Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Agnieszka2607 ja latam średnio co 10/15 wieczorem ;) w ciągu dnia różnie. Zdaje się, że jest to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Hehe, wiedziałam że robi się siusiu często, ale że aż tak ?? Normalnie oszaleć można... Myślałam, że już coś jest nie halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 8686
Hej Dziewczyny, Mam pytanie ,,, od ponad tygodnia mam mega wrazliwe sutki bole jak na @ , tyle ze cykle nieregularne , zaciemnily mi sie obszary wokol sutkow ,,, dodam ze nigdy przed tak nie mialam , dzis 29dc , 5 dni temu test negatywny,,, ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
dziewczyny macica sie powieksza bo rosnie dzidzius i naciska na Pecherz dla tego biegamy czesciej siusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
uleczka123456789 tak jasne wiem o tym :) ale co 20 minut ? To co będzie potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski usg przeziernosci karkowej to jest takie zwykle usg czy czym sie to rozni od zwyklego usg? Chodze do 2 gin panstwowo i prywatnie i ten prywatnie umowil mnie na zalecil mi to badanie, natomiast ten panstwowo nic takiego nie mowil tylko kazal zwobic usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka 123456789
oile dobrze pamietam to Taki stan z siusianiem trwa do 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) RubkaPlum- moj lekarz tez mi powiedzial ze jesli rzucanie palenia jest dla mnie zbyt stresowe to mam po prostu maksymalnie ograniczyc. Stwierdzil ze ciagly stres ciezarnej jest dla dziecka duzo gorszy niz papieros. Przy pierwszej ciazy inny lekarz powiedzial mi to samo. Pozniej z posrod 4 ginow tylko 1 sie wylamal i kategorycznie kazal rzucic bez wzgledu na stres... Paaatkaaaa- na maxa rozsmieszylas mnie z ta kawa o smaku zuzytego kapcia :)))) musze przyznac ze moja smakowala podobnie i juz jej nie pije. Raz na tydzien sie zdarzy :) szkoda ze do papierochow nie mam takiego wstretu jak do kawy :'((. Alalat- plastrow i gum oraz sztucznego papierosa probowalam jeszcze przed ciaza i nie dalam rady :( a po gumach z nikotyna wymiotowalam. Wiem ze sa tez jakies tabletki ale niestety ciezarne ich nie moga :( Żabka37- ja z paczki dziennie ograniczylam sie do 3- wiec jest to dla mnie jakies osiagniecie. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie bede mogla sie Wam pochwalic ze ograniczylam do 0. :) bardzo bym tego chciala, staram sie jak moge :(. A co do alkoholu w ciazy... Nigdy w zyciu bym sie nie odwazyla... Moi rodzice prowadza pogotowie rodzinne i maja pod opieka 3 dzieci. Rodzenstwo 13l dziewczynka i 8l chlopiec+ roczna dziewczynka z innej rodziny. Chlopiec i roczna dziewczynka urodzeni z FAS(plodowy zespol alkoholowy) - choc nie sa- wygladaja jak rodzenstwo ( tak jak w przypadku zespolu downa dzieci sa do siebie bardzo podobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem tegoroczna przyszlą mamą na wrzesien po dluuuuugich staraniach Czy pomozecie mi wygrac konkurs na najladniejszy brzuszek??Bede wdzieczna :) Wystarczy polubic poniższe zdjcie na fb :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=47961 4612130657&amp ;set=a.479613525464099.1073741867.228452930580161&ty pe=1&theater Wszystkim przyszlaym mamom zycze duuuuzo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Witajcie dziewczyny dzis mialam poranne mdlosci blle wogule kijowo sie czuje ale niestety musze leciec do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierochy powinno się rzucać od razu. Lekarz który twierdzi inaczej jest głupi i w życiu bym takiemu nigdy więcej nie zaufała. Pewno, że jest ciężko. Już nie tyle z fizycznym uzależnieniem od nikotyny a psychicznym uzależnieniem od rytuału. Fizyczne uzależnienie łatwo zwalczyć co innego ów rytuał. Jak ja słyszę od lekarza "lampka winka do kolacji nie zaszkodzi" to mnie krew zalewa. Każda nawet najmniejsza ilość alkoholu może okazać sie zgubna. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
chyba nic z tego nie bedzie krwawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Uleczko co się dzieje? Mam nadzieję że byłaś u lekarza i to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka123456789 ja krwawiłam całe 3 miesiące, okazało się, że mam nadżerkę i polip. Teraz o dziwo mi przechodzi. Uciekaj do lekarza albo na pogotowie natychmiast, to może być wszystko. Nie koniecznie poronienie, powodzenia życzę. Daj znać czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia87
Dziewczyny chciałabym do Was dołączyć:) zalogowalam sie na tym drugim forum. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. Jestem w 8 tc termin mam na 28 luty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia87, witaj! Mamy ten sam termin porodu:D Tonie takieProste, przyjmiemy przyjmiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia87
RybkaPlum a u Ciebie który to tydzien i dzien bo u mnie wg OM inaczej i wg usg inaczej ale na 100% owulka mi sie przesunęła tylko nie wiem czy ten termin to wg OM czy wg usg mi lekarz obliczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia87, u mnie dziś 7t5....Też mi się poprzestawiało i termin mam inny niż @ wskazuje...O tydzień dokładnie. Usg wskazuje 28.02. i tego mam się trzymać wg lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia87
Dokładnie mam tak samo 7t5d więc idziemy równo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Uleczko - co u Ciebie? Mam nadzieję, że to nie poronienie, trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to wiadomo ze lekarz (prywatny) powie to co chcesz uslyszec. Powie ze mozna palic bo boi sie ze jak cie potepi to po prostu znajdziesz sobie innego. Ale pomysl na swoj wlasny rozum czy palenie moze byc zdrowe dla dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunnnia
Cześć Dziewuszki:) Jestem tu po raz pierwszy, ale mam nadzieję,że zostanę z Wami na dłużej:) JA mam termin na 12 lutego, to moja pierwsza ciąża:) i powiem wam, że póki co czuję się świetnie! obecnie nie mam żadnych dolegliwości, senność mi już minęła. Czytam,że niektóre z Was mają już brzuszki, a u mnie jeszcze nic... ale to może dlatego,że do najszczuplejszych nigdy nie należałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja jestem w 10 tygodniu i 5 dniu :) w poniedziałek badania moczu i morfologii, a za tydzień wizyta u ginekologa kolejna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunnnia
Ja kolejną wizytę mam za dwa tygodnie, a już się niecierpliwie:) też tak macie? tzn że nie możecie się doczekać kolejnej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 1975
mam pytanie do zabki 37 czy to dziecko masz planowane czy wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olunia mnie roznosi! Wizyta co 3 tygodnie a mnie w domu nosi i myślę czy by nie iść do lekarza wcześniej bo nie mam pewności czy wszystko jest ok z dzieciątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak się zastanawiam, apropo czekania na te wizyty u lekarza.... znów zaczynam głupieć i zastanawiam się czy mam podstawy. Jakiś czas temu zdaje się w poniedziałek strasznie bolał mnie brzuch ale właściwie powyżej pępka i w jego okolicy, miałam wrażenie że to ból z układu pokarmowego, bo jak nie byłam w ciąży do zdarzył mi się już taki tępy ból. Wtorek, środa czułam wszystkie swoje ciążowe dolegliwości w czwartek poza lekkim zmęczeniem właściwie nic specjalnego. Do tego mój mąż doszedł do wniosku, że biust mi się zmniejszył, sama też takie wrażenie odniosłam, żyłki dalej są widoczne ale faktycznie mam wrażenie, że odrobinę zmalał...za tydzień i 3 dni mam badania prenatalne nie chcę panikować i po lekarzach znów latać ale boje się czy z moim maleństwem wszystko ok...a naczytałam się o ciążach obumarłych... Nie wiem co myśleć. A ps. Czemu nie mam dostępu do nowego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×