Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Dziewczyny pierwszy raz mi się mała tak rozbrykała w brzuchu,że jestem pewna że to juz ona. Przedtem to było pukniecie czasem albo musnięcie, a teraz szaleństwo tam sie dzieje :) hehe jaka jestem happy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe super ŻABECZKA co? ;D Za kilka miesięcy będziemy narzekaly na obolałe żebra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka super ;) Moje już szaleje od kilku dni, dzisiaj nawet w pęcherz dostałam dosyć bolesnego kopniaka :) Mąż zadowolony bo czuje już ruchy i tylko czeka aż zacznie kopać by oglądać jak mi się brzuszek podnosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI - oj to się zaczyna :) no mój się nie może doczekać,żeby poczuć jak mała się rusza :) zazdroszczę Wam, ale ja trochę później poczułam ruchy niż Ty, więc mężuś chwilke poczeka jeszcze :) Ja kłade sie juz spac :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
Rarity- oby lubiało chodzic:) bo nie każdy lubi haha:D:D żabeczka1982-a który masz teraz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja właśnie położyłam małego, jeszcze nie śpi, ale muszę leżeć koło niego. Mąż w piwnicy robi porządki. Bigosik wyszedł pyszny - nawet Minikowi smakował. Mąż jeszcze nie próbował:) Piszecie o górach, uwielbiam je, najchętniej zamieszkałabym gdzieś w Karpatach albo Bieszczadach, im dalej od ludzkości tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzidzia ma sie dobrze, ale zmienila plec:), malz rozczarowany, a ja juz niczego nie jestem pewna ale widzialam cos pomiedzy nozkami i mam zdjecie. Od glowki do dupci ma 9cm:) serduszko pieknie bije, mam zwolnienie na caly miesiac. Szefowi cos napomknelam juz bo go spotkalam, jutro wpadne do pracy moge zaproponowac ze cos im moge pomoc, przynajmniej wyjde do ludzi ale 8 h nie jestem w stanie juz tam spedzic, bo mnie podbrzusze pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczyrku bylam we wrzesniu na naszej mini podrozy poslubnej, pozwiedzalismy okolice dos mocno, bo 9 dni tam spedzilismy:) od Nas daleko ale dalismy rade, mi sie marzy majowy wyjazd nad morze, bo po gorach nie dalabym rady chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska..........32........05.0 9.13...........Lublin................synuś.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ raczej córcia MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... Dagna1988.......24.......11.09.13...........Szczecinek... .......córcia?? pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Ewelurkak..........27......12.09.13.........Bielsko-Biał a............? Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78..........35...........17.09.....Zielona G........syn?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Amy10..............32.....20.09.13..........Łódź...... syn? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów.....................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław............... .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ...........syn.... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska..........32........05.0 9.13...........Lublin................synuś.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ raczej córcia MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... Dagna1988.......24.......11.09.13...........Szczecinek... .......córcia?? pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Ewelurkak..........27......12.09.13.........Bielsko-Biał a............? Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78..........35...........17.09.....Zielona G........syn?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Amy10..............32.....20.09.13..........Łódź...... syn? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów.....................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław............... .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ...........syn.... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... majutka129.......23......31.08-1.09.2013....Ruda ślaska........?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEITI wspaniałe wieści ;) Siusiaczek mówisz hehee Ja liczę juto na siusiaczka własnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz jeden jest:)) juz tez sie gdzies nastawiłam na dziewczynke, szwagierkama 2 i sa słodkie te sukieneczki i kiteczki, takie ugrzecznione:)) a z racji wygody , ubranek, pokoju i zabawek to tak chyba lepiej;] ale najwazniejsze zeby było dziecie zdrowe:) jakby co mam welurowy kombinezon na sprzedaz z rozowym króliczkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie tak nie nastawiałam na płeć jak miałam usg prenatalne robione, lekarz mówił że może to być chłopak i mimo, że chciałabym synka to i tak czekam na wizytę w piątek i jak sie maluch pokaże to wtedy uwierzę ;) Ciśnienie mi spadło, strasznie słabo się czuję, mierzyłam i mam 67/40... Idę spać, może jutro będzie lepszy dzień. Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJAmosia
hej dziewczyny, dopisuję się do grupy! Mam termin na 13 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatówka
Cześć dziewczyny czy ja też mogę dołączyć? Termin mam na 30-08-2013 to moja 2 ciąża i jestem z Łodzi. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska..........32........05.0 9.13...........Lublin................synuś.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ raczej córcia MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... Dagna1988.......24.......11.09.13...........Szczecinek... .......córcia?? pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Ewelurkak..........27......12.09.13.........Bielsko-Biał a............? Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78..........35...........17.09.....Zielona G........syn?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Amy10..............32.....20.09.13..........Łódź...... syn? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów.....................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław............... .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ...........syn.... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... majutka129.......23......31.08-1.09.2013....Ruda ślaska........?... FRANEKczyMAJA...25......13.09.2013..........Doncaster UK.......?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, już pewnie w łóżkach jesteście, co prawda ja też ale wróciłam z pracy 40 minut temu. Oj zmęczona dzisiaj jestem. Jej jak już bym chciała poczuć szkraba jak się rusza. Kiedy wyczuwałyście pierwsze ruchy?? Ja jeszcze nie wiem jak moje Święta będą wyglądały bo zapowiada się u nas w pracy ciężki okres. Poniedziałek będziemy mieć wolne ale piątek sobota i niedziela w pracy. Chciałabym chociaż poświęcić pokarm i zjeść razem z moim mężczyzną świąteczne śniadanie. Planuję upiec sernik i zrobić jakąś sałatkę, i to tyle. Takie mało świąteczne te Święta będą, no ale cóż. KOLOROWYCH SNÓW BRZUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witajcie nowe dziewczyny, kwiatówka, kajamosia i majutka. Mnie dziś wzięło na porządki wiosenne, nawet wzięłam się za mycie okna od zewnątrz, ale zamarzł mi płyn na szybie i dałam sobie spokój. Ale pranie dziś skończę - koce, poszwy. Zostanie tylko prasowanie. Obiad mam, po cichu liczę że młody pójdzie spać dziś wcześniej, nie śpi od 5:30 a ja przygotuję się do moich korepetycji:) Uciekam sprzatać u królika:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Z dnia na dzien przybywa wrzesniowek :D Zabeczka- super ze dzidzia szaleje :) Ja juz posprzatalam, obiad zostal jeszcze ze wczoraj tak wiec caly dzien moge sie obijac :D i wiecie co? Bardzo dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba prawda że we wrześniu urodzi się bardzo dużo dzieci :) Ja już mam prawie posprzątane, jeszcze klika okien na dole mam do umycie i gotowanie. Na pewno będzie bigos, mój debiut, bo zawsze tylko obserwowałam jak mama robi, bardzo lubię no i żurek, na który czekam od dawna. Upiekę 2 ciasta, zrobię jakieś roladki i święta spędzamy u mamy a po południe u teściów, poniedziałek już wolny, bo mąż w pracy, to odpocznę. Moja mama też w szpitalu, chyba do piątku, więc z siostrami urządzamy święta u rodziców. A wyjazdu w góry już się nie mogę doczekać, może Szczyrk, nigdy nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :* To dziś... O 12.30 zobaczę moje serducho... Się denerwuje NIE WIEM CZYM ;) Witam nowe wrześniowki ;) Tak grudzień to był "płodny miesiąc" ;) Ja osobiście mam 5 znajomych z najbliższej okolicy z terminem wrześniowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie noc nieprzespana, obudziłam się z bólem brzucha oczywiście, do tego miałam straszną zgagę i nie mogłam jakoś zasnąć. Rano maluch mi takie kopniaki zasadził, że zaraz mi się humor poprawił ;) Rarity daj znać jak po wizycie, na pewno będzie wszystko w porządku :) Witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem skąd się biorą jakieś chore ilości papierów, butelek i innych dupereli, nie wspomnę o zabawkach. Mam wrażenie że się zagracamy mimo że na bieżąco staram się wyrzucać zbędne rzeczy, książki oddaję do antykwariatu, szkło którego nie używam wkładam do pudełek i wynoszę do piwnicy. A i tak dziś podczas sprzątania wyniosłam kupę śmieci na śmietnik, część naszykowałam do wywiezienia do rodziców - u nich też muszę zrobić porządki. Kurcze, a pranie to jak normalnie 6 - osobowej rodziny a nie jak u 3 osobowej. Mąż ostatnio zrobił sobie warsztat w piwnicy, to chociaż swoje graty powynosił, ja muszę chyba zainwestować w jakieś biurko do pokoju dziecka, albo chociaż stół, przyda się i dla Mińka i dla mnie. Właśnie czekam na zwrot podatku, za tą kasę kupię mu łóżeczko i biurko - powinno starczeć. Idę coś zjeść bo mnie muli i chyba napiję się kawusi z mlekiem. Brzdąc ogląda baję i może zaśnie. Rarity będzie dobrze. Daj znać co i jak. Uciekam dalej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJAmosia
właśnie widzę ile to wrześniowych Ciężarówek! Myśmy w grudniu zaliczyli tylko jeden raz, a staraliśmy się 3 lata, śmiem twierdzić, że obecny klimat był wyjątkowo "płodny", skoro tylko jeden raz wystarczył i aż tyle nas jest!:) Płci jeszcze nie znamy, ale ruchy już czuję, wczoraj nawet zrobił fikołka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Właśnie robię obiadek ( kotlety mielone) wszystko juz przygotowane i cholerka właśnie sie kapłam, że nie mam bułki. Ma któraś jakiś pomysł czym zastąpić bo nawet do sklepu nie mam jak iść bo synek dopiero co sie uspil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
hej,daj troszke do miesa byłki tartej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
A mnie chyba znowu bierze choroba,na poczatku ciązy miałam ropną angine potem opryszczke,a teraz chyba przeziebienie i jak tu nie byc zdenerwowanym:/ja dzis na obiadek spaghetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM ZARAZ NAPISZĘ AGI bułki tartej daj do mięska ;D KAJAmosia hahah tak grudzień był wyjątkowo płodny. Mój wyjechał tydzień wrócił na weekend zrobił co miał zrobić i znów wyjechał na tydzień.Raz jeden i bach. Moj lekarz na zawał zszedł bo w październiku miałam laparoskopie po ciązy pozamacicznej i nie zdążył mi biedak wszystkich badań zrobić PO TYM WSZYSTKIM a ja mu przyszłam z kolejną ciążą ;D Jeszcze miałam zabronione starania ze względu na mój niedrożny jak się w październiku okazało lewy jajowód ;D aLE DALIŚMY RADĘ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bylam od rana u mamy w szpitalu wrocilam niedawno, pomylam podlogi i odgrzewam sobie wczorajsza zupke, chcialam zrobic dzis cos dobrego na kolacje bo M. ma dzis urodzin no ale on do17 w pracy- pozniej idzie na kosza- zajrzy do domu sie wykapac po 19 a na 20 ma zebranie na ktore musi isc no i co mam robic kolacje o 21 jak juz bede usypiac? bez sensu no ale pewnie zrobie jakas zapiekanke na wieczor bo nic innego nie wymysle;) wogole jakas slaba dzis jestem zaraz musze sie polozyc zwracalam dzis w szpitalu u mamy i wogole w glowie mi sie tam kolowalo.. no ale mama jutro ma w koncu operacje to moze do swiat wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×