Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana glupota

Pogrzeb ddziecka, zarodka? nawet nie wiem jak to ujac

Polecane posty

do lo matkooooo jak grochem o sciane...czytalas co napisalam JA NIE ROBILAM POGRZEBU!!!!!!!!!!!!!!! ZASILEK POGRZEBOWY W TAKIEJ SYTUACJI JEST W WYSOKOSCI PONIESIONYCH KOSZTOW -ZUS WYPLACI TYLE ILE WYDASZ A NIE 4TYS. NAWET W PRZYPADKU POCHOWKU DOROSLEJ OSOBY JESLI WYDASZ 3800 ZL TO TYLE CI WYPLACA A NIE 4 TYS!! nie masz pojecia o sprawie to sie nie odzywaj. przykro mi ze stracilas ciaze ale to ze nie pomyslalas o pochowku albo ze szpital nie dopilnowal swojego obowiazku to sory twoj problem!!!! nie moj.pozdrawiaps. jestem pewna ze gdybys wiedziala jakie prawa ci sie naleza to nie odpuscilabys... prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lo matkooooo acha i nie bralam zasilku z ZUSU! czytaj ze zrozumieniem. dostalam odszkodowanie za dziecko martwo urodzone z firmy ubezp w ktorej dodatkowo na wlasna reke oplacamy sobie skladki z mezem.... zus nie ma nic do tego. skoro ten mj "zarodek" jak to ujmujecie ma akt urodzenia tzn ze byl dzieckiem.!!!! i przestancie pluc jadem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ototylkoja
ale to chyba trzeba było się wcześniej interesować pochowaniem własnego dziecka żeby wiedziec że kasa się jakaś należy..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
" jestem pewna ze gdybys wiedziala jakie prawa ci sie naleza to nie odpuscilabys... prawda??' wiedziałam bo przed zabiegiem poinformowano mnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dowiedzialam sie po zabiegu podczas wypisu ze szpitala, nie interesowalam sie tym wczesniej wredna babo(do ototylkoja) boze co za wredne zołzy tu siedza... o wszystkim poinformowal mnie szpital!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????
Zarodek to nie dziecko histeryczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka jesteś nienormalna
topka nie pogrążaj się:O idź już stąd jak masz jeszcze jakieś resztki honoru hipokrytko. twój cytat: ".tak jak napisala matrona, ciekawe ile z tyc "PAŃ DOBRA RADA" majac mozliwosc dostania takiego odszkodowania zrezygnowalaby z tej mozliwosci???" jesteś ciekawa?! KAŻDA normalna pogrążona w bólu, żałobie, rozpaczy i żalu by zrezygnowała i nie zawracałaby sobie dupy takimi sprawami, KAŻDA , która nie jest pazerna na pieniądze jak TY hipokrytko i Tobie podobne fałszywe histeryczki!!!!!!! Pieniądze to ostatnia rzecz o jakich myśli zrozpaczona kobieta i nie usprawiedliwiaj się i swojej chciwości i nie próbuj się wybielić !!! w takiej byłaś rozpaczy??? ale trzeźwo myślałaś jak podpisywałaś papierki, jak wyciągałaś rączkę po pieniążki????!!!!! kobieta po stracie DZIECKA nie wie jak się nazywa a ty widocznie dobrze poinformowana byłaś i całkiem sprawna psychicznie i fizycznie PS usuń lepiej ten kompromitujący suwaczek z rocznicą poronienia , bo się tylko ośmieszasz, ewentualnie możesz dopisać "już ponad rok mineło odkąd wzięłam 4 tysiaki za ciebie Adusiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
ci kazal chodzic po akt urodzenia:o co za bzdura. Szpital sie pyta czy chcesz sie bawic w to wszystko, ale masz wybor nie pierdol wiec ze musialas isc na macierzynski(wtf??? jaki macierzynski jak matka nie bylas) i cokolwiek zglaszac bo nie musialas. Ale wtedy tej kasy z firmy ubezpieczeniowej bys nie dostala prawda? I nie wazne czy to zus czy firma gdzie skladki placilas. Zrobilas to dla kasy i jeszcze klamiesz ze szpital ci kazal chodzic do usc a zus zmuszal do urlopu:O Wstydzilabys sie takie glupoty wypisywac, powiedz ze zrobilas to bo chcialas kasy a nie wymyslasz niestworzone historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
i wiem Topka ze nie wzielas kasy z zusu ale wzielas z firmy ubezpieczeniowej i po to caly cyrk odstawialas z papierami, a nie dlatego ze ci szpital kazal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
ja nie skorzystalam z tego, mnie szpital poinformowal o tym, ze mam prawo ale nie chcialam, nie mialam ochoty na to wszystko, bylo mi smutno. Poronilam w 12 tygodniu, slyszalam wczesniej serduszko. Moglam zrobic pogrzeb, isc do usc dostac kase i z zusu i z firmy ubezpieczeniowej, ale nie chcialam to nie bylo wazne. Nie mierz wiec Topka innych swoja miara obludna dziewucho:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjb
gbdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxja
takie wariatki nigdy nie powinny mieć dzieci! dobrze, ze poroniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjb
jh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ototylkoja
bo uwierzę że w szpitalu informują o tym że kasę za śmierć dziecvka można dostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! weź się walnij kobieto w głowę, sama straciłam dziecko, moje 2 koleżanki równiez i zana z nich nie byaby w stanie nawet o kasie pomysleć! A skąd niby szpital wiedział że masz ubezpieczenie wykupione? Pogrążasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi was na serio....nie bede sie powtarzac bo szkoda na was czasu wspolczuje wszystkim co poronily i zycze urodzenia zdrowych dzieci a dzieciom pan wypowiadajacych sie wyzej wspolczuje glupich i wrednych matek nie przezylyscie tego, nie wiecie jak bylo to zamknijcie mordy! tak tak macie mordy bo usta by takich rzeczy nie wypowiedzialy..... zrobilam to co mi kazano, nie znajomosc prawa sie msci, kiedys zemsci sie na was!!!!!! przykro mi ze takie jestescie...baby-potwory a nie kobiety z was. i nie wzielam 4tysiakow idiotko bo nie zrobilam pogrzebu dociera to patafianie do ciebie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
ja wlasnie przezylam i stracilam ciaze ale nie wmowisz mi ze szpital kaze robic takie rzeczy:O poinformowali ciebie tak samo jak mnie i innych i podjelas taka decyzje bo chcialas pieniadze. Jezu no czego tu sie wstydzic? Mialas prawo to kase wzielas ale nie sciemniaj ze musialas tak postapic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
Dziewczyny jak Wy się ciskacie ;/ Nie jesteście w temacie to raz, dwa nigdy nie miałyście za sobą chyba poronienia więc nie możecie wiedzieć jak się czuje kobieta po stracie upragnionego dzieciątka!!! I tu Was zaskoczę, że właśnie to szpital informuje pacjentki o prawie do pochówku i otrzymania aktu urodzenia, inaczej skąd przyjaciółka miała o tym wiedzieć jak nie interesowała się tym? A trafiła z plamieniem na patologię po czym nie udało się uratować dziecka i 9tc zrobili zabieg. O wszystkim poinformowały ją położne. Jeżeli chodzi o pieniądze to nie chodzi o zasiłek z Zus-u tylko z firmy ubezpieczeniowej i jak już któraś z Was napisała, że firmy zastrzegają sobie od 22 tyg ciąży wypłacać odszkodowanie to są firmy, które wypłacają za poronienie od samego początku ciąży, więc nie wykłócajcie się tutaj, że chodzi tylko o kasę! Kobiety cierpią po stracie, ale jeżeli mają prawo do odszkodowania to dlaczego miałyby nie skorzystać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ototylko ja no widzisz jak trafisz w szpitalu na czlowieka a nie na sluzbiste to sie dowiesz, pilegniarka ktora sama poronila 2 ciaze spytala czy jestem dodatkowo ubezpieczona, powiedzialam ze maz jest to powiedziala ze mozemy dostac takie odszkodowanie-i ku scislosci nie ja bylam odebrac te pieniadze tylko mąż. nie ywdalam ich na buty tylko na badania i chuj wam do tego. zal wam ze wam nikt nie udzielil takiej rady i eraz plujecie jadem. czemu ta trudno wam uwierzyc ze nie wszyscy ludzie sa takimi zołzami jak wy!!!!!!!!! gdyby ta pielegniarka mi tego nie powiedziala to tez bym o tym nie wiedziala...moje kolezanki tez nie wiedzialy...trafilam na fajna babke i tyle. macie pecha i zal wam dupe sciska. wam sie rozchodzi tylko o to ze dostalam kase????wiec kto jest hipokryta i pazerą.... poza tym czepcie sie tematu a nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefsaf
nie czytalam wszystkich wpisow ale co do tematu to wedlug mnie to troche przesada. rozumiem ze moze chciec pochowac plod z 5 czy 6 miesiaca ciazy ale 8tc????? w niektorych krajach nie uznaje sie ciazy do 12tc. ja poronilam w 7c i nawet nie przyszloby mi do glowy robic pogrzeb. katoliczka czy nie ale chyba za duzy dramat robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
Topka nie przejmuj się tymi pożal się Boże "matkami". To idiotki jakich mało. Nie są w temacie, widocznie niedouczone są albo mieszkają na takim zadupiu gdzie szpital nawet nie przedstawi kobiecie jakie i do czego ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
ja nie neguje tego, ze szpital nie informuje, bo informuje ale nie kaze tego robic jak to topka wymyslila:O I po co to? By usprawiedliwic to, ze wziela pieniadze? Nie kazdy jednak jest tak pazerny ja nawet nie chcialam myslec o pieniadzach w tamtej chwili i jakby ktos mi zasugerowal cos tak paskudnego to by dostal w twarz:O a Topka zrobila co chciala jednak juz przyznac do tego sie nie potrafi tylko wymysla jakies bzdury ze szpital jej kazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
Widzisz topka i wylazlo z ciebie to jaka jestes? tak zal dupe nam sciska ze nie wzielysmy paru groszy:O Puknij sie w glowke. Ja akurat wiedzialam, ze mam takie prawo i to bardzo dobrze ale wiedzialam co sie z tym wiaze i dobrowolnie z tego zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewgs
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaka jestem te kretynki i tak cie nie zrozumieja bo zazdrosc im przeslania oczy. firma ubezp wyplaca takie odszkodowanie wiec dlaczego mam nie dostac czegos co mi sie nalezy i co wykorzystalam w slusznym celu???? dzieki tej "kasie" zrobilam badania ktore pomogly mi zajsc w kolejna ciaze...nie prepilam ich.... to tak jakbyscie sie cepialy ze ktos domaga sie odszkodowania za smierc bliskiej osoby skoro to i tak mu zycia nie zwroci...placisz skladki to wymagasz.....chodzice na L4 jak tylko zobaczycie 2 kreski choc moglybyscie pracowc???no wlasnie i tez uzywacie argumentu ze wam sie nalezy....oplacalismy skladki i dostalismy pieniadze. zajrzyjcie do swoich kieszeni, te pieniadze nie zostaly przez nas wyludzone. nie w kazdym szpitalu jest tak ze oni infromuja pacjentki o ich prawach, ja traflam na normany szpital i na fajna polozna, ktora sama przez to przeszla i wiedziala co mam zrobic, powiedziala co musze zrobic(akt, macierzysnki) a co moge(ubezpieczenie).... pocztajcie troche przepisow a potem mędrkujcie... powtarzam, zarowno pracodawca nie wiedzacy co nalezy do jego obowiazkow jak i pracownica ktora by nie poszla na ten macierzynski sa narazenie na kontrole i karę pieniezna....za malo wiecie dzieciaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
i mi akurat nie chodzi o to ze ty ta kas ewzielas tylko ze klamiesz! I to bezczelnie ze szpital ci kazal:O Wstydzisz sie ze wzielas te pieniadze? bo jesli nie to po co sciemniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
"te kretynki i tak cie nie zrozumieja bo zazdrosc im przeslania oczy. firma ubezp wyplaca takie odszkodowanie wiec dlaczego mam nie dostac czegos co mi sie nalezy i co wykorzystalam w slusznym celu???? " sama jestes kretynka i hipokrytka wielka cierpietnico:O Bierz sobie ile chcesz z ubezpieczalni i skad chcesz ale napisz otwarcie a nie pieprzysz takie glupoty ze szpital ci kazal to zrobic co jest bzdura bo zrobilas to by to odszkodowanie dostac. A ty jak jakis glupek idziesz w zaparte ze musialas niby, nic nie musialas ale chcialas. I tak zazdroscimy ci szczegolnie glupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
"te kretynki i tak cie nie zrozumieja bo zazdrosc im przeslania oczy. firma ubezp wyplaca takie odszkodowanie wiec dlaczego mam nie dostac czegos co mi sie nalezy i co wykorzystalam w slusznym celu???? " sama jestes kretynka i hipokrytka wielka cierpietnico:O Bierz sobie ile chcesz z ubezpieczalni i skad chcesz ale napisz otwarcie a nie pieprzysz takie glupoty ze szpital ci kazal to zrobic co jest bzdura bo zrobilas to by to odszkodowanie dostac. A ty jak jakis glupek idziesz w zaparte ze musialas niby, nic nie musialas ale chcialas. I tak zazdroscimy ci szczegolnie glupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ototylkoja
poza tym fakt , pogrzeb 8 tyg płodu.... niedługo niektóre chyba zaczną msze pogrzebowe swoim jajeczkom wyprawiać. Długość płodu w wymiarze ciemieniowo siedzeniowym (CRL-(link)pomiar od czubka głowy do końca miednicy-oznaczany w trakcie badania USG ) wynosi ok 2-5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topka nie sciemniaj ze szpital
"wiedzialabys ze MUSIALAm plec wybrac w ciemno gdyz na tym etapie nawet lekarze nie sa w stanie jej okreslic. zaswiadczenie ze szpitala zostalo wyslane do USC, tam otrzymalismy akt urodzenia, wiec chyba logiczne ze trzeba bylo wybrac imie, a skoro wskazalam plec zenska to dalam jej na imie tak jak chcialam" Nic nie MUSIALAS klamczuszku:) "ale dla mnie to bylo dziecko tym bardziej ze ma normalny akt urodzenia, dalam jej imie(musialam w ciemno wybrac plec!) musialam isc na urlop macierzynski(8tyg)" kolejna bzdura bo powtarzam NIE MUSIALAS. To wszystko zrobilas by dostac odszkodowanie wiec skoncz klamac glupia hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble zrezygnowalas-ok, ja to szanuje twoj wybor(coc nie wierze) ale ja nie zrezygnowalam i sie tego nie wstydze, bo wiedzialam ze z pozytkiem wykorzystam te pare groszy...tak mowisz jakbym dostala 5tys z tej ubezpieczalni...kretynk dostalam 400zł (nie 4tys!!!!!!!!policz sobie zera)....ty pewnie kupujesz buty za 4 stowki....a ja dolozylam zrobila serie badan i niedlugo bede mamą. nie usprawiedliwam w zadnym miejscu wziecia tych pieniedzy(KTORE MI SIE KURWA NALEZALY) tym ze ktos mi kazal...ta pielegniarka poinformowala mnie o tym ze istnieje taka mozliwosc, i ze wiekszosc szpitali o tym nie mowi.... to ze kogos szpital nie poinformowal to jego sprawa. powtarzam, zadne pieniadze nie zastpaia mi tamtych przezyc....jak stracisz 2 ciaze i tate w ciagu 9 mcy to wtedy do mnie napisz bo moze zrozumiesz co czulam.... zamiast skupic sie na sobie opiekowalam sie tata bo wiedzialam ze dla niego musze byc silna. gdybym nie robila badan to tez wzielabym te pieniadze i przeznalczyla na leki taty ktore tanie nie byly.... ciekawe czy jak ktoras z was zlamie nog to nie wezmie z ubezpieczalni odszkodowania bo to "przeciez tylko zlamana noga:"??/sory za proownanie ale smieszy mnie ta wasza "szlachetnosc""...w rzeczywistosci tylko te pieniadze widzicie w moich wypowiedziach, ale zadna nie napisze "TOPKO WSPOLCZUJE CI Twoich przezyc"... WIEC KTO JEST PAZERNY??? WY SIE NAZYWACIE KOBIETAMI?MATKAMI??? NIE BADZCIE SMIESZNE. JESTEM JAKA JESTEM najlatwiej wypowiadaja sie ci co ie maja o tym pojecia. do topka nie sciemniaj kurwa nie sciamniam, skoro szpital wysyla SAM do urzedu informacje o dziecku martwo urodzonym to twoim zasranym obowiazkiem jest dpelnic formalnosci jako rodzic i zarejestrowac dziecko.nie znasz sie to zamknij paszcze. chyba ze poronlas przed 8 tyg to wtedy nie mas ztego obowiazku. a jesli szpital nie dopilnowal formalnosci to moglabys go nawet zaskaarzyc....nie mierz mnie swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×