Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Katalejka trzymam kciuki aby ta wstreciucha@ tym razem Cie nie odwiedziła. Ja mialam objawy jak co miesiac bolacy brzuch i po cztetodniowym opoznieniu tak spontanicznie zrobilam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-ona dzięki:) Kiedy masz mieć wynik bety?Czy masz juz dziecko? Jak dotąd bez zmian.Zobaczymy jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro w poludnie będę wiedziala czy wynik juz jest. Nie mam jeszcze dzieci to byl by pierwszy bobas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Hej Dziewczynki Sorki ze doppiero teraz zagladam ale troche mi sie pozmienialo w zyciu i mam mega spraw do ogarniecia i nie mialam czasu zbytnio. Ja @ mam dostac we wtarek jak narazie objawow zblizajacej sie malpy nie mam no moze troche piersi bola ale jak narazie to wszystko zobaczymy co przyniesie ten cykl. Gratulacje dla wszystkich nowych mam i trzymam kciuki za was i wasze malenstwa. Jak chodzi o lekarzy to owszem na swiecie zdarzaja sie buce ktorzy lekarzami zostali bo tatus kazal a nie z powolania i jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Rano jednorazowe plamienia a teraz cisza.Troszkę denerwuje mnie ta sytuacja,bo wolała bym dostać i mieć spokój niż tak wyczekiwać.Pobolewa mnie tylko dolny odcinek krzyza tak trochę ale brzuch i jajnik w ogóle. Dziś 28 dc więc zaczynam odliczanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Katelejka amialas juz wczesniej takie plamienia przed @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawie cały czas czystą wkładkę:) Zdarzały sie plamienia ,ale obfite przy tym mocno bolał brzuch,jajnik i cały dół pleców, a brzuch miałam taki jak by spuchnięty i po 2 dniach obfita @.Dziś byłby 3 dzień tych mini mini plamień.A teraz nic...jedyne co mnie dziwi to to ,że dziś bolą mnie kości tak jak na grypę,ale nie tak mocno.No kurcze czuję sie inaczej-tak jak nie na @.Albo mam taki cykl w tym m-cu co było by super tak co m-c gdybym nie planowała ciąży:D,albo...albo w co sie nie nakręcam.Zobaczymy później..Plamienia zdarzają sie przy podcieraniu.Dziwny ten m-c......tak jak pisałam wcześniej,wolę jak bez takich numerów nadchodzi @ jak zawsze a jak by miała być ciąża lepiej jak by plamień nie było i niepotrzebnych nadziei również...... Poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katalejka :) Ja myślę że może.... :) Ty nie czekaj tylko biegaj po testa :) Ja dzisiaj nie wytrzymałam i pojechałam do gina. od dwóch dni zjadłam tylko 2 kanapki /mdli mnie i wymiotuję/. Wczoraj mój mąż mnie nieźle przestraszył. Na szczęście z dzidzią wszystko OK. Plamienia są ze złuszczającej się śluzówki, nie mam żadnego krwiaka, ale mam leżeć..., Podobno taka moja uroda z tymi plamieniami. Najważniejsze, że nic się nie odrywa i Dzidziek sobie siedzi. Ma już 0,9 cm i pięknie bije serduszko 156 na min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z testem się jeszcze wstrzymam. Choć jeszcze jest czysto:) W poprzednim cyklu @ dostałam 25dc,dziś 28 dc i czuje się dobrze.Podśpiewuje i podryguję gotując kopytka-nie dziwne -w dniu @ zamiast być rozdrażniona ja jestem wesolutka:D Myślę ,że może owulka mi sie przesunęła i stąd mógł przesunąć mi się termin @ na późniejszy, bo tak już bym miała PMS-zobaczymy. Odezwę się wieczorkiem i dam znac jak coś się zmieni. BędęMamą cieszę sie ,ze wszystko ok:)A czy ty miałaś plamienia w dniu terminu @ czy pojawiły sie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie piszę bo u mnie bez zmian i nie bardzo mam czas, za to codziennie wpadne na chwilkę, żeby zobaczyc co u Was słychać:) Katalejka, ale trzymasz w niepewności:) Z tego co piszesz, nasuwają się dobre myśli, ale na razie ciii... nic nie mówimy tylko trzymamy mocno kciuki i prosze daj znać jak będziesz coś wiedziała:) Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Katajka ja jestem dobrej mysli i oby ta twoja @ nie przyszla trzymam za ciebie kciuki i czekam z niecierpliwoscia na dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bo ja tak dostalam @ hmm 25 w trakcie barabara o zgrozo, i tego kurcze krwawienia bylo tyle co wtedy, a tera dziwny ten okres, bo taki brazowy i skapy, a moje @ to zwykle morze czerwone i bol okropny hmmmmmm test wyszedl negatywny niby ale tez to dziwne, no nie jestem w ciazy ale jak ty katalejka mam podbnie co do zachowania lekarza na izbie-brak slow, ale kolejne potwierdzenie,ze wiekszosc z lekarzy to palanci i wiem cos o tym, nie ma sie co przejmoac, ja jak ide do lekarza na kase chorych czuje na sobie ,ze jestem dla nich gorsza kategoria i robia łaske,ze wgl lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wgl za slowa otuchy:) mam nadz.ze w tym cyklu sie uda ! oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no wlasnie jak to jest z tymi lekarzami? Jakie sa wasze odczucia medzy badaniem u kobiety a u mezczyzny ginekologa.? Jak do tego podchodzicie - lekarz to lekarz czy moze jednak macie jakies opory przed badaniem u mezczyzny? Ja chodzilam tylko do kobiety bo do mezczyzny nie moge sie przekonac mam jakies opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko do faceta, od paru lat jest moim lekarzem i zna mnie "na wylot",bylam kilka razy u babki tak dla porownania diagnoz etc, i babki sa zawistne bardziej, tak inaczej, chociaz delikatniejsza byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane:D Chciała bym by wasze słowa sie sprawdziły,ale ja nie nastawiam się pozytywnie.Myślę ,ze jak się zachodzi w ciążę, to @ całkiem brak i raczej plamienia tez powinno nie być.Nadal małe plamienia, pojawiły sie wieczorkiem,ale tak kompletnie nic... Jak do rana @ sie nie rozkręci to robię w sobotę test:) Ja osobiście ginekologa wolę mężczyznę.Jest delikatniejszy,sympatyczniejszy i wyrozumiały.Ale tylko raz byłam u kobiety i stad moje złe wspomnienia. Upragnionym życzę II kreseczek i upojnej spokojnej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny no ja już przerobilam trochę tych lekarzy i tak stwierdzam ze nie ma reguły kto lepszy facet czy babka :) teraz w ciąży chodzę do kobiety byłam już na trzech wizytach i naprawdę super a co dziwne chodzę z NFZ i naprawdę jakby narazie nie mogę narzekać poszlam do niej tydzień przed wizyta i przyjęła z uśmiechem na ustach zrobiła usg i dała zwolnienie :) a balam się ze jakby to lekarz z nfz to na mnie nawrzeszczy i wyrzucić z gabinetu. Trzeba poprostu trafić na lekarza człowieka a nie lekarza idiotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Katalejka jutro rano mam nadzieję ze napiszesz ze @ nie przyszła ;) Dziewczyny starające się bierzcie się za swoich mężów i partnerów wiosna idzie i przyda nam się parę dobrych wiadomości :) Upojnej nocy wszystkim !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za Wasze wypowiedzi na temat lekarzy:) może właśnie tak dla porównania wybiorę się do mężczyzny bo i tak muszę zmienić lekarza. Mam nadzieję, że ta noc była dla Was owocna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudził mnie rano silny ból brzucha i chciał nie chciał przywitałam krewną:D Czyli @ dotarła w terminie.Ale nie jestem załamana widać tak musi być.Przecież mam czas:) Tak pomyślałam wczoraj ,że chciałabym by udało się tak w maju-czerwcu.Urodziła bym na koniec zimy,akurat odchowała ciut i wiosną spędzała bardzo dużo z niemowlaczkiem na dworze-kocham wiosnę i to jak się budzi wszystko do życia:D No nic kolejny cykl starań spisałam na straty mąż miał jeden m-c więcej sexu bez stresu:P:D Ale wam wszystkim z całego serca życzę by sie udało:) Pozdrawiam i lecę ,bo mam dużo do zrobienia i jak nie było pms w tym cyklu tak dziś bardzo boli jajnik więc będę troszkę ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wynik Bety hcg 803,50. Katalejka, więc powodzenia w następnym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa- Ona to gratulacje:) Zdrówka teraz życzmy Wam:) Katalejka...kurcze przykro mi już myślałam, że w tym cyklu się uda, ale jeśli wolisz inny termin to wiesz...marzenia się spełniają:) Ja wracam do przygotowań... czeka na mnie 5 ciast do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) chociaż ja bardzo nie orientuję się jak ten wynik odczytać, tzn który to może być tydzień. Do lekarza wybiorę się chyba dopiero za około 2tyg, bo tyle się naczytałam, że jak za wcześnie to i tak nic nie będzie widać i nic sensownego nie usłyszę:( KroplaRosy26, a co to za impreza się szykuje, że wypieki w takich ilościach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
To czekanie na dzien @ jest okropne ale nie ma co co ma byc to bedzie z pewnoscia kazdej z nas bedzie dane być mamą i miec upragnionego maluszka. JA jak narazie objawow zadnych nadchodzacej malpy nie mam zauwazylam tylko ze powiekszyly mi sie wezly chłonne w okolicy pachy i nawet to boli troche od czasu do czasu moze pobolewa mnie w dole brzucha i to wszystko niepokoje sie tylko tymi wezlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikalna1
hello, i mialam dostac okresu i nie dostalam :P 3 dni mi sie spoznia, wczoraj kupilam jakis test z promocji i zrobilam, nie wiem jak to mozliwe ale pokazal kreski we wszystkie strony czyli jakis trefny byl, dzis kupilam drugi robie jutro rano, oby to ciąża a nie jakis torbiel bo juz kiedys mialam tylko do tego doszly jeszcze plamienia wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Cczekamy na wieści tropikalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikalna1
pozytywny !!!!!! az nie mogłam uwierzyć tym bardziej ze w tym cyklu w dni plodne raz współżyliśmy, a to ci niespodzianka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Tropikana Gratulacje jupi jupi jejeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie 2 luty był okres. Zawsze co 28 dni, wczoraj zrobiłam dwa testy no i na obu dwie kreseczki. Więc teraz do lekarza czas ;-) Ale się cieszę!! Wam też tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×