Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość kaja0009
jestesmy caly czas:) ale niestety nie mam czasu siedziec caly czas na kafeterii;) czytam co piszecie ale odpisuje tylko wtedy, jak uwazam, ze jest to istotne;) nie wiem jak skomentowac....tzn twoj post;) nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz??;) wczesna ciaza to wczesna i nie wiem co wiecej napisac. dopiero sie rozwija, to wkrotce zobaczysz, jak przebiegnie cala sytuacja. wrozka nie jestem ;P jak ciaza jest silna i zdrowa to powinno byc wszystko ok:) czekaj i tyle. pozdrawiam i wracam dalej sie uczyc bo mam egzamin jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1106
Witam nowe kolezanki! Gratuluje Wam ze juz zaszlyscie w ciaze. Tak bardzo o tym marze mam nadzieje ze to marzenie niebawem sie spelni bo zaczynamy starania z moim narzeczonym:) Trzymajcie kciuki i jeszcze raz gratuluje oby dzieciatka sie zdrowo rozwijaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki mi nie chodzilo o komentarz mojego postu ale czesto ktos cos tam pisal a teraztaka cisza. Przepraszam nikogo nie chcialam urazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny dziś już sobota i razem z synkiem obiecalismy sobie ze.dziś leniuchujemy :) wizytę u gina mam 4 marca i bardzo chciałabym zobaczyć bijące serduszko :) to już bedzie 9 tydzień! Kaja ty masz już chyba końcówkę sesji wiec trzymam kciuki oby do przodu. A jak tam staranka ? Działacie dziewczyny? Czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Byłam bez internetu i tak tłumaczę swoja nieobecność... Dziewczyny w ogóle nie bolą mnie piersi a do @ tylko 4 dni.Tydzień przed już bardzo bolały , juz nie mówiąc o schodzeniu po schodach lu podskokach..hmmmm bezbolesny koniec cyklu -to mi sie podoba:) A i mam dużo mlecznego śluzu hmmm...no nic nie zawsze jest tak samo:) Zajrzę wieczorkiem bo lecę załatwić ważną sprawę...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
czesc.tak juz jutro mam koniec sesji, ale w ogole dosyc kiepsko cos mi idzie teraz:/ wiekszosc mam pozaliczane egzaminy, ale czesc w ogole nie moge zaliczyc i sa to przedmioty z wieksza pkt ects:/ tez wchodze teraz tylko na chwile i bede szla sie uczyc bo jutro mam ostatni egzamin:/ mam nadzieje ze nie bede musiala brac dziekanki ani powtarzac semestru...mam takiego pecha...ile bym sie nie uczyla to nie zaliczam tego, co mi teraz zostalo:/ dzis pisalam jeden przedmiot, to trafilam na takie pytanie masakryczne ze niektorych to nawet odpowiedzi nie znalazlabym na wykladzie. juz nie wiem jak do tego wszystkiego zabierac sie zeby jakos to poszlo i pozaliczac:( mowie wam jestem taka zdolowana:( malika27 po co ty kobito przepraszasz???? przeciez nic sie nie stalo:) takie teraz sa chwile, ze zadna z nas nie ma czasu wejsc i cos naskrobac. u mnie zadnych staran nie ma...no oprocz poniedzialku, ale tylko dlatego ze mam egzaminy i nie ma kiedy nawet chwile sie odprezyc:( ciagle chodze zdenerwowana przez ta szkole:( no dobra koncze dziewczyny trzymajcie sie i zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Was podczytuje,ale nie mam co pisac zbytnio, jakos ost daje mi we znaki moj chory kregoslup i do tego bola mne starsznie nogi i w kolanach i udach, nie moge chodzic zbytnio, wybieram sie do neurologa mojego bo cos mi sie to nie podoba, no a test jesli @ nie przyjdzie to gdzies 26 musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mi aktualnie wszystko śmierdzi. jak otwieram lodówkę to śmierdzi jakąs nieokreśloną tj. ziemią. co wyciągnę z niej coś to też mi zajeźdża - masakra nic nie mogę zjeść. Poza tym mam ochotę na coś np. banana - jak obiorę - zjeśc nie mogę. Odrzuca mnie od pomarańczy. i mnie mdli.... ja chyba padnę z głodu. a moje dziecię razem ze mną. Wczoraj przestraszyłam się bo po południu miałam plamienie ale krwią. niedużo, próbowałam dodzwonić się do gina, ale nie odbierał. postanowiłam się położyć i do dzisiaj tylko brązy w śluzie. Mam nadzieję że nic poważnego. Do spzitala nie jadę bo u nas konowały i już po zweryfikowaniu terminu @ im by nie grało i chcieliby od razu czyścić. Miała któraś z Was tak w ciązy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Będę mama miałam tak w pierwszej ciąży na początku okazało się ze kosmowka mi się odklejala czyli cześć łożyska lekarz kazał mi leżeć i odpoczywać i rzeczywiście przeszło samo. Co mnie zdziwiło to fakt ze jak już było ok po około miesiącu na badaniu prenatalnym lekarka sama zapytała czy plamilam. Bedzie dobrze :) mam tak jak ty z mdlosxiami i jak man na coś ochotę to zaraz mnie odrzuca jedyne co mi smakuje to lody i owoce :) Byłam dziś u gina i dzidzia mam 15 mm i bije serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, trochę mnie nie było, bo byłam na nartach...ale super urlop!!! Relaks od obowiązków na całego:) Miałam troszkę waszej lektury do nadrobienia ale wszystko skrupulatnie poczytałam i serdecznie gratuluję nowej mamusi- malika cieszę się bardzo!! U mnie 1 połowa cyklu, ale nie liczę dokładnie... tak się na urlopie "zresetowałam" że ten cykl na pełnym luzie:) Poza tym powrót do obowiązków jest bardzo szybki, w pracy dużo zajęć a w weekend organizuję wielką rodzinną imprezę więc zmykam, bo mam dzień wolny i cały dom do posprzątania. Oczywiście trzymam kciuki za wszystkie starające się i ciężarne, żeby wszystkim zdrówko dopisało. A jeszcze napisze o moich wynikach. wczoraj robiłam PRL i mam 119 czyli już dochodzi do normy,bo miesiąc temu spadła mi strasznie do 56. A TSH w okolicach 2,5 co prawda do ciąży przydałoby się około 1 ale i tak jestem zadowolona, że jest w granicach normy, bo akurat TSH bardzo mi skacze:) Także przekazuję Wam mnóstwo pozytywnej energii:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jak myslalam, klapa, zakupilam wczoraj test na dzis rano, a tu wieczorem przeyszedl okres fuck, w 27 dniu cyklu, z zaskoczenia bo nic mnie nie bolalo ani nic, boze wiem , ja juz jestem mega zawiedzona :(, bo jesli mam ta endometrioze to moge sobie probowac... ale w sumie ok, teraz, bo musze podleczyc kregoslup co pewnie wiaze sie zrehavilitacja albo lekami, to w sumie to jest plus a tak to wiecej nie mam zadnych wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - super że Maluch już taki duży. Powiedz mi proszę a to plamienie długo trwało i jak dokładnie wyglądalo?. Bo jak mam z rana takie czarne brudy, potem takie kreski w śluzie i potem nic, albo jak wczoraj nic z rana i po południu różowe kreski z krwią w śluzie. W sobotę nieźle się przestraszyłam bo na papierze kres, ale tylko dwa razy była, potem nic. Generalnie ciemne brudy mam od 1,5 tygodnia. Ale np. z rana lub po południu, ale nie cały czas. Kropla rosy - trzymam kciuki za staranka :) Asiek - cierpliwosci, zobaczysz, odpuścisz i się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Hej Dziewczyny! Chciałabym sie do Was przyłączyć. Ja z mężem staram się o maleństwo od 18 miesięcy. Cykle mam co 25-28 dni. Od momentu rozpoczęcia starań zaczely pojawiac mi sie plamienia na 5-7 dni przed planowaną @. Wczesniej takich plamien nie miałam. U gina byłam we wrześniu zeszłego roku powiedział ze nie widzi nic nie pokojącego co mogloby przeszkodzić nam w zajsciu w ciaze ale dokladnych badan nie wykonywal. Teraz wizyte mam 12 marca z usg i zobaczymy co dalej. " ma przyjsc 5.03 i mam wieką nadzieję ze się nie zjawi. Dodam jeszcze ze w stosowalam testy owulacyjne po 4 nieudanych cyklach zaprzestalam. dodatkowo prowadzilam pomiar temp. ale to tez nie pomoglo i dalam sobie spokuj zeby sie dodatkowo nie stresowac. katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 2 shiness.......................33 lata....@ 04.02.2013...........cykl 3 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @11.02.2013............cykl 1 franki26 ......................26 lat..................................cykl 1 KroplaRosy26.................26 lat......@ 14.02.2013...........cykl 12 AsieK30.......................29 lat......@ 30.I.2013.........cykl 1 mala56........................25 lat...........................cykl 10 mikuska2020.................26 lat......@ 08,02,2013...........Cykl 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
@ ma przysjść 5.03 i mam nadzieje ze sieni zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączę się i ja Co prawda staram się już dłużej niż od stycznia i właśnie szukam kogos z kim mogłabym pogadac wymienic opinie n temat wyników badan itp. A więc witam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Tak bym chciala aby się w końcu udało. Fanie ze są jeszcze takie fora gdzie mozna pogadac o podobnych problemach i wzajemnie sie wesprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo doszłe przyszłe mamusie:) U mnie chyba tez klapa w tym m-cu. Pierwszy raz nie mam żadnych dolegliwości związanych z nadchodzącą @. Miesiączka ma pojawić się pojutrze a mnie w ogóle nie boli podbrzusze,krzyż,jajnik ani nie towarzyszy zły nastrój.Podoba mi sie to i tak mogło by byz zawsze przed@:D.Natomiast pojawiły mi sie minimalne plamienia brunatne,ale to dosłownie mini mini,wiec to pewnie rozkręca sie @ i pojutrze będę witać krewną:P No nic jak tak będzie to widocznie tak ma być.Jak nie w tym to może w kolejnym cyklu sie uda:D BędęMamą a brzuch pobolewa cię przy tych brunatnych upławach.Jeżeli chces uspokoić swoje złe myśli wybierz sie do szpitala na USG.Powiesz ,że plamisz i sie martwisz.A kolejna wizyta u lekarza kiedy? Asik30 nie załamuj się.Może w kolejnym cyklu wam sie poszczęści:) Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dziś znowu jakieś dziwne plamy?ale dziś podjade do szpitala na izbe przyjec-niech zobaczą co się dzieje.do tego boli mnie brzuch-!!ale strasznie się boję,ale mimo wszystko mam nadzieję że jest ok.prosze trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Szukam topiku dla siebie i chyba ten będzie odpowiedni. Ja z mężem nie staramy się jakoś specjalnie o dzidziusia stwierdziliśmy -co będzie to będzie:D Pięć dni spóźnia mi się @ wczoraj po południu zrobiłam test- dwie kreski, dziś byłam na badaniu beta hcg wynik dopiero za 3 dni. Jak się ciąża potwierdzi to za jakieś dwa tyg do lekarza:) Trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki, życzę szczęścia w staraniach, w końcu wszystkim się uda, jestem tego pewna. Asiek, głowa do góry, mi ovu wyznaczyło termin na środę, czyli jutro, ja sama jestem przekonana, że termin mam na 2-3.03, więc już samam nie wiem. Zero objawów, a to wszystko pewnie przez ostatnią chorobę w środku cyklu. Ale nie myślę, żeby tylko @ nie przyszła. Nie, raczej z ciekawością czekam na rozwój wypadków. Zaczęłam podchodzić do "tego" tematu na coraz większym luzie, do tego stopnia, że zaczynam widzieć również pozytywne strony "niemacierzyństwa", więc jest łatwiej, lżej po prostu. Choć w sercu na pewno jest nadzieja i będzie zawsze. Po prostu staram się nie wyciągać jej codziennie na wierzch, bo to uczucie było czasami irytucjące. No to się wygadałam. Trzymam kciukasy za nasze "ciężaróweczki", buziaki dla Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812 mam nadzieję ,ze u ciebie i maleństwa wszystko ok.Odezwij sie jak tylko poczujesz się na siłach. nowa-ona witaj:) Mysle ,że można ci już pogratulować:) shiness i tak trzymaj.Niebawem i ty doczekasz się upragnionego stanu. BędęMamą a jak u ciebie?Plamienia ustąpiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,bylam wczoraj na izbie przyjec,ale czegoś takiego nigdy nie przeżyłam:(. Lekarz na dzień dobry --dlaczego Pani tak szybko w ciaze zaszła?--normalnie mnie zatkalo!Odebrało mi mowę.Usg zrobił w ciągu 2 sekund i nic nie powiedział tylko wyszedł:(. W przy wyjściu powiedział tylko że ciaza zywa i zaczął rozmawiac z inna pacjentka.no szok!Aaa i jeszcze jedno, że nie mam przyjeżdżać do szpitala tylko isc do swojego lekarza.przecież gdyby była taka możliwość to wolałabym isc do mojego gina.co to za przyjemność tulac się po szpitalach?Za co my placimy Skladki zdrowotne?ale na necie dał am temu lekarzowi opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej wczoraj pisałam ale nie chciało mi się wyświetlić :( Będę mama jak mialsm plamienia w kolorze ciemnego brązu bez żywej krwi. Karola współczuje idzie się wkurzyć przy takim traktowaniu aż strach pójść do szpitala . Witam nowe dziewczyny oby szybko wam poszło i gratuluje nowej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Katalejka a ja mam nadzieję ze @ nie przyjdzie! Ja w zasadzie nie miałam żadnych objawów tylko piersi bolały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) lorealka20+ witamy serdecznie.Od kiedy się starasz tzn ,który już cykl? karola2812 nie denerwuj sie nie warto a zwłaszcza w tym stanie.Najważniejsze ,że wszystko w porządku:)Odpoczywaj więcej:) Ewka83 nie nastawiam się na prawdę.Dziś plamienia minimalne od czasu do czasu i to takie kawa z mlekiem(przepraszam za szczegóły). No nic jutro ten dzień ,więc albo się coś rozkręci,albo ..albo..... Pozdrawiam wszystkie bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że nie za wcześnie u mnie na gratulacje:) , ale oczywiście bardzo dziękuje. Jej trzy dni czekać na wynik bety, chyba zwariuję:( Straszne jest jak niektórzy traktują pacjentów:( ja jestem dopiero na początku tej drogi i mam nadzieję, że nie trafie na lekarzy-idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikalna1
Czesc dziewczynki jutro mam dostac @, i juz od rana spuchniety brzuch i pobolewa, prawie zawsze mam tak przed okresem, co cykl to inaczej, jedno co jest pewne to to ze to 2 cykl staran, hehe, aha jedno dzieciątko juz mam (w 3 cyklu si eudalo) i 31 lat zaraz mi stuknie :) co do plamien mialam w pierwszej ciazy poszlam szybko do gin dala tabletki i przeszlo ale kazala jechac do szpitala gdyby nie bylo mozliwosci z nia sie skontaktowac, wiec karola2812 dobrze zrobilas ze napisalas co to za jeden konował, bo kazde plamienie nalezy skonsultowac z lekarzem gratulacje dla tych co się udalo, a oczekujacym jak i sobie :P zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropikalna1 witaj:) U mnie tylko rano maleńkie plamienie w kakaowym kolorze.Tak to tylko od czasu do czasu przy podcieraniu lekko różowy śluz.Brzuch nie boli tylko od czasu do czasu małe ciągnięcie w dole brzucha.Troszkę pobolewa mnie krzyż.No nic jutro termin @ zobaczymy czy coś się rozkręci.Czuje sie inaczej niż przed kazdą poprzednią @.Ale nie nakrecam się zobaczymy co przygotował mi los.Czekam do jutra a góra do niedzieli i jak by co w poniedziałek rano zrobię test. Widze ,że ten topik jest taki pół martwy.Non stop dochodza nowe dziewczyny i tak samo szybko odchodzą.........No ale to nie przymusowy topik:D No to pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×