkoly- liceum, do klasy o profilu administracyjno-ekonomicznym a wychwalaja ja jakby nie wiadomo co potrafila:D mi jest jakos dziwnie bo widocznie tutaj jakies znajomosci poszly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
uwierzcie mi, ze miejsce pracy mam fajne, ale tak naprawde jak zauwazylam, to kazdy sobie tylko...:/ na stazu bylam 4 miesiace, ktore wlasciwie tylko nauczyly mnie obiegu pism w zakladzie, troche administracji i obsluga urzadzen biurowych. niby najwazniejsze, ze cokolwiek moge wpisac w cv, ale ciekawi mnie co to za umowa bedzie. przeciez umowa zlecenie to umowa smieciowa bo nic nie nalezy sie:/ kadrowa ma rozmawiac z mecenaska zakladu, co dalej ze mna bedzie...powiem wam z perspektywy wlasnej, ze fajnie, ze wprowadzili zmiane ze stazami, ze pracodawca musi zatrudnic stazyste na co najmniej 3 miesiace, ale z drugiej strony wsadzaja swoich ludzi na staze (uklady polityczne lub rodzinne), a z drugiej strony jesli nie ma sie zadnych znajomosci, to pracodawca z reguly nie chce brac na staze ludzi, bo im szkoda kasy na pensje pozniej dla nich po stazu:/ mi pracodawca powiedzial, ze rozmawial z dyrektorem PUP zeby pociagnac mi umowe zlecenie na 2 tyg tylko po stazu, ale zobaczymy jak prawnie to wszystko wyglada, jak kadrowa bedzie po rozmowie z mecenaska. mowie wam w Polsce zeby cokolwiek sie dorobic, to jest problem! czasami mam ochote wyjechac stad gdzies poza kraj na stale. wiadomo wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale Polska jakos wyjatkowo zaczyna mnie wkurzac. jak dostane umowe zlecenie, to pozniej znowu musze sie zatrudniac jako bezrobotna i znowu z rok czasu bede szukac stazu:/ ahhh szkoda slow....to tyle co u mnie slychac na biezaco:) a staranka to u nas byly ale w pon ;P chwilowo nie mam czasu na przytulania ze swoja druga polowka:) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
a jeszcze zapomnialam napisac co do mojej umowy ze pracodawca w ogole nie chcial mnie przyjac po stazu, ale jak dowiedzial sie, ze jak mnie nie zatrudni, to straci mozliwosc zatrudnienia z pup np pracownika na prace interwencyjne, czy innego stazysty...i jasno dal do zrozumienia, ze robi to po to, zeby myslec przyszlosciowo o zakladzie:/ to takie pocieszenie na start w zyciu....kiedy czlowiek czegokolwiek sie dorobi to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny zrobilam sobie dwa dni wolnego bo mam już dość :) stwierdziłam ze 4 dni wolnego mi się przydadzą. katalejko czuje się ok w zasadzie to za bardzo nie czuje ze jestem w ciąży tylko mogłabym ciągle spać :) mastepna wizytę mam za tydzień i wtedy chce iść na zwolnoenie bo mnie szef wykończy! Kaja no potraktowali Cię okrutnie będę trzymała kciuki żebys jednak dostała umowę. To jest przykre ze teraz pracodawcy uważają ludzi za niższy gatunek. Kiedyś moja firma uchodziła za wzór jeżeli chodzi o umowy, place i prawa pracowników a teraz widać ze bardzo dużo się zmieniło. I ciągle ta gadka o kryzysie a pracy mamy bardzo dużo i żadnego kryzysu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
Ewka kadrowa do mnie dzwonila, bo akurat z tego tytulu ze mam koniec stazu to przypadaja mi kolejne 2 dni wolnego, ktore moge wykorzystac i nie ma mnie w pracy. W kazdym razie mam dostac normalna umowe, ale na 2 tyg :/ Lepsze to niz umowa zlecenie. Powiem Ci szczerze, ze chcialabym na dluzej umowe, ale widac ze po prostu nie chca mnie i tyle. Takze w pon mam zaniesc papiery do pup ze stazu, wyrejestrowac sie, bo przeciez umowe podpisze, a pozniej za 2 tyg znowu bede musiala sie rejestrowac:/ Chodzi mi po glowie zeby ruszyc jakies znajomosci o staz, a jak nie uda sie, to powaznie mysle o tym, zebym przejsc na zasilek opiekunczy na moja babcie. To jest ponad 500zl do reki na miesiac, bo w ogole jestem jej opiekunem, bo z racji tego ze jest chora, nie moze funkcjonowac jako samodzielna jednostka (ma zacme albo jaskre, a do tego cukrzyca). Dziadek zmarl, a sama zostala. Babcia problemow nie robilaby z tego, ze bralabym kase. Zasilek opiekunczy wlicza sie do lat pracy tylko tak naprawde zadnego doswiadczenia nie zdobywam:/ Boli mnie to, jak cholera ze pracodawcy tacy sa. Czasami do glowy przychodzilo mi jeszcze to, zeby moze wlasna dzialalnosc gospodarcza zalozyc, ale zeby w ogole to miec to trzeba miec pomysl, czego ta dzialalnosc dotyczylaby:/ I pojawia sie problem:/ A wez plac podatki za taka dzialalnosc, jak moze sie okazac, ze wiecej wydasz na podatki niz zarobisz. Tak mysle sobie na szybko, ze slyszalam kiedys, ze mozna takie firmy zakladac (mowi sie ze to jest firma fikcyjna), a jak np pozniej bylabym w ciazy, to niby urlop macierzynski mi sie nalezy. Ja nie wiem co robic...:/ Dobre i to, ze bedzie to jednak normalna umowa o prace, ale co to jest 2 tyg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny. Ja pracuję w firmie, w której wręcz kazali mi iśc na zwolnienie, ale tak szczerze to wątpię czy naprawdę tak myslą. Wydaje mi się, że bardziej tak gadali, bo wcześniej miałam ciążę obumarła i dla nich pewnie wypadało nie wypowiadać się źle w chwili gdy powiedziałam o ciaży. Musiałam to zrobić jednak z uwagi na poprzednie niepowodzenia. Nie mamy kobiety lekko. Ale coż takie jest życie. Praca nie zając nie ucieknie, a jesli nawet to złapie sie inną i wcale nie jest powiedziane, że nie będzie lepiej. Dzidzia jest najważniejsza dla mnie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka - mi się wydawało, ze wywróżyłaś mi chłopczyka :) ale zresztą nieważne co będzie byle bylo zdrowe :) Chyba będę musiała zmienić nicka - bo nie mogę pisać z komórki :( albo będę czasem pomarańczką :) Chyba mi wybaczycie. Po prostu łatwiej mi napisać z komórki gdy leże, niż doczłapać się do kompa, który mam na górze /muszę biec kilkanaście schodków/ i przy nim siedzieć... Co tam dzisiaj u Was? Kaja - trzymam kciuki za Twoje egzaminy. Karola Ewa - jak się da zmykajcie na zwolnienie, trzeba teraz troszkę przystopować! słyszycie?! Asiek - testuj za niedługo i dawaj znać. A tak w ogóle - to odzywaj się do nas :) Malika - co tak zamilkłaś? Shiness - melduj, ale zaraz - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, leżakuję, ale udało mi się wreszcie zbić tempkę, nawet za bardzo :) Piję dalej ziółka, bo obiecałam sobie, że będę piła trzy pełne cykle, a to dopiero drugi. Wypoczywam do poniedziałku, bo tyle mi dał lekarz L-4, no i tak pomalutku czas leci do przodu, a ja bym już chciała, żeby ten cykl się skończył, żebym mogła zacząć następny :) Buziaki dla wszystkich babeczek z naszego forum :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza i usg mi zrobil odrazu. Pecherzyk jest sobie i tyle. Wczesna ciaza. Dostalam luteine dwa razy dziennie. Nastepna wizyta 07 marca. Brzuch troche pobolewa. Czytam was caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×