Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Emi ta rurka faktycznie boli, ale na szczescie tylko chwilowo. A Ty wczoraj pracowalas? Moze to jest powod napieccia brzucha? Kurcze tez mi sie napina ale chyba tylko na dole, moze tak byc? I od czwartku dosc czesto, ale ja poczekam juz do poniedzialku do kontroli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS chrzciny? Wow! Szybko ;)) Paulusek Zapomniałam zapytać była twoja ślicznotka dzisiaj w dzienniku ? Mój synuś znowu się nie załapał :( Dlatego też napisaliśmy maila do nich o co chodzi ?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..co do samopoczucia to.szkoda sie wypowiadac na tym etapie;) ale najbardziej dokucza a e zasadzie zyc nie daje rwa kulszowa..mloda jakos tak lezy ze gniecie niemilosierni mi krgoslup a ten uciska nerw..o skurczach nie wspominam bo dopuki nie sa takie jak przez tamte dwa dni to jest ok i juz przywyklam:) i zyje teraz tym ze za tydz P.juz w domu:):) n Napracowalam sie dzis jak glupia ledwo nogami ciagne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za pierwszym razem cewnikowanie nie bolalo a.za.drugi bylo bardzo nie przyjemne..jest to jedna z rzeczy ktora gorzej wspominam.. Tinnera wlasnie mialam pytac jak sie czujesz po wczorajszym.stresie?? Emi faktycznie skoro wczoraj pracowalas to pewnie przez to.. ja tez za kazdym razem mam wowczas mocne skorcze i to takie jak wam pisalam ,ze wz slowa z volu nie moge powiedziec..wiec i pewnie po dzisiejszym dniu moge spodziewac sie akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, no kiepsko właśnie, ciągle coś i już bym chciała by był poniedziałek. Jeszcze mi jakoś nie dobrze się robi, a ja to już mam wkręta że to rozwarcie się robi, no ale mam nadzieję że to tylko takie moje myśli. Ale czuje się okropnie pod każdym względem, dziewczyny od wczoraj są bardzo niespokojne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-Trzymajcie się dzielnie będzie dobrze najważniejsze,że jesteś pod opieką w razie co...na pewno się wszystko ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera kurzcze ten nerwy cie doprawily..mi tez przy tych mocnych skurczach robilo sie niedobrze i tez mialam.jazdy czy to.juz..;) bierzesz nospe? Ja biore buscopana forte bo to mi na te mocne skurcze zapisal.lekarz i lepiej od nospy dziala ,nospa juz nie pomagala..jest bez recepty wiec moze sprobuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka no dość wcześnie te chrzciny ale en termin akurat wszystkim pasuje bo u nas w kościele raz w miesiącu chrzciny a w przyszłym miesiącu tego dnia teść w pracy a w listopadzie już buro i ponuro. Poza tym Kamilka teraz spokojna i w czasie uroczystości . . Dziewczyny Wy się dzielnie trzymajcie! Aż się smutno robi jak się czyta że macie takie dolegliwości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Emi, powżnie sie u Ciebie z tymi skurczami zrobiło. Ale dzidzia jest już duża i myślę że jak by się teraz urodziła to wszystko było by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja brałam buscopan jak mialam kolkę nerkową w 20 tyg i te tabletki sa dobre naprawdę pomagają rozkurczowe mnie zapisali je w sorze są bez recepty,ale mocniejsze niz nospa.Na mnie np zwykła nospa nie działa bralam nospę max i tez tak sobie ,a buscopan działa bo mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnerq ..dokladnie tak.jak pisze emilia..sa bez recepty i.sa.mocniejsze bo na mnie nospa nawet max nie dzialala i te skurcze nie mijaly dopiero buscopan ale ten buscopan forte rozpedza te skurcze bez.niego to pewnie juz kilka razy ladowala.bym w szpitalu..ale ten doktorek dobrze.trafil.z.tym.lekiem bo.poerw tez mi.nospe ale.jak.widzial jakie mam skurcze bo.nie raz po badaniu doatalam to odrazu buscopan zapisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzisiaj takie dziwne bole czy skurcze nie wiem sama w pochwie jakby hmm... tak jakby maly mi glowka naciskal czy cos az na tylku usiedziec nie szlo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) trochę mnie nie było ,ale moja mała jest bardzo absorbująca... teraz zasnęła..ufff Widzę że drogim paniom spieszy się do wyjścia szybciej niż powinno...trzymam za was kciuki ...by wszystko dobrze poszło....oszczędzajcie się.. Nie wiem od czego zacząć wam opowiadać co do mojego porodu...wiec może jak macie jakieś pytania to walcie...będzie łatwiej niż opisywać całą Akcje jaka miała miejsce w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana a to moze byc dlugo przed porodem, bo tak sie zastanawiam czy moze cos mnie szybciej ruszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..moze moze zostaly ci 4 tyg..a w zasadzie juz za dwa bedziesz w terminie a proces przygotowania do porodu trwa..u jednych tydz przed porodem u innych wlasnie ok 4 tak mi powiedzial gin gdy opadl mi brzuch i tez juz dawno mialam to uczucie parcia lacznie z takimi klujacymi ostrymi bolami jak by sie szyjka rozwierala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje cierpliwie czekac heh... szkoda ze nie mozna przewidziec dokladnej daty porodu :-P bylo by nam troszke latwiej heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziekinDziewczyny za slowa otuchy. Dopiero dzis pracowałam a brsuch co chwila twardnieje od wczoraj. Dostalam zastrzyk w tylek . I w zasadzie oprócz dopochwowe j luteiny i nospy to wszystko. Chvialsbym by te 3 tyg jeszcxe podiedxisl. Chociaż do koncowki 37. A jutro zaczynam 35. . Lilianna rwa potrafi sparalizowac.. a Ty na to cierpisz w ciazy czy wczesniej tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia nie wiadomo czy latwiej, moglbysmy wtedy bardziej się stresować, tak jak np mamy wyznaczony termin CC, mysle ze to moze byc bardziej stresujace wiedzac kiedy to nastapi, a tak nie myslisz o tym az tak intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szyybko wyslalam DziekinDziewczyny za slowa otuchy. Dopiero dzis pracowałam , wczoraj lezalam wlasnie plackiem. a brzuch co chwila twardnieje od wczoraj. Dostalam zastrzyk w tylek . I w zasadzie oprócz dopochwowe j luteiny i nospy to wszystko. Chvialsbym by te 3 tyg jeszcxe podiedxisl. Chociaż do koncowki 37. A jutro zaczynam 35. . Lilianna rwa potrafi sparalizowac.. a Ty na to cierpisz w ciazy czy wczesniej tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a zastrzyk w tylek na co? A dostalas sterydy na rozwoj pluc dziecka? Mam nadzieję że Ci przejdzie i dasz radę wytrzymać, tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka to moze sie kiedys tam spotkamy:0 dziewczyny ja tak czytam piate przez dziesiate Emi 3 maj sie tam i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×