Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

O wlasnie Pola:D bo Paula to nie. Ale sama mam na imie Paulina to dziwnie wtedy. Ja zostaje przy Jakubie i Oliwi. Wiktorie i Julie mam wybite z glowy. Chociac Wioktoria od malego tez mi sie podobala. No jeszcze zostaje ewentualnie Karol bo to mojego drugie imie. Duzo karolow tez nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wsparcie :* teraz zauważam coraz więcej plusów i wertuje wujka google w tym temacie i wszystko sie pokrywa, staram się mysleć głownie o tym, że powiedział mi że nie mam żadnych przeciwwskazań ze strony ginekologicznej :) budujące są również wspomniane wcześniej kolejki do endokrynologa hehe ale co nas nie zabije to nas wzmocni więc się biorę w garść :D 🌼 Maćkowa ❤️ mam nadzieję że będzie tak jak mówisz :) 🌼 Giubelli dziękuję :* pamietam właśnie Twoja torbiel i mam nadzieję że i u mnie chodź problemy inne skutek będzie taki sam :D co do imion to u nas w przypadku chłopa jest juz postanowione,a co do dziewczynek mi też strasznie podoba się Tosia => Antosia ślicznie po prostu Antonina jednak już nie, ale wiem że teraz w urzędach można wybierać imiona jakie się chce więc myślałam nad forma Antonia hm tez nie powala ale lepsze niz Antonina, a tak poza tym to Gabrysia, Maja to chyba moje typy. A ja mam tak- nie wiem jak wy że porównuje imię do nazwiska K, znaczy czy będzie ładnie to brzmiało i Gabriela mi pasuje najbardziej :D eska hm może to po prostu na @ ? bo po przytulanku na raczej nie bolało by Cie hm ale i tak mam nadzieję że @ nie przyjdzie :* 🌼 Iza jak coś Cię niepokoi to naprawdę mykaj do lekarza, nie zastanawiaj się nawet :) 🌼 Paola a ty kiedy kobitko testujesz w końcu ?? ile można czekac na Twoja fasolkę :P 🌼 Jovanka bardzo mi przykro, dopiero teraz doczytałam co Cie spotkało,najważniejsze że Kacperek zdrowiutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wsparcie :* teraz zauważam coraz więcej plusów i wertuje wujka google w tym temacie i wszystko sie pokrywa, staram się mysleć głownie o tym, że powiedział mi że nie mam żadnych przeciwwskazań ze strony ginekologicznej :) budujące są również wspomniane wcześniej kolejki do endokrynologa hehe ale co nas nie zabije to nas wzmocni więc się biorę w garść :D 🌼 Maćkowa ❤️ mam nadzieję że będzie tak jak mówisz :) 🌼 Giubelli dziękuję :* pamietam właśnie Twoja torbiel i mam nadzieję że i u mnie chodź problemy inne skutek będzie taki sam :D co do imion to u nas w przypadku chłopa jest juz postanowione,a co do dziewczynek mi też strasznie podoba się Tosia => Antosia ślicznie po prostu Antonina jednak już nie, ale wiem że teraz w urzędach można wybierać imiona jakie się chce więc myślałam nad forma Antonia hm tez nie powala ale lepsze niz Antonina, a tak poza tym to Gabrysia, Maja to chyba moje typy. A ja mam tak- nie wiem jak wy że porównuje imię do nazwiska K, znaczy czy będzie ładnie to brzmiało i Gabriela mi pasuje najbardziej :D eska hm może to po prostu na @ ? bo po przytulanku na raczej nie bolało by Cie hm ale i tak mam nadzieję że @ nie przyjdzie :* 🌼 Iza jak coś Cię niepokoi to naprawdę mykaj do lekarza, nie zastanawiaj się nawet :) 🌼 Paola a ty kiedy kobitko testujesz w końcu ?? ile można czekac na Twoja fasolkę :P 🌼 Jovanka bardzo mi przykro, dopiero teraz doczytałam co Cie spotkało,najważniejsze że Kacperek zdrowiutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupie tesn test po pracy. Bo im szybciej bede wiedziala tym lepiej bo wtedy bede jak najwiecej sie w pracy oszczedzala a tak to czasem trzeba cos dzwignac czy cos. Bo od kilku dni mam bole a @ nie ma. Ta plamka czy kropka dzis co byla nic poza nia.. no to dziwne. Wiec chyba dzis zatestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy na spokojnie w domu :D wam od razu powiem a mojemu nie wiem czy od razu czy na dzien mezczyzny? Ale chyba od razu bo nie wytrzymam hehehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Twoim charakterku widac ze nie dasz rady i jesli beda II kreski to powiesz mu od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ileż Wy piszecie z rana:) 🌼 Dzień dobry 🌼 Paola bardzo niecierpliwie czekam na wieści od Ciebie, wczoraj pisałam, żebyś poczekała do soboty, ale dziś stwierdzam, że skoro już jesteś po terminie @ to rób jak najszybciej bo po co żyć w tej niepewności:) Izulinka cieszę się, że wiesz już na czym stoisz i Ty się ciesz....pół roku zleci....wiem że taka informacja jest jak w mordę strzelił bo sama to przeszłam rok temu, ale zobaczysz teraz się podleczysz i wszystko będzie oki:) co do imion, mam dużo typów dla dziewczynki :Magdalena, Inga, Kinga, Laura, Leila, Magdalena, Pola i Nina:) a dla chłopaka niby Maksymilian mi się podoba, ale jakoś nie do końca, potem Olivier.....sama nie wiem, ale będę myśleć jak się w końcu uda:) Ja na początku zresztą nazywałam się Marta, a po paru miesiącach moja mama stwierdziła, że jednak będę Aldona i oto jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej to oczukujcie wiesci okolo 15. Bo po pracy apteka jade po obiad bo w tyg mam zalatwiane z podstawowki. Pozniej do banku jade ale zachacze o domek i zrobie tesciora.. Smerfetka masz racje:))) Ale o forum mu napomknelam cos dopiero ostatnio tak to nie wiedzial nic. Pptrafie byc dyskretna albo dochowac tajemnicy;) nie zawsze taki trzepak ze mnie haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, to ja juz czekam z niecierpliwoscia :P Ja mam podobnie jak Ty.Nie zawsze potrafie sie z czyms wtrzymac i zaraz wypaplam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe ;) wiecie co.. siedze i siedze na tej skrzynce i mowie zobacze do wc moze cos polecialo bo tak mnie brzuch bolal. Ale juz nie boli i nic nie ma :D przeciez jak boli to powinna przyjsc. Mi sie nie chce wierzyc ze moga byc dwie kreski wiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja nie chce Cie urazic ale widze ze bardzo sie nakrecilas na te II kreseczki.Nie zycze Ci tego ale jesli @ przyjdzie to bedzie Ci mega przykro. Moze troszke wyluzuj i nie lataj do lazienki tylko ten test po poludniu zrob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola wiem o czym mówisz, dla mnie II kreski są czymś ah nawet nie potrafię tego opisać. Wczoraj mój mąż stwierdził, że jak będę w ciąży to on ze szczęścia nie będzie wiedział co ze sobą zrobić, powiedział, że rzuci pracę żeby mógł cały czas siedzieć przy brzuchu i patrzeć i dotykać....no wariat Szukam po internecie info o inseminacji czy się udają za pierwszym razem czy nie i zaraz chyba do głowy dostanę ! Paola w jakim mieście jesteś? podjadę do Ciebie z testem, szybciej się dowiemy a i mi jakoś czas zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
witajcie dziewczyny , długo nie pisałąm bo miałąm trudne chwile .. przypomina mi sie co chwile moja córeczka ktora miała by juz 2 i pol miesiąca.. ale wiedcie co kupiałam te testy owulacyjne i własnie teraz wychodzą mi płodne dni :) wiec od dwuch dni pracujemy :) trzymajcie za mnie kciuki kochane , ja tez trzymam za was:) paulinka daj znac jak najszybciej czy sa dwie kreski :) pamietaj ze nawet jak drua jest bardzo blada to i tak jestes bo ja tez tak miałam dziewczyny ktore sa w ciazy , proszę was a nawet błagam uważajcie na siebie .. liczcie ruchy dzieci , bo dziecko przed jakims wypadkiem przestaje sie ruszać na okolo 12 godzin dlatego uwazajcied na to ... bo to jest wazne .. nikt nie zdaje sobie sprawy jak łatwo mozna stracic dziecko .. ja myliłam ruchy z ruchem wód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Paola to jakieś 560 km, przy moim silniczku 1,2 to będę jechać hoho i jeszcze trochę....szybciej będzie jak sama to załatwisz ;) no szkoda....ale trzymam kciukasy cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 nie zabijaj myszki :( złap ją do wiaderka i wypuść, ale niech Twój ukochany to zrobi jak ty się boisz...ale nie zabijaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Iza85 taki mam plan stymulowana jeju mam przeczucie że ci się uda za 1razem...ile komórek zapladnialiscie? Piłka rób test i dawaj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola trzymam kciuki :-) w sumie też się boję, że coś wyjdzie nie tak ... ale lepiej jak wyjdzie -czyli znajdzie się przyczynę i da się ją usunąć niż jak by nic nie było i nie wiadomo dlaczego się nie udaje co nie? miała któraś z Was histeroskopię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz w pracy ... Bylam dzis u lekarza alr niestety wyniki dopiero 4 kwietnia wiec mam miesiac w strachu ;( Dawac tu nowe dobre wiesci nio... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna pier... kreska... Brak sloe. Nie wypowiem sie na ten temat:D P.s sa szanse na dwie?;d @ nie ma.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola powtórz rano z porannego moczu , jak nie ma @ to jeszcze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola teoretycznie szanse na II kreski są, ale sorki że to mówię są one po terminie @ raczej słabe... to też zależne jest od psychiki, bo jak się nakręcasz że to ciąża, widzisz "objawy" to @ się często spóźnia, ja tak miałam nie raz... a @ masz regularne ?? marta a jakie wyniki robiłaś ?? znalazłam endo który mnie przyjmie 17 marca tego roku co prawda prywatnie, ale zależy mi w końcu na czasie więc niech stracę :D dziewczyna miała któraś z was kiedys styczność z metforminą ?? bo gin mówił że wolałby żeby endo leczył mnie tym właśnie lub jego pochodną, ale ja czytam w necie, że jest to lek na cukrzycę :( więc nie wiem co mysleć hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity wynik dopiero 4 kwietnia niestety... A ja robilam RNA HCV niestety dlugo sie czeka ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z izulinka. Nie wiem jak dlugo tutaj jestes ale kilka miesiecy temu dolaczylam tu do forum i mialam sytuacje podobna do Ciebie. Plamienia zamiast @, bol (.)(.), ogolnie dziwne samopoczucie no i @ nie mialam ponad miesiac.Wkrecalam sie ze to na pewno ciaza.2 testy, 2 bety i nic.A tutaj nagle @ przylazla.. Tobie nie spoznia sie nawet kilku dni, wiec w sumie masz czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kurczę szkoda ze zobaczyłam 1 krechę :( Szanse kochana zawsze sa. Czytałam na forum gdzies ze dziewczynie spóźniła sie @. Zrobiła chyba 4 testy w jakis odstępach czasowych i nic - ciagle 1 kreska. Poszła do gina i powiedział ze jest w ciąży. Dwa dni po wizycie u gina zrobiła test bo ostatni miała w domu i co.......ciagle 1 kreska. Szanse zawsze sa ale...... Bardzo sie nakręcilas na 2 kreseczki i absolutnie Ci sie nie dziwie, ale prosze Cie odpocznij sobie, zarzuc luz i czekaj. Nie kupuj wiecej testów, nie nakręcają sie - choć wiem ze to bardzo trudne i łatwo mi mowić. Ale ja poprostu nie chce Ebys pozniej nam sie lalka dolowala :( :( Zawsze lepiej miło byc zaskoczonych. Ja cały czas trzymam kciuki ale luzik kochana, luzik - prosze :) * Stymulowana odejdź kochana od tego komputera czy telefonu i zostaw ten internet. Nałożone se maskę na twarz i relaksuj sie. Małej sobie soczku, weź slomke i siorbaj :) wyobrażając sobie ze to drineczek na plazy w Miami :) Przyjmują sie inseminację za pierwszym razem i tak samo z in vitro. Ale jak zwykle psychika..... :( Bede z Toba szczera - mojego Kuby chrześni sa po inseminacjach, 2 in vitro i co tylko było możliwe. W ich przypadku inseminację wogole nic nie dały. Podchodzili do nich 3 razy. In vitro udało sie za 2 razem. Tylko u nich był ten problem ze ona miała cykle bezowulacyjne, jakies problemy z jajowodami i cos chyba jeszcze. Jej maz miał słabe nasienie. Wiec u nich była masa czynników przez ktore sie nie udawało. Ale za Ciebie kochana mocno trzymam kciuki i wierze ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie smutaj kochana :( Powiem Ci ze nie jedna kobieta mogłaby Ci stopy myć :) Ja zreszta tez :) Dla mnie jestes wielka :) I nie mam tu na myśli wagi :P Straciłas cos najcenniejszego i nie podajesz sie - Walczysz :) Szacun kochana - wielki Szacun :) Działajcie ile dacie rade a ja zaciskam kciuki :) * Stymulowana zapraszam do Londynu na połowy myszki :) Pułapka nastawiona a moj mi wczoraj powiedział ze ja sie cos złapie to ja to wyrzucam :) Wiec chętnych brak :) Sorry kochana ale ja tak tego nie cierpię ze nie zniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×