Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

O prosze jest nas co raz wiecej:-) Gratulacje i dla Ciebie Tinneraa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyliczyłam termin porodu na listopad, czy któraś jest z listopadowych ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pazdziernik albo listopad, jeszcze nie bylam u lekarza to nie wiem na 100%. Ale jutro juz umowie sie na wizyte wiec w tym tyg wszystkiego sie dowiem:-) Juz nie moge sie doczekac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow..ale zmiany po weekendzie:) Gratuluję wszystkim nowym mamusiom- Tropikalna1 i Tinneraa super :) Widzę, że wiosna się na dobre rozkręca i wiosenne ciąże:) Nowa- ona te wypieki to dla mojego męża były, bo robiliśmy dwa dni imprezy z okazji jego 30-stych urodzin, czas bardzo udany, wesoły choć też pracowity:) Na szczęście mam dzisiaj też wolne więc generalne sprzątanie po gościnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tez w tym roku kończy 30:-D urodziny pod koniec października wiec calkiem mozliwe ze dzidziusia dostanie w prezencie:-D W zeszlym roku zone dostal na urodziny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Witam kobitki :) gratuluje wszystkim mama bardzo się cieszę i mam nadzieję ze grono sztbko się powiekszy :) Byłam dziś u gina i dzidzka zdrowo sobie rośnie dosalam skierowanie na badania i mam się i mam korzystać z ladnwj pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Ja mam dziś termin @ zobaczymy czy beda jej odwiedziny w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej bardzo mocno gratuluje przyszlym nowym mamusiom :):) fajnei jest poczytac ze sie komus udało :) ja poczulam wiosne i sprzątam chalupe jak maly w przedszkolu, wczoraj zakupilam nowe firanki itp, w ogole bylismy na zakupach wiosennych, maly obkupiony zwlaszzca w spodnie, uparl sie na jakis kaszkiet wojskowy i w sklepie fochy pokazywal, uleglam bo tani jak barszcz dzis wzial do przedszkola , ba chcial w nim isc zamiast czapki zimowej a na polku nie dosc ze wiatr to w nocy bylo -6 u nas zaczynamy 2 cykl staran, wczoraj mezulek mial urlop i jak maly poszedl do przedszkola staralismy sie mocno o rodzenstwo, ale to dzien raczej na splodzenie potomka nie byl :P:P moj tez dostal 5 lat temu prezent na 30 urodzinki-- synka, w tym roku ja koncze 30 w listopadzie a on 35 w sierpniu, tez by sie jakis konkretny prezent przydal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
No i @ przyszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikuska przykro mi:-( a co tam slychac u calej reszty staraczek? jak mijaja dnie i noce:-D ja jutro późnym popoludniem mam wizyte u lekarza, ciesze sie i jednoczesnie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikuska przykro mi:-( a co tam slychac u calej reszty staraczek? jak mijaja dnie i noce:-D ja jutro późnym popoludniem mam wizyte u lekarza, ciesze sie i jednoczesnie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Coś cicho ostatnio u nas:( U mnie 22 dc i czekam sobie na rozwój wydarzeń. Do dzisiaj miałam chyba większą nadzieje w powodzenie w tym cylku, bo wychodziły mi ciągle pozytywne testy owulacyjne i tak się naczytałam oczywiście, że jak tyle dni to może być ciąża a tu dzisiaj jedna kreska, no nic jak to u nas się mówi dopóki nia ma @ wszystko możliwe:) Życzę powodzenia wszystkim starającym się:) A jak tam nasz ciężarne się czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Wam opiszę jak śmieję się sama z siebie, bo jak ktoś już się dłużej stara to można mieć ciąże urojoną:) Ja mam co miesiąc taka ciąże- haha:):) Zawsze doszukuje się w sobie w drugiej połowie cyklu jakiś objawów i jestem przekonana w duchu , że tym razem jestem w ciąży. Oj czego ja nie przechodziłam: mdłości, osłabienie, zawroty głowy, senność , ból piersi, pobolewanie podbrzusza, zmiennośc nastrojów.Co miesiąć inny objaw. Po prostu wiem, że podświadomie sama sobie je wmawiam lub gorsze samopoczucie przypisuję ewentualnej ciaży. Także w tym miesiącu od 3 dni przerawbiam orgomną senność:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KroplaRosy26 trzymam kciuki, że niedługo ogłosisz wesołą nowinę:D Ja też się doszukuję objawów, co prawda test wyszedł pozytywny i badanie beta wskazywało, że ciąża no ale jako takich objawów brak- no i w sumie dlatego się martwię. No ale cóż dziś się wszytko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki , mam ochotę do was dołączyć..:) Jednym tchem przeczytałam cały wątek . Może coś o sobie napiszę : mam 24lata, świadomie z partnerem podjeliśmy decyzję o staraniu się o maleństwo. W styczniu odłożyłam tabl anty (po 6 latach nieustannego brania) . @ pojawiła się odrazu , po zaczelismy sie starac ,nic z tego- dzis dostalam kolejna @ , jak widac cos sie rozregulowało chyba organizm musi dojść do siebie. No coż, plusem tabletek było zawsze wszystko wyliczone jak w zegarku teraz niestety nie dość ,że niewiadomo kiedy mnie napadnie @ ,to jeszcze jest strasznie ciężka. Czekam tylko do jej zakończenia i przystępujemy do działania. Miło mi was wszystkie poznać, razem raźniej-prawda? Gratuluję oczywiście wszystkim ,którym się już udało :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kropla Rosy widzisz jestem już w 10 tyg i kiedyś przeczytałam ze w ciąży test owulcyjny zawsze wychodzi pozyrywny- nic bardziej mylnego jak zaszłam zrobilam owulacyjny i ciążowy na owulacyjnym wyszedł nagatyw a na ciazowym dwie kreski :) Nowa nie denerwuj się bo szkodzisz dziecku :) jesteś w ciąży i nie ma możliwości żeby było inaczej :) Mała Mi następnym razem się uda :) korzystajcie z facetem z wolnej miłości he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Mam pytanie do przyszłych mam :) Dziewczyny czy po was też już tak widać ze jesteście w ciąży??? Ja mam brzuch jak w 4 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewcia za podtrzymanie nadzieji:) MałaMi witaj w naszym gornie, oby i Tobie było raźniej:) Wpisz się do tabelki, może ją odświeżymy? Nowa-ona czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMi2013- witamy serdecznie:) No dziewczynki ja już po wizycie. Jednak nie zdecydowałam się na lekarza faceta, byłam u kobitki i muszę przyznać bardzo fajna babka:) no ale do rzeczy.... powiedziała, że to szósty tc, niestety jeszcze nic nie było widać tylko pęcherzyk i "kropeczki":) ale mam się nie przejmować bo podobno to normalne, zleciła podstawowe badania. Następna wizyta za miesiąc, ale ja nie wytrzymam i zapisałam się na 26.03:) a co do objawów to mówiła, żeby się cieszyć, że ich nie mam, ale nie za bardzo bo jeszcze mogą się pojawić:) Już nie mogę się doczekać, aż będę czytała wiadomości od Was, jak będziecie po pierwszej wizycie:D a i termin mam na 28 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa- Ona to super!! Ciesze się bardzo, bardzo. Teraz tylko relaks i planowanie wszystkiego, pokoju, łóżeczka, ubranek....wszystko przed tobą:) Dzisiaj o tym teście owulacyjnym nie wiedziałam co mysleć, bo wczoraj wyszła typowo jedna kreska, nawet drugiej bladej nie było, a dzisiaj była druga i tylko troche jaśniejsza od kontrolnej. Uznałam jednak, że wyszedł negatywny. Zostałay mi 4 testy więc potestuję sobie jeszcze 4 dni tak dla sprawdzenia:) Dziewczyny, z okazji naszego święta życze wam odkrywania radości w drobnostkach naszego życia, słońca, zieleni traw, zapachu pól oraz spełnienia naszych największych marzeń (wiemy jakich):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-Ona a miałaś usg już zrobione tak?? Ja miałam przy córce na 30 października termin a urodziłam w listopadzie .. ;-) No i teraz też będzie na listopad ;-) Miałam stresa, bo zrobiłam w poniedziałek beta hcg, wyszło poniżej 2 więc że niby ciąży nie ma, kolejne dwa testy i wciąż dwie kreski, dziś kolejne beta hcg i jest 3-4 tydzień, tylko się zastanawiam, to jest od poczęcia prawda? Bo już nie za bardzo pamiętam. A ja do lekarza w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa ja nie bardzo się orientuję w tych całych liczeniach, badaniach.... też robiłam bete, ale tylko raz bo nie miałam pojęcia, że to o przyrost chodzi:) Miałam USG i był pęcherzyk i jakieś tam "kropeczki" i pani doktor powiedziała, że to norma więc nie ma się czym martwić. Kolejne USG 26.03 chociaż kazała za miesiąc przyjść, ale nie wytrzymam tyle. A i najważniejsze mam nie siedzieć przed kompem i nie czytać tyle bo oszaleje- zalecenie pani doktor:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
gratulacje dla wszystkich kobitek, ktorym sie udało :) ja zaczynam kolejny cykl staran ale teraz juz bez spiny, ze musi sie udac co ma byc to bedzie czas zmienic nastawienie moze to przyniesie upragniony efekt :) czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikuska2020 trzymam kciuki:D A co tam słychać u reszty?? Dziewczynki jak Wasze starania?? Czekam na dobre wieści:D BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikusia, nie ma co się spinać, nie wiem czy wiesz, ale jak się chce i się o tym myśli to nie będzie... życzę powodzenia. A czytać za wiele też nie ma co, bo i po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×