Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

wiesz taki może być początek , z czasem amocje przycichną i powróci miłość. Nie będziesz miała lekko , niestety z tym musisz się liczyć. Mogą być oskarżenia , nieufnośc meża . Ale z tym pewnie się liczysz, jak by nawet wrócił dla dobra dziecka ,to zawsze istnieje nadzieja ,ze po jakims czasie Twój mąż Ci wybaczy ,ale nic juz nie bedzie takie jak przed zdrada i tego bym sie chyba bała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta masz racje. Po zdradzie nic już nie jest takie samo choćby niewiem co... I ninka teraz dopiero zaczynają się schody przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta nie dziewczyna boję się nieufności która doprowadzi do tego , że będzie mnie kontrolował- czego sobie nawet nie wyobrażam ! Ale zdaję sobie sprawę , że lekko nie będzie ..już nie jest.. Jak czytam o mężach , którzy swoje zony potrafią śledzić albo o zgrozo wynajmować detektywa to przeraża mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# i Ty własnie mnie najbardziej dołujesz kolego..bo wiem , że może być tak jak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssdfd
fdhfshsj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sruuuu
"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detektywa wynajmuje osoba, która podejrzewa zdrade a nie o zdradzie wie... Co teraz pomoże detektyw... CO do śledzenia też wątpie autorka sama się przyznała... Ame mąż teraz wyleje swój żal własnie na Ciebie... Dzisiejsza noc wydaje mi się bedzie przełomowa... O ile wczoraj mąż wrócił być może z tęsknoty to już dzisiaj bedzie chciał na chłodno porozmawiać... I żyleta obyś miała rację że to akurat jeden z tych, którzy nie chcą znać szczegółów... Bo wiadomo że autorka będzie się zapierać nogami i rekoma przed przedstawieniem prawdziwych wydarzeń... a to będzie tylko potęgować nieufność i ciekawość męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś pewna że uż więcej nie zdradzisz? Jeżeli tak i wyciągniesz wnioski to masz spore szanse na uratowanie małżeństwa. Zależy też jak teraz bedzie się zachowywał kochanek. Czy nie będzie dążył do kolejnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmialy wybacz nie wale...:D X NA jej miejscu ,tez bym te szczegóły zachowała dla siebie, jego by to mogło mocniej zaboleć jak sama zdrada z definicji , no coż czas pokaże , a to co przyniesie los może nas jeszcze nie raz zadziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan24144423
przypomne tylko panom, bo wielu czyta wypociny tych szmat (a takich jest pelno w polsce), iz: 1)nawet do 15% mezczyzn moze wychowywac nieswiadomie cudze dzieci, dlatego tez inwestycja w test dna jest istotna nie tylko z punktu widzenia prawa, ale tez psychiki zdradzanego meza. taka ninka mogla przeciez machnac dziecko z kims innym, ale za cholere by sie do tego nie przyznala. 2)sa sprawdzone sposoby na nieplacenie alimentow i kazdy facet powinien sie zastanowic, czy nie warto opuscic terytorium polski, kiedy nic go juz tutaj nie trzyma. dziecko bedzie nastawione przeciwko niemu, a zona bedzie chciala z niego zedrzec ostatni grosz. w takiej sytuacji nalezy najpierw dogadac sie ze swoimi rodzicami i poprosic ich, zeby wzieli na siebie ryzyko ewentualnego pozwu w sytuacji, gdy maz uciekl za praca do uk. w najgorszym przypadku matka okaze sie na tyle wyrachowana, ze pozwie twoich rodzicow, ale zasadzona kwota bedzie odpowiednio nizsza. w tym przypadku wystarczy wysylac rodzinie pieniadze co miesiac, a roznica jest w kieszeni :) PANOWIE MIGAJCIE SIE JAK TO TYLKO MOZLIWE, BO NAJCZESCIEJ PLACICIE ALIMENTY TAKIM KURWISZONOM JAK W PANIE Z TEMATU. ZANIZAJCIE DOCHODY, UCIEKAJCIE ZA GRANICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutka mobilna
i to jest podejscie do tematu szmaciarza typowego dla faceta. Zrobic dziecko i dac dyla za granice hahahhaa, nawet jak ma podejrzenai ze nie jego ,przeciez to sie da udowodnic. Brawo facet niech cie kiedys zycie tak wyrucha ze jeszcze bedziesz skamlal o widywanie z dzieckiem :classic_cool:. Ciekawe zjawisko na cafe , facet zdradza to dostaje oklaski i ogolne poparcie , a jak kobieta to tylko do gazu z nia. No tak sfrustrowani chlopaczki , plujcie jadem i srajcie ogniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
ninka- nie wiem jak bedzie u ciebie. Zauwaz tylko jedna rzecz, ze ty powiedzialas pol prawde, to co bylo ci wygodnie powiedziec. Mi osoby znane, a rowniez ja sama powiedzialy prawde i tylko prawde. Moglam owijac w bawelne, ale stwierdzilam ze skoro powiedzialam a to musze powiedziec b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka to widze ze
przyklad mialas z kogo czerpac:)) skoro kolezanka popuszczala przez rok i maz ja na nowo przygarnal, to twoj tez zapewne bedzie laskawy:) na oltarze z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż zachował się - bardzo słuszna uwaga... a to co autorka powiedziałą mężowi to nawet nie jest półprawda... to jedna setna prawdy... co do testów dna też popieram zwłaszcza że są tanie i ogólnodosępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# "Dzisiejsza noc wydaje mi się będzie przełomowa." Dlaczego tak uważasz ? Akurat dzisiaj nie został na noc. Gdy mała usnęła to pojechał... A detektywa wynajmuje osoba gdy podejrzewa zdradę oraz wtedy kiedy wybacza ale nie ufa i w ten sposób sprawdza czy współmałżonek nie powtarza skoku w bok czyli również podejrzewa zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pan24144423 i bez twojego żałosnego wpisu faceci dobrze potrafią wykombinować jak nie płacić za swoje biologiczne dziecko :-O A ty tylko udowodniłeś jak łatwo wam przychodzi porzucenie własnego dziecka !! I najlepiej z góry założyć , że "pewnie nie moje" a niż wykonać badania DNA . #srutka mobilna# dobrze napisała .Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa
seks jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co płaciś za detektywa grube tysiące jak już się wie że druga strona zdradziła? jest sens? tylko tchórz zostawia swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#autorko# a taki sens by być pewnym , że nie zdradza ponownie . Jeśli ktos ma kasy jak lodu to co mu szkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma kasy jak lodu..... czyli mniej niż mniejszość.... a zdrada dotyczy nie tylko bogatych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragikomedia.... Ninko co tak się boisz tego szpiegowania... Przecież zarzekasz się że ta sytuacja się nie powtórzy... Czyżbyś powątpiewała w to że już nie zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×