Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anecia0804

10kg do wiosny!!

Polecane posty

jeszcze raz ja na chwilkę dziewczyny czy macie jakies zasady co do jedzenie ze np nie jecie wcale pewnych produktow czy tylko jecie mniej? ja jestem z tych co musza miec wszystko czarno na bialym jasno postawione zasady wtedy jest mi latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMis-Jasne,możesz dołączyć do nas,bez problemu!! Ja mam 167cm i ważę teraz 69,5kg.a startowałam z wagą 72kg i w miesiąc schudłam tylko 2,5kg ,ale zawsze lepsze to niż nic.. Ja odrzuciłam ziemniaki,chleb jasny itd. może napisze co jem.pieczywo z biedronki just fit,jogurt naturalny,jabłko,pomarańcze,różne sałatki (kapusta biała,marchewka,papryka wymieszana w jogurcie naturalnym )papirus z piersi z kurczaka,kasza,makaron pełnoziarnisty,ser biały,wędlina i herbata zielona,a staram się ćwiczyć codziennie po 35-40min. z Ewą Chodakowską.a piję wodę. Jak masz pytania to pytaj po to tu jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki to zostaje w takim razie:) własnie trafiłam przegladajac wasz topic na linka do jakiegos super bloga ktoras z dziewczyn podala super zaczelam juz czytac jak laska zrzucila 17 kg w kilka miesiecy ja az tyle nie chce bo musialabym cala szafe zmienic ale 10 bardzo bym chciala ja tez mam takie zasady w sumie zero slodyczy, tez jem to pieczywko z biedronki ale nie just fit tylko takie normalne chrupie bo stwierdzilam ze roznica a kaloriach jest niewielka, planuje jesc duzo bialka serkow jogurtów itp nie jem wcale ziemniakow bo nie przepadam uwielbiam warzywa wiec musze na tym bazowac szkoda ze teraz zima i wszytsko dosc drogie i malo smaczne czasami ale trudno no i co dzien do obiadu jakas kasza ryz albo makaron razowy niekoniecznie z misesem powiem wam co dzis zjadlam i rzuccie okiem czy ok:) sniadanie platki fit z mlekiem potem kawa bez cukru bo nie slodze ale za to z mlekiem i jablko obiad: miseczka krupniku i ryba z surówka teraz włąsnie wypiłam kawe znowu zjem zaraz jakies jablko albo dwa a na kolacje planuje albo makrele albo jajecznice ze szczypiorkiem:) nie wiem ile powinno byc posilkow tam na tym blogu czytalam ze okolo 6 ale to chyba za duzo mysle zreszta nie wiem na pewno sniadanie obiad i kolacja i jakies 2 lekkie przekąski pomiedzy teraz siedze w domu ale jak wroce do pracy za 1,5 tyg to tez bedzie wszytsko inaczej wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA !! Jestem i ja ale z takim drobnym grzechem ! Z samego rana było bardzo grzecznie - musli i maślanka. A później pojechałam do mojej przyszłej szwagierki i nie pozwoliła żebym nie jadła obiadu, ale sama sie odchudza i rozumie więc zjadłam malutką miseczkę zupy pomidorowej i 2 placki ziemniaczane. Ale było też pełno słodyczy, których nawet nie tknęłam :) Wieczorem jeszcze jakiś jogurt lub coś w tym stylu i wystarczy :) Zaraz sobie zrobię herbatkę odchudzającą bo jeszcze dziś nie piłam, później wybieram się na zakupy to zrobię jakieś zapasy :) ANETKO - super!! Powoli małymi kroczkami do przodu. A u mnie też mały sukces. Waga rano wskazała 61,5 kg !! Przez 12 dni zeszły aż 2 kg. Gdzieś nam Kasia przepadła ;//// Odezwij się do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam też nową koleżankę, sorki że dopiero w drugim wpisie ale klawiatura mi się przestawiła na jakąś chińską :) Ja ćwiczę na siłowni, teraz mam urlop to jestem prawie codziennie, a poza tym to ok 3 - 4 razy w tygodniu. Nie jem chipsów czyli mojej wielkiej miłości, białego pieczywa, ziemniaków raczej tez nie (no pomijając dzisiejsze placki ziemniaczane), piję wodę, czerwoną herbatę odchudzającą, czasem też zieloną, kolacja do godziny 18, no słodycze to wiadomo - ale pozwoliłyśmy sobie w tłusty czwartek na pączka :) Nasza dieta to po prostu MŻ i więcej ruchu, nie żadne katorgi. I wychodzi na to, że taka zdrowa dieta jest najlepsza, skoro trwamy w tym już ponad miesiąc, a np na kopenhaskiej to wytrzymywałam bardzo krótko. Czasami szanowna koleżanko sobie na coś pozwalamy - drink,winko czy coś innego. I nie trzeba się głodzić. Ja mam 160 cm wzrostu więc jestem dosyć niska i chcę ujrzeć z przodu 5. a najlepiej dwie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka.......widzisz te uda to największe przekleństwo, ale nie załamujemy się. One też muszą się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się dziewczyny :) dziś się już ogarnęłam, rano kanapka i jogurt, na obiad i kolację zupa pomidorowa, jeszcze 2 małe kawki, do tego 40 min szybkiego spaceru. Fajnie mamis że do nas dołączyłaś. Cieszę się Angel, Aneta i Nina że dajecie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak dziewczyny wyrzekłam się fast foodów i słodyczy, z węglowodanów staram się jeść pełnoziarniste albo kaszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie 1 kg mniej ale wiem ze to sama woda na poczatku dzis na sniadanie mialam jajecznice z warzywami, potem kawe i jablko planuje na obiad kaszke kus kus z odrobina gulaszu i mega wielka salatka warzywna a na kolacje mam zamiar makrele a warzywami zjesc wczoraj cwiczylam na twisterze i robilam brzuszki tez ja nienawidze cwiczen niestety i przez to tez wygladam tak jak wygladam:( normalnie jak pracuje to nie mam czasu na nic kompletnie przy dwojce dzieci do tego jeszcze popoludniami prowadze zajęcia dodatkowe ,ale wlasnie wszystko nadrabialam słodyczami ktore ubóstwiam teraz jeszcze przez połtora tygodnia wiekszy luz co ma tez swoje minusy bo siedze w domu i wiecej pokus mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ty masz niesamowity spadek wagi przez mniej niz miesiac tyle kg szok:) nigdy tyle az nie schudlam w tak krótkim czasie jak ty to zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o herbacie yerba bmate gdzies i jej skutkach jesli chodzi o odchudzanie nie wiem ile w tym prawdy ale oczywiscie juz kupilam kg tej herbaty w dwóch odmianach i zamierzam pic dwa razy dziennie :) jeszcze nie przyszla mam nadzieje ze jutro dotrze zobaczymy, ja to juz sie chwytam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A u mnie dzisiaj maślanka z suszonymi owocami, zrobiłam wczoraj zapasy w tesco. Jest wszystkiego pełno śliwki banany kiwi daktyle żurawina... Mamis - ja sama się sobie dziwię bo mam słomiany zapał do wszystkiego na prawdę - ale chodzę na siłownię, jem zdrowo! U mnie odstawienie pewnych niezdrowych nawyków zrobiło swoje. Czasami się zastanawiałam czy to nie za szybko,ale nie głodzę się przecież:) Idę zaraz ćwiczyć, muszę ostro się brać za nogi. Aaaa i dziś walentynki... może sobie pozwolę na lampkę wina? Miłego dietkowego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamis daj znać jak będziesz piła yerba mate. Ja słyszalam zarówno negatywne jak i pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ;-) Przed chwilą ważyłam się i waga pokazała mi jak nic 69KG!!nie 69,5kg,ale radość była :-) Zaraz zmienię stópkę. Wczoraj ćwiczyłam dwa razy raz 35min. i wieczorem 20 min,ale zawsze coś.Rozmawiałam z siostra o kijkach i zachęciłam ją i będziemy chodzić może nie od dziś,bo mam dentystę ok.17,więc od jutra,ale ćwiczenia będą. Dziewczyny,ja już mam dość just fit,chrupkiego pieczywa,sera białego i wędliny,więc wczoraj kupiłam mleko ŁACIATE 0% tł. i właśnie na śniadanie zrobiłam sobie mleko z kaszą jęczmienną ,bardzo lubię :-)hehe.. na obiad planuję mega dużo warzyw. MAMIS-ja miałam zjeść makrele na śniadanie,ale zrezygnowałam ,bo ona chyba bardzo tłusta jest jak się nie mylę.Zaraz poczytam czy można :-) ANGEL-kurczę właśnie super Ci idzie kochana!!tyle kg ,ekstra!!Mam zamiar kupić sobie wkońcu tą herbatę co Ty pijesz już ostatnio patrzyłam na nią w Rossmannie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anetka :))) Ja już po ćwiczeniach, bieżnia orbitrek rower i te inne których nie potrafię nazwać. Gratuluję wagi! Już jak widzisz 6 to będzie szło! Fajnie, że udało Ci się namówić siostrę na kijki. Razem raźniej i poplotkować można! A mi się ta herbatka skończyła i teraz piję z tej samej firmy tylko nie spalanie a odchudzanie o smaku grejpfruta bo miałam dwie. Ale i ta mi się kończy wiec muszę kupić. Właśnie zaraz ją wypiję i do tego zjem jabłko:) Ja just fit mogę jeść, ale chrupkie to już dawno mi zbrzydło. Teraz się biorę za sprzątanie mieszkania więc jeszcze trochę kcal się spali:) Chyba nie będę jadła obiadu, bo wieczorem chcę zrobić ukochanemu pizzę w kształcie serca to może zjem kawałeczek mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Aneta gratuluję 6 z przodu!!!!!!!!!!!! u mnie dziś ok rano kanapka z serem, potem jogurt z płatkami owsianymi i mandarynka, na obiad mam zupę cebulową w wersji light z białym serem, zjem do niej jeszcze grzankę z ciemnego pieczywa. zaliczyłam rowerek - 30 min, ale musiałam się zmuszać taki ze mnie leniwiec. Angel pytałaś z czym miałam wczoraj pomidorową, z makaronem al dente, 3łyż na 300ml żeby nie przesadzać z kaloriami, ogólnie to uwielbiam zupy ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo właśnie i ja wczoraj zjadłam zupę z makaronem ale w niewielkiej ilości:P Ojjjj kurde dziewczyny przypomniało mi się, że mój brat ma w niedzielę urodziny i jestem zaproszona na TORT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yerba mate jeszcze nie przyszla a mialam nadzieje ze dzis dostarcza mam niewiadomo jakie plany co do tej herbaty a pewnie nic nie da:) ale sadze ze tez nie zaszkodzi dziewczyny jakie macie pomysly na sniadania?kupilam płatki owsiane górskie ale nie mam pojecia jak zrobic z nich owsiankę:) moze ktoras poratuje jestem juz taka głodna ze szok najgorzej jak siedze teraz w domu to caly czas o jedzeniu mysle wczesniej bylam z dziecmi na dworze mialam pare spraw do zalatwienia tak ze dwie godz mi zeszlo i bylo ok nawet nie pomyslalam przez chwile a w domu od razu jedno w głowie:) ja zaraz mam kasze kus kus z gulaszem i wielką salatke warzywna juz mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak piszecie o jogurtach czy maślankach to macie na myśli naturalne czy owocowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych herbatek to pewnie same w sobie nic nie dają ale w połączeniu z dietą to myślę że TAK ! :) Ja to mam z lidla jakieś płatki owsiane błyskawiczne i robię je na mleku z dodatkiem jakiś suszonych owoców zazwyczaj. Tak to jest, że jak się siedzi w domu to się myśli o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja kupuję maślankę naturalną. Ale zdarza mi się czasami zjeść jakiś owocowy jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopiero wróciłam z kina, i na kolację zjadłam popcorn i kiika żelków, wiem wiem że nie dietowo ale cóż. Mamis z tą owsianką to super prosta sprawa, gotujesz na mleku, aż będą na tyle miękkie że je zjesz :), a czasami zalewam płatki owsiane z suszonymi owocami i orzechami wrzątkiem (tak żeby były przykryte) wieczorem a rano tylko dolewam mleko podgrzewam i w 5min mam śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! Paula - ja wczoraj zjadłam trochę pizzy domowej roboty i winko - walentynkowo - ale dziś obiecuję, że będę intensywnie ćwiczyć ! :) Właśnie jem dwie kanapeczki z just fit, salami i papryka. Kawke już wypiłam. Ale się zerwałam z samego rana w ostatni dzień urlopu :P Ale muszę jeszcze coś tam załatwić i przed 8 wychodzę. Co u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Hej dziewczyny u mnie dieta idzie swietne dzis po lekcjach na bieznie ide :) ale Ale musze jakies inne cwiczenia na nogi w domu wykabinowac a jutro albo dzisiaj raczej pojade do bdg na zakupy wiosenne:) :) sorki ze sie dlugo nie odzywalam ale szkola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lewci, a ile już schudłaś? Dzisiaj to i a na bieżni poszaleję, co najmniej 40 min :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja juz po sniadaniu 4 kanapeczki z pieczywem chrupkim bialym serkiem ogórkiem i szczypiorkiem i kilka pomidorkow koktajlowych nie moge w to uwierzyc ale dzis sie waze i jest 72 czyli 3 kg mniej od srody kiedy zaczynalam:) sadze ze to sama woda jest ja tak zawsze mam ze jak zaczynam diete to na poaczatku spada mi najwiecej ale nie az tyle no chyba ze sie zle zwazylam w srode i zamiast 75 powinno byc 74 albo 73 ale niewazne działa to jak najbardziej motywująco ja wczoraj tez lampke wina wypilam:) dzis planuje pomarancze za jakies 3 godz i kawe potem na obiad ryba z warzywami po poludniu grejfruta pół a na kolację jeszcze nie wiem czytalam gdzies jak ktoras z was pisala ze na kolację powinno byc samo białko dzis pewnie przyjdzie yerba mate a zapomnialam napisac ze jeszcze pije herbate czerwona codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamis, to ja pisałam, że na kolację powinno być samo białko - tak mi powiedział trener na siłowni,ale nie zawsze się tego trzymam. U mnie też był taki spadek, 3 kg dosłownie w parę dni a później już wolniej. Ale też uważam, że działa to motywująco. Dobra już po walentynkach i innych dziwnych świętach i trzeba wrócić do dietkowania. Zapomniałam, że jest wielki POST i nie je się mięsa w piątki!!!!!! A ja już salami jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-) Fajnie,że Wam tak idzie,cieszę się razem z Wami!! U mnie już bardzo widać,nawet wczoraj jak jechałam do dentysty to kurtę jak założyłam to masakra!! Mi na początku waga stała w miejscu:/ale teraz już ładnie ruszyła,Tak w środę poćwiczyłam ,że do dzisiaj mam zakwasy!!I ciężko ruszać się. Tak ostatnio myslałam i żałuję,że nie mamy jakieś wspólnej poczty gdzie zdjęcia możemy oglądać tylko my,wysłałabym Wam fotki ,jak wyglądam i na bieżąco pokazywałabym co zgubiłam. MAM PROŚBĘ DO WSZYSTKICH ŻEBY BYŁO ŁATWIEJ TO PROSZĘ WAS,NAPISZCIE W STÓPCE ILE WAŻYŁYŚCIE I ILE TERAZ WAŻYCIE MNIEJWIĘCEJ TAK JAK JA MAM NAPISANE I ANGEL :-)NIE BĘDZIEMY MUSIAŁY ZADAWAĆ CO CHWILE PYTAŃ PYTU :ilu ważyłaś?,ile masz wzrostu czy ile teraz ważysz.Dzięki z góry!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×