Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość katana wrana
asiu a napisz mi prosze jak sie olejuje te wlosy.:) dziekuje bardzo z gory dobry aniele. oby wszystkie fryzjerki byly takie jak ty szczere i prawdomowne i chetne by zadbac o wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
AnaNirvana przetłuszanie włosów- pamiętaj o delikatnym szamponie, absolutnie nie używaj tych agresywnych "do tłustych włosów" wcierka - woda brzozowa jest fajna i odbija włoski od nasady płucz włosy zimną wodą może raz na jakiś czas maseczka z glinki aby supokoic skalp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
katana wrana pisałam tutaj o sposobach olejowania, musisz gdzieś znaleźć, podałam wszytko szczegółowo, nawet jak spłukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz dawno tak myśle
o matko... chusteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
a calcium pantenum nawet tego nie szukalam, moze na amazonie?a moze w aptece beda mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Khadi w polsce calcium pantenum tylko w aptece, koszt ok. 4,5 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
joasiu a jaki szmpon do wlosow bys mi polecila, na te farbowane zniszczone wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkaa@@
Witaj Joasiu :-) to i ja mam male pytanko. Moj mąż miał jeszcze ok roku temu bardzo gęste włosy, teraz jak jest krótko obcięty to widać skórę głowy. Jest jakis sposób aby choć trochę przywrócić wlosom gęstość? Ma dopiero 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
joasiu Dziekuje ci najbardziej jak moge , jakbys blizej mieszkala to bys wielki bukiet kwiatow dostala i dobre winko. Dziewczyno jestes tak wspaniala osoba, uwielbiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
tutaj tego specjalnego calcium chyba nie kupie, no trudno kupie jakies inne witaminy i mineraly do wlosow a jak bede w polsce to zrobie sobie zapasy wapniowe w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
monkaa@@ przede wszytkim mąż także pownien myć włosy delikatnym szamponem, mój tata wyłysiał przez head shoulders i inne szampony przeciwłupieżowe! dobre jest wcieranie KAMIWAZY, delikatny masaż skóry głowy. warto też zadbac o włosy od środka i polecić mężowi jakiś suplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
katana wrana Twoje dziękuje w zupełności mi wystracy, kochana;) dbaj o włoski, i nie poddawaj się;) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
kochana ostatnie pytanko a jaka polecasz jeszcze odzywke:) i daje ci juz spokuj i nie zawracam tylka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
joasia Jestes Aniolem , naprawde , nie znam nikogo o tak wielkim serduchu jak ty, osoby takiej krora pomaga za nic za slowo Dziekuje tylko, Wiesz zycze ci bys otworzyla swoj wlasny salon i wiem ze takiej dobrej osobie jak ty uda sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkaa@@
Pisząc delikatny szampon masz na myśli taki dla.dzieci? Dziękuję za odpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNYYYY
Asia ma wspaniałę serce i ejst aniołem, ale nawet najbardziej cierpliwy anioł moze stracić cierpliwosć kiedy musis odpowiadac setki razy na to samo pytanie. Jak jesteście zainteresowane tematem, to poczytajcie topik od początku tam są podane rady w pigułce i amci ewszytsko jak na dłoni, a nie zawracacie głowę ciągle tymi samymi pytaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNYYYY
pisząc delikatny szmpon miał ana mysli te, co wypisała z nazwy LITOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie kupiłam sobie
khadi a teraz poluję na waxa - Asiu, czy ta odżywka bez spłukiwania moze być, potzrebuję czegoś do spsikania rano, bo mam całe splątane i ciezko je rozczesać. http://allegro.pl/biovax-odzywka-wlosy-slabe-i-wypadajace-wax-14450-i3152566070.html - czy składowo ona jest ok, ma silikony czy pisząc o waxie miałaś na myśli jednak taką nakładaną grubą warstwą i do spłukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khadi, na amazonie jest pod inna nazwa, calcium panthotenate i nie jestem pewna czy to to samo, calkiem mozliwe. Wydaje mi sie, ze po prostu bede mamie wysylac pieniadze i ona mi to przesle, bo nie chce brac czegos niepotwierdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha123
Asiu , a co radzisz na pierwsze siwe włosy , naturalny ciemny brąz , nie farbowane dotychczas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny a co sądzicie o onozis beauty, stosowała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻALLLLLLLLL
Hej Śledzę ten topik do początku i serdecznie chciałam podziękować Joasi za wszystkie rady. Większość zaczęłam już stosować, olej owanie, wcierki, szampon i odżywka bez silikonów, oczywiście po odp zakupach ;) Moje włosy od paru lat stoją w miejscu, (w ogóle nie rosną) mino podcinania tylko końcówek, winą za to mogę obciążyć farbowanie na jasny blond bo tylko w takim kolorze się dobrze czuje. Zawsze starałam się o nie dbać różnymi odżywkami i suplementami ale z marnym skutkiem. Jeszcze raz śle Ci Joasiu serdeczne podziękowania i pozdrowienia.Jesteś wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emipeni z lasu
Ja dziś full zestaw: wcierka, teraz wlosy poolejowane, jutro mycie alterra, i pozniej maska z miodem :classic_cool: codziennie calcium p. czyli normalnie full wypas. I wreszcie zaczełam wierzyć że doprowadzę moje włosy do porządku po zakatowaniu ich kilka mcy temu rozjasnianiem do tego doszły kłopoty z tarczyca i połowy włosów się pozbyłam. Na szczeście juz odrastają ale zniszczone i tak są pomimo scięcia ok 15 cm :O Jeszcze raz 🌻 i wielkie gorące dziękuje Asiu!!! Zdrowia dla taty i spełnienia marzeń o własnym salonie fryzjerskim bo wierz mi jeśli takowy powstanie będę Twoją klientką, mieszkam w Tczewie i dojazd do Gd jest dla mnie bezproblemowy ;) a szczególnie jakby miała dojezdzac do takiej specjalistki jak Ty! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurkaa89
Dziękuje Joasiu że mi odpisałaś:) nie zgodzę się na to farbowanie! bede robiła nadal same odrosty, może jedynie powiem fryzjerce żeby zaczęła mi robic pasemek troche mniej, zebym miała więcej naturalnych włosów. Właśnie umyłam włosy, kupiłam szampon Fructis z Garniera z Grapefruitem, bez silikonów, i wtarłam w skóre głowy ampułke Placenty, starałam się masowac jak najdłużej choc przyznam że to trochę żmudne :/ Jutro kupię sobie tą maseczkę z Garniera i Calcium :) Aha i musze wybrac sie do sklepu ze zdrowa żywnoscia po olej i zaczynam olejowanie:) w wakacje moze juz bede miala duzo fajniejsze wlosy, mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurkaa89
Znalazłam skład:) Skład: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-16, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Keratin, d-Panthenol, Silk Amino Acids, Glycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Polyquaternium-7, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Parfum, Limonene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
dziewczyny moze wypiszmy pod jakimi nazwami kryja sie nie dobre dla naszych wlosow sylikony i inne dziadostwa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×