Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Pita i wlasnie o to w tym chdzi zeby nie rezygnowac pomimo jakichs przeciwnosci. Porozmawiaj spokojnie i szczerze z mezem, moze jego tez juz to zmeczylo, moze przerwa na jakis czas by wam dobrze zrobila, odciac mysli zupelnie od tego. Nie wiem. Ale napewno musisz mu powiedziec co czujesz, ze nie masz w nim wsparcia i jest to dla Ciebie trudne, moze przez to ze tlumicie oboje te emocje w sobie (bo on napewno tez ma jakies swoje przemyslenia) sie klocicie. Albo moze maz czuje presje na sobie ze skoro z Toba wporzadku wszystko to to jest jego wina ze nie wychodzi i moze to go tez frustruje i czuje na sobie za duza presje, bo wie ze Ty pokladasz w nim jakas nadzieje ze pojdzie na badania a on sie ich boi ze okaze sie ze faktycznie problem lezy gdzies u niego. Jedno Pita jest pewne - samo sie to nie rozwiaze wiec musicie porozmawiac i szczerze wyjasnic sobie co czujecie, co zrobic chcecie a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja patryczek coś tam chyba dziś bryka podczas kąpieli skakał mi brzuszek. To jest cudowne uczucie. Ja tez na początku chudlam ale brzusio rósł nessaja. Poprosimy o fotki :)) Lecę do kina laski Izulinka mi to tez na początki porodu wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dziewczyny. Ttotalna zalamka mąż wyjeżdża w delegacje. Do końca roku i poczatek nowego będzie pracował 200 km od domu. Tylko na weekendy będzie zjeżdżał i dłuższe wolne będzie miał na święta BN. Jeżeli przyjdzie @ póki co nie ma. Ale wychodzi że w tym roku nie mam szans aby zaciążyć :-/ i chyba mi zostaje z tym się pogodzić i przyjąć do wiadomości że narazie z ciazy nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nessaja juteo HSG i potem odliczam do @ czyli gdzies do 4/12 działamy, chyba juz nie potrawie dłuzej czekać:P:) Ale im bliżej jutro tym bardziej sie kurka boje jak nie wiem:( Mam nadzieje ze szybko wroce do domu, chce juz byc po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę pisac swojego zdania, bo zle na tym wyjdę. Ale powiem tylko tyle, ze w glowie utkwily mi slowa jednej z nas jakies kilka tyg temu, ze to jej facet pragnie dziecka a nie ona i wtedy zapaliła mi sie lampka. Ale nie chciałam tego komentować. Ani teraz nie chce. Ja nie mam na tyle wyrafinowania zeby komus coś wytykać, bledy w pisaniu, błędy w postępowaniu itp. Ja sie na ludziach nie wyzywam jak mi coś nie idzie i takiego postępowania Sory nie rozumiem. Ja wolę byc szczesliwa i lubię jak inni są szczęśliwi. Tak ze bądźmy szczęśliwe i jak coś jest nie tak to nie pogrążajmy sie i nie wytykajmy byle czego , byle by tylko sie wyżyć. A potem non stop tylko przepraszam przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzymam kciuki za badania, pisz jak bylo i kiedy wyniki i co lekarz powiedział, ah juz niedługo będzie po wszystkim. I nic tylko sie zbykac dniami i nocami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala do kina ... Jeju ale ci zazdroszczę .. moj M mi Nie da bo boi sie ze dziecko sie wystraszy dźwięków. Ah opiekuńczy tata. :-) ale za to wypożycza mi jaki tylko chce film. No widzisz wiercenie będzie coraz mocniejsze i mocniejsze. Aż będzie ci skakał brzuch tak jak mi teraz na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowanamama bardzo ci współczuję. Cel jaki masz będzie przeniesiony w czasie, chyba ze uda sie na tych spotkaniach w między czasie. Bądź dobrej myśli. A nóż zycie cię pozytywnie zaskoczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja marsz do łóżeczka , leżeć jesc pachnieć i odpoczywać. A jak ci sie nudzi to pospiewaj sobie , hihi. :-) aha i niczym sie nie stresuj. Wszystko znos z uśmiechem , pamiętaj dla kogo to robisz. :-) córeczki bo tak czuje ze mala gwiazda rośnie. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka Kasik chyba ma rację. Zaczynasz jakis etap porodu ! Bądź w gotowości :-) czekamy na info. Oooo A ja miałam dzis Dzien leniuchowania , spacerkow z M, pogaduszek i taka tam sielanka. Wczoraj stres z rozpoczęciem budowy , dzis luz, a jutro znów sie zaczyna walka z organizacją. Damy radę bo jestesmy w trójkę. Ja M i dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka rowniez mi sie wydaje ze to juz lada momencik i porodowka :-D znow poczytalam jeszcze raz wszystko i to co opisujesz pasuje do objawow poczatku porodu :-) ta biegunka to np.wlasnie oczuszczanie organizmu... jejciu momencik i kruszynke bedziecie tulic :-* :-* przeslij troszke tego wszystkiego do mnie bo u mnie cisza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ewelka spokojnego wieczorku i nocki, nie stresuj sie kochana bedzie wszystko dobrze :-* :-* i pisz nam wszystko.... & ala no widzisz lobuz nabiera sil i daje ci znac o sobie , oj i bedzie uwielbiac kapiele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Żoneczko ja wiem, że pisałaś to do mnie. Ja nie wytykam nikomu błędy w pisaniu, tylko w stylu pisania i składania zdań, Chodziło mi również, żeby czytać ze zrozumieniem,Ale widzę co poniektóre osoby mają z tym problem. Nawet po pisowni i składni zdań, można wnioskować kto jest inteligentny po trafi napisać składnie zdanie i przeczytać post ze zrozumieniem. czepiacie się mnie nawet nie wiem o co? Że się poświęcam pracy, aby nie myśleć o rozmnażaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko ja wiem, że pisałaś to do mnie. Ja nie wytykam nikomu błędy w pisaniu, tylko w stylu pisania i składania zdań, Chodziło mi również, żeby czytać ze zrozumieniem,Ale widzę co poniektóre osoby mają z tym problem. Nawet po pisowni i składni zdań, można wnioskować kto jest inteligentny po trafi napisać składnie zdanie i przeczytać post ze zrozumieniem. czepiacie się mnie nawet nie wiem o co? Że się poświęcam pracy, aby nie myśleć o rozmnażaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita to Ty szukasz dziury w całym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ciesze sie ze Patryczek juz bardziej aktywny :) za niedlugo juz bedziesz mowic jak to nie kopie, zobaczysz ;) & Eweelka czyli dobrze rozumiem ze zaraz po hsg zaczynacie staranka? jeju super, trzymam kciuki za jutro, oby poszlo gladko :) & Zoneczko leze ile sie da :) wstaje czasem cos zjesc, no i przyznaje szczerze ze czasem cos ogarne ale przysiegam ze nic ciezkiego, zetre stol, czy przetre umywalke w lazienke bo nie moge patrzec na to i samo z siebie to wychodzi ale jak tylko mnie cos brzuszek zaczyna bolec to leze i masuje brzuch i o dziwo zawsze pomaga ;) & Izulinka i jak sprawy sie maja? :) Zuzka cisnie sie na ten swiat czy nie spieszno jej? & Iza i gdzie te golabki? :( musialam pocieszyc sie pierogami mojej mamy z kapusta i grzybami :P ale golabkiiiiii to cos co bym zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka czekamy ma zdjęcia! :) Zoneczko w kinie byłam z koleżanką na zaginiona dziewczyna... Hmm nawet niezły film Ewelkaa trzymam za ciebie kciuki ostatnio spotkałam koleżankę u ginekolog kobitka jeden jajnik i w 5mcu ciąży także głowa do góry napewno się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ja wiem właśnie że tak moga wyglądać poczatki, więc siedze i czekam, ale kurcze to jest tak ciężko, bo boli - ale nie wiem czy boli tak normalnie czy tak inaczej, niby inaczej ale wcale nie mocno, a skurcze mają byc mocne, robią sie co prawda jakieś regularne ale nie na tyle żeby to było już. Biegunka też może pojawić sie parę dni wcześniej więc wiecie to jest cos w stylu " byc może to już, a być może jeszcze nie" :) a pragnienie żeby ona była już na świecie jest tak ogromne, bo jest ta świadomość że to może być w każdej chwili, więc myśl że skoro może być już to czemu jej nie ma :D powiem wam że naprawde się głupieje, czego niedługo same doświadczycie :D fajnie będziecie miały że tyle was będzie mniej więcej rodzić w tym samym czasie :D xx darka oj chętnie bym oddała, wszystko dosłownie i zamiast czekac i się nakręcać dostać niespodziewanie bóli czy coś i żeby ruszyło :) xx Pita ja też nie chcę Ciebie oceniać nie moja w tym rola, ale powiem ci że moja ciąża i moje dziecko nie jest wynikiem "rozmnażania" tylko spełnieniem naszego największego marzenia i uzupełnieniem, iskierką której nam do pełni szczęścia w życiu brakowało. Jeśli dla Ciebie chęć posiadania dziecka jest tylko rozmnażaniem i dziecko bierze się z rozmnażania to chyba tak naprawde ci na tym nie zależy. I sorki ale powiem ci jeszcze że żadna z Ciebie polonistka nie jest, bo i Twoje zdania są nieskładne i źle zbudowane, nie ma się więc co spinać, bo naprawdę w naszych relacjach nie ortografia i interpunkcja grają główną rolę :D pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja może rzeczywiście zapytaj gina o tabletki dowcipne :) jeśli masz się tak męczyć to całkiem bez sensu przecież. A kiedy na l4 ciązowe przejdziesz ?? czy jesteś juz a ja coś pominełam ?? xx Ala cieszę się że w końcu doczekałaś się ruchów :) teraz pewnie z każdym dniem pomału będziesz czuć coraz więcej i coraz wyraźniej :) xx Eweelka ale to zleciało :) cieszę się razem z Tobą :) mam nadzieję że i jajowody będą drożne :) bądź dzielna :) xx Żoneczka ale wam fajnie, jeszcze troszkę i będziecie na swoim :) a ja słyszałam że zimy to w tym roku nie zbyt się powinniśmy spodziewać więc raz dwa postawicie domek :0 chodź pewnie formalności będzie mnóstwo, ale jaki efekt :D xx brzoskwinka i nessaja tak dziś czytam to nasze forum i powiem wam że wy jesteście jedne z młodszych na forum (nie chce mi się szukac tabelki ale chyba nawet najmłodsze) ale bardzo fajnie macie w głowach ułożone i jak patrzec na wiek to bardzo dojrzałe :) fajnie spotkac takich ludzi, chodź przez internet :) xx musiałam podzielić bo spam ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka póki co Patryk jest oszczędny ale dziś się uparlam i nagralam go :)) Kurde mackowa i. Usia co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Czesc dziewczyny. Jestem i zyje.czytam codziennie. Odezwe sie niedlugo. @oczywiscie przylazla. Mozecie mnie zmienic na 12.12 i 21 cykl staran. Poprzednim razem 2 razy sie zmienialam a i tak stara tabelke wklejalyscie. izulinka mi sie zaczal porod niewinnie. Odeszly mi wody mialam biegunke i dopiero zaczely mi sie skurcze i tez nie byly mocne. Kochana lepiej jedz do szpitala niech sprawdza poziom wod bo lepiej dmuchac na zimne. Ja wiem ze lepiej w domku czekac. I daj znac. Czekam na wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja tu mowie wszem i wobec ze zaraz IDE spać bo padał na twarz ;) Xx Brzoskwinka jak zadalas pytanie który to u mnie tydzień to aż musiała policzyć :) Gdzieś mi umykaja dni i nie odliczam :) A wiec jest to 10 tydzień i 2 dzień ;) Wiec w sumie 11 leci :) Jesli o położna chodzi to w samym Londynie za dużo maja pacjentów żeby położne do każdej lazily wiec my mamy chodzić do położnych ;) Czekam w dalszym ciągu na list ze szpitala, ale nadal go nie mam. Znajoma w 9 tygodniu miała juz wizytę u położnej, wywiad i zwykle pobranie krwi. A ja jeszcze nic. Jutro będę dzwoniła do szpitala o co im kuzwa chodzi i gdzie mój list!! Także jutro cos bliżej będę wiedziała. Xx Izulinka spadek ciała najczęściej oznacza zblizajacy sie porod :) Do tego biegunka . Ciało oczyszcza się do porodu wiec kochana na dniach zaczniesz nam rodzic a ja juz się doczekać nie mogę zdjęć Zuzy :) Xx Nessaja kochana koniecznie poprosił o zmianę progesteronu na dowcipny. Ja przyjmuje dowcip nie i żadnych objawów nie mam. A bez sensu jest się tak męczyć. Kochana jesli o teściową chodzi i Twojego męża to tez bym nie wytrzymała :( Ale i tak cierpliwa bylas ;) Moja droga Nessajo ;) Gołąbki jeszcze mam wiec zapraszam ;) :* Xx Zdesperowanamama smutne :( Szkoda ze maz musi jechać w ta delegacje :( Nawet nie wiem co Ci napisać :( Na pewno jest Ci przykro i smutno ale mysle ze tak musiało być i tak jak piszesz chyba musisz się z tym pogodzić :( Ale my tu cały czas będziemy wiec będziesz miała dla nas więcej czasu :) :* Xx Eweelka a na która jutro masz hsg? Będę trzymała kciuki :) Wszystko będzie dobrze kochana ;) Xx Nessaja Ty masz mamusiowe pierogi z kapusta i grzybami??? I teraz Ty się nie podzielilas? Matko ale Ty mi smaka narobilas :) Normalnie śliną mi kuzwa po brodzie leci :) mniammm :) Xx No Mackowa dawno tu u nas nie była :( Kochana co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Kutna zmienia się strona bo moje postu ni ma :) Ciekawe jak długo na zmiane będziemy czekać? Cala noc? Czy może krocej? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulinka choćbyś nie wiem jak pięknie to ujęła, to niestety dziecko jest wynikiem rozmnażania:-) dziewczyna nazwała rzeczy po imieniu i się zrobiło wielkie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nad ranem przyszła niespodziewaną @. :-( muszę odpuścić starania zająć głowę czymś innym bo strasznie mi przykro. Jak to może być że zdrowa kobieta nie może zajść w ciążę. Mmimo że to już trzy lata temu robiłam badania ale było wszystko dobrze. Dobrze że idą święta choć za wcześnie o nich myśleć ale muszę zająć głowę czymś innym i pomyślałam że zrobię mały remont pokoiku synka. Choć miałam robić dopiero jak zobaczę dwie kreski aby przystosować pokój do dwójki dzieci. Ale ttrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miałam ciężka noc. Nie dość że już ciężko mi spać na lewym boku normalnie wszystko mnie boli to jeszcze czasem rano jak nie wiem podniósł zbyt gwałtownie nowe czy napne brzuch to mam takie wrażenie jakbym naciagnela jakieś sciegno :((( No nic zbieram się do pracy pomału Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Brzoskwinka wizyte mam 28 i od razu zapytam bo podobno jak ma się hemoroidy w ciąży to po porodzie przez parcie itp może być jeszcze gorzej. Chociaż po moim bólu i po tym, że nie mogłam chodzić nie wyobrażam sobie czegoś jeszcze.. Zdjęcia są fajne :) mam nadzieje że uda mi się zrobićcoś podobnego w domu. Chociaż jakościowo napewno będą gorsze niż te od fotografa... xxxxx Kasik89 sypialnia pomalowana? :) pochwal się jaki kolorek :) mieliśmy jechać wczoraj na sesje ale w związku z tym, że jeszcze normalnie nie funkcjonuje nie dałabym rady jechać 50km a co dopiero pozować itp :/ nie wiem, może sami sobie zrobimy w domowym zaciszu :) xxxxx Pita każdy wyraża tu swoje zdanie przy czym nie obrażamy się nawzajem a Ty piszesz że: "co poniektóre osoby mają na bagier z inteligencją, to widać po pisowni i składni zdań". Jesteśmy tu nie patrząc na to czy któraś z nas robi jakiekolwiek błedy w pisowni bo po co? Jesteśmy żeby się nawzajem wspierać, czasami dostać kopa w tyłek żeby się pozbierać itp. xxxxx Nessaja ja miałam tak samo po luteinie i wtedy wróciłam do duphastonu. Kiedy masz wizyte? Może poproś o zmiane? Szkoda żebyś się tak męczyła :/ Co do męża i teściowej przybijam Ci piątke za to że wszystko Jej wyjaśniłaś :) pewnie zajmie troche czasu zanim się przyzwyczai do swoich obowiązków ale Ty przynajmniej odpoczniesz psychicznie :) Właśnie co z Twoim zwolnieniem? jesteś już na tym ciążowym? xxxxx Alaaa wychodzi na to, że Patryczek już lubi kąpiele :) na dniach Ci się rozszaleje i nie będziesz myślała czy to napewno On, a będziesz już tego pewna :) xxxxx Eweelka zaciskam kciuki :*:*:*:*:* xxxxx Mackowa gdzie nam się podziałaś? Jak brzuszek? xxxxx Jovanka masz bardzo przystojnego szkraba :) uważaj bo nie długo urodzą nam się panny i nie będziesz mogła odgonić dziewczynek od synka;) xxxxx Karcia a Ty gdzie? jak ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, L4 ciazowe mam juz :) zwykle L4 mialam od 18 wrzesnia do 10 pazdziernika od ogolnego na polpasca a potem juz ciazowe ;) wiec wyplata tez i lepsza :D hehe Izulinka bo sie zawstydze :P a co do porodu, to moze pograb jeszcze liscie albo cos w tym stylu i moze na dobre to ruszy skoro wydaje Ci sie ze mogloby to byc juz? ;) & Iza ja mam dzis 13tc 1d dokladnie :) dzwon tam i pytaj, przeciez tez zanim go wysla, to tez troche czasu uplynie. A jak to jest, w tym liscie wyznaczaja Ci termin czy tylko pisza ze mozesz juz isc do poloznej? Izus mi dwa razy powtarzac nie trzeba wiec ubieram portki, wsiadam w auto i jade na golabki no i biore dla Ciebie pierogi :* & Olala wizyte mam w poniedzialek :) zobaczymy czy bedzie mi jeszcze duphaston potrzebny wogole, ale az tak zle nie jest jeszcze, najgorszy ten zoladek a reszta to pal licho bo czuje sie tak prawie od poczatku ciazy tylko teraz mi troszke sie nasilila nieraz. A piatke przybijam :D & Eweelko ja tez zaciskam kciuki i czekam na wiadomosc jak sie czujesz :) & A ja jutro dziewczyny ide na krew zrobic test pappa, troche mnie to bedzie kosztowac ale maz sie uparl ze chce to zrobic i poprostu wiedziec. Tego to tam sie nie boje bo wynikow jutro nie bedzie ale wizyty to juz tak.. a poki co ide cos zjesc i dojsc do siebie bo wstalam niewyspana a spalam az 11 godz i wstac nie umialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi się wstać nie chce ... A dzisiejsza noc była na kanapie bo w sypialni dopiero sufit pomalowany bo maz sam wszystko i do tego miał dwa treningi wczoraj a pokój bez zmian koloru tylko odswiezamy ale jak juz posprzatam i zrobię kącik dla Filipka to zrobię zdjęcia ... A wg dziewczyny dziś taki jakiś smutny dzień dla mnie bo dokładnie rok temu miałam zabieg i stracilam moja pierwsza ciąże :( ... Ehh ... Ale dziś o 20 wizyta i mam nadzieje ze doktorek zrobi dłuższe USG i poda mi w końcu wagę mojego bąbla ... Miłego dnia kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik89 pfu pfu smutki na bok a duzy usmiech bo dzisiejszy dzoen wynagrodzi ci ten straszliwy z ubieglego roku bo w koncu uslyszysz serdusio i zobaczysz szkraba :-* wiec glowa do gory i daj znac po wizycie & kasik85a ty czym sie tak zajmujesz kochana ze tak malo zagladasz hmm? rozumiem iz robisz aniolki dla mnie i oli ;-) takie usprawiedliwienie to zrozumiem ;-) & nessaja oby juz leki nie byly potrzebne bo czas abys troszke odzyla ;-) ja duphaston bralam np. do konca 1 trymestru & iza85 jak dzis u ciebie? wyspana, wiecej energi? dzwon koniecznie sie dowiedziec co z ta wizyta :-* & olala my tez niestety nie mielismy jednak sesji, finansowo nie dalismy rady i tak jakos wyszlo :-( domowa tez na pewno bedzie super wiec czekam na jej efekty :-) & jovanka hop hop ominelo juz nas tyle kacperkowych dni :-/ czekamy... & izulinka i jak tam? melduj sie :-* ja mojemu M powiedzialam ze dzis nie rodze bo slabo sie czuje ,cos mnie rozklada i miesnie takie oslabione no i jutro tez nie bo musze z kacprem do lekarza isc :-P & ewelka <3 :-* :-* & usia wzywam cie po raz kolejny, mackowa,eska , paola? co z wami???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×