Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Malutka truskaweczka
hej. co tam u was ? ja mam już dosyć tego dnia. chyba sobie nie radzę. młody wariuje. bije mnie gryzie nie pozwala mi się do siebie odezwać.. nie mam już sił.. nie był takim dzieckiem. mam ochotę wyjść z domu i już nie wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
hej. co tam u was ? ja mam już dosyć tego dnia. chyba sobie nie radzę. młody wariuje. bije mnie gryzie nie pozwala mi się do siebie odezwać.. nie mam już sił.. nie był takim dzieckiem. mam ochotę wyjść z domu i już nie wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh:)
po co ci następne dziecko jak ty sobie z jednym nie umiesz poradzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
hg... ciekawe czy bedziesz tak szczekac jak ci twoja mama z roznych przyczyn, np wlasnie wieku, przy dziecku nie pomoze! zycze powodzenia wtedy ;] wszystko w zyciu moze i ma swoj czas, i dzieci, i balety, studia, praca itd. ale nie zawsze jest idealnie, tak jak powinno byc, bo taki jest stereotyp - dziecko w malzenstwie po 30. ale jak jest inaczej, wszystko mozna polaczyc i to jest sztuka! by dziecko nie cierpialo i zebym ja mogla cos zyskac! a taka mame jak ja mam to ze swieca szukac, twoja widocznie by ci nie pomogla jesli urodzilabys w liceum. oj wspolczuje wam zgorzkniale glupie pipy i nie daj bog zebyscie w ciaze zaszly, wspolczuje dzieciom, licze ze sie wszystkie wyskrobiecie, takie puste idiotki nie powinny miec dzieci! SABAKA 233 nie udzielam sie na tym forum bo w dupie to mam... ale chcialam ci tylko powiedziec ze jestes glupia piz*a i sobie mozg wyskrob!!! jak w ogole niby kochajaca dzieci mamusia moze takie teksty pisac!!?!?!?! jestem mlodsza ale jestem w totalnym szoku ze nie moglam tego tak zostawic! jak kobieta ktora zostala matka moze takie rzeczy pisac!? chyba ostatnia kur*a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
nie napisałam że nie umiem sobie poradzić z jednym dzieckiem po prostu na drugie nie jestem jeszcze gotowa . kończe studia w tym roku a po drugie mamy zamiar kupić dom a nie ukrywajmy dziecko to spory wydatek , kłania się czytanie ze zrozumieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Już nie długo ciężarówka. mój tak Sobie po chorobie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Córka mojej siostry też bije przeklina itp. To chyba taki wiek tzw. Bunt 2, 3, 4- latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
To minie. A możne w weekend zostaw młodego z tatą i wyjdź gdzieś z koleżankami, odpocznij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
Jejku dziewczyny jak mnie dzis głowa boli to szok :/ normalnie zaraz nie wytrzymam ale nie chce brac tabletek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
" i tu cię zaskocze, bo akuat mam komu, i moje małżeństwo tez było swiadome i chciane a nie tak jak twoje - pod presją bo ciąża i trzeba isc z welonem do kościoła ty to byś chciała usłyszec że wszyscy są nieszczęśliwi, tlko ty jedna jestes szczęsliwa bo urodzilas dziecko w wieku lat 18, starszemu facetowi. Może cię zasmucę, ale akurat z tym swoim zyciorysem wypadasz bardzo blado przy większosci ludzi. Męża mam, i to dobrego, a zrobic dzidziusia to nie jakas wyzsza filozofia zyciowa, to potrafi kazda z nas, wiec zejdz na ziemie bo nie jestes nikim wyjątkowym pod tym względem. A nawet jak ktos nie ma drugiej polowki, to znalezc przeciez tez sobie moze, coz w tym trudnego. a ty zaszlas w ciaze w gowniarskim wieku i się tym pysznisz - jakby było czym! Niczego wielkiego w zyciu nie osiagnełas i pewnie juz nie osiągniesz. najpierw dokonaj czegos w zyciu, potem urodz dziecko ktoremu najpierw stworzysz warunki do beztroskiego dziecinstwa!!" xxxx HAHAHA8282292 brawo! cala prawda! te glupie gowniary mysla ze sa super i w ogole!i uwazaja ze jak sie dziecka nie urodzi przed 20 to dopiero po 40! glupie pindy! zamiast myslec mozgiem myslaly c*pa! taka prawda! bo zamiast skonczyc szkole (tak, mowie szkole-LO, technikum, zeby miec chociaz to srednie to one za planowanie dzieci sie biora!!!) a gdzie ambicje!? skonczyc studia (raptem 3lata) i w wieku 22-23lat zostac matka... do tego czasu sie wybawic, zdobyc wyksztalcenie.... ale jak juz pisalam-one mysla cipa niestety.... HAHAHA2828292 jestes wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Do tak z ciekawości: moja mama ma 37lat. W grudniu 38.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witaj mamo aniołka. To jak termin tak masz to może urodzisz w swoje urodziny..;) Strachliwa mnie też boli głowa. Wg dzisiaj wszystko mnie boli. Dawno sie tak źle nie czułam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
hej mamo aniołka,to w którym tc jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
Skąd wogóle Kobietki jesteście? Ja Kielce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 tydzień. termin mam na 21 czerwca :) dzisiaj się dowiedziałam że to chłopiec ;) aktualnie jestem w ostatniej klasie technikum, wiec zdążę ją skończyć i pojawi się na swiecie dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja okolice poznania :) mieszkam od poznania jakieś 100 km w małej mieścince której pewnie i tak nie ma na żadnej mapie : Pleszew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja z początku i końca Polski. Mieszkam na wsi 20km od granicy z niemcami i 5km od czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
może i się buntuje. wszystko robi mi na przekór. a z koleżankami chciałam wyjść do kina miałyśmy jechać ale im kasy brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja jestem z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko musisz to przeczekać. I ciągle zwracać mu uwagę że tak nie wolno. Tym razem kino nie wyszło to następnym razem sie uda. A jak nie to fryzjer, kosmetyczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Truskaweczko ale może jakiś spacer chociaż, żebyś odpoczeła. Ja mieszkam teraz 30 km pod Warszawą, ale niedługo przeprowadzamy się do Krakowa do domu M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko to jakieś 150km ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Młoda mamusia a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko Ciężaroweczka ma rację. Zostaw dziecko ze swoim, zawołaj koleżanki i idźcie chociaż na spacer, kawę, cokolwiek byle odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Taka mała wioska 20km od zgorzelca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mamusiu, to kawał drogi. mieszkam na wsi. koleżanki pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×