Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

ten gość wyżej to ja :P i oczywiście nie zauważyłam że jest już 10 strona hehe MaF, tam rękawki można podwinąć, nic strasznego ;) grunt że całościowo jest dobry ;) u nas jest taka ogromaśna hurtowania, tanie, a bardzo fajne, wytrzymałe zabawki, ale też ze 2godziny minimum trzeba spędzić żeby wszystko oglądnąć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z podkarpacia, ale teraz mieszkam na kujawach :) nie znam tu jeszcze żadnych mam. wietrzne równiny przyciągają wiatry z całego świata, no i płasko tu, że hej! na południu dzisiaj było słonecznie i cieplutko, a tu od rana kropiło, ominęłam dzisiejszy spacer. mały jest jakiś niewyraźny - ja sama miałam początki anginowe, ale że nie mam migdałków raz dwa to opanowałam ( jestem weteranem anginowym) i martwię się, że teraz jego coś łapie... zaraz kraja mi się serce na myśl, że mu źle. jestem mamą - mięczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) nata, to git że już lepiej :) --- olamakar, od razu mama mięczak, więcej wiary w siebie ;) --- maf, ano rękawy to zmora ;) --- u nas spokojnie, dziś deszczowo, snuję się po domu, wstaliśmy trochę później niż zawsze, ale i tak energii brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Ja buszuję po necie- szukam coś dla synka na gwiazdkę Co sądzicie o czymś takim - http://www.cudownaplaneta.pl/pl/tory-samochodowe-i-akcesoria/7408-fisher-price-w-kolkowicach-garaz-z-modulem-swietlno-dzwiekowym-i-2-autka-w2867.html powinno wejść . Po za tym u nas dobrze:) dziś troszkę mgła i słońce. Jutro moja mama ma urodzinki,więc dziewczyny zapraszam na (wirtualnego) torta :) Zresztą...natka masz blisko przyjeżdżaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maf, torta chętnie, od urodzin małego nie jadałam :D wiesz co ja nie gustuję w dużych plastikowych zabawkach, jakościowo Fisher Price raczej ma dobre, może Fifiemu się spodoba :) --- Wasze dzieci lubią naleśniki? ;) Albert żywi straszną do nich niechęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) MaF wiesz co, ja też jakoś bym nie kupiła tego ;) ale powód jest taki że Ksawery u kuzynów mogł się bawić podobną, a kompletnie go nie interesowało, raczej Ci starsi kuzyni mieli frajde a on tam zabawiał się czymś innym :) ale akurat może Filipkowi się spodoba :) co do torta, to wsiadamy w samochód jutro i przyjeżdżamy hihi - olamakar, dokładnie więcej wiary! każda mama przejmuje się chorobą dziecka, na pewno nie jesteś mięczakiem ;) - migotko, u nas pogoda podobna, masakra nic się nie chce, nienawidzę takiej pory :O my się zbieramy do alergologa, mamy na 15 :) po wizycie w szpitalu kazali nam się udać, więc idziemy sprawdzić co nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baaaaaby , kupa lat :) Migotko i Natka :* :* witam rowniez nowe forumowe mamuski. U nas wsio dobrze tylko czasu totalnie zamalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! :) dorciaaaaaaaa no jesteś, opowiadaj co u was :) --- natka, co alergolog powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, że wszystko jest w porządku, niestety na krtań nie ma leków uodparniających, jak ma dziecko złapać to będzie łapało tak nawet do 6lat, z tym że nie musi być tak ciężko jak ostatnio. Dał wskazówki co robić, gdyby jednak coś gorzej się działo, przepisał mi taki lek na duszności i tyle. zdrowy jest, waży 12.800, ma 86cm mówi że wszystko ok, na swój wiek zauważył że dużo już mówi i ogólnie rozwija się bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wieczór dziewczyny :) ja od jutra, przez tydzień nie będę miała internetu, melduje od razu :P odezwe się tylko jak mi z powrotem podłącza. poza tym u nas ok :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyżej to ja Nata :P z pośpiechu nie kliknęłam na logowanie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) natka, dobrze że piszesz ;) a coś na odp***ość mu dajesz, czy zamierzasz? jeny jaki duży jest :) --- u nas ok, mieliśmy gościa, mały spacerek, bo deszczowo i tak sobie siedzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeszcze mam neta bo nie przyjechali robić :P migotko, jeśli chodzi o krtań to tu nie ma nic na odp***ość, po prostu jak dziecko ma złapać to łapie. ale daje mi tran norweski mollers i doktor kazał mi dawać witaminkę c, tak przez miesiąc. - a u nas dzisiaj śnieg :O ale nie dużo, sypie i nie widać w sumie na trawie ale się zaczęło heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) natka, a co zmieniacie operatora, czy coś innego? czosnek mu dawaj ;) no i weekend minął ;) w tamtym tygodniu pobieraliśmy małemu krew, profilaktycznie morfologia plus żelazo, wyniki już powinny być, muszę zadzwonić się dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net jeszcze jest :P migotko, zmieniamy operatora, dzisiaj przyjeżdżają odłączyć wszystko, bo na czas umowy tak jakby dzierżawiliśmy od nich routery. a dopiero w piątek mają przyjechać założyć nowy, ponoć lepszy :) zobaczymy. a jak tam te wyniki? są już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej :) U nas już sniegu a śniegu:) Ale wole to niż ta ciągła mgła..:/ Fifi jak dzisiaj rano zobaczyć snieg to tylko gonil od okna do okna patrzeć :D a na dworze to mial dopiero frajde hehe teraz juz tylko sanki trzeba kupic;) (dobrze,ze kombinezon mamy ) Jutro jadę na zakupy ,ehh 8prezentow dla dzieciakow+ dla rodzicow i meza , zeby się mi zmieściło do samochodu :D buzialki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) migotko, zmieniamy na pascala, lepszy zasięg u nas :) dobrze ze wyniki są w porządku :) - maF, u nas wczoraj coś prószyło ale nie ma śladu po śniegu :) ale Ksawi też patrzył przez okno. a dzisiaj jaką macie pogodę? dalej snieg? no sporo prezentów, ale ja uwielbiam takie zakupy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) u nas ani widu ani słychu śniegu ;) w tamtym roku pierwszy spadł już pod koniec października. dziś dojechały prezenty dla dzieciaków ;) muszę coś dla męża zamówić ;) --- natka, nawet nie słyszałam o firmie Pascal :) --- maF, ciekawe czy się prezenty zmieściły :D. pochwali się co kupiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Oj nakupiłam hehe dobrze,ze koleżanka była ze mną to mi pomogła taszczyć zakupy:D cały bagażnik załadowałam zabawkami hehe ledwo sie zamknął :P tez uwielbiam kupowanie zabawek:) Tak,u nas dzisiaj cały dzień sypało i bez odśnieżania się nie dało. Dużo już mamy śniegu ,moj synek póki co jeszcze nie nurkował w śniegu bo jest chory-dzis zobaczyłam,ze ma coś na języku jakie kroski no i okazało się zapalenie gardła..:/ Dostał bactrim i coś do przemywania ust ehh , całe szczęście,ze nie zbagatelizowałam tego i pojechalam do lekarki bo jutro by mogla być juz masakra. Szkoda tylko ze nie bedzie sie bawil z naszą małą sąsiadką domową:P no bo przez pewnie 3dni jest zakaźny dla innych dzieci. Mam nadzieje,ze do niedzieli mu przejdzie bo robimy mikołaja:) Co do internetu to tez pierwsze slyszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) u nas też już po śniegu :) neta nie mam, ale w telefonie mi załapał hehe migotko, co tam dzieciaczkom kupiłaś? u nas Pascal to bardzo znana firma internetu ;) - MaF, to ładnie nakupiłaś :P o widzisz, czyli Filipek choruje, no teraz w powietrzu to wszystko jest, masakra :O na pewno do niedzieli mu przejdzie! my z mikołajem czekamy do przyszłego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) U nas nadal śniegu niet ;) Mikołajki u nas też w przyszłym tygodniu, tak jak wypadają ;) Co kupiłam...dla Alberta sorter na Mikołajki i drewniane klocki na Gwiazdkę. A dla dzieciaków z najbliższej rodziny to: drewniane głowy do robienia fryzur ;), taki zestaw sznurków, koralików, itp..gra ala domino do nauki liczenia, też drewniana, magnesy samoloty z planszą, nie wiem, jak to dokładnie wygląda, bo zaklejone jest, no i samochód wywrotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) U nas dziś pięknie i słonecznie:) Fifi jednak nie ma takiej wiecie typowej anginy -poprostu idą mu zęby 3 a on wszystko wkładał do buzi ,no i zrobiło się zapalenie jamy ustnej :/ smarujemy nystatyną i daje ten bactrim ale dzisiaj juz fajnie wszystko je:) szkoda tylko ,ze bez tego antybiotyku sie nie obeszło...no ale trudno , całe szczescie ze to dopiero pierwszy w tym roku ( i oby ostatni) . Lepiej niech mu się ta buzia wyleczy:) Ja juz mikołaja robie w niedziele (nie mam gdzie trzymać prezentów) -ciasteczka korzenne mamy już teraz pisakami je udekorujemy i w sobote wieczorem zostawiamy pod drzwiami ze szklanką mleka dla mikołaja:D Miłego dnia 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maF,to dobrze że nic poważnego z Filipem :) o matko! :D przypomniałaś mi, miałam robić pierniczki, chyba w weekend się za to wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jak mija dzień? hmm u nas już ciemno, sypie śnieg. bawimy się z Ksawerym i takie tam :) MaF, powiedz Filipek już dużo mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) natka, jak tam net nowy już masz? ;) U nas ok, dziś byłam na tym RTG, w poniedziałek mąż mi odbierze te zdjęcia, szybko sprawnie poszło. Pogoda nadal ok, śniegu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) my juz powizycie u pediatry -mały zdrowy,wszystko ok:) "Złapaliśmy" wcześnie chorobę i zapalenie się nie rozwinęło tylko znikło:) Super, już moze wychodzić na dwór -a tak sie cieszy,jak widzi śnieg :D Natka-synek mało mówi ." mama,tata,baba,dziadzia,dada,pa,tak,nie,dać,pan,ja,mniam,bruum ,i chyba tyle daje odgłosy zwierząt;kota,psa,sowy,konika,węża,ptaszka,zajączek to taś taś . jak się uderzy to mówi bach ,jak coś rzuci to "bach " i tyle jak dobrze pamiętam , aha kąpać się to "ciap" i na śniegu tez robi "ciap,ciap" :) Za to nasza 4latka w jego wieku mówiła WSZYSTKO -aż mi teraz dziwnie jak Filip nie mówi,a ona nagrana na kamerze ile mówi hehe ale za to motorykę w jej wieku ma lepszą niż ona:) Dziś już przyszedł mi prezent pod choinkę dla synka : taką ciężarówkę Chuck'a gadającą,próbowałam i jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) migotko, tak już nowy necik :P no to dobrze jak poszło sprawnie, w poniedziałek wyniki i z powrotem do lekarza tak? MaF, świetnie jak małemu przeszło, u Was dalej śnieg leży? no tak, jedno dziecko mówi więcej, drugie mniej, ja muszę przyznać że Ksawery mówi już wszystko, ładnie składa zdania, także wytłumaczy o co mu chodzi, co chcę i w ogóle :) u nas śniegu nie ma, i na plusie coś 2 stopnie jest, później spacerek obowiązkowy, poza tym ok. zapomniałam napisać, byłam u gina, wszystko ok, możemy się starać o dzidziusia.. ale nie napalam się, podchodzimy do tego tak normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Tak, u nas śnieg i choć dzisiaj na plusie to nie zginie -za dużo go jest :) My dziś tez wybieramy się na sanki. Natka-a Wy gdzie mieszkacie? Macie swój dom,mieszkanie? :) Fajnie,co do dzidzi -jja tez nad tym troxhę rozmyślam,ale nie bardzo mi to wychodzi:P w przyszłym roku tyle pracy w nowym domu, a ja nie bardzo bym chciala chyba być w ciąży jakoś, tam trzeba okna myć,firany wieszać,jakieś może szafki skręcać itp. Ale tak sobie myślę,jakbym czasem zaszła to się nie pogniewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×