Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bez.. nadzieja

beczę.. samotna, stara panna

Polecane posty

Gość bez.. nadzieja
sharey bywam;) jak jest z kim;-) napisz coś o sobie:-) - związku czy samotna? Albo może sama ale nie samotna;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajdzie się ktoś z kim można poflirtować, choćby ot tak dla poprawy nastoju :) A ja jestem mężatką z 4 miesięcznym syneczkiem.... Acha, i wyszłam za mąż za człowieka, którego wcześniej nie cierpiałam, znajomi mówili, że jakbyśmy sie zeszli to koniec świata, i co konca świata nie ma. Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że zostanie moim mężem to bym go smiechem zabiła :) A wcześniej byłam 7 lat z facetem, którego pokochałam z biegiem czasu, niestety tamto uczucie wygasło... Rutyna i monotonia robią swoje. Kiey poznałam swojego przyszłego męża jedyne co pomyślałam o nim, to, że jest to bezczelny typ z którym będę miała problemy, ale cóż od złości do miłości widocznie jeden krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I każde uczucie, które spływalo na mnie jak przysłowiowy grom z jasnego nieba, od razu motyki w brzuchu i tym podobne to były zwykłe zauroczenia, chemia. Po miesiącu mi przechodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.. nadzieja
sheray dzięki za wypowiedź. Nie żałujesz, jesteś szczęśliwa w małżeństwie? Wychodząc za mąż byłaś pewna, że to właśnie ten mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadzieja
chyba przez przypadek odkopałam swój stary wątek.. Tak informacyjnie gdyby ktoś czytał, minęło pięć lat a ja znowu sama. Byłam w czteroletnim związku, który zostawił ranę w sercu, która teraz się jątrzy i tyle.. W wieku 34 lat to już jest naprawdę mało zabawne i mało realne wydaje się spotkanie odpowiedniego faceta.. ech życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2013 o 20:15, Gość bez.. nadzieja napisał:

jak to jest, że jedni znajdują swoje drugie połówki bez mrugnięcia okiem , a inni wiecznie samotni, wiecznie kulą w płot ciągle, ktoś tu pisze, że ludzie atrakcyjni mają lepiej, łatwiej.. a ja mam inne spostrzeżenia, dziewczyny z wyglądu szare myszki, z nadwagą mniejszą/ większą, nie dbające o siebie, ze średnim charakterem są w szczęśliwych związkach. Jak to jest, czy jednym szczęście w życiu uczuciowym jest pisane a innym nie? Szukać na siłę, pogodzić się z losem? Tylko niech ktoś nie pisze o szukaniu pasji, zajęciu się sobą.. w życiu jest miejsce na jedno i drugie, pasjami nie wypełni się uczuciowej pustki beczę 😞

Trzeba być podłym, żeby mieć ból dupy i zazdrość o szare myszki... No tak, autorka pewnie przeyebanie fantastyczna, śliczna i nie wiedzieć czemu  samotna, a te grube przeciętniaki szczęśliwe, dramat😤 Miłości mogą doświadczać tylko piękni, bogaci, szczupli. Co za myślenie... 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam mnóstwo mało atrakcyjnych kobiet, które są szczęśliwe w związkach. Nawet grube i niezaradne życiowo, a żeby było mało jeszcze wredne. Gdzie sprawiedliwość? 🧐

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Wedzona krewetka napisał:

Tez becze😥

Dawno Cię nie widziałem 🙂. Widzę nic się w temacie nie zmieniło?. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lonelyman napisał:

Dawno Cię nie widziałem 🙂. Widzę nic się w temacie nie zmieniło?. 

🙂Milo, ze pamietasz. Nie, nic sie nie zmienilo, a tu znowu jesien i czarne mysli nachodza czlowieka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wedzona krewetka napisał:

🙂Milo, ze pamietasz. Nie, nic sie nie zmienilo, a tu znowu jesien i czarne mysli nachodza czlowieka😉

Co Wy macie z tą jesienią. Najpiękniejsza pora roku🥰

 

Lonluś przedstaw nas z panią i powiedz, że patrzymy tylko w dobrą stronę. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Co Wy macie z tą jesienią. Najpiękniejsza pora roku🥰 Lonluś przedstaw nas z panią i powiedz, że patrzymy tylko w dobrą stronę. 

Moze i piekna na swoj sposob, ale zachmurzone niebo sklania do refleksji nad zyciem, a raczej podsuwa czarne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Wedzona krewetka napisał:

Moze i piekna na swoj sposob, ale zachmurzone niebo sklania do refleksji nad zyciem, a raczej podsuwa czarne mysli.

Mam dokładnie tak samo. Z roku na rok coraz czarniejsze te myśli jesienią. 😞

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wedzona krewetka napisał:

🙂Milo, ze pamietasz. Nie, nic sie nie zmienilo, a tu znowu jesien i czarne mysli nachodza czlowieka😉

U Ciebie Pewnie zaraz śniegiem sypnie🙂. Też nie lubię tej pory bo zawsze kojarzy mi się z przemijaniem. Tam u Ciebie nie ma nikogo na oku kto mógłby zapobiec tym czarnym myślom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Już niedługo w każdym sklepie będą atakować choineczki i renifery. Nie cieszycie się? 😍

😒

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wedzona krewetka napisał:

Moze i piekna na swoj sposob, ale zachmurzone niebo sklania do refleksji nad zyciem, a raczej podsuwa czarne mysli.

Nie lubię tylko zimna, nie przeszkadza mi deszcz, nie mam deprech jesiennych bo słońca mało czy co tam jeszcze wymyślacie🤷‍♀️

9 minut temu, Hellies napisał:

 

Mam dokładnie tak samo. Z roku na rok coraz czarniejsze te myśli jesienią. 😞

I Ty też przeciwko jesieni😔

7 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Już niedługo w każdym sklepie będą atakować choineczki i renifery. Nie cieszycie się? 😍

😒

Lubię święta. Jara mnie gdy patrzę na moje bombelki szczęśliwsze, zachwycone magią świąt. Ubieranie choinki, pieczenie ciasteczek, mamy zwyczaj kolorować gigantyczne kolorowanki o tematyce bożonarodzeniowej. I aniołek, który spełnia ich marzenia. Kocham 🥰

7 minut temu, lonelyman napisał:

Tam u Ciebie nie ma nikogo na oku kto mógłby zapobiec tym czarnym myślom?

Jej głowa, jej sprzątanie... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lonelyman napisał:

U Ciebie Pewnie zaraz śniegiem sypnie🙂. Też nie lubię tej pory bo zawsze kojarzy mi się z przemijaniem. Tam u Ciebie nie ma nikogo na oku kto mógłby zapobiec tym czarnym myślom?

Ni ma😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Już niedługo w każdym sklepie będą atakować choineczki i renifery. Nie cieszycie się? 😍

😒

Nie. Swieta sa najgorsze. Niby juz bol oswojony, ale co roku serce peka😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Magja swiont. Jak można duże dzieci oszukiwać?

Chyba nie powiesz mi że Mikołaj nie istnieje 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

. I aniołek, który spełnia ich marzenia

Ejj ja też chcę takiego aniołka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Ejj ja też chcę takiego aniołka. 

Chono do Electry, mam z nim dobre układy, więc szepnij na ucho co tam chcesz i załatwię🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wedzona krewetka napisał:

Nie. Swieta sa najgorsze. Niby juz bol oswojony, ale co roku serce peka😥

Na święta też nie przyjeżdżasz do pl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Na święta też nie przyjeżdżasz do pl.?

Do kogo? Przeciez ja nie mam nikogo. Myslales, ze ja za facetem tak rozpaczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wedzona krewetka napisał:

Do kogo? Przeciez ja nie mam nikogo. Myslales, ze ja za facetem tak rozpaczam..

Rodzinę jakąś masz. Może warto czasem odwiedzić. Przecież wiem że nie o faceta chodzi tylko o rodziców.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wedzona krewetka napisał:

Do kogo? Przeciez ja nie mam nikogo. Myslales, ze ja za facetem tak rozpaczam..

Żadnego rodzeństwa? Nawet jakichś dawnych znajomych których można by znaleźć i napisać do nich na fb?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Rodzinę jakąś masz. Może warto czasem odwiedzić. Przecież wiem że nie o faceta chodzi tylko o rodziców.

Jeszcze jakas tam mam rodzine, ale kazdy ma swoja,  bliska, nie lubie sie narzucac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

Żadnego rodzeństwa? Nawet jakichś dawnych znajomych których można by znaleźć i napisać do nich na fb?

Rodzenstwa swojego nie, rodzenstwo mamy, kuzynki, ale kazdy ma swoje zycie. Jasne ze mamy kontakt telefoniczny i na fb, ale to nie to samo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×