Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
IZA85 dziękuję że odpowiedziałaś na moją wiadomość. niestety nie miałam żadnych badań ponieważ mój lekarz stwierdził że każda kobieta raz w życiu traci ciążę i nawet o tym nie wie... mam nadzieję że teraz już wszystko będzie dobrze:) napewno moje Aniołki na zawsze zostaną w sedruszku:) Kochane jest Was tu bardzo dużo mam nadzieję że powoli Was poznam jeśli mi na to pozwolicie:) w tym miesiacu kupilismy testy owulacyjne i staralismy do niech dostosowac. w sobote i niedziele pokazaly sie dwie kreski a w niedziele wieczorem bardzo bolal mnie prawy jajnik myślicie że to byl moment kuluminacyjny? jeszcze nie do konca orientuje sie co i jak z tymi testami:/ teraz minął ponad tydzien tylko ze sie rozchorowałam mialam goraczke ale nie bralam nic. konsultowalam sie z lekarzem rodzinnym i nic mi nie przepisala tylko na bazie ziolowej. troche mi narobila nadzieji bo po badaniu powiedziala ze jest dobrej mysli i troche sie nakrecilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaaa witaj :) Widziałam Twój pierwszy wpis ale skleroza nie boli i zapomniałam odpisać. Poza tym po ostatniej akcji z jedną ze "staraczek" jestem nie ufna w stosunku do nowych dziewczyn... no ale nie ważne :) witaj na naszym forum, zapraszamy do naszego grona :) Ależ Cie życie dało popalić :/ Oby tym razem się udało :) co do testów owulacyjnych to nie przywiązuj do nich zbyt dużej wagi. Różnie to z nimi bywa i nie zawsze test prawde powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC ja jestem z Elblaga;) bylam raz w Toruniu ale pieknie tam jest. Mam full zdjec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł laski ale ha mam dziś dola rycze z byle powodu. Wkurza mnie wszystko jeszcze ten wózek jak se pomyśle to mnie już brzuch boli. Stymulowana to czekamy z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie ze ostatnio pisałyście o bio oil-u. ja nie używałam tego ale miałam chęc to kupić ale nie wiem czy się skusze:/ a używała któraś może krem wyszczuplający+ ujędrniający z eveline?? ja jakiś czas temu go sobie kupiłam (bo muszę trochę z boczków zrzucić) i powiem wam ze jak przed użyciem go miałam widoczne na biodrach rozstępy to teraz mam wrażenie ze są mniej widoczne. nawet się tego nie spodziewałam. podejżewam ze gdybym go częsciej używała to moze by były jeszcze mnie widoczne. ale zawsze zapominam sie posmarować. fajnie chłodzi jak się nim posmaruje. to jest link do strony o kremie: http ://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9801 może któraś się skusi na niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja jestem pewna ze to fasolka daje Ci znac ze jest :) :) Do jutra do popoludnia bede czekala nie cierpliwie na wyniki bety :) Nie zawracaj sobie tym glowy :) Wystarczy ze ja swiruje :) hehe Hmmm nawet dobry pomysl na obiad :) Zajrze do lodowki i pewnie okaze sie ze musze isc po zakupy :( A deszcz pada :( Bleee! ... Mackowa jak jutro po wizycie bedziecie to zdaj nam kochana relacje co Wam lekarz mowil, zalecal itd :) Bede niecierpliwie czekala :) .... Karcia rzeczywiscie jest nas tu sporo :) Ja sama czasmi sie gubie :) :) Ja w tym cyklu tez stosowalam testy owu :) Ja robilam dwa razy dziennie bo wszedzie na necie pisze zeby testy owu robic wieczorem a na opakowaniu bylo napisane zebym robila z pierwszego porannego moczu :( I robilam rano i nawieczor :) Wieczorem wyszedl mi pozytywny ale moj M byl bardzo zmeczony :/ i nie dzialalismy :( Nastepnego dnia i rano i wieczorem test pozytywny i dzialalismy :) Sie okaze co z tego wyjdzie, ale chyba @ sie zaczyna :( Jak pech to pech :) I kolejny cykl staran przede mna :) Zostan z nami i nadrabiaj zaleglosci :) .... Angelus mam nadzieje ze za chwile bedzie Ci lepiej :) Nie smutaj :) A ten co wozek ukradl jeszcze bedzie tego zalowal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa to czekamy na wiesci po wizycie:) Karcia witaj, pomyslalam podobnie jak Mackiwa dlatego sie nieodezwalam :/ Wydaje mi sie ze takie gadanie lekarza ze kazda kobieta raz w zyciu traci ciaze to takie na odczepnego :/ testy owu no wlasnie z nimi nigdy nic nie wiadomo, najlepiej to tulic sie z mezem ile wlezie:):):) Angelusdominus wiem co czujesz ja po kradziezy ozdob choinkowych w nocy mialam koszmary, a co dopiero wozka:/ moj sasiad wlasnie montuje na klatce atrape kamery hehe ciekawe czy cos pomoze, no ale kochana Ty sie nie mozesz denerwować zrpzumiano????? Co do rozstepow nie moge sie wypowiadac bo poki co moje cialo od nich stroni, ale za to cellulit, ło matko, dupa i mije nogi z tylu ahhh:/ okropienstwo, probuje walczyc uzywam serum na noc i na dzien, ale efektow nie widze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Witaj Mackowazona:) no niestety łatwo nie było ale nikt nie powiedział że będzie:/ widzę że tak naprawde są osoby które mają jeszcze gorzej i nie tracą nadzieji:) myślę że kiedyś i nam się uda:) kurcze ja teraz tak jak IZA85 nie wiem czy w ciąży jestem a nie biore leków bo sie rozchorowałam żeby nie zaszkodzić:/ jak do tego tak bedziemy podchodzić to może być ciężko zajść:/ eh zeby poznać Was wszystkie i dowiedzieć sieę coś o Was trzeba całe forum chyba przeczytać:) ale wspaniale jest to jak się wspieracie i kibicujecie sobie jak jedna z Was jedzie rodzic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam bo Paulinke @ nawiedzila :( .... MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*******tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX_________1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16 cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ________________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13 cs_________1dz____@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82____________32________2 cs______1dz________@21. 04.2014 Kaasik89___________25_________4 cs_______1dz_______@14.04. 2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 paulinka121989_________25______10 cs_______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
aż mi się cieplutko na serduszku zrobilo jak zobaczyłam że aż tyle Was odpisało:))) dziewczyny a co myślicie o mierzeniu temperatury po owulacji? u mnie testy były powytywne tylko dwa dni i tego drugiego dnia mocny ból u dołu brzucha... nie wiem czekam narazie cierpliwie. a z tymi testami faktycznie ja czytałam wlaśnie żeby nie robić z rannego moczu także chyba ile testów tyle opini:/ IZA85 trzymam kciuki aby @nie przyszła:) kasiaa12 ja stosowałam rozgrzewający antycelulitowy z eveline taki czerwony i owijalam folią dla lepszego efektu ale nie był to dobry pomysł:/ a teraz poprostu używam mocno szorstkiej gąbki i takiego jakby masażera z wypustami i masuję nogi i smaruje i sa dużo gladsze:)) Witaj Stymulowana:) wiesz też tak pomyślałam ale powiedział że skoro raz zaszłam to znaczy że mogę zajść w ciąże. ja od początku słyszałam tylko bicie tylko jednego serduszka:/ koże drugi dzidziuś się zle rozwijał albo coś:/ tak miało być:( heh a na przytulanie z mężem czasem nie mam siły... pracuje w sklepie spożywczym i po dniu pracy czasem padam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poukladalam wszystko wedlug dat bo kwiecien byl troche rozwalony :) .... MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*******tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX_________1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16 cs________1dz______@12.04.2014 brzoskwinka14__________21________13 cs_________1dz____@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Kaasik89___________25_________4 cs_______1dz_______@14.04. 2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82____________32________2 cs______1dz________@21. 04.2014 paulinka121989_________25______10 cs_______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia racja najwazniejsze to moc zajsc:) a ten bol w jajniku to moglbyc pekajacy pecherzyk:):) Wiecie ze nikt oprocz Was i tej znajomej ktora mi powiedziala ze moja iui na bank sie nie uda to nikt o niej nie wie, nawet moja mama heh, a i dokladnie rok temu zaczelismy sie leczyc w klinice nieplodnosci, czas leci, zmarszczki wyskakuja, dupka zwisac zaczyna a ruszyc sie nie mozna eheh ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja co prawda w Toruniu mieszkam ale bardzo rzadko odwiedzam te najpiękniejsze miejsca :) Skoro się w wakacje wybierasz to może będziesz miała okazję na porodówce mnie odwiedzić :P Karcia witamy :) Masz rację żeby dowiedzieć się czegoś o nas wszystkich musiałabyś chyba całe forum przeczytać, a sporo się tych stron pojawiło :P jeszcze pamiętam jak świętowałyśmy 100 stronę :) Wpisuj się do tabelki i zapraszamy do dzielenia się obawami, objawami i wszystkim czego tylko chcesz. Jeśli chodzi o testy owu nie pomogę, bo nigdy nie stosowałam. Też jestem trochę ostrożniejsza jeśli chodzi o nowe koleżanki na naszym forum, ale tamten temat uważam za zamkniety :) Stymulowana tak jak ty nie mogę się doczekać twojego jutrzejszego wyniku! Trzymam mocno kciuki! Będą bliźniaki! :) Iza zdrówka dla ciebie i małego!!! :* Taka oto ja imię Dominik też mi sie podoba, i nawet to było jedno z moich typów :) Izulinka dziewczyny mają rację, leć na to zwolnienie! Teraz tylko odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek. Jeszcze się narobisz przy maleństwie! Mackowa kiedyś jak jeszcze nie byłam w ciąży śmiałam się z koleżanką że dzieci mogłyby się rodzić tak ok. 2 letnie :P Marta nie stresuj się tak kochana tylko spokojnie poczekaj do wizyty na opinię lekarza. Główka do góry kochana! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was dziewczynki cały czas,ale dziś nie mam za bardzo weny do pisania ;/ przytłacza mnie ta pogoda okropna i stresuję się jutrzejszym dniem :) nawet podwójnie :) Bo jutro Stymulowana odbierze wyniki i mam jutro pierwsze usg :) i modle się żeby były jakieś pęcherzyki dominujące. Stymulowana ja też miałam okropny cellulit ale mi pomogły peelingi z kawy,takiej zwykłej czarnej fusiastej kawy,możesz sobie jakąś najtańszą kupić,i taką papkę gestą sobie robiłam albo z wodą,albo z żelem pod prysznic,albo z oliwką dziecięcą.Czytałam kiedyś że najlepiej jest żeby te fusy były zaparzone,ale ja i bez parzenia sobie je stosowałam bo mi się nie chciało :) no i powiem Ci ze naprawde sa efekty .Tylko ja tez troszke ćwiczę wieć jakoś też pomogły trochę ćwiczenia. Dziewczyny a na rozstępy podobno dobra jest mąka ziemniaczana :) Makę się z wodą miesza,robi się taką konsystencje gestego kremu i smaruje sie miejsca gdzie są rozstępy,ale nie do całkowitego wchłonięcia tylko żeby ta papka tez tak poleżała z godzinkę albo dłuzej na skórze i potem się zmywa :) Sama nie stosowałam ale znajoma mi mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedzac sobie przed kompem i jedzac lunch (warzywa orientalne z patelni :) - mniamm ), dokopalam sie ze dolaczylam do Was na 205 stronie :) :) Bylo to 25 stycznia :) Dzis mija 2 miesiace :) hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to niespodzianke dla wszystkich zrobisz :) Ale nawet mamie nie powiedzialas?? :) Ja bym chyba nie wytrzymala utrzymac to w tajemnicy :) ... PaulisC dziekuje :) ... Brzoskwinka no tak wypada ze za 2 dni :) Przeczucia?? Niestety raczej te gorsze :( :( Cykle mi sie powalily, testy owu przez 3 dni pokazywaly ze pozytywny i na dodatek 4 dnia rano :) hihihii. Dlugo ta owulke mialam :P Do tego brzuch boli w standardowym miejscu jak na @ itd. :( Ale czekam cierpliwie :) Przyjdzie to bedzie :) A jak nie to nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka głowa do gory :) Pęcherzyki beda i to 3 :) Zobaczysz!! :) A jeśli o mnie chodzi to za dwa dni powinna byc @ ;( Przeczucia? Raczej te nie dobre :( Nie wiem sama. Nic mnie do dzis nie bolało! Dzis mnie brzuch boli w tym samym miejscu jak na @! Normalny ból podbrzusza, żadne rwanie, ciągniecie w dol :( Wiec.... Zobaczymy :) Czekam cierpliwie :) Jak @ przyjdzie to bedzie, a jak nie przyjdzie to nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa napisałam pierwsza wiadomosc i mi jej nie pokazywało wiec napisałam druga podobna i teraz sa obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to ja trzymam kciuki za pęcherzyki :) ktory jutro masz dc?? Posprzatalam całe mieszkanie, tak jak wczoraj byłam totalnie bez mocy i cały dzien spałam tal dzisiaj jest moc, tzn przydałoby sie jeszcze trochę poprac ale to juz za wiele jak na dzis;) Kamera na mej klatce juz wisi, sąsiad zaszalał, a w ogóle przed chwila poczułam sie jak w takim starym polskim serialu o Zyciu na osiedlu chyba alternatywy 4 sie nazywał, ale do rzeczy. Ktos puka do drzwi otwieram a tu kilku panów ( każdy sie przedstawia) którzy przyszli przeprowadzić inspekcje elewacji balkonowej po czym stwierdzili ze kupią mi farbę ale musze sama go pomalować bo skończyła sie gwarancja:| hehe i był pan inspektor, pan przewodniczący i malarz - tak sie przedstawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - Tobie mija 2 m-ce jak do nas dołączyłaś, a ja dziś obchodzę z mężem...dwumiesięcznicę naszego ślubu:):):) Co do tego cellulitu - oprócz kremów, masaży i ćwiczeń trzeba jeszcze pić dużo wody (a unikać alkoholu oraz napojów słodkich i broń Boże gazowanych), ponieważ jak czytałam są to zmiany wynikające z nieprawidłowej gospodarki wodnej w organizmie. Polecam:) Ja jestem grubiutka, ale gładziutka:) Matko, ale mi się zachciało winogron białych... Mąż bidny nie miał wyjścia - musiał pognać;) Witam nową koleżankę:) Zapraszamy do naszego grona i do poczytania nas od początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - weszłam przed chwilką na swoje konto i nie mam hasła:( To znaczy jest mail od Eweelka Staraczka, ale bez treści, tylko kopia mojej poprzedniej wiadomości, na którą chciałaś teraz odpowiedzieć. łans egen pliis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana hihihi :) Nieźli c***anowie :) Jak czytałam Teoj wpis to sobie wyobrazilam cała sytuacje jak to wyglądało :) :) Rzeczywiscie Alternatywy 4 i jeszcze ta kamera na klatce :D ... Jovanka to szczescia z okazji miesięcznicy :) Leci ten czas jak szalony normalnie :) ... A wlasnie kukalam sobie na test ciążowy ktory mam i ma czułość 25mlU/ml :) Jak @ sie spóźni 2 dni to dopiero zrobie test :) To moje postanowienie :) hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie powiedzialam nikomu w sensie ani rodzicom bo ciagle pytaliby i co? I jak? Itp, a potem chcieliby mnie na sile pocieszac i mowic ze kiedys sie uda i ble ble ble, a moja mama jest typem meczennika niestety i doszukiwalaby sie w tym swojej winy wiec wole tego uniknac. Jovanko ja pije strasznie duzo wody, ale gazowanej :/ bardzo nie lubie mojej pupy:/ odkąd pamietam mam ja cala w cellulicie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA a może test wychodził Ci tyle razy pozytywny bo były dwie owulacje ? i beda bliźniaki :) trzymam kciukasy :) :* i oby były te pęcherzyki :) Stymulowana dziękuje za kciukasy :*** jutro mam 10 dc :) Jovanka dobrze wiedzieć :) chociaż ja i tak piję tylko wodę,i czasami czerwona herbate albo inkę z mlekiem :) po gazowanych mam odrazu wzdęcia :) i gratulacje z okazji dwumiesięcznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana masz racje :) O tym nie pomyślałam! I patrząc na to z tej strony zrobiłbym tak samo jak Ty :) ... Ja tez pije duzo wody ale smakowej :) Nie moge pic zwykłej wody bo wysusza mi gardło i zaraz zaczyna mnie bolec i mam taka totalna suchości w gardle :( Fuj :( Dlatego pije smakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tey sytuacji z mama i po klutniach z moim nie wiem co sie dzieje. Mama chyba ze swoim sie rozstaje co bardzo mnie doluje.. tyle lat.. nie wiem mam cicha nadzieje. Zapomnialam ogolnie ze czekwm na termin malpy ktorej sie nie spodziewam. Raz mialam plamke krwi w dni plodne to chyba pekniecie pecherzyka moze oznaczac? Nie wiem czy z przytulankami trafilismy ale w stresie i nerwach zazwyczaj nic nie wychodzi. Pije by sie rozluznic. Raz na jakis czas tabletka kwasu foliowego i nie mysle ze staramy sie o dzidzie. Wiaeomo jak beda dwie kreseczki to inny tryb zycia bedzie. Teraz jak nie wyjdzie chyba serio do gina sie wybiore a nie tak tylko gadam xd Iza ja nie wiem kiedy dokladnie napisalam pierwszy raz ale tez jakos dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×