Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

ja na początku miałam z nia problem bo smok sie zasysał ale na tym odpowietrzniku dziórka była zaklejone teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczka- zobacz moze na allegro mozna dokupic butle o wiekszej pojemnosci, z miesiac temu probowalam malej dac z butli antykolkowej (dostala taka) i mala nie dala sie tknac kurde Matyska zjada na dobe ok 600ml mleka (powinna ok litr) bylysmy na szczepieniu pneumokokach i wazweniu i miezeniu,, mala przybrala w tydzien 250g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczka, moj mały jest tylko na mm. Karmię go co 3,4 godziny w ciągu dnia. Bo w nocy budzi się od jakiegoś czasu tylko raz ; między 4, a 5 rano, a potem jeszcze zwykle śpi 3 h . Dostaje 130 ml mleka, a dokładnie za 13 dni skończy 3 miesiące.Ale każde dziecko jest inne, więc tym się nie sugeruj. Dziś z rana mały cyrkował bitą godzinę.Ryczał, marudził,tarł oczy i ziewał. Posadziłam go na huśtawce i włączyłam suszarkę ( pierwszy raz) i ku mojemu zdziwieniu pomogło, nie wiadomo na ile, ale pomogło. Teraz kima na huśtawce- artysta. Dziś beznadziejna pogoda, niskie ciśnienie.. Starzy marudzą, a co dopiero takie maluchy. Wczoraj mały przekimał większą część dnia, myślę,że przez pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dotarły do nas miseczki niewysypki kupiłam dwie sztuki na allegro ponieważ moja córka to taki mały brudasek a druga bedzie czekać na Filipka nawet fajne te miseczki myslałam że będą sporo przereklamowane ale sa super i wreszcie bedzie czysto na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaglosowalam :) mala juz usypia ciekawe jaka ta nocka bedzie, ja dzis tez sie wczeniej poloze bo ta poprzednia noc byla srednia a musialam wczesnie wstac wogole mala caly dzian albo spala albo marudzila niewiele zjadla :) i znowu od ok 17.30 wielkie przedwieczorne marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha również dziękuję :) a Domiś dziś cały dzień nie spał i przez to był marudny, zasnął dopiero jakieś 10 minut temu a ja w końcu mogę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Fipek do poludnia przespal potem godzina zabawy i znow sen do 17.00 i teraz dopiero zasnol glosik oddany a ten usmieszek przeuroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka29
Egrewagra Dominiś cudny, również oddalam głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek dziękuję ;) A jak noc dziewczyny :) Domis budzil sie trzy razy ale dostal cyca i spal dalej dzis wszyscy spalismy do 10.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nocka spokojna standardowo co 2/3 godziny jedzenie ale zato od 5 do 9 nie spał tylko wariował :D :-Dtak żałuje że nie moge go tylko piersią karmic :-(córke karmiłam 2 lata a tu ten pokarm niby jest w piersiach bo cały czas leci ale te cycki takie sflaczałe jakby nic tam nie było i on sie nie najada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie masz za co dziękować:) Oddany głos na takiego słodziaka, to czysta przyjemność:) U nas standard, tzn. Mały poszedł w kimę o 20.30, wstał trochę przed czwartą, dostał butle, pospał do 7mej. Godzinkę urzędował, a potem jeszcze pokimał przeszło godzinkę. Uczę go spania w swoim łóżeczku w ciągu dnia, bo zrobiliśmy błąd i mały kimał na sofie obok nas, w naszym pokoju albo gdzieś "po kątach" np. na huśtawce, w nosidełku. W nocy normalnie śpi w swoim łóżeczku, ale za dnia był z tym problem. Od dziś zaczęłam z tym walczyć. Póki co odniosłam sukces. PO 15 minutach ryku zasnął u siebie, zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale postaram się być konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek :* leneczka tez tak mam z piersiami pokarm jest ale piersi sie sa pelne i maly sie nie najada.Corke karmilam prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj w nocy był kryzys mleczny, odciągam odciągam a tu nic nie leci, i za godzinę znowu i powtórka ledwo 30 ml i za godzinkę odciągłam 210 ml i rano odciągam znowu nic i dopiero po jakimś czasie 150 ml. Chyba za mało piję, chociaż pokarm jest tylko brak było tzw przypływu. Dzisiaj Antonio 2 godzinki niespania zaliczył ale marudnie i śpi. Czekam na pierwszy świadomy uśmiech, bo uśmiechy są ale do zabawki albo przy przysypianiu ale tego właściwego jeszcze nie było. Ja też oddałam głos na tego przystojniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys mleczny zażegnany a już miałam odstawioną wodę na mm. Znowu leci tak jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 2 dni już tylko na mm... Ale Mały spokojniejszy, więc chyba niestety źle się odżywiałam. Jak był na moim mleku to miał straszne kolki, a teraz jest dużo lepiej, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - tak się pocieszam. Malakaka, super, że pokarm wrócił :) Zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie idąc tym tropem wpadłam dzisiaj na pomysł aby zaeksperymentować :) TZN jutro rano dam Młodemu mm, żeby sprawdzić jaka będzie reakcja czy też się będzie prężył i płakał, jak nie, to znaczy, że moja dieta jest do bani i muszę się bardziej uważać na jedzenie. Mam Enfamil Premium Lipil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo jeszcze laktacji, słyszałam, że Karmi (piwo karmelowe) wzmaga laktacje lepiej niż herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka i tobie rowniez dziekuje :) jesli mozecie dziewczyny i uwazacie ze Domis ma szanse na wygrana to mozecie dziennie glosik oddac konkurs trwa do konca marca bede wdzieczna za kazdy glosik :) bede od czasu do czasu ten link tutaj wklejala za kazdy glos bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak bujda z tym Karmi :( ale napić się można na lepszy nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka no pewnie ja akurat karmi bardzo lubie ;) Mykam ogladac horror 30 dni mroku do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a ja nie lubie karmi :) a juz po ciazy caly czas mam wstret do alkoholu- a mala jest na sztucznym :)- jak cos ze mm polecam- Hipp sama najpierw na bebilonie bylam i przerzucilam sie na hipp-a dla mnie gorszy w smaku :P no ale troche lzejszy dla brzuszka dla malej no i tanszy od bebilonu u naas noc wzgledna, musialam w nocy lulac bo jej sie cos pomylilo z aczepa plakac usnela i spala do 6 i wtedy zabawa: co 15 min zmiana- troche plakac, troche bawic troche jesc troche spac- niunia nie wiedziala czego cche :) pozniej pokimala z 1h i teraz walczy z zabawkami w bujaku :) mija wlasnie rok od mojego 1-szego testu ciazowego na ktorym wyszly 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek wczoraj mi wył do 23 i rano pobudka za piętnaście 6 i niespanie do po 7 i pó godzinki drzemiki i znowu do 10:30 marudzenie i spanie z przerwami na jedzenie do 15 a potem nawet grzeczne (jak na Antka) czuwanie do 17:00 i spanko a teraz będziemy się budzić na kąpanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×