Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Już nie gość, pamietam, mam sklerozę w ciąży ale to akurat mi z głowy nie wypadło hehe :) to już wiemy, teraz pytanie o badania przed porodem itd, może któraś z nam miała z tym styczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
nie doczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamNaCorcie z tego co wiem badania też może przeprowadzać student. Moją siostrę a sorze nadal i lekarz i student pod nadzorem lekarza. Było to 2,5 roku temu ale myślę że teraz też są studenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) jak wasze samopoczucia, dzisiaj piękna pogoda była w sam raz dla nas :) Jeśli chodzi o studentów,to też bym sobie raczej nie życzyła ich obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Oliwce dzis odpadl kikutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna- dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Torba spakowana,przygotowana czeka na łóżku... Denerwuje sie bo nie wiem czy mnie tam jutro zatrzymaja czy nie... ojjj jak bym chciala byc juz po wszystkim... trzymajcie sie dziewczny i zycze wam tego zebyscie urodzily w terminie albo przed,bo to czekanie to jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Nowy gość trzymam kciuki :) powodzenia :) fakt czekanie po terminie jest bardzo stresujace . trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna trzymam kciuki za jutro !! Oby doktor dał nam jakieś dobre niemęczące wskazówki no i dobre wieści jakieś też miło byłoby usłyszeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Liliana i Tinneraa obie idziecie jutro do dr. Żabińskiego do szpitala ? Może się spotkacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie gosc..niestety nie..mialysmy byc razem.ale Tinnera po pobycie w szpitalu nalezy juz do przychodni patologii ciazy i niestety nie zobaczymy sie..a szkoda..ale jak juz wszystkie urodzimy trzeba sie spotkac z tymi nadzymi kafeterejnymi dziecmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak ja jestem jak najbardziej za takim spotkaniem!! zresztą jako same mamy też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Bardzo dobry pomysł jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za :-) ale muszę zapanować nad moim małym szkrabem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam o ta szyjke bo sama sie denerwuje jak to u mnie jest. Ja rowniez sie pisze na spotkanko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Witam dziewczyny :) Za mną kolejna niespokojna noc. Tzn. spokojna ale był okres że mała marudziła dość mocno :P Podejrzewam, że to przez kolki. Mam pytanie do dziewczyn, które podawały lub podają sab simplex. Ile kropel i ile razy dziennie podajecie swoim maluchom? Bo wyszperałam w necie ulotkę i tam jest napisane, że dla 3 tygodniowego dziecka czyli tak jak moja Klaudia, dawka wynosi 15 kropli ale wydaje mi się to dużo. No i czytałam o szkodliwości aspartanu i bezoensanu sodu w tym leku. Skoro mamy podają to swoim pociechom to chyba są to dawki bezpieczne tych składników co nie? Mam u siebie niemiecki sklep i tam sprzedają te kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Aha a jak długo stosowałyście te krople i czy na własną rekę czy po konsultacji z pediatrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulusek samsimplex to odpowiednik naszego polskiego bobotika . podawałam go z polecenia pediatry akurat bo pytałam o cos na kolki , i ona polecila nam bobotik mowiac ze to to samo co ten sabsimplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam stresa Lilianna bo zaraz ide do pediatry :( w dodatku Hania w nocy sie rozkryła i spała bez przykrycia;( boje sie ze zmarzła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
tak kiwoszka wiem, że to to samo, jednak sab simplex posiada odrobinę większą dawkę simetikonu a do tego lepsze (bądź inne nie wiem jak to wyrazić) substancje pomocnicze. Czytając fora i zdania matek porównujących bobotic i sab można dojść do wniosku, że sab działa, bobotic nie zawsze. Może właśnie dlatego, że różni się dawką. Czytałam też o espumisanie. Także jest "wadliwy" i nie pomaga wszystkim. No cóż muszę się zastanowić i porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×