Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Ja już po ćwiczeniach. Teraz tylko czekam na wolna łazienkę :) zrobiłam: -65minut na biegaczu :D -ze 100 brzuszkow tez nie wiem dokładnie bo mi sie mylilo (tez do muzyki ćwicze zawsze, i nie tylko ) po 20 na każdy sposób jaki znam i jaki zapamiętałam ze szkoły -nożyce -wymachy nóg, ale z pozycji leżącej na boku, na każda po 50 wymachow - skrety :P -no i próbowałam sie rozciągać rozczarowalam sie bo w szkole jeszcze byłam bardzo rozciagnieta ,ale co sie z reszta dziwić po roku obijania sie:( Ok to tyle, idę wziąć prysznic, a Wam życzę dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola diva poland, perspecto,internationalserviceccheck nie wiem czy dobrze napisałam, spokojnie znajdziesz pracę:) Bavaria ja też mam odruch wymiotny na białko dziś, teraz powoli wlewam w siebie wodę. Oj strasznie mi jest. No ja jutro idę na body spice, a maż z córką na basen za papierosowe pieniądze:) TARAM Córcia zdała i się dostała:) Ja mecz ogladam z Małzowinkiem:) ćwiczyć późno bedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :* zaraz sie rejestruje :):) i szukam dalej eh eh :( wlasnie wypilam kawke a nad sniadankiem mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeń dobryyyy:D Ja już po jednym spacerku, kosmetyce facjaty, ćwiczeniach, kąpieli z masażem, balsamowaniu (dziś piecze). Zaraz będzie śniadanko:) Noc miałam okropną- wieczorem złapała mnie taka migrena że wymiotowałam herbatą, no i nie mogłam zasnąć, a jak zasnęłam to sąsiad sobie wymyślił wychodzenie na klatkę na papierosa no i mój pies szczekał jak opętany bo dureń stał pod moimi drzwiami:O No ale wstałam o 6 i po zrobieniu tego co miałam zrobić czuję się nawet orzeźwiona. tararara no to gratulacje dla córki:) zdolna bestia pewnie po mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Póki co sie trzymam, ale już pytałam mamę czy jest coś słodkiego w domu :P na szczęście chyba , ze było tak głośno i mnie nie słyszała. Aj, taka już moja natura. Dzisiaj na obiad kotleciki i na pewno sobie nie odmowie :P Wczoraj chyba sie nie przylozylam do ćwiczeń bo nic mnie dzisiaj nie boli, ale za to było mi trochę niedobrze. Myśle, ze to przez to ze tyle wody wypilam przed samymi ćwiczeniami a pózniej aż mi sie dzwigalo blee . A i gratuluje córeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przyszła pora na jabłko:) A i zrobiłam ten pierwszy dzień weidera rano więc chyba wieczorkiem walnę drugi od razu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jeszcze GFK Polonia!!! i Ipsos:P byłam ankieterką przez bardzo długo:) Bavaria ja sie nie mogę doczekać aż kupię mój żel z eveline:) też będzie piekło :P ja bym tego dupka zabiła:/ a dziękować,no ona jednak zdolniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja ten rozgrzewający z eveline kończę bo go kupiłam kiedyś tam i średnio stosowałam bo chłop się skarżył:P teraz dokupiłam chłodzący i tak smaruję tym na który mam ochotę, a niedługo i tak ciepło będzie:) A sąsiada bym opierdzieliła ale nie chciałam wyskakiwać na klatkę w samych majtasach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wieśniaku (znowu z psem się podzieliłam) Zaraz idę na długi spacer bo ten morderca wiecznie mi tyłek zawraca żeby iść. Wybiega dupsko to będzie trochę spokoju, ja przy okazji też sobie polatam z lekka. Potem i tak będzie trening:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki?? u mnie nastały cięzkie dni :) dzis zaszyłam sie w szafie (a mam taka na poł pokoju) zeby pochowac dzieciaków zimowe ciuchy i wyciagnac letnie! masakra! poł dnia z głowy! potem 2 spacerki z dziecmi i oddycham skarpetkami! ledwo zyje! nie mam siły oddychać! do tego jeszcze ta wredna miesiączką! pozdro odezwe się jak bede zyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewleka zyj zyj:-) ja wlasnie po kolacji pyszne dukanowe nalesniki mniaami mniaaami:-) hehe marsz tez byl wiec dzien jak codzien:-) co u was? dzieki zaloguje sie i tam..:-) moze sie udaa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie wszedł mój poprzedni post, no ale nic. Właśnie skończyłam ćwiczyć 45 min w tym a6w dzień 2 i filmik na dolny brzuch a reszta to przysiady brzuszki hantelki itp powiem wam że brzuch miał dziś wycisk nieziemski, ale czuję się szczęśliwa:) Dziewczyny ma któraś z was buty reebok easytone? Pola zazdroszczę już nie samych naleśników ale kolacji:D no ale nic, w weekend już zjem normalniej więc nie ma co płakać:) A i czy was też tak bolą kości miednicy od robienia brzuszków? ja mam wrażenie że mam wszystko sine, tak się odgniatam. żeby nie było robię na dywanie i cienkim kocu. Mogłabym podkładać płaskiego jaśka ale wtedy mniej czuję pracujące mięśnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daukanowe zawsze zdrowe :D nawet domownicy sie zachwycali he he :P ja zaraz ide na tv jutro sie caaaly dzien nachodze ze chyba od razu padne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukanowe niedukanowe ale coś bym wciągnęła bo głodna jestem jak diabli:P Jakoś przeżyję, mam tylko nadzieję że dziś wieczorem nie będzie powtórki z herbatą. Ja też zaraz do wyra i polampię się w tv, bo jutro też treningi i walka o zwycięstwo nad słabościami:D Nic zbieram zadek. Dobranoc i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce:) Ja wlazłam na wagę i niezmiennie 50 kg, widocznie mięśnie mam opuchnięte, ale grunt że się zarysowały a waga ustabilizowała;) Wczoraj była powtórka z herbatą niestety więc więcej wieśniaka jeść nie będę, dziś zamiast tego będzie śledź w pomidorach. Ciężko mi dziś było wstać i nie wiem czy to z racji tego że się nie wysypiam czy dlatego że wszystkie mięśnie czuję, pewnie po trochu jedno i drugie, ale już jestem na chodzie bo po spacerze- pięknie pachnie wiosennym deszczykiem i mokrą ziemią, aż poszłabym się poszlajać i powdychać takie orzeźwiające powietrze:) Przed śniadaniem jakieś ćwiczonka zrobię a potem wybywam po zakupy bo trzeba coś porobić dziś bo w weekend zajęcia. Ewela- kuruj się, wapno i witamina c i powinnaś być jak nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Troszkę sie nastresowalam dzisiaj. Ale jak widać niepotrzebnie.:) Ja dzisiaj zjadlam jabłko, po 12 godz. kanapkę chleba ze slonecznikiem i wypilam kawę. Na obiad mam rybe ziemniakaczki i surowke z kapusty kiszonej. Ziemniaków zjem z łyżke, dwie. Ryby nie lubię blee . Dzisiaj pojem surowka i może ogoreczka sobie zjem :) Wczoraj nie cwiczylam, bo jakoś nie byłam w nastroju, ze tak to powiem. Dzisiaj tez jestem troszkę zmęczona tym dniem. Mam nadzieje ze do wieczoru mi przejdzie. Wreszcie sie wyspie jutro :D uwielbiam weekendy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) jestem bez komputra:/ umarł i u lekarza jest:p Bavaraia ja kocham i uwielbiam kosmetyki z tej firmy!! nie ma lepszych w takich cenach, a na vichy mnie nie stać, przecież ja się dwa razy smaruję.No nie nie, jeszcze dupek by ładną babeczkę zobaczył:P ale swoją drogą mógłby chociaż ciszej wychodzić:) Ewela mnie też to czeka, ale poczekam aż młoda na kolonie pojedzie:) u mnie też niedługo miesiączka zagości:( Mnie bolą mięśnie tzn teraz mniej jakby:) ja pierwszą serię na kocu robie, potem wszystko na podłodze bo jest chłodna:) Pola tam musisz chyba zadzwonić, zapytać o rekrutację, ja właśnie już nie pamiętam:( Ja dziś 23 dzień weidera!!! 16 powtórzeń!! no dziś to juz na pewno umrę:P zjadłam obiadek:) ryż z truskawkami, jak wczoraj:) potem kawa będzie:) i słoneczko mam za oknem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam do domu:( praktycznie za godzinę powinnam jeść ostatni posiłek a jestem tylko o śniadaniu, 3 kawach i red bullu:( zaraz zjem jabłko tylko odsapnę bo się nabiegałam z psem i jeszcze zakupy niosłam a z tym wiercidupą ciężko się nie zaplątać. Ogólnie z robotą jestem w lesie i myślę że jednak tylko ugotuje sobie i psu i naszykuje wszystko na jutro bo już sprzątać mi się nie chce. A i jeszcze spacer do biblioteki mnie czeka. Ziutka czym to się stresowałaś? ja lubię tylko co drugi weekend jak nie mam zajęć:Phehe tararara co do produktów eveline to nie mam zdania szczerze mówiąc wyrobionego, smaruję bo smaruję ale żeby działały cuda to nie bardzo:P dużo lepiej się u mnie sprawował garnier z masażerem ale nigdzie w sklepach go nie ma a na allegro z przesyłką prawie 4 dychy:O Doszłam do wniosku że ból jest spowodowany tym że mi te kości dość mocno wystają, tak samo nie mogłam nigdy robić kołyski bo znowu kości biodrowe mnie bolały, rozwiązaniem byłaby ławeczka ale już naprawdę nie mam gdzie jej postawić. weider- za mną 3 dni, może jeszcze zrobię dziś czwarty ale chwilowo sobie nie wyobrażam robić 16 powtórzeń:P wiem że z czasem poczuję się bardziej gotowa:P bo jak już ćwiczę to to szybko mija i tragedii nie ma że nie dam rady więc jestem dobrej myśli;) U mnie deszcz, chociaż teraz jak już jestem w domu to ustał:P Gratuluję 11 dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria no ładny posiłek red bull.... bierz jakieś amu zdrowe do ręki!! A do biblioteki po jakąś fajną książkę? Zaufaj mi, maja naprawdę dobre kosmetyki, jeśli chodzi o balsam ujędrniający do biustu to jest fenomenalny:) oczywiście umówmy się, że nie samym balsamem biust zyje:P MAM OKULARY!!!! widze:P o jakie Wy ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się serio boję:P zapobiegawczo rowerek robię dwa powtórzenia więcej ,żeby nie płakać potem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku, ale sie najadlam.. Ta kapustą sie chyba napchalam. Ja robię ten kurs językowy niemieckiego i no dzisiaj miałam próbny test (nie oficjalny próbny) trochę sie stresowalam bo to był ustny wczoraj miałam pisemny. No ale poszło niezle :) ze słuchu miałam wszystkie punkty z czytania 6 błędów , list max no i dzisiaj z ustnego tez na poziomie B1 :D babka powiedziała, ze nie mam sie co denerwować, ale wiadomo jak to jest. Może być jakiś trudny temat, a wtedy to nie wiem co wtedy zrobię a raczej co powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut twistera za mną tararara red bull to nie miał być posiłek tylko chciałam żeby mi się tak słabo nie robiło jak z psem biegałam i potrzebowałam energii bo po jedzeniu to biegać nie bardzo, miałam jeszcze do wyboru zjeść rosół to z dwojga złego wolałam energię niemal bez kalorii:P A do biblioteki to tylko oddać książkę idę bo w niedzielę mija mi termin a nie chcę kary płacić jak pójdę w poniedziałek. Eveline do biustu miała kumpela i raczej nie była zadowolona, ja miałam jakiejś innej firmy (chyba soraya) no i tak jak myślałam po smarowaniu było ok ale jeden dzień przerwy i biust wyglądał tak jak zawsze więc sobie darowałyśmy, nie wierzę w cudowne działanie balsamów bez innych czynników:P myślę że z ćwiczeniami na klatencje coś by dały więcej;) Ja się zastanawiam od pół roku na jakie oprawki sobie zmienić bo to co mi się podoba to mi nie pasuje:P hahah my ładne?! piękne przeca:D ziutka to gratulacje że ci dobrze poszło, tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria właśnie jak to jest z tym red bullem? Jak jutro idę tany tany, to bym wzięła therm line popiła red bullem, i energia i by była i spalanie. Co myślisz? No ja balsam, zimne prysznice, trochę ćwiczeń:)_ kompleksowo aż bym normalnie Wam zdjęcie wysłała:P taka ja piekna w brylach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc bałabym się połączyć term line z red bullem bo oba podnoszą ciśnienie, plus jeszcze alkohol to może być bardzo nieciekawie. Moim zdaniem albo jedno albo drugie przy czym oba połączenia są jak w morde strzelił cholernie niezdrowe dla żołądka. Jak red bulla wypijesz light to energia będzie bez kalorii a spalanie załatwisz tańcem, ale możliwe że jestem uprzedzona do tego specyfiku jakim jest term line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak therm line bardzo lubię:) kiedyś brałam na treningi:) kurcze nie wiem:) hm tego alkoholu to niewiele będzie:) wolę uważać z węglami na wieczór:) już red bull daje mi fazę, piję raz na rok.... to działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×